• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z Prahy a okolí - maminky, těhulky, čekatelky

Ahoj baboj, mne doktorka doporucila, abych hned k ní přijela, když má dítě teplotu nad 38, nebo když je to večer tak na pohotovost.Moje Ema měla 40 horečky a nic jí nepomáhalo, ani studené obklady, ani studená koupel.Tak aby to dítě náhodou nedostalo zápal mozkových blan, jestli má teplotu dloho
21. led 2008 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak zdravím i nové holky, ale nás tu je. Už mám pomalu v tom zmatek
21. led 2008 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak od včerejšího večera má Barča 39 horečku, ale nemocná není. Na pohotovosti se mnou mluvili jak s blbcem co neví jak se starat o dítě, že nevim co mam dělat a mam jít ke svojí doktorce... Prostě příjemní jak puštěnej plyn. :angry:
Nakonec mi řekli, abych brečící Barča stiskla uši, aby věděli, že nemá zánět středního ucha z rýmy (která se jí mimochodem projevila pořádně až u nich při pláči) a Barča brečela dál, tak uznali, že má zánět a poslali nás na ORL. Tam mi řekli, že naštěstí nic takovýho a uši i krk je v pořádku, jen se jí spustila rýma. :slight_smile:
Ale horečku má pořád, tak snad to bude brzo dobrý.
22. led 2008 v 11:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je smutne, že je Barunka nemocna. Teraz je take osklive pocasie, raz zima, potom teplo, dazd, tak sa to na nu chytilo. Mne Eminka tiez zacala nejak torchu kaslat, ale zatial je to dobre. Len sa jej zvetsil ekzem na nozicke, tak nie som z toho moc nadsena. Vo stvrtok ideme na rocnu prehliadku, tak som zvedava co na to povie.A klesla jej trochu aspon ta teplota?
22. led 2008 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak horečku už nemáme. Naštěstí pomohl Nurofen. A rýma je taky lepší. Asi to všechno bylo fakt jen zoubkama. :slight_smile:
22. led 2008 ve 14:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adua: Na pohotovosti jsou vzdycky tak mili.... :wink:
Ale nestras s tema zubama! To je s tim takovych potozi jeste v roce? Miriam rostou zuby ted a ja z ni silim a myslela jsme, ze to bude za par tydnu za nama
22. led 2008 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je parada.Mne za posledne 4 dni Ema konecne celkom dobre spala, iba 3-4 krat za noc som k nej vstavala a to len preto, lebo jej chybal dudlik, alebo mala zastrcenu nozku v postielke medzi tyckami.
22. led 2008 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Anatanko, může to být na týden, na den nebo i na měsíce. Zuby jsou fakt mrchy. :frowning2:
Fakt jsem měla pocit, že tý babě vrazim jednu do zubů. :angry:

Alex, no vidíš, super. :wink:
22. led 2008 ve 14:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem jen zvedava jak dlouho ji to vydrzi. Anatanko, nema zmysel silet, ja uz jsem to vzdala. Ema ma uz rok a porad zadne zuby, jenom ji to hrozne boli, slinta vsude a rostou ji uz 7 mesicu a porad tam zadny nema.Ja uz si zacinam na to nejak zvykat. Doktorka mi porad rika, ze uz budou a ja ji ze to tak skoro nebude a vzdy mam pravdu, kdyz k ni prijdeme a ona se jen divi.
22. led 2008 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, chodíte někdo s prckem plavat? Nechcete někdo chodit s náma? Zatím hledáme a vymýšlíme. Tak snad bude něco volné...
22. led 2008 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Alex, třeba jí to vydrží dlouho. :slight_smile: třeba napořád. :slight_smile:
:wink:

Zuzi, já chtěla, ale neodvážim se do plavek, navíc je to prý dost drahá legrace a na to fakt nemam :frowning2:
22. led 2008 v 19:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ale ten odkaz je celkem fajn. Dobrý ceny. :slight_smile: No, uvidíme. Třeba někdy.
23. led 2008 v 08:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
toto je fakt desna stranka, uz som tu dva krat teraz pisala, a porad se to tam neukazuje a stale to pada a este mi to nakoniec ukaze, ze ja ako uzivatel nie som.otras
23. led 2008 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Alex, to víš, když se přidávaj další a další stránky. Nejdřív svatby, pak děti a teď bydlení... To je pak těžký. :sweat_smile:

Přejeme vše nej k narozeninám. :wink:
23. led 2008 ve 14:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme zpátky z plavání. Bylo to fain. Jen jedna další maminka se stejně starým chlapečkem. Nejdřív sice Kubík trochu plakal a nechtěl se mě pustit (držel se mě jak klíště), ale pak už to bylo v pohodě a dokonce se i smál. Takže jsme si zaplatili deset lekcí a začínáme 5. února :wink: Aspoň nebudem furt sedět doma...
23. led 2008 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzu: A kde jste byli? My mely dne s s Miri taky jit na prvni zkusebni lekci (bohuzel jen do vany), ale nakonec jsem to zrusila.

Adua: Prosim te, na postavu kasli, nejsi urcite jedina mamina, ktera nema po porodu 90-60-90 :wink:
23. led 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anatanko - máš IP.
23. led 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zuzi, tak to je super, že jste si to užili. :slight_smile:
Já musim propočítat penízky a možná pak... NO prostě uvidim.

Anatanko, to fakt nemam, možná tak 100 - 90 -100. :grinning: :grinning:
24. led 2008 v 08:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a já 90- 80- 100 :grinning: :grinning: :grinning: Takže ideál :grinning:
24. led 2008 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já to brala odhadem. :slight_smile: :wink:
24. led 2008 v 11:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ale začala jsem holky cvičit podle té slavné Mojžíšové a musím říct, že po pár dnech se cítím se zády líp. :wink:
27. led 2008 v 11:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj...jsme z Prahy 10-Malešic....a hledáme taky kamarády na kočárkování...Kubíčkovi jsou 4 měsíce:slight_smile:
27. led 2008 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Snupíku, my jsme z Čerňáku, to neni tak daleko. Mam pocit, že tady odsud jede dokonce bus. :wink:
27. led 2008 v 17:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy jste vsichni z druhyho konce Phy...
28. led 2008 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Anatanko, a odkud jsi ty? :wink:

ALedo, když budeš chtít kupovat ten kočárek, co máme my, tak si pořádně prohlídni gumy na kolečkách. Nám se právě obě zničily, protože to byl starej materiál, takže to bylo celý zpuchřelý a tak jsme museli vyměnit jak duše, tak gumy. Jak přezouvání u auta.... :sweat_smile:
28. led 2008 ve 14:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Helco, jaky jste meli vikend? My jsme meli tu oslavu, docela mi to vyslo, jen jsem vcera nemohla vubec chodit, hrozne mi napuchli nohy z bot a z tancovani a dnes se to pokousim rozchodit, takze budu mit na narozky hezke vzpominky.
28. led 2008 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jěšte se chci zeptat, mate uz detskeho zubare? a jakeho?
28. led 2008 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Alex ahojky.
Super, že jste si to užili. a nohy... ty splasknou a bude zase dobře.

Dnes jsme byly poprvé u zubařky - MUDr. nevim jaká, protože se mi nepodepsala na registrační papír, ale je to STOMAT s.r.o. v Parníku. Ale prý berou jen děti, co maj registrovaný rodiče u nich. Mně tam vzali tak nějak náhodou. Ale asi pak přejdu jinam, protože doktorka mi vlastně nic moc neřekla, jen se podivala do pusy a dala nám razítko.
28. led 2008 v 15:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, akurat totiz koukam na nete na nejaky doktory, ale maji tam jen vizitku,ale nic vic. Jsem cekala, ze tam budou mit aspon napsany nejaky pokec. Tak vubec nevim kam jit. Musime tam kvuli tomu, ze Ema porad nema zuby, tak ze ma vraj moc tvrde dasna
28. led 2008 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak zkus nějakou doktorku tady na čm, myslim, že by to nemuselo být špatné.
Jen upozorňuju, že MUDr. Jurčová už nepřijímá nové pacienty. :frowning2: Tam jsem volala jako první. Pak to byl ten Stomat. Zkus ho. Třeba to bude lepší doktor než jsem měla já. Nebo nahlaš Eminku tam, kde jsi hlášená ty nebo manžel. Pak můžete přejít. :wink:
28. led 2008 v 16:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek