• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z Prahy a okolí - maminky, těhulky, čekatelky

Terri gratulace k mimíškoviiiiii :slight_smile: :slight_smile: :wink:
23. říj 2007 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc vám holky děkuji.
Dnes jsem byla na odběru krve zítra se konečně dozvím výsletky.
Tak držte palečky jsem hrozně napnutá. :fearful:
23. říj 2007 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dance chtěla bych tě poprosit co mám vylpnit, abych měla také to rostoucí miminko já to vyplní a pak nevým jak dál.
Mohla by jsi mi pomoci předem děkuji. Mám na mysli babystrology. :sunglasses:
23. říj 2007 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Terri, držíme pořád až mě už skoro bolí... :grinning:
24. říj 2007 v 08:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adu můžes je pustit ve 12h jsem si volala na gyntu a prcek tam na 100% je. :slight_smile:
24. říj 2007 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Super, gratuluju a moje modrý palečky taky... :grinning: Kolikátej tejden?
24. říj 2007 ve 13:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adu zrovna jsem si prohlížela tvé foto máš krásnou holčičku a máš tam moc krásné foto s bříškem. Zjsistila jsem jak je svět majej, jak tam máš vyfocenou tetu Markétu tak já jí znám pracovala na Andělu v Avonu a já u Avonu jem také.
24. říj 2007 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Terri, jasně, Markétka se mnou chodila na základku od první třídy. Je to kočička zlatá. Příští týden asi budeme mít sraz. :wink:
Díky za pochvalu Bajči. Je to sluníčko. :slight_smile:
24. říj 2007 ve 13:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak dlouho jste se o ní snažili?
Já sem teď taková nesvá najednu stranu mám radost a na druhou se bojím co mě čeká. Přecijenom oficiálně to vím 1,30h tak se stím snažím srovnat. :wink:
Mímo jem si přála ,všíchni kolem mě mají nebo čekají tak jsem ráda, že si s nimi bude mamuťátko bude rozumět. :wink:
24. říj 2007 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Terri, no víš, je mi to úplně hloupý, ale my si jednou večer řekli - Tak co? Tak jo. - a bylo to. :confused: Prostě jednou a dost. Chtěla jsem na 100% vědět datum, kdy jsme počali, takže jsme to pak zkusili jen jednou o měsíc později a to už nebylo potřeba.
Všechno je v pohodě, jen máš v sobě maličkýho človíčka. :wink: Hezky si pohlaď bříško a buď jen a jen šťastná. Čekají tě jen krásný věci. :slight_smile:
24. říj 2007 ve 13:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás to také nebyl zas nějaký problém v prosinci jsem vysadila antikoncepci.
Jestě jsme se nesnažili chtěla jsem mít půl roku min. vysazíno. :dizzy_face:
Pak jsem si říkala, že bych chtěla mímo na léto, tak jsem si vypočítala počít zaří nebo říjen. :grinning: V září to nevyšlo a vidís hned na podruhé se to povedlo :slight_smile: termín porodu 23.06.08 krásné období léto přen námi, takže časově to nemohlo být lepší.
24. říj 2007 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No super, tak to je krásný, když si představim, že bych třeba rok a víc nemohla otěhotnět... Asi by mi hráblo. My to fakt neplánovali, jen možná každej zvlášť v duchu. Ale jinak ne. Prostě jsme to jednou zkusili.
24. říj 2007 ve 13:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde jsi rodila byla jsi spokojená?
Koukám, že jsi z černáku já tam mám segru dřív tam byli akorát louky teď je to hodně zastavěné je tam kam chodit na procházky?
24. říj 2007 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tady je to zabitý. BUď kolem pole, nebo na čerňák do centra nebo nic. Takže jezdíme dost na Letnou do Stromovky. :slight_smile:

Já rodila U Apolináře. Super přístup, i když ne moc soukromí na sálech. :frowning2:
24. říj 2007 ve 13:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terri -- taky moc gratuluju a držím palce, ať se mimískovi dobře daří :slight_smile:
24. říj 2007 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám kousek Motol kámošky rodí tam, máma tam pracuje, tak mu budu věrná. :sweat_smile:
24. říj 2007 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TErri, tak to je jasný, taky bych šla tam, kdybych tam měla zázemí. Moje kamarádka tam taky byla spokojená. Její máma tam kdysi dělala - 20 let v motole. :slight_smile:
24. říj 2007 ve 14:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terri -- Motol můžu doporučit, byla jsem moc spokojená. Odkud jsi? Já na Motol skoro koukám z okna :wink:
24. říj 2007 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stodůlky metro Luka bus 174
24. říj 2007 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem z Řep, ale Luka znám docela dobře
24. říj 2007 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Halabel koukam, že čekáš druhé mimi asi tak o 2měsíce dřív než má. Kdy máš termín a budeš asi zase v Motole?
24. říj 2007 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No vidíte, já to mam nejblíž na BUlovku, ale tam bych nešla ani za nic. Ještě štěstí, že si můžem porodnici vybrat co? :grinning:
Můj doktor mi doporučoval Motol, Podolí a Apolináře, protože mají dětskou JIPku, a nikdy nevíte, co se může i z bezproblémového těhotenství a porodu stát. :frowning2:
24. říj 2007 ve 14:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je pravda člověk nechce ani o tom mluvit co se může stát.
Koukám na Růžovku a obdivuji přirozené porody ,já bych měla strach, že to není pod dozorem.Obdivuji maminy co chtěj rodit doma podle mě je to hazard se životem jak svím tak i míma.
24. říj 2007 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já mam na přirozené porody jiný názor. Podle růžovky. Mně tam strašně štve ta Tamara, takže mi to trošku znechutila aniž bych chtěla. :wink:
Doma??? Propána... To by soudnýho člověka nenapadlo. :frowning2:
24. říj 2007 ve 14:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musím do práce ,pak se ozvu zatím čau
24. říj 2007 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak papa a pozdravuj miminko :slight_smile:
24. říj 2007 ve 14:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terri -- mimi by se mělo narodit začátkem května a zase se rozhodně chystám do Motola. Teď už i tam zavedli registraci, je to hrůza, jak jsou porodnice plné.
Na porod doma bych si netroufla, i když jsem zastánce co nejpřirozenějšího porodu -- tj.bez léků, s možností volného pohybu, bez nástřihu, atd.
24. říj 2007 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já teda nevim, ale byla jsem za Epidural šťastná, asi bych to dýl bolestí nevydržela, takhle jsem se dvě hodiny prospala a bylo mi líp. Nevim jak se díváš na antibiotika, ale já byla ráda, že Bajča nebude nemocná, když jsem měla streptokoka. Dávali mi kapačky celých 36 hodin co jsem byla před porodem v nemocnici.
24. říj 2007 v 15:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak se mate? My jsme trochu nemocni-Veronika ma rymu, takze celou noc odsavame :sunglasses: Jeste k tomu koliky, tak jsem byla dost grogy :sunglasses:
Terri: gratuluji k miminku :wink: Ja jsem rodila v Podoli a muzu doporucit, Byla jsem na sestinedeli P2 a vsichni byli moc mili a vstricni :wink:
24. říj 2007 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Susiku, tak to známe. Barča rýmu měla díky BUlovce, kde nás nechali čekat v průvanu na chodbě ambulance přes půl hodiny. A to jí bylo jen 14 dnů. A pak znova. Před týdnem jí zmizela už pátá rýma. Hnus co? :frowning2:
Tak ať jste brzo zdraví. :wink:
24. říj 2007 v 15:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek