• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z Prahy a okolí - maminky, těhulky, čekatelky

autor
Ahoj holky.
Aledo, klidně uděláme sraz i s miminkama, jen nás s Alex napadlo, že bychom si mohly orazit a vyjít si třeba na odpoledne někam samy. Proč by to tatínkové nezvládli? Ať si zvykaj. :wink:

Každopádně tenhle týden bych dala malý sraz. Třeba jen tady na čerňáku nebo u vás. Řekni si. S Alex jsme byly dneska na krátký procházce u nás u pole a bylo to moc fajn. Tak se ozvi kdy máš čas. :wink:
25. únor 2008 v 16:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj nam bylo fajn, dobre sme sa pobavili. :slight_smile:
A ten sraz musime uz konecne nejaky dat.
25. únor 2008 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Alex, no my můžem pořád, tak stačí navrhnout den. :wink:
25. únor 2008 v 17:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak my marodíme, kašel, rýma, blinkání :frowning2: . Zítra jdeme k doktorce tak jsem zvědavá co nám řekne :confounded: . Hned jak se uzdravíme něco podniknem. Mějte se krásně a hlavně zdravě :wink:
25. únor 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Helco, tak se sejdem asi jenom my dve.Cez tyden nevim jestli to pujde, kdyz nasi chlapi delaj do vecera a ty musis uspat malou, tak to asi si vyrazime o vikendu.Aspon nekam na kafe, pripadne si udelat radost malym nakupem.
25. únor 2008 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Alex, to je vyborny napad. Klidne o vikendu. V sobotu mam cas urcite, nedeli jeste nevim, co ty na to? :grinning:

Alenko, to je skoda, tak hlavne se brzo uzdravte, abyste dlouho netrpely. :wink: Drzim palce. :slight_smile:
26. únor 2008 v 07:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haloo holky? Uz vas to tu nebavi? Nejak tu uz nikdo z vas nepise
27. únor 2008 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No jo, vypadá to, že jsme tu zbyly jen my dvě a pak ještě Zuzka, až se vrátí z dovolené. :frowning2:
27. únor 2008 v 19:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, můžu se tu k vám přidat?
3. bře 2008 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky určitě můžeš. Jestli bude ke komu, nějak nám to tady usíná :frowning2: :frowning2: :frowning2:
3. bře 2008 v 11:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Adriano, budeme radi, kdyz se pridas. Ja mam taky takovej kocarek. Odkud z Prahy presne si? My s Aduou z Cerneho mostu.
3. bře 2008 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, my sme s Ládví. Dík za přijetí. Jaký byl výkend?
4. bře 2008 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Víkend celkem super. V sobotu jsme byly s Alex v centru a BEZ DĚTÍ. Takže fakt bomba... Tohle mi chybělo celej rok. Asi to budu praktikovat častějc. :sweat_smile:
Jsem ráda, že je dneska krásně sluníčko. Už se těšim ven s Barčou. :slight_smile:
4. bře 2008 v 07:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
My sme byli v Jeseníku u tchyně. Neděle byla hrůza. Zamklo nás auto a spustil se alarm a šli otevřít jen Milovi dveře, takže se nám skvěle lezlo ven. Dneska jdu na bulovku do porodnice se zaregistrovat mám ji blíž než tu co mám. Už sem tam volala a sem zvědavá jak to dneska najdu. Dneska jedu na ten černý most pro vědcičku. Třeba na sebe někde narazíme
4. bře 2008 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to jste měli fakt "dobrou" neděli.
Na BUlovce - to je jednoduchý, hlavnim vchodem a přímo rovně - poslední budova před kopečkem napravo. :slight_smile: :wink:
Kdyžtak se ozvi, když budeš v okolí někdy kdy nebude Barča spát. :wink:
4. bře 2008 v 08:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tam mám sraz v půl 11 a jen si předáme a jedu dom. Tak jest-li chceš na chvilku ven teda pokut nebude spát tak můžem. My máme sraz před spořkou
4. bře 2008 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. bře 2008 v 10:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Čtu že jste si vyrazily bez dětí. Blednu závistí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . U nás už nachlazení odeznívá, tak snad příští týden už konečně vyrazíme ven. Už mi z toho doma hrabe. :wink: Když by jste měli čas můžeme se domluvit na nějaké procházce. Snad bude hezky. :sunglasses: Mějte se.
Adrianka vítej :slight_smile:
4. bře 2008 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
adua už sis vzpoměla? Měj te se tu pá zítra
4. bře 2008 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Adrianko, no to víš že jsem si nevzpomněla, navíc (a to je fakt už mateřská demence) jsem zapomněla na co jsem si měla vzpomenout. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. bře 2008 v 18:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Alenko, příště můžeš vyrazit s námi. A myslim, že by to mohlo být i večer. Když Jára zvládnul uspat Barču ve dne, tak by to měl mít večer snadnější, protože to už bude dost unavená a usne sama. :wink:
A věř tomu, že tvůj manžel to zvládne taky. Já nechtěla ten večer, aby na to Jára nebyl sám, ale myslim, že to bude OK. Uvidíš. :wink:
4. bře 2008 v 19:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Adu, moc ráda se přidám. U nás nebude problém s uspáváním, to Jirka zvládá v pohodě. Lehne si k malé a usnou oba :grinning: , horší to bude s krmením :zipper_mouth: :angry: . Já mám s ní co dělat a Jirka je trochu nervák, tak nevím, ale bude muset :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Tak se těšíme. Zítra jdeme na kontrolu tak snad už bude vše v pořádku. Rýma je pryč a kašlem jenom trochu tak snad to do příštího týdne zmizí. :wink:
4. bře 2008 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, už ste některá vzhůru?
5. bře 2008 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jáááá.. :grinning:
5. bře 2008 v 07:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
to malá stává brzo. Jak ste se vyspaly? Naší mladý se nechtělo vstávat do školy
5. bře 2008 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No vstává obvykle s taťkou do práce, takže kolem půl sedmý, ale dneska to protáhla na čtvrt na osm - spala ve svojí postýlce. Večer a pak k ránu. Musí se to nějak naučit, ale... musim jí dát čas. :slight_smile:

Mně se taky nechtělo vstát.
5. bře 2008 v 07:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mě taky ne. Stávali sme v 6:15h. Lacláčky se mílovi líbili. V pátek se jdu podívat na postýlku ale je to pěkná dálka až na butovice
5. bře 2008 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska musím ještě žehlit vůbec se mi nechce. Tak se zatím měj. Pá
5. bře 2008 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak to já to měla lehčí, dala jsem tátovi rozměry a on mi jí vyrobil. TEď se v tom učí spát. :wink:
Ty lacláčky jsou super. Dobrej kup jsi udělala. :wink:
5. bře 2008 v 08:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Měj se. Taky budu žehlit a taky se mi nechce. :frowning2:
A hlavně půjdeme s Barčou ven. Sice je tam zima, ale sluníčko, tak snad to vydrží ještě až se vzbudí po dopolednim spánku. :wink:
5. bře 2008 v 08:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek