• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z Prahy a okolí - maminky, těhulky, čekatelky

Tak Aněl je super přet 16h bych tam mohla být
30. říj 2007 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak v pátek se budu těšit. Škoda, že to dneska nejde. Fakt nevim, jak bych se dostávala večer domu bez auta. :frowning2:
30. říj 2007 v 11:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim vsechny,

ja sice posledni dobou spis nestiham, ale rada poznam dalsi maminky z Prahy. Tak nejak se porad stehujeme, ale zrovna ted bydlim u Pruhonic.

Taky jsem zakladala podobnou diskuzi, ale jeste v tehu, nakonec z toho srazu nejak nic nebylo - nebo mozna bylo, ale beze me, kazdopadne doufam, ze ted to vyjde a nejak se dame dohromady.
30. říj 2007 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
anatanka: tak super další maminka z Prahy tak kdy teda uděláme nějaký sraz. :wink: :wink:
30. říj 2007 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

koukam, ze se tady Prazacky domlouvaji na nejakych spolecnych akcich :slight_smile:
My bydlime na Ladvi a taky bychom se rady seznamily s dalsimi maminkami a jejich detmi - vetsinou brouzdame tady po okoli, v lete jsme obcas zasly do Stromovky nebo na Letnou.

linda02: osobne se nezname, ale na beremese jsi mi doporucila Cernyho kohouta v Klukovicich na svatebni hostinu a kvetinarku Misu Kolarovou. Hostinu jsme v Kohoutu usporadali a od Misi jsem mela kytku i ostatni vyzdobu a oboji bylo perfektni. Takze zpetne diky za tipy :wink:
31. říj 2007 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, vidim to tak, že pokud někdo neurčí datum a místo, tak se nedohodneme.
Nejlepší by asi byla ta Stromovka nebo Letenské sady. Na Letné je pak i pár míst, kam se dá s kočárky a kam bychom se vešly. :slight_smile:
Když nic jinýho, tak MC Donald u Sparty to jistí :grinning:

Takže co příští týden ve středu, to jest 7. listopadu od 13 hodin před Výstavištěm u prostřední fontány?
31. říj 2007 v 10:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jsem sice trošku pozadu v dočítání, ale blahopřeju terri k zasnoubení a k chystané svatbě :slight_smile:
Sraz bych taky dala, jen ta příští středa se mi nehodí :frowning2: Ale doufám, že pro úspěch sraz budete opakovat a to už bych se přidala.
Ještě k těm porodům -- mně nečekaně odtekla voda 6 týdnů před plánovaným porodem, pak jsem strávila 2 dny na čekacím pokoji a nakonec mi porod vyvolávali. Pak to šlo ale ráz na ráz, za 3 hodiny od toho prášku byla Kačenka na světě. Adua -- přesně vím, jaký je to pocit, když všichni kolem tebe rodí (a silně to prožívají) a ty pořád nic. Jinak ten prášek byl docela hnus, bolesti byly hned po třech minutách a stály za to :unamused: Ale hlavní bylo, že Kačka byla v pohodě, i když pak strávila 14 dnů na JIP v inkubátoru.
1. lis 2007 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
helabelle chci poděkovat za blahopřání.
Mě tedy ta st. také nevyhovuje to jsem v práci :frowning2:
Případně jinky!
Jsem ráda že je nás tu už více.
1. lis 2007 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, to vystaviste by bylo fajn :wink:
2. lis 2007 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevite, kde je v centru nejaka dobra nekuracka kavarna, nebo restaurace, pizerka, kam se da jit s kocarkem?
2. lis 2007 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak zrovna o nekuřácký restauraci jsem někde četla u tchýně, ale nepamatuju si kde to je. Mrknu se až budu u nich.

Susi, takže středa vyhovuje? Zatim jsi první. :wink:
2. lis 2007 v 07:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
adua: jo, zatim vyhovuje :wink: vystaviste je asi 2 min. tramvaji od metra holesovice?
2. lis 2007 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak já ve středu taky nemůžu mažel má zrovna dl.týden tak má st-čt volno tak budeme pohromadě rodinka. Myslím, že mě chápete. Ale určitě další termín snad vyjde. :wink:
2. lis 2007 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Susi, jasně, je to cca 2 minutky tramvají. :slight_smile:

Lindo, to je škoda, asi uděláme srazík tedy další týden a určitě už to vyjde. :slight_smile:

HOLKY, PROSÍM, NAPIŠTE MI, KTERÝ DEN V TÝDNU OD 12. DO 16. listopadu MŮŽETE A PODLE TOHO UDĚLÁME SRAZ. :slight_smile:
2. lis 2007 v 10:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JInak tedy samozřejmě příští středa 7.11. platí, pokud nebude špatné počasí, tak kdo bude chtít, tak se sejdem. Jen se prosím přihlašte, abychom věděly na koho kdyžtak počkat, kdyby se opozdil. :wink:
2. lis 2007 v 10:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No holky, tak mam pocit, že se tady moc z vás necejtí osaměle. To je dobře. :wink: Já osamělá pořád jsem, takže srazy pořádat budu. Jen škoda, že se nikdo z vás nehlásí na účast. :frowning2:
Zítřek pořád platí, jen doufám, že nebude ráno pršet. Kdyby ano, tak uděláme náhradní program.
6. lis 2007 ve 14:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem ze Sporilova a mimisa zatim cekam. Nejakemu sraziku se urcite nebranim. Jen jeste chodim do prace, tak mivam spis volnejsi patky, ale bohuzel ne vzdycky. Ted jsem se vratila z kulirovani vyrozy, uz je lip, vcera mi trhali 8, tak jeste pockam az se vyzdravi a pak bych urcite nekam vyrazila. Zatim se mejte krasne. titi
6. lis 2007 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ja se skutecne moc osamele zatim necitim, ale srazik bych rada podnikla, jenomze na Letnou by mi to trvalo s kocarkem asi pul stoleti, tak jsem se k vam ani nehlasila. Ale vzhledem k dnesnimu pocasi bych rekla, ze z toho stejne seslo :wink:
7. lis 2007 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
anatanka: my se stehujeme za mesic do uhrinevsi, tak kdyby ste meli auto, muzeme se sejit-autem je to asi 5 km :wink:
7. lis 2007 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Máte pravdu, ze srazu sešlo, protože skoro celý den lilo. Ale snad se sejdeme příště. Taky čekám návrhy na jiné místo, aby to nebyla ta Letná. :wink: Každá jsme z jiné části Prahy, takže to bude složitější. :unamused:
Každopádně navrhujte místa, kde se dá dojet s kočárkem MHD a neni to venku - s tim počasím to bude pořád horší a horší. :frowning2:
7. lis 2007 v 18:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, co tak nejaka nekuracka kavarna?prip. pizerka?
7. lis 2007 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já o žádný nevim, ale nebránim se... Ale spíš by to chtělo něco s dětskym koutkem. Vy máte děti ještě maličký, ležatý, ale naše Brambora už běhá...
7. lis 2007 v 18:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
co tak nejake nakupni centrum-napr. Letnany?
7. lis 2007 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Susik: Uhrineves je od nas opravdu cca 5 km a auto mam. Kde bydlite ted?

Letnani jsou pro me stejny jako Letna. Co treba aspon Andel? Ale tam vlastne pro behaci deti taky snad ani nic neni krome Mekace. :unamused: Pak jedine nejaka ta kavarna, mrknu na net, co kde je.
7. lis 2007 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby na andeli je aj nejaky detsky svet, vraj je tam pekne pre deti. ja by som s vami sla, ale ja tiez podobne ako adua, lebo moj maly nevydrzi v kocari, vsade musi liezt! :confounded: :grinning:
7. lis 2007 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj holky tak myslím, že ten Anděl by šel je tam jak spojení metro i autobusy i tramvaje tak dejte někdo návrh kdy a můžeme se sejít :wink:
7. lis 2007 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anatanka: ted bydlime na Lhotce.
7. lis 2007 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.ryvolcafe.cz/
http://www.modremore.cz/ Nekuřácká kavárna v Praze nabízí příjemné prostředí, kde káva je silná, čokoláda čokoládová, dezerty, české i řecké speciality studené kuchyně. Najdete zde příjemné prostředí, dětský koutek pro Vaše ratolesti.
7. lis 2007 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok, Andel muze byt :slight_smile:
7. lis 2007 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Eriko, já to vidim na některou z kaváren, co sem dala Linda odkaz. Co ty na to? To modré moře vypadá asi líp, je tam dětský koutek. :wink:
8. lis 2007 v 11:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek