• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z Prahy a okolí - maminky, těhulky, čekatelky

autor
No jasně, s Barčou si předáváme rýmu a kašel pořád. :slight_smile:
My už roku utekly... cca o 5 měsíců. To je hrůza jak je čiperná... :grinning:
6. pro 2007 ve 14:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je jako vítr :grinning: .Holčičky jsou asi čipernější :slight_smile: Před chvílí jsem hledala dorty na objednávku.Míškovi k roku :grinning: a našla jsem tam docela hezkou cukrárnu musím tam zavolat jestli budou "čiperný" a vytvořej nám nějakou mňamku :stuck_out_tongue_closed_eyes: potřebujeme to hezky na 1.1.Babičky pečou skvěle,ale tohle chceme jako překvapení .Ty jsi na tom jak až budete slavit :grinning: ?
6. pro 2007 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já budu péct vlastní. JEště nevim jak bude vypadat, ale určitě bude dobrej. A Barunka bude mít jeden maličkej vlastní z něčeho, co bude smět. :slight_smile:
6. pro 2007 ve 14:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ńamky od mamky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
6. pro 2007 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak tak... Jen ještě musim zjistit z čeho jí ten její maličký dortíček udělám, aby ho směla spapat. :confused:
6. pro 2007 v 15:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to náš Míška toho moc nesní,protože není velkej jedlík.Už se těším až to oslavíme :wink: párty jak má být :grinning: dort skončí Míšáčkovi v ručkách,už to vydím :grinning: "mámo natoč to" .
6. pro 2007 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Barča taky nechce moc jíst. Jedině to, co nesmí... Takže když vidí co jíme my, tak chce taky a máme smůlu s nějakou zeleninou nebo přesnídávkou... :grinning:
A když měla rýmu... tak to bylo ještě horší. To nechtěla skoro vůbec nic jíst. Já se jí teda nedivim, ale když si vzpomenu jak dostala kvůli blbcům doktorům z Bulovky :angry: rýmu když jí byly 3 týdny a pak jsem musela na pohotovost kvůli zatvrdlýmu mlíku, protože jedla málo a nevysosala to všechno...
6. pro 2007 v 15:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se probudil ,pozdravuju Barču :wink: a já její mamču :slight_smile: pa,pa
6. pro 2007 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
my jsme zdravi, cerstve prestehovani :wink:
adua: my jsme meli rymu, kdyz byl verce mesic a pul, stalo to za to :sunglasses: trvala asi 2 tydny a to jeste mela aj kolky :sunglasses:
6. pro 2007 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mamamik, tak se mějte vy dva a užijte si odpoledne, i když teda s rýmou... :frowning2:
6. pro 2007 v 15:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Než půjdem baštit,no baštit :sweat_smile: tak ještě odepíšem my s Bulovkou taky nemáme dobrý zkušenosti :angry: ,ale to se tak někdy stane.Teď při tý rýmě moc nejíme to je jasný,ale i tak to není velkej jedlas :slight_smile: holky ahoj zatím :wink:
6. pro 2007 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky slušný. Barča měla teď rýmu po pátý. Takže ve vysávání máme praxi. Ale je mi jich líto. Bobíků malých. :cry:
KDyž měla naposledy rýmu - od 17. srpna do 20. září, tak jsem myslela, že zešílim. Celej měsíc to trvalo. :unamused:
6. pro 2007 v 15:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já osobně mam na BUlovku opravdu jen a jen stížnosti. Kdykoliv něco je, tak oni zklamou. HNUS. Takže Bulovka je pro mě a celou rodinu nejhorší nemocnice co se vyskytuje. :angry:
6. pro 2007 v 15:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hurá bramborová kašička s masíčkem spapaná :slight_smile: Souhlasím s tebou :cry: nás taky zklamaly a to dost :cry: a vážně mohlo to být všechno jinak,ale o tom tady psát nechci) to se popisovat nedá :cry: ............tak z jiného konce:Koukáte na "kouzelnou školku?" Míšu baví jen František a je zajímavý,že jen s Michalem :slight_smile: tak jdu ho přebalit .Už používáte nočník?Asi jo. Já ho mám v plánu koupit.Taky mi je prdílků líto,když mají rýmu.To odsávání je děs.Ale máme tu odsávačku na vysavač jestli ji znáš.Je to šetrný je to chvilička.
6. pro 2007 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to je šikulka. I s rýmou a spapal... :slight_smile:
Na školku nekoukáme. Sice jede telka furt, ale Barča tomu pozornost nevěnuje.
My máme odsávačku na vysavači taky. Takže vim... Hlavně si nedovedu představit, že bych to vysávala pusou. Takový plíce fakt nemam. :wink:
6. pro 2007 v 18:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty botičky budou fakt nutný co nejdřív právě bylo au,au,au o hranu stolu.Naštěstí dlouho nebrečí,no je to chlap :wink: pes nás zachránil olízal bolístku. Počkáme na tátu a šup hajat,až do rána :slight_smile: to si to plánuju a za noc je vzhůru dvakrát :sweat_smile: a vůbec nejradši je s náma v peřinách :sweat_smile: je to náš mazlik :slight_smile: ,ale někdy ty rána mi dávaj.Potřebovala bych cvičit ,plavat :wink: plavat se chystám s Míšou na jaře :slight_smile: v zimě ho nechci rozpařeného vozit.
6. pro 2007 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No my je kupovali hlavně kvůli zimě a navíc že nás ta doktorka trošku vystrašila... Barča je tak otlučená o všechno možný, že taky vůbec nebrečí. To jen občas.
A kde myslíš, že spí... U nás v posteli. Ve svojí postýlce spát nechce, takže když ráno vstávam a zvedam se, tak nemůžu na záda. Hrůza. Ale aspoň spí celou noc. Až do rána. Tedy někdy se vzbudí, ale to je už výjimka.
6. pro 2007 v 19:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky a miminka :slight_smile: mareček si odmarodil dva dny :frowning2: horečky ......pohotovost BULOVKA,katastrofa.mudr. naše pediatrička říkala,že ted když začalo období chřipek,je a bude lepší,když se srazíků radši nezůčastníme,asi na tom něco bude :confused: maličkej Eriky,také marodí :frowning2: tak se zatím mějte a hlavně zdravíčko pro ty naše drobečky :sweat_smile:
6. pro 2007 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno a brzké uzdravení :slight_smile:
7. pro 2007 v 06:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Baboj, to je smůla. No je fakt, že to dost řádí, tak asi ty srazíky trošku posuneme na lepší období. :wink:

Ahoj mamamiku. :slight_smile:
7. pro 2007 v 11:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Adua . :wink:
7. pro 2007 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: nikde,nikdo
7. pro 2007 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jsem tu. :slight_smile:
7. pro 2007 v 16:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé ahoj.My máme takový trápení :frowning2: nejen rýma,ale i vyrážka .Míša ji má na tvářích,tak nevím .Doktorka mu dala nějakou mastičku.Voní? :sweat_smile: to jak dehet.Ale vyrážka nemizí.Na parníku na poliklinice je kožní.Adua nemáš nějaké zkušenosti,kde je dobrý kožní? Jinak ještě zkusím vyměnit mlíko.No z jídla to nemá .Snad mě jen napadlo má moooc rád medový mlíčko.Kupuju ho v lékarně tak jestli :frowning2: po tom.
7. pro 2007 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já nevim, Barča se taky dost osypávala a pomohl jen fenistil v kapkách. Stačilo 2x osm kapek denně a druhej den to bylo OK. Zkus to.
My byli jen na parníku na pohotovosti, takže nevim. Kožaře neznam.
7. pro 2007 v 17:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkusím......
7. pro 2007 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A pak dej vědět. Měl by pak i víc spát říkala doktorka. :wink:
7. pro 2007 v 18:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak jsme na tom už líp.Dostal nějakou spešl mast :wink: ,ale koukám tady nikdo nebyl? Mamky už nechte toho pečení ......uklízení :confused: :wink:
10. pro 2007 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No asi holky fakt pečou a smažej a uklízej... Já toho moc neudělam, s Bajčou to nejde. To radši vyrábim vánoční dárky. :wink:
10. pro 2007 v 17:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vám už se blíží narozky :wink: já toho taky moc neudělám to jsem radši dneska vyrazila na dvouhodinovou procházku :wink: ,ale s nějakou maminou a mimísem by to byla třeba delší túra :slight_smile: tak třebas někdy jindy. Míša se vyspal a pěkně tady řádí i pes odešel na svůj pelíšek :sweat_smile:
10. pro 2007 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek