• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z Prahy a okolí - maminky, těhulky, čekatelky

Bavily jste se tu o Letné tam se dá posedět, projít, pro starší děti tam je hřiště, tak to je jedna z možností, jaký máte další návrh? Nechodíte některá třeba na Ladronku?
17. říj 2007 v 11:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
adua: no já si tebe i Irču i Jardu samo pamatuju.
petamarketka: jo letná je super teda pokud je krásně jinak to není nic moc v zimě nedá se dlouho sedět.
Jo a holky co chodíte samy jak ste řešili pitný režima čůrání. Já takhle jednou byla bohužel donucela jít čůrat na letné do křoví pač co sem měla dělat, dát někomu pohlídat kočár v dnešní době a kam tam si dojít že. No tak mi nic jiného nezbylo protože při představě, že budu muet domu a vytahnout kočár do 2 patra bez výtahu tak jsem to prostě hodila do křoví no :sweat_smile:
susik77: hele není problém domluvíme se a můžeme zajít někdy na Chodov :wink: jo a na to plavání bych taky chodila s Kubajzem tak kdo má ještě nějaké typy dejte vědět zatím ahoj Linda
17. říj 2007 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lindo, tak to nebude problém až se někdy srazíme, abychom se poznaly. :grinning:

Peti, Ladronku neznám, ale nebráním se... Je ale fakt, že v brzké době na procházky moc počasí nebude a když, tak rozhodně ne na dlouho. :frowning2:
To pak budem rády i za nějaký ten supermarket s teplym čajem nebo kafem. :slight_smile: A bude nám jedno, jestli jsme tam už někdy byly. :grinning:
18. říj 2007 v 08:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
linda: ja jsem nad tim premyslela jeste kdyz jsem byla tehotna. zatim se prochazim s malou jen tady v okoli, jenom smanzelem jezdime o vikendu do hypermarketu a na delsi vylety.
uz meme s malou trochu rezim, pres den kojim po 3 hodinach, tak by jsme se mohli dohodnout zajit na kafe na chodov :wink:
na to plavani chci zacit chodit kdyz bude verce tak 6 mesicu-nekdy v unoru.
18. říj 2007 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem z P-5, ale mimo ještě nemám, jdu zítra teprve na gyndu na povrzení. Každopádne je to dobrý nápad seznámit se přes PC rozhodně snažší než někde venku.
Tak přeji ať se to tu rozrůstá a člověk si má s kým pokecat.
21. říj 2007 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
terri: tak přeju jen dobré zprávy a pak dej vědět jak si dopadla jo :wink:
22. říj 2007 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vítam tě Terri, držim palce, ať je vše v pořádku. :slight_smile:
22. říj 2007 v 09:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lindo, nechystáš se dnes do Letenských sadů nebo Stromovky? :wink:
22. říj 2007 v 09:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
taky se k vám ráda přidám. Jsem z Prahy 6, ale dojetí někam se nebráním :slight_smile:
22. říj 2007 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak sa k vam hlasi aj Slovensko :grinning: ja som z prahy 10 strasnice, zase iny kut... :slight_smile: :slight_smile:
22. říj 2007 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej ahoj,eriko to máme kousek od sebe,já jsem z prahy 3 :wink:
22. říj 2007 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj babooj, to je super. co tak si dat dnes zraz v clovickove v edenu? :slight_smile:
22. říj 2007 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to by šlo?ještě někdo?
22. říj 2007 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem pro. Kdy?
Do Edenu nějak trefim. :grinning:
22. říj 2007 v 10:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,ty jo?konečně nějaká nevěsta! :slight_smile: tak já jsem pro půl jednou před hlavním vchodem do edenu,nebo u té fontány. :sweat_smile:
22. říj 2007 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
plati vec! adua my mame rovnako stare deticky, tak to som zvedava :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2007 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
aduo,jestli to nestíháš,tak budem čekat nahoře v edenu v človíčkově.máš to přeci jen o něco dál :sweat_smile: :slight_smile: :wink:
22. říj 2007 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, já se omlouvám, teprve teď jsem přišla od doktorky, takže asi vás už nestihnu. :frowning2:
Tak dáme sraz příště. Už vím jak se tam jede, tak nebude problém. :slight_smile:
Ještě jednou se omlouvám, fakt nestíham. :frowning2:
22. říj 2007 ve 12:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
adua to je skoda, ale my sme este tiez doma, akurat sa chystame, lebo tiez nestihame :wink: :wink:
22. říj 2007 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No mně by to trvalo dost dlouho. JE to na metro cca 15 minut, pak dalších 15 metrem a pak půl hodiny tramvají. Takže bych tam byla tak ve dvě, než nakrmim Barču, vyvenčim psy.... Takže se fakt omlouvám a přijedu příště. :wink:
22. říj 2007 ve 12:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé holky já bych se taky přidala jenže jsme nemocný:frowning2:...škoda my jsme z Ph4
22. říj 2007 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak baby, boli sme s baboj a bolo super... je to tam celkom pekne.kaviarnicka a velka plocha pre malych na hranie s kopou hraciek, samozrejme prebalovacie miestnosti, wc a stolicky na jedenie pre najmensich.. vstupne okolo 35 korun. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak dufam, ze sa pridate nabuduce...
22. říj 2007 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, je mi moc líto, že jsem to k vám nezvládla, ale příště se určitě přidám. V človíčkově jsem ještě nikdy nebyla. :wink:
Takže hned jak bude příští výprava do človíčkova, tak jedu taky. :grinning:
22. říj 2007 v 18:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem byla dnes u doktora prý jsem přišla brzy, tak si mě pozval na zítra na odběr krve, tak snad už se konečně něco dozvím. Dnes jsem si chovala 5dení miminko nádhera. Má kolegině z práce čeklala holčičku a chlapečka no jsou prostě úžasní. Dvojčátka bych tedy, ale nechtěla budu ráda bohatě za jedno a druhé možná až za pár let.
22. říj 2007 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
je adua: tak dneska jsem tam byla asi tak od 11-12 ale byla zima i na sluníčku tak někdy příště. Jinak do človíčkova bych taky někdy šla
terri: tak dej hned zítra vědět ju.
Taky jsem ráda ,že n apoprvé máme jedno mimi a úplně to stačí samo plánujeme tak za 2-3 roky další. A obdivuju maminky co mají dvojčata musí to být mazec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
22. říj 2007 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne dufam, ze sa opat vydame niekam na prechadzku, alebo do nejakeho dobreho materskeho centra, kde sa da aj posediet pri kave a vinku :sweat_smile: :grinning:
mne by nevadilo ani pocestovat ak by bolo nejake zaujimave centrum alebo vyletik... :slight_smile:
terri tak to ti budem drzat palce aj ja :dizzy_face: a preco ides k lekarovi? cakas miminko?? :slight_smile:
22. říj 2007 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo snad čekám v ut. jsem si udelala testík a oni // čárky den poté to sané a mentruace, už se nedostavila.Teď mám akorád citlivé prsa. Myslím, že jsem ve 3týdnu. :grinning:
22. říj 2007 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: :dizzy_face: tak ja dufam, ze ti to vyjde. byt maminou je uzasne! :dizzy_face:
22. říj 2007 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno.
Jsem ráda, že jste si to holky užily. Už se těšim na další sraz.

Lindo, to víš, já napíšu dycky na poslední chvíli. Včera jsme se prošly s tchýní po Stromovce a bylo krásně, i když trošku zima. Barča se proběhla v listí a byla šťastná. :slight_smile:
Dokonce jsme potkaly maminku Ivany Musilové, té se 17. dubna narodila Terezka, taky jsme se viděly s Ivetou Pavlíkovou - Datlovou, ta už má děti dvě - chlapečka cca 3 roky a holčičku - té bude v prosinci rok a Mirka Lebedová má Matýska, ten je narozený 30. ledna. To se vám ta vaše třída pěkně rozrůstá... :grinning:

Dneska se asi budem dost nudit, nechcete holky někdo navštívit Čerňák a třeba na oběd Ikeu? Dobře vaří, je tam dětský koutek, kde si na ty naše robátka můžem dohlédnout a i úschovna dětí... :grinning:
23. říj 2007 v 08:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Terri, držíme mooooc palce. Ale myslím, že podle těch dvou // a ostatního jsi "v tom" :grinning: Takže předběžně gratuluju. :wink:
23. říj 2007 v 08:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek