• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

4. června 2017 
tak sme otvorili 100stranku :grinning:
marti no sme tu len mi dve :grinning: :grinning:
nam tu prsi ako z krhle a to uz druhy den :angry: vecer ide muz do prace tak neviem co budeme robit doma sediet :fearful:
11. pro 2008 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jaji, my sme teraz prišli boli sme von idem malej urobiť niečo papať.. veru fakt sme tu ostali len my dve :confounded:
a kiko sa ti vyhrá aj sám alebo čo robíte keď máte takéto počko? :confused:
11. pro 2008 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko
vcera som sa tu stavila ale dokym som napisala tak sa mi odpojil net a uz mi viac nesiel :angry:
co sa tyka hrania sa vie zahrat aj sam ale to dlho nevydrzi aj ked sa hrame spolu tak tiez kazdu chvilku vymiena hracky nosi druhe..len z loptou ho to bavi :grinning:
zase prsi :angry:
12. pro 2008 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobry vecer, no fakt to tu nejak viazne....

no kde ste kocky?

ja sa dnes konecne priteperila k PC a nikde nikoho...

Ako si zijete? My celkom ok, mala pekne chodi do skolky, paci sa jej, ja chodim do prace len prilezitostne, cosi vypomahat...ked sa naskytne.

Ake mate pocasie vy tam dolu jaji?
Tu snehu vela, mala sa vytesuje zajtra ju pride vziat tata, ide sa ucit lyzovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: , som zvedava ako to dopadne.
A ja kedze budem mat cez vikend volno, asi oprasim snowboard a pojdem aj ja :grinning: .
12. pro 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte..

jaji počkaj aký bude z neho futbalista :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: keď ho to tak už teraz baví :wink:

ahoj dani to je super že sa Leonke páči v škôlke :dizzy_face: aj vy máte sneh? :dizzy_face: my sme dnes boli s malou na kopčeku :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ty snowboarduješ? :slight_smile: ja som na boarde nestála ani nepamätám :grinning:
12. pro 2008 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
je nazdar marti, no zase frajerim, ja som tiez od vtedy ako som otehotnela nesnowboardovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale ked pojde mala cez vikend k tatikovi, tak som si povedala, ze preco nie, pojdem si dat navoskovat board a asi vyrazim na kopce.
Hej aj tu je riadne snehu, tak ma to chyta, a este ked mi robia chutky ze oni dvaja idu lyzovat, tak chcem ist skusit aj ja. A potom dostala som v januari pozvanie na lyzovacku/snowboardovacku, tak by bolo trapne keby som sa vyvalila na kopec a "skotulala" sa az dolu :grinning: :grinning: :grinning: musim sa ist pocvict :sunglasses:
12. pro 2008 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani ja som tiež asi tak nejako stála na tom naposledy :sweat_smile: a to je super že by si vypadla s niekym lyžovať :dizzy_face: počula som že vo val gardene je nehorázne veľa snehu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. pro 2008 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hej, je :slight_smile:
no tesila by som sa aj ja, uvidime, mozno sa to uskutocni :dizzy_face: , tak sa chcem ale ist predtym trosku pocvicit, aby som nevyzerala blbo :grinning:
12. pro 2008 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko
no dani pekne od teba ze si sa aspon ty ozvala :grinning: fakt v poslednej dobe sme tu len mi z marti :confounded:

lyzovka fiha ja som uz dlho nestala na lyziach asi 10rokov mozno aj viac :grinning: :grinning: my tu mame vela vody a vody
13. pro 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky, no teda tu je klud :confounded:

ja som sama doma dnes, tak peciem o 106 :wink: , ale uz to zachvilku necham, lebo uz mam 8 druhov vianocneho peciva, tak uz by stacilo, to budeme jest s leonkou asi aj na velku noc :grinning: :grinning: :grinning:

A vy co porabate? No nam tu dnes prsi, tak sa sniezik spusta, ale vraj hore vyssie snezi, tak leonka ma asi fun na lyzovacke :wink:
13. pro 2008 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani vhod nejake recepty :slight_smile:
ja asi budem robit medovniky :wink:
13. pro 2008 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
boli sme sa prejst dnes je slniecko tak treba vyuzit,za muzom do hotela.ako sme dosli domou dosla susedka nech idem k nej na obed aby som nebola sama tak sme sli s kikom :slight_smile:
14. pro 2008 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to uz som tu 2 dni sama? :frowning2:
15. pro 2008 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
halo no to neni mozne :frowning2:
16. pro 2008 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jaja ako sa máte?
16. pro 2008 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti konecne si sa aspon ty ozvala uz som tu fakt sama zostala? :grinning: :grinning:
mame sa dobre napiekla som medovniky len su trosku tvrde :grinning: a tiramisu
17. pro 2008 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej no jaji, tak ked sa tu obcas ukazes, aspon ty tu daco popis nech nezanikneme :grinning: :grinning: :grinning:

Ja bola dnes na vianocnych trhoch, mala bola do 15 v skolke, jupiiiiii!

A recepty? a ake by si chcela? napis, co by si chcela robit, ti poslem daky recept, lebo ja mam fakt kopu...Mne uz idu tie kekse pomaly na nervy, uz som dost napiekla, uz sa mi to zacina protivit :grinning:
17. pro 2008 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaji tak aj ty si sa takto pustila do pečenia? ja sa nechstám ani piecť tento rok... zrejme sa niečo iba kúpi..

dani tak super keď malá bola v škôlke do tretej, páči sa jej? a ty pracuješ? :confused:
17. pro 2008 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko
dani z pecenia nic nebude lebo aj tie medovniky budem jest sama a ked etse neco spravim tak to budem ako gulka zachvilku,,, :grinning:
18. pro 2008 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jak se vsechny mate? Dlooouho jsem tu nebyla, mam moc prace. Doufam, ze jste vsechny v poradku.

Luci, ty jedes na Vanoce domu nebo jsi v Piombinu? Ja letos na Vanoce zustavam tady a 24. - 28. budu v Torreselle...

Maci, cetla jsem, ze jedes na vanoce do Tater..tak si to pekne uzij.

Mejte se.
18. pro 2008 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute baby.... zasa po dlhom case z Milana Vam prajem prijemne sviatky..... Davide spinka a ja idem nieco kuchtit
19. pro 2008 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte zienky :slight_smile: Ja len na skok. Uz sa asi na net nedostanem a tak Vam chcem zazelat krasne a pokojne sviatky, hlavne vela usmevov od deticiek a vsetko dobre do noveho roku 2009.
Majte sa krasne a od 4.1. uz tu bude zase casto :grinning:
19. pro 2008 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute kocky
pekne od vas ze sem sem tam zavytate :wink: lebo je tu dost ticho :sweat_smile:
19. pro 2008 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ...ja zijem v padove cakam babo.je niekto nablizku?
19. pro 2008 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko..

vitaj medzi nami zucana :slight_smile: myslim,ze je tu niekdo z okolia padovy...tusim maci ale ta je momentalne doma ...napis nam nieco o tebe ako si tu dlho a tak... :wink:
20. pro 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte. no ja som ju od novembra min.roka. v juli vydata a teraz by sme mali zacinat 11t :dizzy_face:
po troch mesiacoch talianciny som zacala robit v jednej firme kde sa mi ale nepaci :(
a vy ako?
20. pro 2008 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
zucana tak to si tu dost malo..ja som tu uz 10rokov :sweat_smile: prisla som robit do hotela na sezonu a nakoniec som zostala spoznala sa z mojim muzom...
takze sa ty nepaci v praci? :unamused: ale ved to nejak vydrzis a potom pojdes na matersku aj ked je velmi kratka :pensive:
20. pro 2008 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ty si odkial jaja? ja som sa sem vlastne prestahovala kvoli manzelovi aj ked v ba som mala perfektnu robotu. inak teta mi zije v bolzane.uz previanocujete?ja som chora.nadcha a soplik az sa bojim ci to malemu neublizi jaj kycham :(
20. pro 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
zucana ja som v riminach ale som z tt :wink:
neboj malemu alebo malej to neublizi...

tu tie vianoce su neni bohvieake :pensive: ,teda aspon mne sa nepacia ..doma to je ine ine zvyky :unamused: ale co uz sama neviem ako to bude ci budeme vecetay 24 alebo obedovat 25 a kedy dam malemu darceky...
20. pro 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my sme to min.rok spravili tak ze 24.sme obedovali v blave a 25.v padove ale tento rok robim 24.veceru tu u nas slovensku,25.mame taliansku a 26.ideme do BA na kacicu
ja davam darceky 24 mangelovi ale inak sa tu davaju 25. a tiez sa mi viac paci doma.je tot ake domacke ze pecenie a tak...tu nikto ani prstom nepohne akurat si uz mesiac dopredu vysietia stromceky a ozdoby
ty si teda v rimini? to neni az tak daleko :slight_smile:
inak som celu nic nespala stale ma zapchaty nos.
a ty uz pracujes?a manzel je odkial origos?
21. pro 2008 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek