• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z Prahy a okolí - maminky, těhulky, čekatelky

Kam jste se všechny ztratily? :fearful: :fearful:
11. bře 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Alenko. To víš, holky maj asi taky svoje starosti.
Co udělat příští týden srazík? Hele, každý pondělí je u nás v jedný cukrárně Klub maminek. Od 11 do 17 večer.
Přemejšlela jsem, že bychom tam zašly s Barčou, nechcete se přidat? Možná i Alex a ještě tady mam jednu slečnu s miminkem. :slight_smile:
12. bře 2008 v 07:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Adu kouká že jsi změnila foto. Ta cukrárna zní dobře, už jsem v 6měsíci a mám čím dál větší chuť na sladký a nejlepší jsou zm. poháry :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2008 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Adu srazík beru, ale v pondělí bohužel nemůžu :unamused: ale jiný den klidně. :slight_smile:
Ahoj terri, už máte vybrané jméno pro holčičku? :astonished:
12. bře 2008 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
včera sem byla na kontrole na posledy u sví a už budu chodit na bulovku. Včera sem se dozvěděla co to bude.Budem mít Natálku.
Adu a v kolik by se šlo?
13. bře 2008 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky.
Terri - to víš, změna je život. S tou cukrárnou to nevidim slavně, kamarádka tam byla a prej tam jen registrujou děti, vyfotí je a kdyby bylo nějaký focení tak ti zavolaj. Takže takovej reklamní trik, ale proti cukrárnám jako takovým nic namám. :slight_smile:

Alenko, tak řekni kdy můžeš. :slight_smile: A dáme sraz.

Adrianko, otevřeno mají od 11 do 17. Gratuluju k Natálce. Krásné jméno. :wink:
13. bře 2008 v 07:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Adriano, mne se v utery narodila neter a taky jse jmenuje Natalka.Na bulovce jsem rodila taky, podle mne je to tam dobry.Mela jsem prijemnu doktorku i sestricky.A hlavne tam mohl byt se mnou manzel. Svagrova ted rodila v motole a svagr mohl prijit az k porodu. Takze podle mne dost blby, mne tam manzel masiroval, sprchoval, kdyz jsem neco potrebovala tak sel za sestrickami. byla jsem rada, ze ho tam mam.A kdy mam presne termin? nejak jsem si nevsimla jestli jsi tro psala.
13. bře 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ja se taky tesim na nejaky ten sraz. Ted od pondeli do ctvrtka muzu, pak tu mam na svatky mamu.
13. bře 2008 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Alex, tak se pojď srazit hned v to pondělí po 11 hodině u té cukrárny - jak jsou fotografové. Co ty na to? :wink:
13. bře 2008 v 09:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Helco to nestiham, na pul devatou jdu k zubari a nevim jak dlouho tam budu, mam ho v hloubetine.ale pokusim se.a kde je ta cukrarna?
13. bře 2008 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Alex, je to od 11 do 17 hodin. A je to u lávky k Albertu. :slight_smile: Takže kousek od tebe. :wink:
13. bře 2008 v 11:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak to by sme s Emus mohli stihnut. Tak by som ti dala vediet, ale ak mi zubarka bolesti v puse, tak budem asi doma trpet a stonat,ze ma vse boli :slight_smile:
13. bře 2008 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Alex, neboj, to bude dobrý. :slight_smile: Já tam jdu ve středu, tak jsem na to taky zvědavá. :unamused:

Dneska je fakt divně. Koukam každou chvíli buď do sluníčka nebo do mraků. Hrozně se to střídá. Moc rychle.
Odpoledne možná půjdeme aspoň pro nějaký pečivo. Ale fakt uvidim. :confused:
13. bře 2008 ve 12:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je teda fakt divne pocasie, desne tam fuka.Ten uklid mi postupuje hrozne pomaly, pretoze sa hram popritom s emou a vubec se mi do toho nechce.
13. bře 2008 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
alex TP mám 10.5.
Dneska sem byla na vysočanské v tom novém obchodníím centru. Mají tam dobrou zmrzku. A Koupila sem si tam v bile pemprsky za 140 mají všechny velikosti.
13. bře 2008 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Byly jsme chviličku venku - jen do Alberta a zpátky a teda fuj. Málem mi to Barču porazilo když šla sama po chodníku. :confused: Už aby bylo hezky. :wink:
13. bře 2008 v 16:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Škoda, že Pampersky nemůžem. Barča byla hned opruzená, Helen Harper neseděj a další jsme moc nezkoušeli. tak máme tescoplenky a ty jsou v pohodě. :grinning:
13. bře 2008 v 16:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem koukala jak tam fuci, hruza.vcera kdyz jsme sli domu od babicky tak se mi eminka porad schovavala na rukach, lebo ji foukalo do tvare.
13. bře 2008 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Je to hnusný. :frowning2: Myslim, že bude mít trošičku kašel - trošku kašlala, když jsme se vrátily zvenku. :frowning2: Snad nebude nemocná.
13. bře 2008 v 16:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adu nám se příští týden hodí jedině středa. :sunglasses: Snad bude hezky, dnes mi to Adélku málem odfouklo :grinning: :confused: . Už chce chodit sama jako velká holka :sunglasses: .
13. bře 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Alenko, to nevidim slavně, ve středu ve 12 jdu k zubaři a bude mi hlídat tchýně, takže asi až ten další týden. TO se ještě domluvíme. :slight_smile:
14. bře 2008 v 07:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adu tak to necháme na příští týden. Hlavně ať tě zubař moc netrápí :angry: . Já jsem byla tento týden ve středu s malou. Ta řvala jak kdyby jí trhaly hlavu. Chudinka moje malá, a při odchodu utíkala jak kdyby jí za patama hořelo :grinning: . A to jsme byly jen na prohlídce. :wink:
Holky užijte si víkend, snad nebude tak hnusně jako včera a dnes :sunglasses: .
14. bře 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Alenko, zubaře odvolám, takže můžem dát sraz. :slight_smile:
Kdyby se ti chtělo, tak napiš. :slight_smile:
18. bře 2008 v 07:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fuuj.ja jdu k zubari taky ve stredu, bude mi delat zub. S Eminkou sel k zubari radeji manzel, to uz by bylo na mne moc.
18. bře 2008 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Alexi. Chuděrko. Já tam musim zavolat a přeobjednat se. Nejsou penízky. :unamused:
Navíc nemam kartu od toho starého zubaře.

Co děláte dneska holky? My asi půjdeme po dvanáctý ven. :wink:
18. bře 2008 v 09:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Adu, tak dáme srazík zítra, ale teď po nemoci máme trochu rozhozený denní režim. Chodíme spát už po přesnídávce a spíme tak do 2, pak teprve oběd a po o chodíme ven. Nebude to na Vám moc pozdě? :rolling_eyes:
18. bře 2008 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Alenko, tak to nevim, my chodime spat ve tri asi do ctyr. Tak asi jedine potom.
18. bře 2008 v 09:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak, že bysme šly až ve 4? My pak zase kolem 5 svačíme a víš jak to s tím jídlem u nás je? Jedině doma u televize a pouze když tam běží reklama, jinak nedáme ani lžičku :zipper_mouth: :angry: . To je trápení :pensive: .
18. bře 2008 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to fakt nevim jak tu procházku udělat. Když máte čas jen na chvíli a pak zase hned domu... :frowning2:
18. bře 2008 v 10:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím s náma je to složitý. Já jsem ráda, že aspoň něco jí u tý televize. :angry:
18. bře 2008 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek