Holky z Prahy a okolí - maminky, těhulky, čekatelky

Ahoj holky, měly bychom to tady trošku rozhýbat. Většina mamin z Prahy už sem sotva zavítá.
Ráda bych poznala nové tváře, maminy s obyčejnými problémy, kterým trošku z té domácí samoty trošku "hrabe", a už nechtějí být jen samy, těhulky i mladé paní či slečny, jež zatím jen miminko plánují.
Zní to trošku jako inzerát a asi to tak i bude, ale faktem je, že bychom si mohly trošku vypomoct a místo domácího truchlení nad samotou se sejít, popovídat a kdoví, i navázat nějaká přátelství.
Co vy na to? 😉
Strana
z20
Dolů
PředchozíStrana
z20
Další
vbrnka
31. črc 2011
@zuzanka444 no my uz kocikujeme a nie uplne na proseku ale aspon nieco 🙂
zuzanka444
1. srp 2011
@vbrnka no než my budeme kočikovať tak to ešte potrvá 🙂 ale žiadna známosť nie je na zahodenie 🙂
vbrnka
1. srp 2011
🙂 ved prave..a v prahe ako keby si nasla 😉
renlu
18. říj 2011
Ahoj,tak jsem narazila na tuto diskuzi a ráda poznám nové tváře.Jsem z Prahy 8-Ládví a mám 4 měsíčního chlapečka.Renata
adeline3
22. říj 2011
Ahoj, zdravím tady všechny. Já jsem z Proseka a mám půlroční holčičku, takže kdyby se tu našel někdo, kdo by měl zájem o procházky apod., tak se klidně ozvěte 😉
nikus14
24. říj 2011
ahojte kocky my sa stahujeme na prahu 8 na sidlisko Bohnice a rada by som sa s niekym zoznamila kedze nikoho v Prahe nepoznam 🙂
1909
29. říj 2011
AHoj holky,moc rada bych se pridala k maminkam.Bydlim kratce v Dolnich Jircanech a nikodo tady neznam.Jsem pro srazy a plkani 🙂
lenka112
3. led 2012
Ahoj maminy, vedeli by ste mi poradiť dobrého pediatra v Prahe a v Hradci Králové.
Ďakujem vopred za pomoc 🙂 .
Strana
z20
PředchozíStrana
z20
Další