• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z Prahy a okolí - maminky, těhulky, čekatelky

autor
A co nechat jí vyhladovět? :fearful:
18. bře 2008 v 10:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
O tom mi ani nemluv, jednou jsme to na radu naší dr. zkoušeli a malá zjistila, že se dá přežít s ještě menším množstvím jídla než jedla a měla jsem co dělat aby jsem to vrátila zpátky. Takže vyhladovět u nás už nikdy ne. To radši budu dělat blbosti a natáčet a pouštět reklamy. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. bře 2008 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No jo, to nemá pud sebezáchovy. Barča když má opravdu hlad, tak sní skoro všechno.
18. bře 2008 v 10:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ti závidím. A teď jak jí rostou zuby tak odmítá i kousat, jak je v tom kousek tak to vyblinká. Dr.říkala, že mléčný zuby rostou do 2let. Tak budeme mixovat asi do 2let. Krásná představa. Doufám, že pak se to vše v dobré obrátí a začneme konečně jíst. :dizzy_face: .
18. bře 2008 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to je fakt šílený. Asi bych se z Adélky fakt brzo zbláznila. Barča si na tom jídle ty zuby trénuje, takže to radši kouše, než mít mixovaný jídlo.
18. bře 2008 v 10:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nojo. Barča s jídlem nikdy problémy neměla. To my je máme od 1zubu (8měsíc). Tak se aspoň utěšuju tím, že až vyrostou všechny tak už to bude dobrý (ono my nic jiného nezbývá) jinak bych se z toho zbláznila. Ale jak jsem se dočetla na jedný diskusi v batolatech tak na tom nejsme ještě tak hrozně. Jsou na tom maminky hůř :pensive: .
18. bře 2008 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To neni možný. To se pak děti krmí nitrožilně ne??? :confused:
18. bře 2008 v 10:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš nestraš. Tak se zatím loučim, jdeme se poprat s jídlem a pak spát. Dobrou :rolling_eyes: :slight_smile:
18. bře 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NEstrašim, jen si nedovedu představit, jak to může být ještě horší. :confused: Fakt nezávidim.
Tak hodně štěstí. :slight_smile: :slight_smile:
18. bře 2008 v 10:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adu jestli ještě zítřek platí, tak bysme mohly být tak ve 2 u Globusu. :sunglasses:
18. bře 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aledo, platí, tak jo, super, těšim se. Zase u MC Donalda? Nechci tě tam nahánět jako minule. :grinning:
19. bře 2008 v 07:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adu omlouvám se, ale musím to zrušit. Malá celou noc probrečela (no to je ještě slabý výraz - prořvala) a teď ještě spí. (zatracený zuby) Budeme mít posunutý celý denní režim. Promiň. :rolling_eyes:
19. bře 2008 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Barča v noci taky pořád brečela. Taky zuby. Ale má smůlu. Půjde spát podle plánu. Nebude mi to pořád měnit...
Tak se mějte a ozvi se až budete mít čas.
19. bře 2008 v 08:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak kedy dame konecne nejaky sraz? kludne by sme mohli i bez deti, ak by nam ich manzelia pohlidali.
24. bře 2008 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Alex, co třeba o víkendu? Ať si to manžílci pěkně užijou a nejsme omezený časem. :wink:
Barče teď rostly 4 stoličky najednou, takže jsem si to doma docela "užívala" takže nějakej srazík rozhodně beru. Jsem unavená, s bolestma hlavy, protivná a potřebuju relax. Beru cokoliv hlavně bez dětí. :grinning:
25. bře 2008 v 07:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. mohla bych s vámi na sraz? Jsem v 7měsíci a čekám holčičku asi to bude Sárinka.
Tak něco naplánujte budu se snažit přidat i když o vík. jsem většinou na chatičce. Vím že Adu je z Černáku a že prý ví o nějaké super cukrárně. Jo pohárky to teď můžu.pa
7. dub 2008 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Terri, určitě se s tebou rády setkáme. Tady na čerňáku je cukrárna, takže se určitě můžeme dohodnout. :wink:
10. dub 2008 v 07:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nevím tedy, jestli je to supercukrárna, ale mají dobrý medovník a pohár se tam taky určitě najde. Hlavní pro nás je, že mají dětský koutek. :grinning:
10. dub 2008 v 07:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky děkuji, že jsem se s Vámi mohla seznámit. Pohár byl mňam mňam a jsem ráda že i počasí se vydařilo.
Adu doufám že Barunce, už je ok.
pa pa
14. dub 2008 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Terinko, bylo to moc fajn, jen je mi líto, že jsme nemohly být delší dobu. Barča to nakonec zvládla až domů na kočárku, já sice přišla o peněženku, protože byla od Barči "kontaminovaná", ale aspoň mám důvod si pořídit novou. :grinning:
Už jsme skoro v pořádku. Postupně jsme se v té střevní chřipce vystřídali doma všichni, ale máme to za sebou. :slight_smile:
Těšim se na příště. :wink:
17. dub 2008 ve 14:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsem ráda. Opartujte se. :wink:
17. dub 2008 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,prepacte ze sem len tak vpadnemlen nemohla by som sa s niektorou s vas stretnut?chysta,m sa do porahy a vobec tak nikoho nepoznam a detom budeu chybat rovesnici,budeme byvat u brachy a ten na nas nebude mat tolko casu ako povodne planoval....este raz prepacte ten prepad
24. dub 2008 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Titicaca a Adrianko - moc vám holky gratuluju k miminkům a samozřejmě přeju hodně zdraví a štěstí. :slight_smile:
30. kvě 2008 ve 13:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lenrie, je mi líto, že jsi se neozvala, když jsi byla v Praze. Těšila jsem se na srazík. :slight_smile:
Doufam, že se ti tady líbilo. :wink:
2. čer 2008 v 16:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
nevíte o nějakém mateřském centru na Proseku nebo někde poblíž? Je možné, že se tam budeme stěhovat do podnájmu, tak by mě zajímalo, jaké je tam zázemí pro děti. :slight_smile:
3. čer 2008 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Mellisko, zkus se podívat do diskuse Regiony, tam je téma Maminky z Proseka a Letňan, určitě ti poradí. :wink:
4. čer 2008 v 09:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, viete mi doporucit nejake materske centrum v Prahe 9 alebo okoli? Dakujem vopred...
29. zář 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj byla by mezi vámi nějaká těhulka z prahy v blízkosti Hůrka na povídání a později i kočárkování? :slight_smile:
19. bře 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
.hm..takze som bola presmerovana sem..su tu aj nejake aktualne mamky z prahy? :slight_smile:
22. črc 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nájde sa tu nejaká mamička čakateľka z okolia Proseka? Na pokec či neskoršie kočíkovanie?
25. črc 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek