• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z Prahy a okolí - maminky, těhulky, čekatelky

autor
Nojo, ještě týden, a máme tu ročního BObiše. Ale vy taky nejste moc pozadu. :wink:
Já radši na tak dlouhou procházku nechodim. Když je zima, tak se bojim, že bude Bajča zase nemocná. Navíc je pořád inverze. :unamused:
Naši psi taky hledaj úkryty, ale nejde to. Bajča už dojde všude. A když to nejde, tak to podleze, přeleze... :grinning:
11. pro 2007 v 09:17  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Adua :wink: dneska jedu dokoupit dárky doufám,že všechny .Babička jede s náma tak to Míška bude nadšenej .Dělaj blbiny :grinning: a taky si chci udělat sobě nějakou radost :dizzy_face: už máte stromeček?
11. pro 2007 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Stromeček je u tchýně v obchodě... Ona dělá v Baumaxu, takže ho budeme mít s maličkou slevou. :slight_smile:
A s babičkou - Barči babičkou (Járy mamkou) - se Bajča uvidí ve čtvrtek a taky budou dělat blbiny. :slight_smile: Jdu zase na rehabilitaci.
11. pro 2007 ve 13:43  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky. Tak jsme taky nemocní :frowning2: Kubík má rýmu, hrozně suchý kašel, takže se v noci budí kašlem - hrůza. Dnes jsme byli u doktorky, tak nám řekla, ať koupíme Sinekod na ten kašel. Jinak jsem dnes koupila tu odsávačku na vysavač a byl to teda porod :slight_smile: cukal se jak blázen, ale odsáli jsme to - hadičkovou odsávačkou nic neodsaju..My s manželem jsme taky nachcípaní, takže nic moc..ale nejhůř je na tom prcek. My už doma máme výzdobu, takže je to tu moc hezký. Dnes jsem koupila jmelí a Barborku - nevíte někdo, jestli to rozkvete? Nebo to zůstane tak jak jsem to koupila - nevím...Dárky už máme téměř všechny - jen ještě chci koupit malému dřevěný vláček - jako od babičky. A cukroví? To pečem po večerech s manželem. Je vážně talent. Předevčírem jsem si šla napustit vanu, a když jsem vylezla tak byly upečené kokosky! Chápete to? On se prostě minul povoláním, já to říkám pořád :slight_smile:
11. pro 2007 v 18:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj Zuzi,
to je mi líto, že je Kubík nemocný. Snad se z toho brzo všichni dostanete.
Barborka se má kupovat snad na Barboru, jmení se dostává tušim. Což u nás doma nehrozí, protože mam flegmouše a ten i když to ví, tak to ignoruje.

A cukroví.... Mam koupený těsto na linecký a něco jsem už i udělala. Prostě s Barčou neni čas a v garsonce se toho po nocích moc nezvládne. :frowning2: Takže máme něco málo pro návštěvy. U nás to stejně jedi jen ty návštěvy. :slight_smile:
11. pro 2007 v 18:46  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzule aj nas timko bol chory cez vikend strasne kaslal!! lekarka nam predpisala sinecod a ani po 2 tyzdnoch nezabral. muz sa nahneval a siel kupit do lekarne homeopaticky sirup na kasel stodal a za den bol kasel prec! :slight_smile:
11. pro 2007 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí
mimochodom baby timko zacina pomalicky chodit :slight_smile: uz soravi sam sem tam 3-4-5-6 krockov :slight_smile: takze sa hlasime do klubu ku barci :grinning:
11. pro 2007 v 18:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
My měli asi štěstí, že Barča měla "jen" rýmu. :slight_smile: Kašel zatim jen předstírá, když nechce jíst to, co jí dávám. :wink:
11. pro 2007 v 18:49  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj zuzu,tak to asi řádí všude :cry: já odsávala ještě ráno a máme doufám po rýmě :sweat_smile: ,ale aby se to nepletlo tak jdu opět ráno s malým k doktorce má zřejmě z tý rýmy celý uslzelý očičko,teče mu,slzí a pěkně ho má rudý :cry: no už si fakt připadám,že nic jinýho nedělám,než sháním léky.Ale doufám,že budeme brzy fit :wink: a co Kubík už chodí? Míša právě stojí u stolu,ale bojí se pusti a jít ke mě.Je to zlatíčko milovaný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jinak s tou Barborkou to myslíš větvičku má na květ?To by měla rozkvést.Já taky nakupovala.Malýmu plno dárků a tak....všude pěknej blázinec.Líbilo se mi v Tescu chodítko,ale byla to spíš něco jak motorka.Zítra tam zajedu a koupím to.Měla jsem to vzít hned.Vypadalo to fakt bezpečně :wink: a pěkně :slight_smile: .A v akci,no nekup to mámo :grinning: tak pa. Ahoj Adua :slight_smile: jaká rehabka .Bolí tě něco?
11. pro 2007 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Eriko, vítej to klubu... Bajča je jak drak. Už vůbec nechce být v kočárku. Hrůza. :slight_smile:

No říká se, že Barborky si snad škubou svobodné slečny a když jim na svatou Barboru vykvete, tak se vdají nebo tak nějak ne?

Nějak mi přeskočilo v kloubu na palci. A tak půl roku čekam, že to přejde. Nakonec jsem byla u doktora a nezjistil příčinu vůbec žádnou. Jen mě poslal na rehabilitace a dal mi vitamíny. Tak snad to přejde. Zatim mam 10x magnet a pak když to nepomůže, tak 10x laser. Snad mi to neuřízne prsty. :wink:
11. pro 2007 v 19:09  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj tak se drž adua :wink:
11. pro 2007 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Díky, budu se snažit. :grinning:
11. pro 2007 v 19:16  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, malým i velkým marodům přejeme ať se brzy udraví. Naše malá sice nestoná, ale začaly jí růst stoličky :rolling_eyes:. Odmítá jíst a je docela protivná, už nevím co jí mám dávat k jídlu :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Dopoledne to ještě jde, ale odpoledne horor :rolling_eyes: . No hlavně, že to není nic horšího a snad to budeme mít brzy za sebou.

Zuzi ty se máš, máš šikovnýho manžela když s tebou peče cukroví. To ten můj tak jedině ujídá :grinning: .

Erika gratuluju k prvním krůčkům. Naše malá dostala k 1 narozeninám odrážedlo a teď nechce dělat nic jiného než vozit :grinning: .
Krůčky se u nás už také konají, ale ještě s držením za ruce, zatím se bojíme pustit :fearful:

Všem přejeme hlavně klidné a bezproblémové nakupování vánočních dárků a ať se těm naším drobečkům brzy daří líp a vánoce si pěkně užijí. :sunglasses: Pa
11. pro 2007 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Alenko, tak to si ten předvánoční čas pěkně užíváš. Tak ať Adélce zoubky pěkně rychle vyrostou a máte zase klid. :slight_smile:
Taky přejeme hezký předvánoční čas. Hlavně aby byl ten klídek a pohodička. :wink:
12. pro 2007 v 16:41  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Aleda - no, je to spíš tak, že já peču s ním :grinning:

Taky přeju příjemné prožití vánočních svátků a hlavně ať už jsou ty Adélčiny stoličky rychle venku :wink:

Myslím, že už je Kubíkovi o dost líp, sice mu furt teče z nosu, ale dýchat už může...a dokonce se dnes v noci vzbudil ve čtyři ráno a pak jsme spali až do devíti - hurá! Blýská se na lepší časy - asi.
12. pro 2007 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky
jsem z Prahy 4, s holkou rok doma a asi mi hrábne. Není tu někdo, kdo je na tom podobně :grinning: ? :frowning2:
12. pro 2007 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jááááá. Jsem v poslední době na pokraji zhroucení. Mam pocit, že musim změnit život od základu - třeba sbalit nějakýho sexy chlapa, opít se, odjet na cestu kolem světa, pracovat pro charitu, oholit si hlavu, nechat se tetovat nebo například adoptovat černouška... No prostě mi hrabe. :sweat_smile:
12. pro 2007 ve 22:40  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem si myslela, jak si budu užívat MD a prd. Jsem doma přes rok a půl. Půl roku před porodem kvůli riz. těhot. a teď s holkou. Celý dny jsme sama a občas večer mám pocit, že bouchnu. :rolling_eyes: . Přemýšlela jsem o návratu do práce, ale teď je tam reorganizace tak počkám co z toho bude. :sunglasses:
Pomooooooooooooooooooooc
13. pro 2007 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
mathilda-ahoj, mam pod.pocity, zatim ne az tak vyhrocene, ale brala bych nej. 1-2 dny v praci.taky jsem mysl., ze si to budu vic uzivat-je to dost stereotyp :sunglasses:
13. pro 2007 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ráno snídaně, hry, svačina, kočák, hry, oběd, hry, svačina, kočár,.............
A takhle to je den co den. Uvědomila jsme si, že musím začít něco dělat nebo zešílím :wink:
13. pro 2007 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
adua: :grinning:
ja se chci vratit do prace, kdyz budou male 2 roky, tak si ji chci uzit-asi se prihlasime na plavani a musim jeste neco vymyslet :wink:
13. pro 2007 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
O tom plavání jsem taky přemýšlela, jinak návrat do práce vidím klasicky ve 3 letech.
13. pro 2007 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Susiku, já asi až ve třech letech Barči. No uvidíme. Školky nejsou, tak kdoví, co bude. :unamused:
14. pro 2007 v 15:42  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Už máte dárky nebo taky na poslední chvilku :wink: ?
14. pro 2007 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ty jsi rychlík...

My nemáme skoro nic. Jen pro Barču. A peníze taky nejsou, takže uvidíme. Teď jsme dali 7 tisíc za pejska, takže moc peněz nezbejvá. :frowning2:
14. pro 2007 v 15:58  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
No my jsme museli řešit bydlení :cry: , takže od ledna máme takovou splátku hypotéky, až se mi protáčí panenky. S rodinou nic, jen drobnosti a něco Mátě.
Letos ani nepeču, ono to ani moc s malou nejde.
14. pro 2007 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Já si koupila akorát těsto a něco málo udělala, ale taky to nějak neřešim. :slight_smile:
14. pro 2007 v 16:15  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsem koukala na tvoje fotečky, nádheraaaaa :wink: Ale pořád mám dojem, že jsem tě někde viděla, zvláštní :sunglasses: .
14. pro 2007 v 16:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, v nedeli prijede k nam moje mama, tak budeme pict spolu :slight_smile:
my moment.zariz.byt :slight_smile:
nevite poradit, kde se daji sehnat hezke zaclony?
a jeste chci kopupit neco manzelovi a nevim co :confused: uz jsem probrouzdala cely net pro inspiraci :confused: asi neco na doma...
14. pro 2007 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
my máme jenom žaluzie :slight_smile: tak nemohu sloužit
14. pro 2007 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek