• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

10. listopadu 2014 
no len my sme dnes tak s nasimi na to prisli, ja myslela ze to robi naschval, lebo naskor stale hovorila hm? a ja ju upozornovala ze sa hovori prosim? a dnes sme prisli na to ze ona dobre nepocuje posledne dni.

A maly ako?
30. pro 2008 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uz je lepsie odpuchla tvaricka ma este fialove flaky :frowning2: ale v noci vobec nespi...a moc toho nezje
30. pro 2008 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
chuda, posielam mu fuuuuuuuuuuu na bolacky, dufam ze nebude mat ziadne nasledky s tych zubkov
30. pro 2008 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dufam aj ja ...
30. pro 2008 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlozila som aj fotku jak vypada :frowning2:
30. pro 2008 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teda chudacik, tak my sme boli na tom lepsie, my sme to nemali take :cry:
30. pro 2008 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
tak sme aj nachladnuty :frowning2: ...pekne,ze

prajem vam krasny silvestrovsky vecer..a vsetko dobreho do noveho roku :slight_smile:
31. pro 2008 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
juj jaji teraz asi kazdy, aj ja dnes volala tej Dr. ze mala nepocuje, tak mi povedala ze to s tych hlienov, no ju to tiez drzi uz asi druhy tyzden, tak je hrozne nachladnuta.

Tak kocky veseleho silvestra a vsetko dobre do noveho roku :wink:
31. pro 2008 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zienky,stastny novy rok prajem vsetkym!
31. pro 2008 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

ako v novom roku?my sme novy rok prespali :grinning: :grinning:
1. led 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stastny Novy rok vsem!!!!
Jaji, chudacek Kiko, jeste je napuchnuty?
Marco ma taky porad boule a odreniny, furt nekam leze a pada. Pres den vubec nespi a vecer usina kolem 23.hodiny. Nic neji, krome mojeho mlika.
Pres noc tu napadlo 5 cm snehu, ale ted tu prsi. Jsme porad doma.
1. led 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute baby, aj my prajeme šťastný nový rok, všetko dobré hlavne zdravé detičky
2. led 2009 v 01:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko
tak v noci sme spali lepsie...zaspal o 20h..a o 23 sa zobudil..ale po chvilke zaspal a spal az do teraz
2. led 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute baby, čo máte nové.. trochu som počítala

jaji je mi lúto čo sa vám stalo :frowning2: už je lepšie kikovi? tie zúbky mu tak ostali? :rolling_eyes:

dani vy zase s tým uškom? :confused: či čo to? :confounded:

danielka má zase vysoké horúčky :rolling_eyes: už tretí deň, vôbec nejdú zraziť, boli sme aj u dr. ale ak jej dnes ešte teplota stúpne budeme musieť ísť na pohotovosť :cry:
2. led 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

tusim sme tu vsetci chory......... :frowning2:

kiko uz lepsie..tusim su mu zubky uz viac vidiet..len ten jeden ma nejak krivo
3. led 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute Talianky... hladam niekoho na spolocne kocikovanie v okoli Milana... nemam tu ziadne kamosky, maly uz ma rok aj volaco a zacina byt velmi spolocensky.... pomohlo by mu stretnut sa s nejakymi detmi.....
4. led 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute baby.prajem stastny novy rok.ak je niekto v padove alebo v okoli napiste mi mohli by sme dat meeting.inak chcela som sa popytat ohladne tehotenstva.ako rebiehalo tu?ja mam totiz gynekologycku v BA a uz musim prejst sem tak mam jednu znamu ale ona nema sono tak na sono musim chodit k inemu.vsetko sukromne a ani o knizke tehotenskej som nic nepocula tak neviem ci to tu funguje resp.ci mam radsej najst niekoho co ma rovno aj sono ....hm? poradi niekto?
4. led 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte zienky :slight_smile: Tak sme zase domka. Vcera sme dorazili a sok - sneh. To sa naozaj uz svet zblaznil :fearful:
Idem si Vas precitat. U nas vsetko pri starom. Pekny dnik.
4. led 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maci vitaj naspat :slight_smile: :slight_smile:

zucana ja som chodila k jednej a ta mala sono nemusela som nikam uz chodit,je divne ze nema sono...ale zalezi aj od teba podla mna by bolo lepsie keby si chodila k jednej,...knizka tu neni ako u nas ale zapisuju tiez kazdy mesiac tvoju vahu.tlak a maleho ked meraju ...

u nas je veselo muz chory maly je tiez nejaky dnes divny :frowning2: :frowning2:
4. led 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte talianky,vsetko krasny Novy rok 2009.

Maci aj my sme sa vratili vcera a tiez sok (sneh),ale nastastie je dnes slnko tak to mam rada.

Baby ako to riesite s pravidelnymi gyn.prehliadkami? Mate svojho gynekologa,alebo chodite tam kde vam povie CUP? Mne si pacilo mat jedneho gynekologa,kde by som chodila stale,ale ti su asi len sukromni? Mate niektora skusenosti so sukromnimi? Su velmi drahi?
5. led 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

co sa tyka gynekol.prehliadok.ja chodim kazdy rok sukromnej ...aspon mam stale tu istu a plati sa okolo 100-120eur.
cez CUP som ani nebola..tak ani neviem ako to funguje..

kiko uz je lepsie uz dve noci spinkal v postielke :dizzy_face: a uz vie povedat svoje meno ..povie kiki :grinning:
5. led 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak ja na skok. mala zaspala okolo 12 tej a po pol hodine sa aj prebudila a teraz ešte zaspinkala :rolling_eyes: vysoké horúčky nám klesli, no teplotu máme stále ale do rána aspoň prespala už celú noc.. za to máme Maťka v nemocnici, mal nehodu na aute :rolling_eyes: našťastie ho v stredu pustia domov, len bude musieť zostať doma, ujo mu to šiel akurát vybavovať do hotela kde robí :rolling_eyes: no des fakt pekný nový rok, asi sa mi to stáva pravidlom, minulý rok umrela starká a teraz zase toto :angry: :frowning2:

maci ako ste si užili na slovensku? perdpokladám že bolo dobre

jaji to je super že malému je lepšie, a on ti doteraz nepovedal žiadne slovíčko?
5. led 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti to je mi luto ale tusim aj minule mal matko nejaku nehodu ci sa pletiem?
kiko rozprava nieco ..ako mama papa zia-svetlo,au-auto,atd a vsetky zvieratka znazornuje..len meno mi este nepovedal a ja ho volam vseliako :grinning: kiko,kiko, kri,
5. led 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko hlasim zo zasnezeneho Mliana.mame tu asi 5cm snehu a stale velmi husto snezi a uz tu hovoria o kalamite...
6. led 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko

teda vsade sneh a tu nic :frowning2: ale zima je ...........
6. led 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte zienky :wink:
Dnes to cely den neslo, tak pisem az teraz.
Teraz sme sa vratili z palenia Befani. Sme uz treti den doma, lebo som bola chora a maly to chytol tiez. Tak uz nam to liezlo na bednu, tak sme sa isli vyvetrat.
Je tu este sneh, tak maly sa vytesoval.
Jaji a ako Kiko? To musel byt hrozny pad :frowning2: Nas maly je velmi opatrny, takze sme toto este neabsolvovali. On aj pri schodoch caka az ho niekto vezme za ruku.
Martinka, tak Matkovi ten novy rok pekne zacal. Ale dobre, ze sa vazne nezranil.
Inak u nas vsetko pri starom.
6. led 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute kocky,

no vidim ze mate vsade sneh,
ja mala malu u tatka vcera a dnes, tak sme sa boli vcera sankovat na nocnom sankovani a dnes som bola boardovat, no som riadny tupec, som sa po 4 rokoch vyvalila na kopec a najskor som si riadne kolena doudierala, az potom mi to doslo ze ako to vlastne chodi :grinning: :grinning: :grinning: , tak si tu teraz fukam modre kolena a asi si dam dakych par dni pauzu s boardom :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zajtra nam zacina skolka, super uz sa tesim, aspon si upracem ten bordel, co sme tu pocas vianoc urobili...
6. led 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
maci dufam,ze budu aj nove fotecky :dizzy_face: a teda ten tvoj simonko je taky opatrny.. :confused: to teda kiko vymysla ako moze...teraz naposledy zacal skakat a utekat po gauci :sweat_smile: tak mame co robit....
zubky sa hoja pomaly ale staci trosku ze sa udre a uz mu tece krv z dasien..dnes mu nejak lopla buchla do ust a uz bolo plno krvi...len keby sa poucil ale nic za 5 min je vsetko ok a pokracuje :pensive:

sneh nam dlho nevydrzal :confounded: tak mozme len zavidiet :grinning:
6. led 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,no my tu mame uz hotovu snehovu :astonished: kalamitu.ani neviem ci pojdem dnes s malou von,kedze sanky tu nemame,tu normalne v zime nesnezi a je tu uz tak vela snehu,ze sama asi chodit nebude moct.
jaja,ta foto je dost hrozna,ale som rada,ze kiko sa ma dobre.to je teda vymyselnik.ahoj maci,tak ako bolo doma?
7. led 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte zienky :wink:
Nam sneh stale drzi.
Maly mi teraz odpadol, sam si isiel lahnut do postele. Musel byt velmi unaveny :pensive: Pritom v noci pekne spinkal.
Jaji, nas maly tiez skace a uteka po gauci a vsade mozne sa vyskriabe, ale zatial vsetko v pohode. Z postele zasadne lezie zadkom. Vies deti su nepoucitelne. Od svagrinky dcerka ked mala tak 2,5 rocka nam spadla na chate zo schodov. Su dost prikre. Letela z hora az nadol ako handrova babika. Revala, bula na cele a za 10 minut tam liezla znova.
Lulka doma bolo ako doma :wink: Mamina sa starala o maleho a ja som mala veget. Takze som chodila aj na spinning, co bolo super. Na chate tiez bolo fajn, dokonca som vyskusala aj snowboard. Neda sa povedat, ze som na nom jazdila, pretoze som stale bola na zemi :unamused: Zlate lyze :grinning:
7. led 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek