Holky z Prahy a okolí - maminky, těhulky, čekatelky

Ahoj holky, měly bychom to tady trošku rozhýbat. Většina mamin z Prahy už sem sotva zavítá.
Ráda bych poznala nové tváře, maminy s obyčejnými problémy, kterým trošku z té domácí samoty trošku "hrabe", a už nechtějí být jen samy, těhulky i mladé paní či slečny, jež zatím jen miminko plánují.
Zní to trošku jako inzerát a asi to tak i bude, ale faktem je, že bychom si mohly trošku vypomoct a místo domácího truchlení nad samotou se sejít, popovídat a kdoví, i navázat nějaká přátelství.
Co vy na to? 😉
aduaautor
25. únor 2008
Ahoj holky.
Aledo, klidně uděláme sraz i s miminkama, jen nás s Alex napadlo, že bychom si mohly orazit a vyjít si třeba na odpoledne někam samy. Proč by to tatínkové nezvládli? Ať si zvykaj. 😉

Každopádně tenhle týden bych dala malý sraz. Třeba jen tady na čerňáku nebo u vás. Řekni si. S Alex jsme byly dneska na krátký procházce u nás u pole a bylo to moc fajn. Tak se ozvi kdy máš čas. 😉
mum.alex
25. únor 2008
Aj nam bylo fajn, dobre sme sa pobavili. 🙂
A ten sraz musime uz konecne nejaky dat.
aduaautor
25. únor 2008
Alex, no my můžem pořád, tak stačí navrhnout den. 😉
aleda
25. únor 2008
Ahoj holky,
tak my marodíme, kašel, rýma, blinkání 😞 . Zítra jdeme k doktorce tak jsem zvědavá co nám řekne :-S . Hned jak se uzdravíme něco podniknem. Mějte se krásně a hlavně zdravě 😉
mum.alex
25. únor 2008
Helco, tak se sejdem asi jenom my dve.Cez tyden nevim jestli to pujde, kdyz nasi chlapi delaj do vecera a ty musis uspat malou, tak to asi si vyrazime o vikendu.Aspon nekam na kafe, pripadne si udelat radost malym nakupem.
aduaautor
26. únor 2008
Alex, to je vyborny napad. Klidne o vikendu. V sobotu mam cas urcite, nedeli jeste nevim, co ty na to? 😃

Alenko, to je skoda, tak hlavne se brzo uzdravte, abyste dlouho netrpely. 😉 Drzim palce. 🙂
mum.alex
27. únor 2008
Haloo holky? Uz vas to tu nebavi? Nejak tu uz nikdo z vas nepise
aduaautor
27. únor 2008
No jo, vypadá to, že jsme tu zbyly jen my dvě a pak ještě Zuzka, až se vrátí z dovolené. 😞
adriana1
3. bře 2008
Ahojky holky, můžu se tu k vám přidat?
aduaautor
3. bře 2008
Ahojky určitě můžeš. Jestli bude ke komu, nějak nám to tady usíná 😞 😞 😞
mum.alex
3. bře 2008
Ahojky Adriano, budeme radi, kdyz se pridas. Ja mam taky takovej kocarek. Odkud z Prahy presne si? My s Aduou z Cerneho mostu.
adriana1
4. bře 2008
Ahojky, my sme s Ládví. Dík za přijetí. Jaký byl výkend?
aduaautor
4. bře 2008
Víkend celkem super. V sobotu jsme byly s Alex v centru a BEZ DĚTÍ. Takže fakt bomba... Tohle mi chybělo celej rok. Asi to budu praktikovat častějc. :-N
Jsem ráda, že je dneska krásně sluníčko. Už se těšim ven s Barčou. 🙂
adriana1
4. bře 2008
My sme byli v Jeseníku u tchyně. Neděle byla hrůza. Zamklo nás auto a spustil se alarm a šli otevřít jen Milovi dveře, takže se nám skvěle lezlo ven. Dneska jdu na bulovku do porodnice se zaregistrovat mám ji blíž než tu co mám. Už sem tam volala a sem zvědavá jak to dneska najdu. Dneska jedu na ten černý most pro vědcičku. Třeba na sebe někde narazíme
aduaautor
4. bře 2008
Tak to jste měli fakt "dobrou" neděli.
Na BUlovce - to je jednoduchý, hlavnim vchodem a přímo rovně - poslední budova před kopečkem napravo. 🙂 😉
Kdyžtak se ozvi, když budeš v okolí někdy kdy nebude Barča spát. 😉
adriana1
4. bře 2008
tak tam mám sraz v půl 11 a jen si předáme a jedu dom. Tak jest-li chceš na chvilku ven teda pokut nebude spát tak můžem. My máme sraz před spořkou
aduaautor
4. bře 2008
aleda
4. bře 2008
Ahoj holky,
Čtu že jste si vyrazily bez dětí. Blednu závistí :-p 😃 . U nás už nachlazení odeznívá, tak snad příští týden už konečně vyrazíme ven. Už mi z toho doma hrabe. 😉 Když by jste měli čas můžeme se domluvit na nějaké procházce. Snad bude hezky. 😎 Mějte se.
Adrianka vítej 🙂
adriana1
4. bře 2008
adua už sis vzpoměla? Měj te se tu pá zítra
aduaautor
4. bře 2008
Adrianko, no to víš že jsem si nevzpomněla, navíc (a to je fakt už mateřská demence) jsem zapomněla na co jsem si měla vzpomenout. :-N :-N :-N
aduaautor
4. bře 2008
Ahoj Alenko, příště můžeš vyrazit s námi. A myslim, že by to mohlo být i večer. Když Jára zvládnul uspat Barču ve dne, tak by to měl mít večer snadnější, protože to už bude dost unavená a usne sama. 😉
A věř tomu, že tvůj manžel to zvládne taky. Já nechtěla ten večer, aby na to Jára nebyl sám, ale myslim, že to bude OK. Uvidíš. 😉
aleda
4. bře 2008
Ahoj Adu, moc ráda se přidám. U nás nebude problém s uspáváním, to Jirka zvládá v pohodě. Lehne si k malé a usnou oba 😃 , horší to bude s krmením :-x ]-( . Já mám s ní co dělat a Jirka je trochu nervák, tak nevím, ale bude muset :-p . Tak se těšíme. Zítra jdeme na kontrolu tak snad už bude vše v pořádku. Rýma je pryč a kašlem jenom trochu tak snad to do příštího týdne zmizí. 😉
adriana1
5. bře 2008
Ahojky holky, už ste některá vzhůru?
aduaautor
5. bře 2008
Jáááá.. 😃
adriana1
5. bře 2008
to malá stává brzo. Jak ste se vyspaly? Naší mladý se nechtělo vstávat do školy
aduaautor
5. bře 2008
No vstává obvykle s taťkou do práce, takže kolem půl sedmý, ale dneska to protáhla na čtvrt na osm - spala ve svojí postýlce. Večer a pak k ránu. Musí se to nějak naučit, ale... musim jí dát čas. 🙂

Mně se taky nechtělo vstát.
adriana1
5. bře 2008
To mě taky ne. Stávali sme v 6:15h. Lacláčky se mílovi líbili. V pátek se jdu podívat na postýlku ale je to pěkná dálka až na butovice
adriana1
5. bře 2008
dneska musím ještě žehlit vůbec se mi nechce. Tak se zatím měj. Pá
aduaautor
5. bře 2008
No tak to já to měla lehčí, dala jsem tátovi rozměry a on mi jí vyrobil. TEď se v tom učí spát. 😉
Ty lacláčky jsou super. Dobrej kup jsi udělala. 😉
aduaautor
5. bře 2008
Měj se. Taky budu žehlit a taky se mi nechce. 😞
A hlavně půjdeme s Barčou ven. Sice je tam zima, ale sluníčko, tak snad to vydrží ještě až se vzbudí po dopolednim spánku. 😉