• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z Prahy a okolí - maminky, těhulky, čekatelky

Ahoj holky, zdravím vás a hlásím se mezi osamělce z Prahy. Miminko čekáme v únoru, zatím chodím ještě do práce, takže je vše ok. Ale mám obavy, že až se to narodí a budu doma, abych někde jenom sama nebloudila a nečekala, až se vrátí manžel z práce. Bydlím na Kačerově.
10. lis 2007 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
to "modre more" vyzera super, tam by som sla a je to relativne blizko pri mne :grinning: :grinning:
10. lis 2007 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Eriko a kdy budeš mít čas? My bychom tam taky dorazily, jen řekněte kdy... :wink: Tenhle týden bohužel nemůžu, protože mám antibiotika na prochladnutí močáku, takže nic moc... :frowning2:
10. lis 2007 ve 12:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :wink: já se také ráda připojím,někdy.přeji brzké uzdravení
12. lis 2007 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky,sice to tu koukám moc nežije,ale ráda se třeba taky někdy připojím,zatím jsem četla,že každá je od jinud,já taky ze čtyřky a nejblíž mám tu Lhotku,tak budu občas nahlížet :wink: !
13. lis 2007 v 00:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, tak co příští týden spácháme?
Navrhuju to Modré moře, co třeba úterý 20. listopadu v jednu hodinu na oběd? :grinning:
14. lis 2007 v 07:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: uterý se nmi nehodí,ale taková středa :wink: kdyby jo,tak já jdu :grinning:
14. lis 2007 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Baboj, počkáme na ostatní, jak se vyjádří a uvidíme. :grinning:
14. lis 2007 v 10:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ve stredu 21,listopadu v jednu hodinu?? kedze baboj nemoze v utorok aby nas tam bolo viac! kto sa este pripoji?? ja pridem na stopro!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. lis 2007 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
adris: kde bydlis na 4?
adua: brzy se uzdrav :wink:
14. lis 2007 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím Vás, dlouho jsem tu nebyla, měla jsem Markétku nějakou protivnou a nakonec se z toho klube zoubek.Byl už nějaký srazík? Ted to modré moře my máme děsně daleko, takže tam se nezúčastníme, ale třeba příště. Chodíte v tomhle počasí s mimískama ven? Přemýšlím, když takhkle sněží, jestli nemůže nastydnout z toho studeného vzduchu...
14. lis 2007 v 10:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
petamarketka, ja chodim s malym aspon na hodinku denne, aj ked z toho nic nema, kedze je schovany pod plastenkou. :sweat_smile: ale s dietatom by sa malo chodit vonku kazdy den aj ked je skarede pocasie, len ho treba poriadne schovat do kocara a fusaku (ty mas este Marketku malicku) :wink:
mne sa drobec narodil v prosinci a chodievala som s nim kazdy den aj na 3 hodiny aj dlhsie von a doteraz nebol ani raz chory! :dizzy_face:
14. lis 2007 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
erika - díky, Markétka je vždy v teploučku, nikdy není studená, jen jsem nevěděla, zda jí nevadí dýchat ten studený vzduch - to víš, je to naše první zima. Zatím ven chodíme ale až bude pod nulou....
14. lis 2007 v 11:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
petamarketka, len ju musis mat schovanu v kocari tak, aby nedychala priamo ten studeny vzduch, to je pravda, lebo deticky si vraj nevedia regulovat teplotu vdychnuteho vzduchu! :slight_smile: ale ja ked som strcila hlavu do kocara ked sme boli v zime vonku tak tam mal fajny teply vzduch :wink: :wink:
14. lis 2007 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Takže to zatím vypadá na středu. To je prima. To taky můžem. :slight_smile:

21. listopadu od 13 hodin v restauraci Modré moře.
Odkaz je na předchozí stránce. :grinning:

Komu se to hodí nebo nehodí? Pište holky, jinak se sejdem bez vás... :grinning:
14. lis 2007 ve 13:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja dojdem! dufam, ze tam trafim! :confused: :grinning:
14. lis 2007 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,jo já jdu určitě také a moc se těším :slight_smile:
14. lis 2007 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
my neprijdeme, mame to daleko :sunglasses: mozna na nejake pristi akci :wink:
14. lis 2007 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Susiku, to je škoda. My to taky nemáme blízko, ale už je mi doma fakt smutno, tak mi to stojí za to. Tím nechci říct, že tobě ne, ale příště se určitě trefíme do bližšího místa. Třeba ten Eden a človíčkov by byl možná fajn. :grinning:

Eriko, kolikátého se narodil váš syn? Neřikej, že 17. prosince. :wink: V albech jsem to nikde nenašla, tak povídej... Budou s Barčou slavit narozeniny spolu? :sweat_smile:
15. lis 2007 v 07:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Petamarketa - 18.7.2007 jsme měli pět let výročí první svatby. :wink:
15. lis 2007 v 07:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, skodaze v jednu poobede, jsem v praci, a patek uz zas jedu asi na Vysocinu.Snad nekdy priste a nebo az uz budu doma, tak se mi to s Vama bude li planovat.

nara, Ty taky jeste chodis do prace ? a jak to jde? Me celkem fajn, jen ranni vstavani moc nejde, ale ani se mi nedari jit brzo spat. Ja jsem mela neschopenku, tak jsem si pripadala odpocatejsi, ale uz to mame za par. Do kdy budes chodit do prace?
15. lis 2007 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
adua: my mame jeste kratke intervaly kojeni: kolem 2h-2.5hod, a jeste nejsem moc zvykla chodit kocarkem v mhd-zatim mam par vychozenych cest, co jsem si jista, ze zvladnu-bezbar.busy+metro.mne by mozna vyhovov.ten andel,zvladla bych aj letnany, nebo chodov...tak mozna priste, rada bych se setkala :wink:
15. lis 2007 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Susi, je mi to jasný. Já se tak bála jezdit MHD, že jsem radši zůstávala doma. Byl to děs, ale jak barča stárla, tak se to zlepšovalo, intervaly kojení taky a teď, kdy kojim jen v noci jsme nejlíp mobilní. Tak se držte a příště dorazíme někam k vám nebo někam, kde je to pro tebe lepší. :wink:
15. lis 2007 v 09:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Susik:Bydlím na Novodvorský,ale na druhý straně než je N.Plaza,i když tam byly taky naše pravidelný procházky,ale teď už je asi dost zima na to se takhle dlouho courat venku :sunglasses: !
15. lis 2007 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, my sme chodili sem-tam s manzelem na kafe do te kavarny v Novo plaza.ale myslim, ze ji rekonstruuji...
16. lis 2007 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ted ještě asi nepřijdeme na sraz, ale příště bychom už asi šly... po vánocích... :wink:
16. lis 2007 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
adua moj maly je 18,12. :grinning: a moj muz je 19,12 :grinning: ...
16. lis 2007 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Eriko, jen o jeden den je Barča starší... :grinning:
VE středu se budu těšit. Díky za mobil. Posílám taky svůj. :wink:
16. lis 2007 ve 20:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem tady prvně :confused: doufám, že nevadí, že se připojuji k diskusi. Mám skoro roční holčičku Adélku a nedávno jsme se přistěhovali do Horních Počernic. Ještě tu nikoho neznáme. Rádi bychom se také zúčastnili nějakého srazíku. Pokud je nějaká maminka z okolí HP rádi vyrazíme na procházku. :grinning:
17. lis 2007 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky?středa je jasná a příště si můžeme dát rande v Ikee :wink: holky,tak to bude krásná oslavička těch Šapartků :sweat_smile:
17. lis 2007 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek