• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z Prahy a okolí - maminky, těhulky, čekatelky

:grinning: to asi ano, s nima je to tezke a bez nich jeste vic. Ja jsem rada, ze nejsem sama.Jen kdyby ti chlapi po svadbe tak nezpohodlneli. No co uz, tak hezkou dobrou noc, dnes mi ema vynimocne zaspala uz o 20.45 hod, tak mam konecne klid a kdyby byl manzel doma tak aj prijemny vecer, takho mam sama.tak papa, zas nekdy na prochazce. V pondeli jdu zas do prace, tak se pak ozvu.papa
8. únor 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Alex, jojo, chlapi...
Já zase celou noc trpěla se zubem. Je to ten nově spravenej. Takže mam v sobě dneska už 3 ibalginy a pořád to bolí, tak asi budu muset jít na pohotovost. Mam z nich strach, protože už mi tam zrušili jeden zub. :frowning2:
9. únor 2008 v 10:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Helco, tak to ti nezavidim, ja viem co su to problemy so zubami, ja som si to tiez poriadne uzila, jeden krat som musela aj na operaciu, tak to mi zrusili jeden zub a ked som bola v 7.mesiaci tehotenstva mi vytiahli dalsi zub.takze s tebou sucitim.radsi jdi hned k zubari a poradim ti na zuby je lepsi saridon
9. únor 2008 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Alex, tak jsem po zákroku - doktorka mi v té nové plombě vyvrtala dírku, zjistila zánět a dala mi tam nějakou hojivou vložku. A říkala - tak hodinu mě budete proklínat, protože to bude dost bolet, ale pak se vám uleví.
A fakt jsem spílala doktorce a teď už jí chválim. :grinning:
9. únor 2008 v 17:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chudatko, tak snad to uz bude len lepsie. Drzim palce. My dnes nic nedelame, jen oddychujeme, emik sa zas budila celou noc, brzo usla a v pet uz nechtela spat a mezitim jeste dva krat jedla, pila, pak chybel dudel, no hruza, do pul seste jsem skoro vubec nespala. Odpoledne sme byly jen na prochazce i s manzelem a ted zas lenosime vsichni.Teda az na emu, ta je porad nejaka ziva, jako kdyby tu kavu pila vcera ona.
9. únor 2008 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Alex, my byli v lese v Klánovicích. Naprosto super procházka. Taky jsem dala nový fotky do alba. Bylo nááádherně. :slight_smile:
9. únor 2008 v 18:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Helco, tak dnes v praci som to v pohode prezila, nemala som toho moc a este som aj prehovorila manzela, aby sme sli driv domu. Eminka bola s babickou a strasne hodna a my tu ted mame dablika. Inak zajtra uz nejdem, som doma, tak by sme mohli aspon na prechadzku, iba odpoledne musim si ist pre jeden recept k doktorke do parniku.Co vy na to? Pujdem se odpo projit? SNad bude hezky. Inak mate hezke fotecky z vyletu
11. únor 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Alex, je mi to moc lito. Mozna tak na pul hodinky. Barca ma rymu a neni ji moc dobre, uz fakt nemuzu. Je to porad dokola... Zuby, ryma, zuby ryma... ryma zuby... Asi nastydla nekde na prochazce.
Tak napis sms a ja ti reknu. Chodi ted spat taky jindy a jinak nez driv.
12. únor 2008 v 07:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Helenko, to je jasne, klidne zustante doma a uzdravujte se, dnes je aj tak hnusne a mne ema nejak zacala kaslat,lebo manzel je taky chory. Takze ani ja nevim, jestli dnes nekam pujdu. Volala jsem doktorce kvuli tomu receptu a rekla, ze muzu prijet kdykoliv. Tak budu dnes jen odpocivat, od patku totiz spim jen tak tri hodiny. Emik se porad budi,ale nemyslim, ze to jsou zuby. A jeste chodime spat o pulnoci. Tak som jak zbity pes a dopujem sa kavou i kdyz ji normalne nepiju.Tak zatim papa, ked budes chciet mozeme si aspon popisat.
12. únor 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Alex, já jsem na netu pořád, aspoň se nějak zabavim. A Barču to taky občas baví. :slight_smile:
My půjdem na nákup asi do Alberta jen. Uvidíme, musim koupit uzený na zelňačku. Mam na to strašnou chuť. :slight_smile:
12. únor 2008 v 11:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
To znam, mit na neco chut, ja mela takou chut vcera vecer na maso, stepo mi rekl, jestli nejsem tehotna, ze mam porad nejake divoke chute. Cikanka nad nami zas desne hulaka, ze toho fetaka zabije a atd,v nedeli vecer sme na nich volali i policajty. Uz se to nedalo poslouchat a to tak mame porad a jeste ma i loznici tam kde my a vsecho je to slyset, nemaji ani koberce. Zensku co jim to pronajima taky prudime,ale bez odezvy, to taky nejaka divna zenska.
12. únor 2008 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Alex, tak to mate doma veselo. Asi bych nebyla moc nadsena, jako vy. Tohle uz je fakt na policii. :frowning2:

Za chvíli vyrazime na nakup. Co vy? :wink:
12. únor 2008 ve 12:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak eminka moc dlho nespala, po tom co sme prisli iba par minut a ted uz zas vymysla, uz aj napapana. Dnes sa mi podarilo do nej dat masovo-zeleninovy prikrm nerozmixovany do hladka, uz to pekne pozula, teda trochu,ale snedla vse, celou tu velku sklenku. Tak som rada, ze uz nebudu muset mixovat.
12. únor 2008 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Este som sa ta chcela spytat, tie nausnice si robila sama?
12. únor 2008 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ALex, Barča ještě nespí, ale za chvíli jí dám do postele. Už mam skoro uvařeno. Díky za společnost při nákupu. :slight_smile: A za radu. To uzený vypadá naprosto skvěle. :slight_smile:
Super, tak už nebudeš muset mixovat, paráda. Až budou zuby, tak to bude hned všechno jednodušší. :slight_smile:
Jo, ty naušnice jsem dělala já. Proč? :wink:
12. únor 2008 v 15:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ze si moc sikovna, vcera jsem je ukazovala stepovi, sa mu moc pacili. Ja mam rada taketo veci, mam kamosku ktora to tiez robi, tak si vzdy nieco u nej objednam. na narozeniny mi udelala cerny nahrdelnik a k tomu nausnice.fakt parada, ja by som na take veci nemala nervy.
12. únor 2008 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já na to taky nemam moc trpělivost, takže když to nejde napoprvé, tak to radši vzdam.
Ten náhrdelník máš ještě u mě. NEstihla jsem to když jsme měly sraz. :slight_smile:
12. únor 2008 v 15:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ne, nedelej si starosti, nausnice mi staci, i tak jsem stale v soku, ze si mi dala darek
12. únor 2008 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Prosimtě... :wink:
12. únor 2008 v 16:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdarek holky, nejak jste se vypojili u chatu? Jak se mate a kdy dame nejaky srazik? Napr. i bez děti?
15. únor 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nevite o nejakem dobrem detskem zubari? Ja nemas porad eminku nikde nahlasenu a to uz nam je konecne videt dolne zuby. Ma zubarka deti nedela a kam jsem volala, je bud plno, nebo jen kdyz je u nich rodic, nebo jsou to desne soukromne a jen za prohlidku berou 800 kc.to je trosku hodne
15. únor 2008 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, já jsem pro srazik. A klidně bez dětí. Necháme je zase jednou tatínkům. I když.... Já bez Barči ještě nikde nebyla, kromě jedné akce. :slight_smile:
Jsem pro nějakou sobotu, ať máme dost času.

Já se nahlásila u zubařky, co taky chtěla, abych u nich byla taky, ale nakonec mě vzala, asi jsem dost škemrala. :sweat_smile:
16. únor 2008 v 11:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Helco, zitra pujdu asi ten tu socialku, nepamatas si co je potreba k tomu formulari? krome rodneho listu malej
17. únor 2008 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Alex, myslim, že stačí ten formulář, občanka tvoje a taky manželova. Aspoň u nás to tak bylo, tak doufam, že i u vás. :slight_smile:
Držim palce. Kdybyste tam šly pak nějak ven, tak napiš, šly bychom na chviličku taky. Dneska neni moc hezky.
A jak je na tom Eminka? Snad už líp. Barča je už skoro v pořádku, jen se v noci pořád mele, takže se moc nevyspíme - zase slintá, takže rostou další zuby.

Zuzi, Aledo, Eriko, Baboj a další, kdepak vás máme? Nějak jste zmizely ze scény. :confused: :wink:
18. únor 2008 v 08:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Všem se moc omlouvám, že jsem ještě neposlala fotky z těch srazů. Jsem fakt hrozná. :confounded:
Taky jsem ztratila vaše e-maily, tak bych vás chtěla poprosit, abyste mi je poslaly na adua@seznam.cz a já vám hned pošlu fotky. Díky moc holky. :wink:
A ještě jednou sorry. :frowning2:
18. únor 2008 v 11:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Helco, diky za info. Dnes ven jeste nepujdeme, ema dost kasle. Mozno zitra, uvidim. Takze ani dnes nejdu na tu socialku.
I mne je divne, kde holky zmizeli.
18. únor 2008 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak hlavně abyste byly v pořádku kočky. TO je hlavní. :wink:
My už chodíme ven normálně. Barča je v pohodě, tak uvidíme co bude dál. :slight_smile:
18. únor 2008 ve 14:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Nějak nestíhám :sweat_smile: Adua - díky moc za krásné fotky! Taky jsi nějaké ode mně chtěla, jen už nevím jaké...vzpomeň si! Asi ty, jak jste byly u nás, že? My jsme dnes byli plavat, bylo fain. Koukám, že nemocných je tu víc...my máme rýmu. Ještě že máme tu odsávačku. Máme teď toho nějak moc, tak se ani neozývám. Samé oslavy. Příští týden jedem na Moravu, tak to zas bude :grinning: Malý si zas trochu užije po dlouhé době babičku s dědou. Jsou trochu z ruky..bohužel. Občas bych nějakou výpomoc brala. Dnes Kubík blbě spal a já ráno byla jak mrtvola..chjo. Roste mu hodně zubů najednou do toho ta rýma...co vám mám povídat. Děs běs. Už máme 11 zubů a rostou další čtyři (všechny trojky najednou). Aspoň to budem mít rychle za sebou.

A co vy, Alex? Už má Eminka nějaké zoubky? Nebo pořád nic?
19. únor 2008 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zuzu, jasne uz mame dva zubky dole, teda ledva je ich vidiet, ale su tam a zacinaju sa pomaly aj tlacit horne, lebo ma cervene dasna a poriadne naliate.
Ema je tiez chora, uz od stvrtka, tiez nejak nespime, stale ju budi ucpaty nostek a bojujem s nou,ked jej to musim odsat. To je fakt des. A ted som zacala kychat aj ja. My ideme tiez k mojim rodicom,ale az na slovensko uz ted vo stvrtok odchadzame.
Takze som zvedava, ci sa to tam eme este viac nezhorsi, lebo je tam dost chladno a niekde aj sneh, zevraj.
Doufam, ze pak dame konecne nejaky sraz, tak zatim papa
19. únor 2008 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nějak nestíhám. Malá včera přešla sama celý pokoj, tak nám končí klidný čas v ohrádce :grinning:
Konečně jsme koupili novou autosedačku, Adélka v ní seděla jak královna a celou cestu koukala ven. :fearful:
Jinak my máme 12 zubů, ale asi nám brzy porostou trojky, dásně máme celý červený a nateklý. Jo a 11.3.jdeme poprvé k zubařce. Nechala jsem malou zaregistrovat u té mojí, tak jsem zvědavá jak to bude probíhat. Malá nesnáší doktory. :angry: :zipper_mouth: .
Těšíme se na nějaký sraz, ale bez dětí? Nevim, nevim jak to taťka zvládne :wink: .
Mějte se krásně a ať se zoubky bezbolestně klubou a nemoci se dětem vyhýbaj. Pa
23. únor 2008 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek