• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

10. listopadu 2014 
:slight_smile: Ak sa kocky nenahnevate zacinam nove stranky.... :sunglasses:
4. bře 2008 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maci udelala jsi dobre..
Jaji tak pry uz to mate za sebou to jsem moc rada ze to dopadlo dobre..
Marcy a co ty byli jste na tech libankach?
Mam problem s internetem.uz od peti se ho snazim najet.Vypada va mi..
4. bře 2008 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: Ahoj Bei, kocky se porad bavi na stare diskusi, takze bez radeji tam. Pa...
4. bře 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to zkousim jestli nam to dali i na sk.stranku
5. bře 2008 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz jste videt i na Slovensku :wink: Preju prijemny pokec :slight_smile:
5. bře 2008 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hura, dakujeme zirafke a ja teda ako prva :grinning: slovenka sa pridavam :slight_smile:

Babule my sme vcera vecer mali doma tatku a isli sme na pizzu a ked sme vysli s pizzerky tak smezilo!!! A ja sa uz tesila, ze pride jar. A do rana nasnezilo asi 15 cm, ale nastastie to nie v nasej dedine to v susednej, ale tam je rozdiel v nadmorskej vyske asi 700 m. My uz mame "skoro" jar, ale aj tu dnes riadne fuka.
5. bře 2008 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: Ahojte zienky.. tak ja druha slovenko-ceska :grinning:

To mi ani nehovor, ja uz tak chcem jaaaaaaaaaaaaaaaar!!!!
Byvas niekde pri horach? Kde vlastne byvas?

Stale myslim na Kikiho, dnes ziadne zpravy :frowning2: Ale verim, ze je vsetko O.K. :wink:
5. bře 2008 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my byvame v Dolomitoch, neviem ci poznas Val Gardena, dost zname a my byvame v dedinke pod Val Gardenou. No co ti budem hovorit, jednoducho vo Val Gardene je pre ludi ako my nemozne kupit byt, tak byvame asi 7-8 km mimo. Vola sa to Ponte Gardena, kde byvame my.

Aj ja moc myslim na jaji a kika.
5. bře 2008 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

tak som vas nasla v novej teme, musim oboznamit aj jaju :wink:
my sme boli dneska pozriet maleho v nemocnici. zvlada to dobre, bojovnik maly. aj sa smeje aj sa hra... :slight_smile:
maju samostatnu izbu - 2 postele, 1 postielka dokonca telka aj vecko
jaja hovorila,ze mozno zajtra alebo v piatok by ich uz aj pustili domov ak nebude mat kiko nejake problemy alebo teplotu. tak sa vsetci tesime. teraz uz len nech sa nam rychlo uzdravi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
potom vam uz asi napise jaja co a ako...
majte sa tu pekne. pa pa
5. bře 2008 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je zvlastni mit zamcenou nasi temu co?
Jaji taky na vas myslim ted uz se jen nechavate obskakovat to je prijemny ne?
Cicuste dekujem za zpravy to vis jsme tu uz jako jedna rodina :sweat_smile:
5. bře 2008 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile: Tak to je super, tesime sa, ze je s Kikom vsetko v poriadku :sweat_smile:

My chodime lyzovat do Dolomitov iba do Moeny, ale chceme to uz zmenit. Kuknem na Val Gardenu. Tak to si asi perfektna lyziarka.Ja som sa naucila lyzovat na stare kolienka, pred 3 rokmi :sunglasses: a velmi ma to bavi.
5. bře 2008 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute kocky,

no ja sa len cudujem ze nas upozornili ze uz si mame vytvorit novu temu a pritom tu je dost tem kde maju tiez tak prispevkov ako my alebo aj viac :unamused:

No maci, ja som sa tiez ucila lyzovat az tu, ale potom som dlho chodila s ucitelom snowbordingu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to ma strasne chytilo, ale odkedy som otehotnela som na snowboarde nestala. No je fakt ze kratko pred otehotnenim mi to lekar zakazal, kvoli kolenam. Mam vraj zodrate chrupavky a dost casto ma bolia a "vyskakuju"... Takze tak to je u nas s lyzovanim, ale na buduci rok sa ide ucit Leonka, tak mozno aj ja oprasim snowboard :grinning:
5. bře 2008 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty brdo :astonished: Tak to si ina frajerka. Sikovna!!!
5. bře 2008 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ze frajerka :grinning: :grinning: :grinning: , mne sa zda snowboard ovela jednoduchsi, ako lyze, tie sa mi stale rozchadzali a na snowboarde si "uviazana" a mne sa zda ze istejsia...

A ta Moena, tam mam blizko kamaratku byva v Canazei, tak to ani nie daleko od nas, to asi 40 - 50 km.
5. bře 2008 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ze lahsie :grinning: :grinning: :grinning: Ty si si trosku prihla??? Nohy za sebou, nechapem :fearful:

V Dolomitoch je tolko krasnych miest... Stalo by za to vsetko pozriet :sunglasses:
5. bře 2008 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

veru je to divné takto v inej téme :sweat_smile:

bavíte sa o lyžovaní a boardovaní? ja osobne si tiež myslím, že board je omnoho jednoduchší ako lyže, a mňa osobne lyžovanie ani nebaví, snowboard je super, a dá sa pri tom viac odreagovať a vyšalieť :wink: a na týchto kopcoch čo tu sú ... :grinning: chodila by som aj každý deň od rána do večera :sweat_smile:

som moc rada že kikovi je už lepšie už len nech prídu domkov a pekne sa doliečia :dizzy_face:

ako sa máte ostatné kočky? :confused:
5. bře 2008 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dOBRE RANKO
vcera mi zas stavkoval pc..
Tak jsem v noci a rano mela zas hrozny bolesti.Manzel me musel zvednout s postele..Nemuzu se jeste hybat..
Venku je zatim hezky ale hlasi dest.. :frowning2:
Marti ty jsi taky takova snowboardistka?Ja to teda nezkousela ale na lyzich umim..
6. bře 2008 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
juj ivet, tak to zdvihanie s postele poznam...auau

Tu je tiez krasne, tak pojdeme s malou na bicykel...

Prajem vam krasny den
6. bře 2008 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile: Ahojte zienky, tak tu je slniecko, len sa to akosi zatahuje.

Baby, vy ma chcete zabit. Viete si predstavit taku 40-ku ako sa uci na snowborde? :grinning: :grinning: :grinning:
Ja to radsej prenecham synovi. I ked musim povedat, ze na kopcoch som videla velmi malo snowbordistov, ktorym to islo naozaj pekne. Stale vidim, len ako lezia :unamused:

Tak to je sila, Ivet. S tym uz musite nieco robit!!! Vsak sa raz vobec nepostavis. :frowning2:

Kocenky nebyvate nahodou niekto v okoli Pescary? Alebo nepoznate to tam troska?
6. bře 2008 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky prišla som na skok drobce spinkajú a ja som si uvarila čajík a skočila sem...

Ivet naozaj by si mala k dr. :pensive: veď ostaneš sama s malou a nebudeš sa vedieť ani pohnúť to neni je sranda..no a čo sa týka snowboardu mne sa to zdá jednoduchšie ako lyže, možno je to len môj názor :sweat_smile:

maci veď vek nie je podstatný, si taká mladá ako sa cítiš :wink: a viem si to úplne predstaviť :wink: aj keď s tými pádmi to neni je najkrašie :grinning: ja až také hlúposti na kopci nerobím, ale bratranček čo ho tu mám, tak jeho keď vidím na kopci tak sa bojím či prežil každý jeden pád, on proste si vyskočí niekde a ak spadne jeden by si pomyslel že je zlomený v páse a nevie sa podvihnúť a on sa postaví a skáče ďalej :sweat_smile:
ale snowboard je úplne super odreagovanie, a za skúšku nedáš nič, keď pôjdete s malým tak si to vyskúšaj na malom kopci :wink:

Dani a vy sa ako máte? :confused: Neni je ešte príliš zima na bicykel? :confused:
6. bře 2008 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak kočky chcela som sa opýtať ... neviete cca koľko sa platí za vyšetrenie očí tu? resp. nejaká prehliadka očná? :confused: :confused:
6. bře 2008 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute babulky! Tak aj my po prvykrat v novej teme...
Kiko, uz nech si doma a nech ta vsetci obskakuju... si silak!
Joooj, lyzovanie milujem!!! Od malicka. Okrem lyzovania aj tu atmosku pred lyzovanim, unavu po tom a celu atmosferu na horach... Na snowboard si tiez netrufam. Lyzovanie mi zas pride klasika, neviem si samu seba predstavit valat sa po kopci, kym sa ako tak naucim trochu jazdit...tak som zostala pri lyzovani. Fede by ale rad skusil skialpinizmus...Pre mna je vozenie sa vlekom ovela pritazlivejsie ako masirovanie hore kopcom :grinning: . Obcas sme si este pozicali snezne rakety, co je sranda v novom snehu... :slight_smile:
6. bře 2008 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ženy :slight_smile: ja som k Vám len nakukla :wink: kedže žijete v IT, chcela som Vás poprosiť, či by ste mi nedali typ na letnú dovolenku v Taliansku. Chceme ísť aj s našou dcérkou 1x, nie daleko, lebo chceme ísť autom.
dakujem :slight_smile:
6. bře 2008 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dianecka, no ja som v horach, mne sa velmi pacilo Caorle tam aj zije jedna kocka tu v teme , ved ti babule mozno nieco poradia ked vecer dobehnu. Tak ked nie daleko ja by som skor tam okolo Bibione, aj to Caorle je tam blizko, ale uvidis co este kocky poradia...
6. bře 2008 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj a este som chcela k tomu snowboardu, no ako som pisala mna ucil boardovat profik a ja som s nim jazdila za ruku asi 2 mesiace, inac to bola fasa, ja by som si nikdy nikoho netrufla drzat za ruku ked jazdim na boarde... A ked som sa konecne odhodlala pustit jazdila som takmer "perfertne". Ja som nikdy nejak skaredo na boarde nespadla, ale zase ani neskacem a nerobim na nom salta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak v pohode makucko a jemne schadzam kopce... Juj ale som sa teraz nazhavila, mozno ho tuto sezonu este vytiahnem... :grinning:
6. bře 2008 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile: Jaj moja a nemozes mi dohodit toho trenera :grinning: :grinning:

Marti, stara sa urcite necitim, inak by som nemohla mat toho nasho drobca :sweat_smile: Uplne ste ma nazhavili. No uvidime, mozno este tento rok vybehneme, tak zkusim... :sunglasses:

Dianecka, ja nemozem zatial doporucit nic,som tu kratko, ale co chodim na slovensky mimibazar a tam su take diskusie, tak si kocky s detmi pochvaluju Lido di Jesolo.Tak asi najblizsie. Samozrejme krasna je Sicilia a Sardinia, ale to je velmi daleko i tu pre nas.. I ked my to chceme absolvovat :sunglasses:
6. bře 2008 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte
Marti ja u toho dr.uz byla a cekam jen na pondeli na rengen..A propo jak se ti podarilo uspat obe deti najednou?
Dianecka ja jsem z Caorle je to pekne rybarske mestecko jinak moderni strediska jsou Jesolo a Lignano a Bibione.Je to tam i vetsi..
6. bře 2008 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Ivet, jak jde zivot? Co beruska? Tu je hrozny vitr, takze sedime doma. Teda maly ted spi :dizzy_face:
6. bře 2008 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
My dnes odpoledne taky nikam nesli kvuli vetru..Beruska ted trha sesit takze mam chvili klid :slight_smile:
V nedeli k nam prijde dalsi chlap se podivat na ten nas byt tak snad se to uz rozhejbe ten prodej..
6. bře 2008 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: Tak drzim palecky... A jak to dopadlo s tim uctem na elektrinu?
6. bře 2008 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elektrinu musime zaplatit.Pry ze to tak vychazi.. :angry:
A co manzel pracuje?V kolik ti prijde domu?
6. bře 2008 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek