• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z Prahy a okolí - maminky, těhulky, čekatelky

autor
http://www.praha14.cz/phtml/zdravi_seznam.php
Mrkni na stránky Prahy 14. Ta co jsem byla já zastupuje tušim Kučerovou, která je na mateřský. Ale fakt nevim jméno. :wink:
28. led 2008 v 16:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Adu, díky za info ke kočárku, ale už jsem si vybrala jiný :wink: . Budeme ho kupovat až v březnu, teď je nařadě autosedačka. Malá už se nám do vajíčka nevejde.
Holky poraďte jakou autosedačku máte vy? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2008 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj aledo,
zrovna resim taky sedacku a zatim to u nas vyhrava maxi-cosi priori XP. Ale zatim nemuzu slouzit osobnima zkusenostma, teprve ji budeme objednavat.
29. led 2008 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My mame od babypointu - conoco super sedačku. A můžu jí opravdu doporučit. :wink:
29. led 2008 v 16:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my mame maxi cosi tobi a je fakt dobra, na nete sa da koupit o tisicovku levneji nez v obchode. Nebo jeste je moc dobra bebe confort ted ta nova otocna.
29. led 2008 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,my máme taky maxi cosi a spokojenost.
29. led 2008 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, kedy zas zorganizujeme nejake stretnutie?
30. led 2008 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aleda - tak my máme tu co Adua a je dobrá a navíc za fain cenu...spokojenost. Jmenuje se buď Zenith nebo Coneco od babypointu...ale je to jedna a ta samá.
31. led 2008 v 00:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky: take mame Maxi Cosi Tobi - koupili jsme ji v UK, vyjde tam mnohem levneji, zvlaste ted kdyz je koruna tak silna. Nemuzu si ji vynachvalit, rekla bych, ze je lepsi nez Priori XP, je lehci a ty pasy jsou lepe vymyslene. Ale Priori je take super. Nemuzu si na nic stezovat, jsem rada, ze jsme ji koupili. V obchode jsme porovnavali s hodne ruznymi sedackami a rekla bych, ze Maxi Cosi je nejlepsi a pote bych jeste doporucila Britax. Ty od Babypointu neznam, takze nemuzu porovnavat.
31. led 2008 ve 03:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Alex, klidně příští týden něco zorganizujeme. :wink:
31. led 2008 v 10:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky, příští týden nebo až ten další půjdem autosedačku koupit. :wink: Manžel teď nemá čas :angry: tak musíme počkat. A na nějaký srazík už se taky těšíme. pa
31. led 2008 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Na kterej den holky sraz vidíte? Já nemůžu ve středu, neb jdu zase po dlouhé době k zubaři a to bude fakt dost drsná záležitost. :frowning2:
Ale pak jsem vám už zase k dispozici. :wink:
2. únor 2008 ve 13:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Heleno, ako sa mate s Barunkou? Prepac, ze som sa dlho neozvala, chodila som na brigadu, zas pomahat manzelovi do prace, dnes mam konecne volno, tak upratujem ten vybuch co tu bol a neporiadok, kedze som dlho neupratovala a neprala. Je to tu fakt des. Eminke je uz konecne vidiet prva dva dolne zubky, tak sme z toho strasne nadseny a hlavne uz v noci neplace a budi sa iba malo , tak 3-4 krat, co je pre nas super, konecne spime viacej.
6. únor 2008 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hloky, chci se zeptat, jestli nektera z vas dala ockovat dite proti pneumokokovym onemocnenim?
6. únor 2008 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Alex, my jsme dali malou očkovat proti pneumokokovy. Malá dostala zatím jednu vakcínu (stála 2000) a ještě jedno očkování jí čeká. První dostala v lednu v únoru máme přijít na očkování 4hexavakcínou a v březnu dostane 2 vakcínu proti pneumokokovy. Žádnou negativní reakci neměla.
Ty se malou taky chystáš nechat očkovat?
6. únor 2008 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Alex. My se mame skvele. Jen by to chtelo trošku klidu. Bajca stale pisti, takze me cele dny boli hlava, ale jinak dobre. :slight_smile:
Jsem rada, ze mate zoubky uz nejake konecne videt. Aspon se trosku vyspite.

Ja se na ockovani ptala doktorky a ona rikala, ze je to prevazne reklamni trik. A to neni jedina, koho jsem se ptala. :wink:
6. únor 2008 v 19:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtela bych ji dat naockovat, hlavne proti tomu zanetu mozkovych blan, u nas to melo v rodine hodne lidi a i taky zanet stredniho ucha, ja jsem to mela jako mala dost vazne, tak nechci at Ema taky tak trpi. Doktorka vyjadrila take neutralni stanovisko, nechtela mne do toho nutit ani odrazovat, takze jsme to prehodnotili s manzelem a pujdem ji dat ockovat.
6. únor 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ALedo, a dali jste si to taky preplatit u pojistovny? na netu jsem nasla, ze pojistovna ti da 500 kc, kdyz jim das doklad o ockovani od doktorky.
6. únor 2008 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alex to ani nevim že to pojišťovna proplácí :fearful: .
6. únor 2008 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alex už jsem to našla. Hned si to vyběhám, díky :grinning:
http://www.zpmvcr.cz/cz/klub-pojistencu/vyhody-v-kp.html
Na tohle všechno by nám měli přispívat. A u jaké pojišťovny jsi ty?
6. únor 2008 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme u VZP, taky prispiva na ruzne veci, na tohle ockovani prispiva 500 kc, tak aspon neco, kdyz uz to stoji 4 tisice. kolik je to u te tvoji?
7. únor 2008 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chci se vas zeptat, byly jste vsechni na vitani obcanku? Nas vubec nepozvali a kdyz jsme dali Eme delat pas, tak nam dokonca rekli, ze vubec neni prihlasena na nasi adrese, ze ma trvaly pobyt v nemocnici. Byla jsem z toho v soku, kazdeho koho znam a narodilo se mu dite, tak ho automaticky prihlasili na adresu rodicu.
7. únor 2008 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Alex, nám by měli přispívat 1000 ročně na očkování. Zavolám tam a ověřím si to.
Jinak na vítání jsme byly když bylo Adélce půl roku. Obeslali nás sami, nic jsem si nemusela zjišťovat. Já mám dodneška trvalé bydliště na Zbraslavi a manžel v Rychnově zatím jsme se ještě nepřehlásili, :grinning: ale vítání jsme měli na Zbraslavi. Dítě má trvalé bydliště tam kde matka. To je divný, že tam malá vůbec není přihlášená. Maj v tom pěknej bordel. :angry:
7. únor 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
to teda maju, musela jsem obejit jeste dalsi urady na vic, abych ji prehlasila na trvale bydliste k nam a jeste po mne chteli potvrzeni, ze ma ceske obcanstvi, kdyz ja jsme slovenka a pri tom tu mam taky trvaly pobyt, no proste des.a to ten pas je jenom na rok, takze ma to ted ceka asi znovu.
7. únor 2008 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky.
Dneska to bylo moc fajn. Barča usnula do 4 minut po uložení do postele. Byla fakt hrozně unavená. Díky za skvělý odpoledne a těšim se na příště. Díky, že jste to zvládly samy na ten čerňák. :slight_smile:
8. únor 2008 v 17:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
V poho, vzdyt jsem zdejsi,Alenke jsem vysvetlila cestu, snad trafila.EMinka je poradne ziva po tom spanku, tak se zas blaznime. Manzel sel na nejake stretko s chalanmi, alias chlastacka, aby se dohodli na chlastacke na chate co ma byt pristi vikend, fakt parada, tak proto prisel driv domu. Takze jsem zas sama.
8. únor 2008 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, na Čerňák jsme dorazily bez problému. Alex nám krásně vysvětlila cestu. Táta na nás už čekal a malá celou cestu dom ještě spala. Dali jsme jogurt a malá od tý doby leze po bytě a otravuje psa :grinning: .
Těšíme se na další vycházku.
Alex manža má dnes noční tak jsme taky samy :angry: .
8. únor 2008 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jejda, slaměné vdovičky... My jsme doma všici. Bajča spala 45 minut, a kdyby jí tatínek zle nevzbudil tak spala dýl. Takže byla protivná a k tatínkovi půl hodiny vůbec nechtěla. :frowning2: Pak ještě upadla na židličku a má na hlavě bouli jak vajíčko. Prostě super.
Ale už se směje a byla i pěšky nakoupit v Albertovi. :wink:
8. únor 2008 v 19:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze taky sama, to sme teda dopadli, to jsme se nemuseli ani vdavat :slight_smile: vid? emus porad do sebe neco tlaci a nechce ani spat.Helco, ty mas porad nejak zivo, vid? ty se fakt nemas cas nudit, ja se taky blaznim s emou, chodime po byte,asi ji to dnes nestacilo.takze jsem zvedava kdy se mi ji podari uspat
8. únor 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Alex, no to víš. S tim mym drahouškem se ani nejde nudit. Každou chvíli přijde s nějakou blbostí a nebo něco udělá... Prostě fakt občas na vraždu. :frowning2: Ale co bychom si bez těch chlapů počaly co? Občas mam pocit, že je to poklad - jen ho pozlatit. No a občas bych ten poklad někde radši zakopala. :grinning:
8. únor 2008 ve 20:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek