• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z Prahy a okolí - maminky, těhulky, čekatelky

Snažim se, ale když spí tak to se akorát najím a kým zaberu, abych usla tak už je vzhůru.Dnes ji uspáva tatínek, ja už mám fakt dost a jěšte k tomu jdu zítra mu pomoc do práce, takže Emik bude u babičky, takže zase žádný spánek. Snad to o víkendu doženu. Tak se mějte holky a hezký večer.pa
10. led 2008 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No jo, to my jíme spolu. Já si udělam rohlik s máslem a ona dostane svoje jídlo. :slight_smile: Nic moc jinýho nejim.
Taky podle toho mi ten zadek pěkně roste. :slight_smile: Rohliky a rohliky - můj denní chleba. :grinning:

Měj se a drž se. Ať brzo neodpadneš. :wink:
10. led 2008 v 19:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Před chvílí mi psal soused, že nakonec sousedku opravdu nechali porodit normálně. Narodil se jim druhý kluk 4,65 kila a 54 cm. Nechápu, jak jí mohli takhle nechat trápit celý den s bolestma a neudělat jí toho císaře jak plánovali. Má dost úzkou pánev a už ten první kluk, kterýho rodila před 4 lety měla rodit císařem. :frowning2: A teď znovu, chudinka.
10. led 2008 v 19:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukala jsem jak jste si to užívaly v Človíčkově. Moc krásný fotky. Utahaly jste pořádně ty vaše drobečky? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: . Malé už je dobře, zatím žádný vyhazování jídla, ale pro jistotu zajdem k doktorce ať nám vyloučí nemoc. Hezky si užijte dnešní den a kdybyste se o víkendu nudily dejte vědět, jsem sama doma mohly bysme se jít cournout. :wink:
Adu oni císaře moc dělat nechtěj, jen v případě, že porod nepokračuje nebo je mimi otočený zadečkem dolů, ale jak se cítí ta ženská a jakými bolestmi trpí to už na to ohledy neberou, je odvážná že do toho šla znova.
11. led 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ali, on se chlapeček pořád točil, každou chvíli měl hlavičku nahoře nebo na boku. Dole moc nechtěl. NEchápu ty doktory. Snad je v pořádku. Chuděrka malá... No uvidíme s čim přijde. :slight_smile:
O víkendu se chystáme na Vyšehrad. Je tam nějaká akce, tak jsem zvědavá. :slight_smile: Můžeš se přidat, když budeš chtít :slight_smile:
11. led 2008 v 10:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A o tom včerejšku - Utahaly jsme je slušně. Všechny dětičky si to užily. :slight_smile:
11. led 2008 v 10:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adu chudinka malá ta asi při porodu zkusila, :frowning2: nevíš kde rodila? Nechápu některý doktory, kteří takhle hazardují se životem maminy i miminka. Zaplať pánbů že už to mají za sebou a už je čeká jen to hezký :slight_smile:
A co se chystá na Vyšehradě?
11. led 2008 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adua - prosímte, pošleš mi na mail ty fotky s Kubíkem? Ze včerejška? Díky. Pa Z.

Bylo to fain, malý usnul cestou domů, takže ho to taky pěkně unavilo, však dětičky řádily jako divé, že? :grinning:
11. led 2008 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ali, je tam nějaká kulturní akce s divadlem a tak. Za chvíli vyrážíme. Omlouvam se, nějak jsem nestihla odpovědět dřív. :frowning2:
No právě, že v Podolí. Takže nic moc - já na Podolí slyšela dost negativních názorů od maminek, co tam rodily.

Zuzi, jasně, pošlu. A Erice ty slíbené z listopadu. :wink:
12. led 2008 ve 13:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Adu, už dva dny se nemůžu na MK připojit, :angry: . Doufám, že jste si to na Vyšehradě hezky užili? :sunglasses: My bysme šli, ale volali nám, že v sobotu bude odečet vody :confounded: . Měli přijít v 9 ráno a přišli až ve 14h. Takže zabitej celej den, protože malá pak usnula. :unamused: .
Moje kamarádka v Podolí rodila, ale ta tam měla známou PA, takže asi protekce :grinning: .
13. led 2008 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všechny, jsem tu poprvé, protože jsem poprvé těhotná, i když už mi bude za chvíli 36 let. Koukám, že jste tu všechny zkušené maminky, ale to snad neva, co?
14. led 2008 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Eduarda, jasne, že neva. V kolikátem si měsíci? A zkušené jsem tak normálně, předpokladám, teda aspon já, když mám jenom jedno dítě. :slight_smile:
15. led 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Eduarda, vítej mezi nás. Už víte co čekáte? My nejsme zkušený, my máme každá zatím jedno dítě a teprve se na něm všechno učíme. :wink:
15. led 2008 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Ali, je to tady nějaký zpomalený. Tak snad to brzo pojede. :slight_smile:
Ono to nestálo za nic. Byla tam jen nějaká hraná pohádka napůl ve finštině, tažke fakt nic moc. Jen jsme se prošli a jeli domu. :slight_smile:
No nevim, ale koho slyšim, tak na Podolí jen nadává - myslim svoje známé. Jinak fakt nevim. :slight_smile:

Ahojky Eduardo, vítáme tě. Rozhodně nevadí, že jsi prvně těhotná, ani že ti je 36. Mně bude letos 30 a rozhodně se necejtim dospěle. Neni to o věku, ale o tom, jak se kdo cítí. :slight_smile:
15. led 2008 v 16:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, pokud to neva taky se přidám. Je tu nějaká maminka která má termín první týden v srpnu?
15. led 2008 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Jani, proč by mělo vadit, že se přidáš? Já myslím, že čím víc nás bude, tím víc se nás sejde na nějakém tom větším srazíku. :wink:
16. led 2008 v 09:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady se to teda rozjelo, od doby, co jsem tu byla naposledy... :wink:

Jinak ja taky rodila v Podoli a nemam stiznosti, az na to, ze me tam nechali s kontrakcema cekat v cekarne v poradne, nez na me dojde rada. To od nich bylo hodne husty, uz jsme tam malem lezla po stene...
16. led 2008 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Anatanko. :slight_smile:
Já tam nikdy nebyla, ale dost kamarádek a známých ano a právě na dávali na přístup těch doktorů a sester před samotnym porodem je to asi dost na hraně. Já málem lezla po stěně taky, ale o mě se starali naprosto skvěle, ale já byla u Apolináře. :slight_smile:
17. led 2008 v 07:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla poprve v Příbrami a super přístup, pokud se nebude nic dít, jedu tam zase :grinning: A srazík beru.
19. led 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani, a stihneš to do Příbrami z Prahy? To je tak hodinka cesty, co když to bude fofr? :confused: :grinning:
19. led 2008 v 16:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, tak já se přidávám teda taky. Je tu někdo z Libně Palma a okolí???
19. led 2008 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, na Palmovku to mam 14 minut metrem z Čerňáku. Myslím, že odsud neni nikdo. Zuzule je Holešovice, Aleda Počernice, Alex stejně jako já Čerňák.... A ostatní nevim. :wink:
19. led 2008 v 17:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adu, na čerňák jezdím skoo pořád, my jsme tam bydleli :slight_smile:
19. led 2008 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Super, až někdy zase pojedeš, tak dej vědět, můžem dát srazík, když budeš chtít. :wink:
19. led 2008 v 17:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně, zítra se vracím do Prahy. Měla jsem 14ti denní ,,dovolenou" na moravě.
19. led 2008 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já si dovolenou představuju v tuto chvíli jako pořádnej mejdan bez dětí s tancováním... :grinning:
19. led 2008 v 17:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adua: Tak to mi mluvis ze srdce - vinecko, kamaradi, tanec, dalsi den spat do dvanacti, potom pripadne opalovacka u more, k tomu koktejl, pak si zajit na obidek, vecer romantika s manzou...
Na takovou dovolenou si budu muset pockat cca 20 let... :unamused: Je to mozny???!!!
21. led 2008 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, já si dovolenou užívám zatím i s prckem. Ale včera jsme se vrátili do kruté reality, jelikož tady tatínek těch 14 dní úřadoval sám, tak to tady taky podle toho vypadá :grinning: tak asi půjdu uklízet, možná :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2008 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky?nevíte o co jde?...prcek měl ráno teplotu 38,tak jsem mu dala nufofen a zatím je O.K,ale bojím se,co to zase je...Erika odjela na Slovencko,tak babo rad???
21. led 2008 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Anatanko, třeba stačí dva roky. Pak "odložíš" dítě k prarodičům a máš volný víkend. :grinning:

Já si taky užívala dovolenou s Barčou, ale potřebuju dovolenou od ní. Trošku oddech aspoň na chvíli. :slight_smile:

Ahoj Baboj, to se hezky rýmuje. Vůbec se sem nemůžu dostat, abych ti odpověděla, tak snad mi to zase nehodí error. :frowning2:
Barča měla při prvních zubech horečku 39,5, takže jsem se taky bála, ale nakonec dobrý. Může prý mít i rýmu a trošku průjem, říkali doktorky. :wink: Ale jestli chceš mít klid, tak někam zavolej.
21. led 2008 ve 14:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek