• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z Prahy a okolí - maminky, těhulky, čekatelky

Holky, tak jak teda v ten čtvrtek? V kolik tam kdo budete? My taky přijdem, ale vlastně moc nevím jak se tam dostat...
8. led 2008 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuz - ja pravdepodobne nakonec pojedu z domova a vcas - tak bychom si mohly dat sraz treba na Holesovicich a jet spolecne. Co tomu rikas?
8. led 2008 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jezinko - jo, to je dobrý nápad :wink: Supeeer, že nakonec pojedete :slight_smile:
8. led 2008 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Na kolikátou tam holky budete? Pokud to Alex vyjde, tak máme sraz ve 12 u nás a budem tam tak za cca 40 minut.
Je to v Edenu, mrkněte na www.dp-praha.cz zastávka Slavia. Jezdí tam tram č. 6,7,22,23,24 Nejlepší by to pro vás bylo nastoupit na I.P. Pavlova. Je to na metru C. :slight_smile:
9. led 2008 v 08:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky nás tam bude. To bude prima babinec :grinning:
9. led 2008 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. My dorazime se zuzuli spolecne priblizne v 13.15 - 13.30.
9. led 2008 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak fajn adua, stretneme sa zajtra o 12 hod na tej krizovatke.Snad nebude chciet Ema zrovna zajtra spat do obeda.
9. led 2008 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, aj vy mate tento pokec taky spomaleny? Mne sa tie odpovede ukazuju az po niekolkych minutach a aj to iba niekedy.A to mame rychly internet.
9. led 2008 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Alex, já schválně dávam Barču spát v deset a v jedenáct už je připravená se vrhnout do capkání, takže pro nás je to v pohodě, kdyby něco, tak napiš, můj mobil máš. :wink:
9. led 2008 v 16:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Už několik dnů to jde strašně pomalu. Než se to načte to je hrůza a IP je nejhorší, než pošlu mejl tak je večer pryč. :wink:
9. led 2008 v 16:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ano, nebo mi tu stranku zavre a je to, proto jsem se i vcera 2 x ptala kdo je tam ze slovenska, protoze se mi to tam vubec neukazalo a pak tam najednou bylo 5 odpovedi. Hruza.Jinak na komunikaci pouzivam Skype, to je tam hned, ale je to jen pro dva lidi, ne vic najednou. No to je jedno. Snad bude tohle zas v normalu.
9. led 2008 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Doufejme. Já mam qip, což je něco jako ICQ. Skype zatim nepoužívam. ALe mám ho od manžela spíbený. :wink:
9. led 2008 v 16:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alex, mrkni na odkaz, abys viděla, jak to vypadalo minule na sraze. :slight_smile:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=84854&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
9. led 2008 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já se zapomněla přehlásit... :grinning:
9. led 2008 v 16:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsou hezke fotečky, očividne jste se tam dobře bavili
9. led 2008 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No jasně, bylo to super. Už se těšim na dnešek.
10. led 2008 v 09:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky! :slight_smile:
10. led 2008 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mam vzít foťák?
10. led 2008 v 09:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NO vezmu ho. Aspoň bude legrace. :grinning:
10. led 2008 v 09:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky vezmu, jako vždy...čím víc fotek, tím líp :slight_smile:
10. led 2008 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak my se bohužel dnes nezúčastníme. Malá mi začala zvracet. :frowning2: Snad příště. Hezky si to užijte a těším se na fotky. A.
10. led 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievcata, dufam, ze ste sa dobre bavili, ja sa velmi ospravedlnujem, ze som neprisla aj ked som slubila, ale vymklo sa mi to zpod kontroly. maly nechcel spinkat a tak nam rozhadzal cely casovy rozvrh a ja nestiham ani len popratat byt! a to este musim balit na dovolenku.takze dajte potom fotecky, ja netrpezlivo cakam :wink: snad nabuduce uz pridem! :dizzy_face:
10. led 2008 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Dneska to bylo super. Doufam, že to brzo zase zopakujeme. :slight_smile: :grinning:

Eriko, Alenko, naprosto chápu. Člověk míní a miničlovíček mění. :confounded: Tak se uvidíme příště. :wink:
10. led 2008 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jak jste dorazily domu holky? My měly s Alex super cestování. Dětičky nám spaly a my prodrbaly celou cestu. Barča se mi probudila až před barákem, když jsem chtěla odemknout dveře. Takže pohoda. :slight_smile:

Už jsem zjistila, kde má Barča bouli od toho přebalovacího pultu, jak jsem jí bouchla, přímo na kořeni nosu. A já se tam jak trdlo podivuju nad tim, od čeho to Baruš má. :grinning: no je to normální? Sama s ní praštim a pak se divim. :sweat_smile: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:

Dala jsem do alba fotky, tak se pochlubte taky. :wink:
10. led 2008 v 18:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
JAk mam dát fotky do toho alba? Jsem si ho otevřela a nikde nebylo přidat fotky.
10. led 2008 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Musíš se přihlásit jako adua2. Heslo máš v IP. :wink:
10. led 2008 v 18:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už jsem to tam dala, jen jsou rozmazane, nevšimla jsem jsi, že mám ve fotáku nastavený blbý režim.tak nejsou hezké.
10. led 2008 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Alex, fotky jsou celkem dobrý, na to, že měly být jako příšerky. :grinning:
10. led 2008 v 19:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi som fakt blba.No nic, příšte se mi to snad podaří odfotit líp.Emuše je zas nejaká živá, zas to vypadá na dlouhé ponocování. Jsem zvedavá do kdy to vydržím, když tu noc nedospávám cez den jak ona.
10. led 2008 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak zkus dospávat i přes den. Já mam občas taky takový stavy, že si lehnu a usnu s ní. :slight_smile: Sice je to jen chvilka, ale i ta stačí. :slight_smile:
Na úklid kašlu, na vaření taky, tak co... :grinning:
10. led 2008 v 19:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek