• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z Prahy a okolí - maminky, těhulky, čekatelky

adua: taky jsem mela epidural a byla jsem rada :wink:
24. říj 2007 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No já měla kapačky od začátku - antibiotika, pak oxytocin na uvolnění a pak mi dávali glukozu abych neměla hlad a nemuseli mi dělat znovu klystýr. A to bylo ze všeho nejhorší - ta kapačka. Ale za epidural jsem byla fakt ráda, protože když jsem se vyspala, tak jsem měla víc sil rodit. I když to nakonec muselo být kleštěma a tlačili mi na břicho. Při jednom vyšetření se doktor strašně lek, ale neřek mi co se děje a hned pak vzal ty kleště. Takže já nejsem proti "jedovatým" porodům, jak to říkají v té růžovce. :grinning:
24. říj 2007 v 15:49  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
adua: ja jsem chtela taky puvodne prirozeny porod, ale kdyz uz to bylo, tak jsem si to rozmyslela: rodila jsem 13 hodin, zacalo to v noci, alespon jsem si zdrimla. Jak dlouho si rodila?
24. říj 2007 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No když to vezmu dohromady, tak mi praskla voda v jednu ráno, pak jsem se ještě vyspala a v pět mi došlo, že to neni jen tak a v šest jsme byli v porodnici. Pořád pohoda, a pak třicet hodin bolestí. Dohromady to bylo 41 hodin. DOcela hnus. A když si představim, že bych byla bez antibiotik a Barča by byla hned nakažená nějakou infekcí a bez toho epiduralu, asi bych to nezvládla. Navíc mi dali nějakou injekci, protože já mam RH faktor mínus a taťka plus.
24. říj 2007 v 15:57  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
adua: aha, tak to jsem jeste mela pohodovy porod :wink:
24. říj 2007 v 15:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
NO podle počtu hodin jo. :wink:
24. říj 2007 v 15:59  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
mne manzel na zacatku neveril ani, ze rodim :wink: na zacatku kontrakci jsem se prochazela, potom jsem mu rekla at zapisuje cas, potom jsem se houpala na mici a divali jsme se na televizi a kdyz zacali byt kontrakce po 3 minutach, jeli sme do podoli. aj v podoli jsem byla v pohode, kdyz jsme sli na porodni sal, jenom jsem prodychavala kontrakce. nejhorsi bylo posled. 40 minut :sunglasses:
24. říj 2007 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Nejvíc depresivní bylo, jak všechny maminy přišly, odrodily a odešly na pokoje a já tam pořád hekala jak blázen a snažila se to vydejchat.
A pak ještě jak nemaj oddělený na porodnim sále boxy, tak bylo všechno slyšet a dvě maminy tam byly tak hysterický, že jsem začla brečet... Jedna musela dokonce na císaře, jak nechtěla tlačit. A ta druhá se pak všem omluvila. :slight_smile:
24. říj 2007 v 16:02  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jé, tak pro mě bylo nejhorších těch 30 hodin, kéž by 40 minut... :grinning: Ale máme zlatíčka, takže žádná bolest nebyla tak hrozná, aby to mimčo vynahradilo. Jak to mam v mottu : Zrození je radost, která bolí. :grinning:
24. říj 2007 v 16:05  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Adu né dobře se mi čte jak si trpěla.
Má kámoška zas vůbec něvěděla že rodí. Jo holt někdo trpí jak zvíře a druhý to má jak procházku ružovým sadem.
24. říj 2007 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Terri, neboj, ty to budeš mít určitě v pohodě. :wink: My to máme asi v rodině. Máma tam se mnou byla několik dní, než jí pomohli. Ale to bylo kdysi dáááávno za totáče, to by se dneska nemohlo stát. :wink:
25. říj 2007 v 07:45  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte Prazacky, neporadite mi, kde v Prahe robia najlacnejsi 3D ultrazvuk? Dakujeeeem. Chceli sme ist do Brna, ale uz mame letenku do Prahy, tak mozno sa nam nebude chciet po ceste domov v Brne vystupit. Kika
25. říj 2007 v 07:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak v tom já neporadím. My na 3D nebyli. Ale myslim, že se to někde v nějaký speciální diskusi probíralo. :slight_smile:
25. říj 2007 v 08:31  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
adua: chci se prosím zeptat ten penicilin ti napíchli hned jak si dorazila do porodnice. Myslím ty antb.proti streptokokovi. Díky Linda
26. říj 2007 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Lindo, jasně, hned jak mě převzali do péče, tak mi píchli kapačku a po 4 hodinách mi dávali nevim kolik do tý hadičky. :unamused:
26. říj 2007 ve 13:05  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
no ptám se proto, že ségra rodila minulou středu přijela do porodnice v půl sedmý ráno a Evelýnka se narodila až v půl jedné ráno. A píchli ji teen penicilin až hodinu před porodem. No a samo na Evelýnu se to přeneslo a musela být 7dní v inkubátoru a dávali jí kyslík měla zápal plic. Oni teď tvrdí, že jí to nemohli píchnout dřív prej nebyla otevřená na 2prsty, ale já si myslím, že s otevřením to nemá nic společného, mě taky totiž říkali v motole že hned jak to na mě přijde máme vyrazit aby se napíchnul penicilin co nejdřív. Je mi jasný že se oni teď budou bránit, ale já to se švárou tak nenechám. Ségra za ní chodila na JIpku. Malá měla napíchlé antibiotika přes hlavičku dost očšklivej pohled. Oni tvrdí že to prostě dřív nešlo ale já tomu nevěřím. :angry:
26. říj 2007 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj ve strředu večer mě požádal přítel o ruku tak se budem snažit do konce roku to zvládnout, aby mímo příšlo do pořádné rodiny. :grinning:
26. říj 2007 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
terri: jéééééééé tak to ti moc gratuluju a přeju aby mimi pěkně rostlo. A je super že budete rodinka se vším všudy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Pak písni kdy a kde to spácháte a já se přijedu podívat :wink:
26. říj 2007 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo to by jste mi mohly poradit, kde je hezké se brát obj. kytky a tak chtěli bychom to 12.12.07 jak jinak než ve 12h. Mamuťákto by se mělo narodit 23.06.08.
26. říj 2007 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Lindo, já si myslim, že je to blbost. Právě kvůli miminkům, aby byly v pořádku se to dělá. Píchali mi ho celých 36 hodin než jsem porodila. A pak ještě těsně před porodem, právě proto, aby dítě, až půjde ven bylo v tom čistym prostředí, v krvi, kterou se dere na svět je spousta bakterií a všech bacilů. Proto to dělaj. Pěkně se hádejte, tohle přece neni normál. A nebo to u mě nebylo normál. To ti teď neřeknu. :frowning2:
Ale jsou to mrchy. Určitě jim to pěkně vytmavte. Chudinka dítě. :frowning2:

Terri, gratuluju. Super zprávička. Spíš se zeptej holek, co se vdávaly nedávno. Já to mam za sebou už pět let a většinu věcí jsem si dělala sama.
26. říj 2007 v 15:16  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Já si jí také budu dělat sama jen kámošky mi pomůžou. Přeci jen na to mám asi tak měsíc.
26. říj 2007 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
terri: tak co ti můžu 100%doporučit je harmoniekvetin.cz tam sem si nechala dělat vše okolo kytek jukni kdyžtak na beremese.cz na moje album. Pak jsem byla moc spokojená s 4m.cz který nám dělali oznámení snubniprsteny-lr.cz/ :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile:
26. říj 2007 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí
díky za radu kouknu se :dizzy_face:
28. říj 2007 v 18:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky, co dneska něco podniknout? :slight_smile:
30. říj 2007 v 09:14  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj a co?
30. říj 2007 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Nevim, někam vyrazit, po krámech a tak. :wink:
30. říj 2007 v 09:59  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
a od kolika máš čas? Já až od 15h!Kam bys chtěla vyrazit. Scháním věci na tu svatbu.
30. říj 2007 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
terri, mně je to fuk. Kam se dá metrem nebo tramvají. Takže si řekni. Asi někde v centru by to bylo nejlepší ne? Taky podle toho, co sháníš. Třetí je v pohodě :slight_smile:
30. říj 2007 v 10:07  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
pošlu ti interní poštu
30. říj 2007 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
OK
30. říj 2007 v 10:16  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek