• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z Prahy a okolí - maminky, těhulky, čekatelky

autor
Dobré ráno. Už se na středu moc těšíme. Snad se tam vejdeme. Asi budu muset zamluvit stůl co? NEvim jak to tam chodí, tak tam radši zavolám a domluvím se. Co kdyby že... :grinning:
19. lis 2007 v 07:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, včera jsem rezervovala dva stolky hned vedle dětského koutku na 13. hodinu cca pro pět až 7 maminek s dětmi. Vzhledem k tomu, že se najde určitě ještě někdo, kdo se tady veřejně nepřihlásil a stejně přijde, volila jsem tenhle počet. Je to rezervované na mé jméno - Brázová. Tak se mějte a zítra se uvidíme. papa Helča
20. lis 2007 v 09:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včerejší akce se moc povedla a už se těším na další.
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=84854&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1

Mrkněte se na fotky a které budete chtít, tak pošlete mejl na adua@seznam.cz a já vám je pošlu.

Příští týden bychom se mohly sejít na oběd v Ikea na Černém Mostě. Malý děstký koutek tam je taky a snad se ty naše robátka zabaví. :slight_smile:
Co vy na to?
22. lis 2007 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. Taky jsem tam nějaké fotky přihodila, tak jukněte. Pa Z.
23. lis 2007 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, omlouvám se, ale kdo by chtěl zajet do té Ikey, tak asi nám to nevyjde. Barča má rýmu a nechci jí tahat nikam moc ven. Jsme doma nemocní skoro všichni, kromě jednoho ze psů a králíka. :frowning2:
26. lis 2007 ve 13:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky jsme nějaké nastydlé :frowning2: . Adua přejem Vám ať se brzy uzdravíte. Fotky jsou moc pěkné ani nevím že jsi nás takhle fotila, tvářila bych se nějak líp :sunglasses: . Nejsem zrovna fotogenický typ. :grinning: Akce byla fajn, už se těšíme na další. Pa
26. lis 2007 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky, tiez sme chori! dnes sme boli u lekarky tak len prechladnutie a kasel trosku... sice nam dovolila chodit vonku, ale nechcem behat po tej zime dlhsie, takze my tiez do ikei asi nie...
26. lis 2007 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Nám to taky nevyjde. Naši totiž měli přijet až v pátek, ale už se nemůžou Kubíka dočkat, tak přiedou už ve čtvrtek :slight_smile: TAk snad někdy jindy. pa Z.
27. lis 2007 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak jak vidím, tak nemusím mít výčitky, že nejdeme na sraz. :grinning: Samozřejmě bych byla radši, kdybychom všechny nemohly přijít z jiných důvodů, než jsou choroby... :wink:

Alenko, moc ti to tam sluší, nedělej se... :grinning:
27. lis 2007 v 09:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,také jsme nemocní,tedy hlavně maličký :unamused: tak snad jindy :wink: pa pa
27. lis 2007 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky rádi se přidáme :slight_smile: dlooouho jsme tady nebyli :frowning2:
27. lis 2007 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všichni malinkatý marůdci tak se brzy uzdravte,pa,pa :slight_smile:
28. lis 2007 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my nemocní nejsme - naštěstí. Musím to rychle zaklepat :wink:
28. lis 2007 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Šťastní rodičové... :slight_smile:
28. lis 2007 v 16:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, my sme se tento vikend prestehovali do Uhrinevsi, dnes sme objevili docela fajn pizerku-je tam aj detsku koutek :wink: pro nas to sice jeste neni, ale tak za pulroku :wink:
jinak, verca je uz stabilnejsi, uz chodime aj na delsi vylety, tak bychom se mozna pripojili na nej. akci :wink:
2. pro 2007 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky kočičky a jejich koťátka.
Škoda, že je tak ošklivo a že jsme tak nemocní... Chtělo by to nějakou předvánoční akcičku.
Mimochodem, někdo si zapomněl v Modrém moři ponožky v igelitce. Mám je u sebe - vyprané a voňavé. :grinning: Tak si o ně příště řekněte. :slight_smile:
3. pro 2007 v 15:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Že by já? :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2007 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zuzko, to netuším, ale tebe jsem se ptala když jsme odcházely, jestli to nejsou tvoje ponožky... Navíc jsou do růžova. :wink:
4. pro 2007 v 10:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak moje asi ne, moje byly bílé...hele, ale nikdo jiný u nás do toho nešlápnul, ne? :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2007 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barunce přejeme k dnešnímu svátku všechno nejlepší a hlavně hodně zdravíčka. Doufáme, že už Vám je líp? My už jsme se naštěstí uzdravily, ale zase nás začaly trápit zuby :rolling_eyes: . Tak snad do příštího srazu budeme fit. :sunglasses: . Nepamatuji se všechny data narození tak všem listopadovým a prosincovým oslavencům přejeme dodatečně/předčasně :grinning: VŠECHNO NEJLEPŠÍ :sunglasses:
4. pro 2007 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ponožky ,,myslím", že jsou Vendulky. :wink:
4. pro 2007 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, dodatecne taky vsechno nejlepsi Barce a vsem novym i budoucim novobatolatkum k rocku.
Co se fusekli tyka, tak zadny nepostradame. Takze pravdepodobne budou nekoho jineho.
Vsem marodum preji brzke uzdraveni a pokud by se stihl jeste nejaky sraz do Vanoc, tak se rady zucastnime. Naposled to bylo fajn.
5. pro 2007 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak, že by nakonec ty ponožky byly naše :sweat_smile: . Tak to už je se mnou hodně špatný když jsem si ani nevšimla že je postrádáme :grinning: .
5. pro 2007 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem,tak jsme marodi.Máme rýýýmu :frowning2: .A co u vás? Jak se máte?
6. pro 2007 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AHoj holky... Jak to vidíte s příštím týdnem? Že bychom někde oslavily s bejbátky jejich narozeniny... :grinning: Třeba v tom slavném Človíčkově... CO vy na to? :wink:

Díky za přání k svátku a já se připojuju k narozeninám všem dětičkám, které měly nebo budou mít narozeniny.
6. pro 2007 v 08:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem pro :wink: Jen ještě nevím kdy..dám vědět.
6. pro 2007 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme se vrátily od doktorky. Odsávat,odsávat :frowning2: ,ale jinak jsme veselý :grinning: a hravý :wink: .Jen jíst nám moc nechutná :frowning2: .Mám dotaz poradíte?Míša ještě nechodí,ale staví se,leze.A já nevím zda mu mám koupit botičky(sandálky)na doma,nebo ho mám nechat jen tak.Co je lepší pro stabilitu nožiček,než se naučí chodit?
6. pro 2007 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mamamik, nám řekla doktorka, že máme mít botičky kotníčkový i na doma. Že je to na kotníky nebezpečný, nechat je běhat jen tak. Mají volné vazy a šlachy, takže by mohli mít miminka pak špatný nožičky.
6. pro 2007 ve 12:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Je mi líto Míši, my se z té rýmy před dvěma dny skoro dostali, teĎ už jen občas vykápnem nosík Nasivinem. :slight_smile:
Držim palce, ať jste brzo zdraví. :wink:
6. pro 2007 ve 12:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Adua tak díky za radu.Koupím nějaké botičky,ikdyž Míša se naučil jakmile slyší hudbu tancovat :slight_smile: samozřejmě,že v náručí tak jsem zvědavá jestli je protancujeme a utečeme roku :slight_smile: zatím to nevypadá.Ale nevadí.Doktorka mi poradila místo Nasivinu - Libenar(nosní kapky)jsou v ampulkách.Chytil to ode mně.Tak doufám,že se brzy vykurýruje a vyrazíme.Znáš to taky,že? pa. :slight_smile:
6. pro 2007 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek