Holky z Prahy a okolí - maminky, těhulky, čekatelky

Ahoj holky, měly bychom to tady trošku rozhýbat. Většina mamin z Prahy už sem sotva zavítá.
Ráda bych poznala nové tváře, maminy s obyčejnými problémy, kterým trošku z té domácí samoty trošku "hrabe", a už nechtějí být jen samy, těhulky i mladé paní či slečny, jež zatím jen miminko plánují.
Zní to trošku jako inzerát a asi to tak i bude, ale faktem je, že bychom si mohly trošku vypomoct a místo domácího truchlení nad samotou se sejít, popovídat a kdoví, i navázat nějaká přátelství.
Co vy na to? 😉
mum.alex
10. led 2008
Snažim se, ale když spí tak to se akorát najím a kým zaberu, abych usla tak už je vzhůru.Dnes ji uspáva tatínek, ja už mám fakt dost a jěšte k tomu jdu zítra mu pomoc do práce, takže Emik bude u babičky, takže zase žádný spánek. Snad to o víkendu doženu. Tak se mějte holky a hezký večer.pa
aduaautor
10. led 2008
No jo, to my jíme spolu. Já si udělam rohlik s máslem a ona dostane svoje jídlo. 🙂 Nic moc jinýho nejim.
Taky podle toho mi ten zadek pěkně roste. 🙂 Rohliky a rohliky - můj denní chleba. 😃

Měj se a drž se. Ať brzo neodpadneš. 😉
aduaautor
10. led 2008
Před chvílí mi psal soused, že nakonec sousedku opravdu nechali porodit normálně. Narodil se jim druhý kluk 4,65 kila a 54 cm. Nechápu, jak jí mohli takhle nechat trápit celý den s bolestma a neudělat jí toho císaře jak plánovali. Má dost úzkou pánev a už ten první kluk, kterýho rodila před 4 lety měla rodit císařem. 😞 A teď znovu, chudinka.
aleda
11. led 2008
Ahoj holky, koukala jsem jak jste si to užívaly v Človíčkově. Moc krásný fotky. Utahaly jste pořádně ty vaše drobečky? :-p 😉 . Malé už je dobře, zatím žádný vyhazování jídla, ale pro jistotu zajdem k doktorce ať nám vyloučí nemoc. Hezky si užijte dnešní den a kdybyste se o víkendu nudily dejte vědět, jsem sama doma mohly bysme se jít cournout. 😉
Adu oni císaře moc dělat nechtěj, jen v případě, že porod nepokračuje nebo je mimi otočený zadečkem dolů, ale jak se cítí ta ženská a jakými bolestmi trpí to už na to ohledy neberou, je odvážná že do toho šla znova.
aduaautor
11. led 2008
Ali, on se chlapeček pořád točil, každou chvíli měl hlavičku nahoře nebo na boku. Dole moc nechtěl. NEchápu ty doktory. Snad je v pořádku. Chuděrka malá... No uvidíme s čim přijde. 🙂
O víkendu se chystáme na Vyšehrad. Je tam nějaká akce, tak jsem zvědavá. 🙂 Můžeš se přidat, když budeš chtít 🙂
aduaautor
11. led 2008
A o tom včerejšku - Utahaly jsme je slušně. Všechny dětičky si to užily. 🙂
aleda
11. led 2008
Adu chudinka malá ta asi při porodu zkusila, 😞 nevíš kde rodila? Nechápu některý doktory, kteří takhle hazardují se životem maminy i miminka. Zaplať pánbů že už to mají za sebou a už je čeká jen to hezký 🙂
A co se chystá na Vyšehradě?
zuzule
11. led 2008
Adua - prosímte, pošleš mi na mail ty fotky s Kubíkem? Ze včerejška? Díky. Pa Z.

Bylo to fain, malý usnul cestou domů, takže ho to taky pěkně unavilo, však dětičky řádily jako divé, že? 😃
aduaautor
12. led 2008
Ali, je tam nějaká kulturní akce s divadlem a tak. Za chvíli vyrážíme. Omlouvam se, nějak jsem nestihla odpovědět dřív. 😞
No právě, že v Podolí. Takže nic moc - já na Podolí slyšela dost negativních názorů od maminek, co tam rodily.

Zuzi, jasně, pošlu. A Erice ty slíbené z listopadu. 😉
aleda
13. led 2008
Ahoj Adu, už dva dny se nemůžu na MK připojit, ]-( . Doufám, že jste si to na Vyšehradě hezky užili? 😎 My bysme šli, ale volali nám, že v sobotu bude odečet vody :-S . Měli přijít v 9 ráno a přišli až ve 14h. Takže zabitej celej den, protože malá pak usnula. :-| .
Moje kamarádka v Podolí rodila, ale ta tam měla známou PA, takže asi protekce 😃 .
eduarda
14. led 2008
Ahoj všechny, jsem tu poprvé, protože jsem poprvé těhotná, i když už mi bude za chvíli 36 let. Koukám, že jste tu všechny zkušené maminky, ale to snad neva, co?
mum.alex
15. led 2008
Ahoj Eduarda, jasne, že neva. V kolikátem si měsíci? A zkušené jsem tak normálně, předpokladám, teda aspon já, když mám jenom jedno dítě. 🙂
aleda
15. led 2008
Ahoj Eduarda, vítej mezi nás. Už víte co čekáte? My nejsme zkušený, my máme každá zatím jedno dítě a teprve se na něm všechno učíme. 😉
aduaautor
15. led 2008
Ahoj Ali, je to tady nějaký zpomalený. Tak snad to brzo pojede. 🙂
Ono to nestálo za nic. Byla tam jen nějaká hraná pohádka napůl ve finštině, tažke fakt nic moc. Jen jsme se prošli a jeli domu. 🙂
No nevim, ale koho slyšim, tak na Podolí jen nadává - myslim svoje známé. Jinak fakt nevim. 🙂

Ahojky Eduardo, vítáme tě. Rozhodně nevadí, že jsi prvně těhotná, ani že ti je 36. Mně bude letos 30 a rozhodně se necejtim dospěle. Neni to o věku, ale o tom, jak se kdo cítí. 🙂
janakropackova
15. led 2008
Ahojky, pokud to neva taky se přidám. Je tu nějaká maminka která má termín první týden v srpnu?
aduaautor
16. led 2008
Ahoj Jani, proč by mělo vadit, že se přidáš? Já myslím, že čím víc nás bude, tím víc se nás sejde na nějakém tom větším srazíku. 😉
anatanka
16. led 2008
Tady se to teda rozjelo, od doby, co jsem tu byla naposledy... 😉

Jinak ja taky rodila v Podoli a nemam stiznosti, az na to, ze me tam nechali s kontrakcema cekat v cekarne v poradne, nez na me dojde rada. To od nich bylo hodne husty, uz jsme tam malem lezla po stene...
aduaautor
17. led 2008
Ahojky Anatanko. 🙂
Já tam nikdy nebyla, ale dost kamarádek a známých ano a právě na dávali na přístup těch doktorů a sester před samotnym porodem je to asi dost na hraně. Já málem lezla po stěně taky, ale o mě se starali naprosto skvěle, ale já byla u Apolináře. 🙂
janakropackova
19. led 2008
Já byla poprve v Příbrami a super přístup, pokud se nebude nic dít, jedu tam zase 😃 A srazík beru.
aduaautor
19. led 2008
Jani, a stihneš to do Příbrami z Prahy? To je tak hodinka cesty, co když to bude fofr? =-) 😃
lucija
19. led 2008
Ahoj holčiny, tak já se přidávám teda taky. Je tu někdo z Libně Palma a okolí???
aduaautor
19. led 2008
Luci, na Palmovku to mam 14 minut metrem z Čerňáku. Myslím, že odsud neni nikdo. Zuzule je Holešovice, Aleda Počernice, Alex stejně jako já Čerňák.... A ostatní nevim. 😉
lucija
19. led 2008
Adu, na čerňák jezdím skoo pořád, my jsme tam bydleli 🙂
aduaautor
19. led 2008
Super, až někdy zase pojedeš, tak dej vědět, můžem dát srazík, když budeš chtít. 😉
lucija
19. led 2008
Jasně, zítra se vracím do Prahy. Měla jsem 14ti denní ,,dovolenou" na moravě.
aduaautor
19. led 2008
já si dovolenou představuju v tuto chvíli jako pořádnej mejdan bez dětí s tancováním... 😃
anatanka
21. led 2008
Adua: Tak to mi mluvis ze srdce - vinecko, kamaradi, tanec, dalsi den spat do dvanacti, potom pripadne opalovacka u more, k tomu koktejl, pak si zajit na obidek, vecer romantika s manzou...
Na takovou dovolenou si budu muset pockat cca 20 let... :-| Je to mozny???!!!
lucija
21. led 2008
ahoj, já si dovolenou užívám zatím i s prckem. Ale včera jsme se vrátili do kruté reality, jelikož tady tatínek těch 14 dní úřadoval sám, tak to tady taky podle toho vypadá 😃 tak asi půjdu uklízet, možná 😃 😃 😃
baboj
21. led 2008
ahoj holky?nevíte o co jde?...prcek měl ráno teplotu 38,tak jsem mu dala nufofen a zatím je O.K,ale bojím se,co to zase je...Erika odjela na Slovencko,tak babo rad???
aduaautor
21. led 2008
Anatanko, třeba stačí dva roky. Pak "odložíš" dítě k prarodičům a máš volný víkend. 😃

Já si taky užívala dovolenou s Barčou, ale potřebuju dovolenou od ní. Trošku oddech aspoň na chvíli. 🙂

Ahoj Baboj, to se hezky rýmuje. Vůbec se sem nemůžu dostat, abych ti odpověděla, tak snad mi to zase nehodí error. 😞
Barča měla při prvních zubech horečku 39,5, takže jsem se taky bála, ale nakonec dobrý. Může prý mít i rýmu a trošku průjem, říkali doktorky. 😉 Ale jestli chceš mít klid, tak někam zavolej.