Společné místo
adua
16. říj 2007

Holky z Prahy a okolí - maminky, těhulky, čekatelky

Ahoj holky, měly bychom to tady trošku rozhýbat. Většina mamin z Prahy už sem sotva zavítá.
Ráda bych poznala nové tváře, maminy s obyčejnými problémy, kterým trošku z té domácí samoty trošku "hrabe", a už nechtějí být jen samy, těhulky i mladé paní či slečny, jež zatím jen miminko plánují.
Zní to trošku jako inzerát a asi to tak i bude, ale faktem je, že bychom si mohly trošku vypomoct a místo domácího truchlení nad samotou se sejít, popovídat a kdoví, i navázat nějaká přátelství.
Co vy na to? 😉
aduaautor
11. pro 2007
Nojo, ještě týden, a máme tu ročního BObiše. Ale vy taky nejste moc pozadu. 😉
Já radši na tak dlouhou procházku nechodim. Když je zima, tak se bojim, že bude Bajča zase nemocná. Navíc je pořád inverze. :-|
Naši psi taky hledaj úkryty, ale nejde to. Bajča už dojde všude. A když to nejde, tak to podleze, přeleze... 😃
mamamik
11. pro 2007
Ahoj Adua 😉 dneska jedu dokoupit dárky doufám,že všechny .Babička jede s náma tak to Míška bude nadšenej .Dělaj blbiny 😃 a taky si chci udělat sobě nějakou radost x-) už máte stromeček?
aduaautor
11. pro 2007
Stromeček je u tchýně v obchodě... Ona dělá v Baumaxu, takže ho budeme mít s maličkou slevou. 🙂
A s babičkou - Barči babičkou (Járy mamkou) - se Bajča uvidí ve čtvrtek a taky budou dělat blbiny. 🙂 Jdu zase na rehabilitaci.
zuzule
11. pro 2007
Ahoj holky. Tak jsme taky nemocní 😞 Kubík má rýmu, hrozně suchý kašel, takže se v noci budí kašlem - hrůza. Dnes jsme byli u doktorky, tak nám řekla, ať koupíme Sinekod na ten kašel. Jinak jsem dnes koupila tu odsávačku na vysavač a byl to teda porod 🙂 cukal se jak blázen, ale odsáli jsme to - hadičkovou odsávačkou nic neodsaju..My s manželem jsme taky nachcípaní, takže nic moc..ale nejhůř je na tom prcek. My už doma máme výzdobu, takže je to tu moc hezký. Dnes jsem koupila jmelí a Barborku - nevíte někdo, jestli to rozkvete? Nebo to zůstane tak jak jsem to koupila - nevím...Dárky už máme téměř všechny - jen ještě chci koupit malému dřevěný vláček - jako od babičky. A cukroví? To pečem po večerech s manželem. Je vážně talent. Předevčírem jsem si šla napustit vanu, a když jsem vylezla tak byly upečené kokosky! Chápete to? On se prostě minul povoláním, já to říkám pořád 🙂
aduaautor
11. pro 2007
Ahoj Zuzi,
to je mi líto, že je Kubík nemocný. Snad se z toho brzo všichni dostanete.
Barborka se má kupovat snad na Barboru, jmení se dostává tušim. Což u nás doma nehrozí, protože mam flegmouše a ten i když to ví, tak to ignoruje.

A cukroví.... Mam koupený těsto na linecký a něco jsem už i udělala. Prostě s Barčou neni čas a v garsonce se toho po nocích moc nezvládne. 😞 Takže máme něco málo pro návštěvy. U nás to stejně jedi jen ty návštěvy. 🙂
erika153
11. pro 2007
zuzule aj nas timko bol chory cez vikend strasne kaslal!! lekarka nam predpisala sinecod a ani po 2 tyzdnoch nezabral. muz sa nahneval a siel kupit do lekarne homeopaticky sirup na kasel stodal a za den bol kasel prec! 🙂
erika153
11. pro 2007
mimochodom baby timko zacina pomalicky chodit 🙂 uz soravi sam sem tam 3-4-5-6 krockov 🙂 takze sa hlasime do klubu ku barci 😃
aduaautor
11. pro 2007
My měli asi štěstí, že Barča měla "jen" rýmu. 🙂 Kašel zatim jen předstírá, když nechce jíst to, co jí dávám. 😉
mamamik
11. pro 2007
Ahoj zuzu,tak to asi řádí všude 😢 já odsávala ještě ráno a máme doufám po rýmě :-N ,ale aby se to nepletlo tak jdu opět ráno s malým k doktorce má zřejmě z tý rýmy celý uslzelý očičko,teče mu,slzí a pěkně ho má rudý 😢 no už si fakt připadám,že nic jinýho nedělám,než sháním léky.Ale doufám,že budeme brzy fit 😉 a co Kubík už chodí? Míša právě stojí u stolu,ale bojí se pusti a jít ke mě.Je to zlatíčko milovaný x-) x-) x-) Jinak s tou Barborkou to myslíš větvičku má na květ?To by měla rozkvést.Já taky nakupovala.Malýmu plno dárků a tak....všude pěknej blázinec.Líbilo se mi v Tescu chodítko,ale byla to spíš něco jak motorka.Zítra tam zajedu a koupím to.Měla jsem to vzít hned.Vypadalo to fakt bezpečně 😉 a pěkně 🙂 .A v akci,no nekup to mámo 😃 tak pa. Ahoj Adua 🙂 jaká rehabka .Bolí tě něco?
aduaautor
11. pro 2007
Eriko, vítej to klubu... Bajča je jak drak. Už vůbec nechce být v kočárku. Hrůza. 🙂

No říká se, že Barborky si snad škubou svobodné slečny a když jim na svatou Barboru vykvete, tak se vdají nebo tak nějak ne?

Nějak mi přeskočilo v kloubu na palci. A tak půl roku čekam, že to přejde. Nakonec jsem byla u doktora a nezjistil příčinu vůbec žádnou. Jen mě poslal na rehabilitace a dal mi vitamíny. Tak snad to přejde. Zatim mam 10x magnet a pak když to nepomůže, tak 10x laser. Snad mi to neuřízne prsty. 😉
mamamik
11. pro 2007
Ahoj tak se drž adua 😉
aduaautor
11. pro 2007
Díky, budu se snažit. 😃
aleda
11. pro 2007
Ahoj holky, malým i velkým marodům přejeme ať se brzy udraví. Naše malá sice nestoná, ale začaly jí růst stoličky 8-(. Odmítá jíst a je docela protivná, už nevím co jí mám dávat k jídlu :-p . Dopoledne to ještě jde, ale odpoledne horor 8-( . No hlavně, že to není nic horšího a snad to budeme mít brzy za sebou.

Zuzi ty se máš, máš šikovnýho manžela když s tebou peče cukroví. To ten můj tak jedině ujídá 😃 .

Erika gratuluju k prvním krůčkům. Naše malá dostala k 1 narozeninám odrážedlo a teď nechce dělat nic jiného než vozit 😃 .
Krůčky se u nás už také konají, ale ještě s držením za ruce, zatím se bojíme pustit 😕

Všem přejeme hlavně klidné a bezproblémové nakupování vánočních dárků a ať se těm naším drobečkům brzy daří líp a vánoce si pěkně užijí. 😎 Pa
aduaautor
12. pro 2007
Alenko, tak to si ten předvánoční čas pěkně užíváš. Tak ať Adélce zoubky pěkně rychle vyrostou a máte zase klid. 🙂
Taky přejeme hezký předvánoční čas. Hlavně aby byl ten klídek a pohodička. 😉
zuzule
12. pro 2007
Ahoj Aleda - no, je to spíš tak, že já peču s ním 😃

Taky přeju příjemné prožití vánočních svátků a hlavně ať už jsou ty Adélčiny stoličky rychle venku 😉

Myslím, že už je Kubíkovi o dost líp, sice mu furt teče z nosu, ale dýchat už může...a dokonce se dnes v noci vzbudil ve čtyři ráno a pak jsme spali až do devíti - hurá! Blýská se na lepší časy - asi.
mathilda
12. pro 2007
Ahoj holky
jsem z Prahy 4, s holkou rok doma a asi mi hrábne. Není tu někdo, kdo je na tom podobně 😃 ? 😞
aduaautor
12. pro 2007
Jááááá. Jsem v poslední době na pokraji zhroucení. Mam pocit, že musim změnit život od základu - třeba sbalit nějakýho sexy chlapa, opít se, odjet na cestu kolem světa, pracovat pro charitu, oholit si hlavu, nechat se tetovat nebo například adoptovat černouška... No prostě mi hrabe. :-N
mathilda
13. pro 2007
Já jsem si myslela, jak si budu užívat MD a prd. Jsem doma přes rok a půl. Půl roku před porodem kvůli riz. těhot. a teď s holkou. Celý dny jsme sama a občas večer mám pocit, že bouchnu. 8-( . Přemýšlela jsem o návratu do práce, ale teď je tam reorganizace tak počkám co z toho bude. 😎
Pomooooooooooooooooooooc
susik77
13. pro 2007
mathilda-ahoj, mam pod.pocity, zatim ne az tak vyhrocene, ale brala bych nej. 1-2 dny v praci.taky jsem mysl., ze si to budu vic uzivat-je to dost stereotyp 😎
mathilda
13. pro 2007
Ráno snídaně, hry, svačina, kočák, hry, oběd, hry, svačina, kočár,.............
A takhle to je den co den. Uvědomila jsme si, že musím začít něco dělat nebo zešílím 😉
susik77
13. pro 2007
adua: 😃
ja se chci vratit do prace, kdyz budou male 2 roky, tak si ji chci uzit-asi se prihlasime na plavani a musim jeste neco vymyslet 😉
mathilda
13. pro 2007
O tom plavání jsem taky přemýšlela, jinak návrat do práce vidím klasicky ve 3 letech.
aduaautor
14. pro 2007
Susiku, já asi až ve třech letech Barči. No uvidíme. Školky nejsou, tak kdoví, co bude. :-|
mathilda
14. pro 2007
Už máte dárky nebo taky na poslední chvilku 😉 ?
aduaautor
14. pro 2007
Ty jsi rychlík...

My nemáme skoro nic. Jen pro Barču. A peníze taky nejsou, takže uvidíme. Teď jsme dali 7 tisíc za pejska, takže moc peněz nezbejvá. 😞
mathilda
14. pro 2007
No my jsme museli řešit bydlení 😢 , takže od ledna máme takovou splátku hypotéky, až se mi protáčí panenky. S rodinou nic, jen drobnosti a něco Mátě.
Letos ani nepeču, ono to ani moc s malou nejde.
aduaautor
14. pro 2007
Já si koupila akorát těsto a něco málo udělala, ale taky to nějak neřešim. 🙂
mathilda
14. pro 2007
Jsem koukala na tvoje fotečky, nádheraaaaa 😉 Ale pořád mám dojem, že jsem tě někde viděla, zvláštní 😎 .
susik77
14. pro 2007
ahoj holky, v nedeli prijede k nam moje mama, tak budeme pict spolu 🙂
my moment.zariz.byt 🙂
nevite poradit, kde se daji sehnat hezke zaclony?
a jeste chci kopupit neco manzelovi a nevim co =-) uz jsem probrouzdala cely net pro inspiraci =-) asi neco na doma...
mathilda
14. pro 2007
my máme jenom žaluzie 🙂 tak nemohu sloužit

Začni psát odpověď...

Odešli