• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

10. listopadu 2014 
caute

lulka teda snehu mate vela ale hovoria o tom v telke ako keby nevideli sneh :grinning: oni su neni asi pripraveny na to..

no fotku budem muset vyhodit z albumu...lebo to fakt vyzera hrozne...
7. led 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tu zase nikto :frowning2: Co vsetky robite, kocky???
7. led 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,mame po snehu...uz tu prsi,to bude zajtra havarii na cestach.taliani jazdia ne letnych gumach..a potom sa cuduju.
jaja,veru ta foto je hrozna,moj manzel sa strasne zlakol :wink:
7. led 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko vsetkym,no tak my mame za chvilku po tom krasnom snehu :frowning2: .celu noc tu prsalo...ani neviem,ci pojdeme vobec z malou von.ja nemam gumaky:wink:
8. led 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. led 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babenky ja síce nežijem v taliansku ale rada by som sa vás opýtala na značku kočíka GIORDANI na nete sa mi moc zapáčil ale nikde nikto o nom nič nevie a vraj je to talianska značka tak preto som prišla sem medzi vás ak má niekto nejakú skúsenosť bola by som rada keby sa s nou podelil. dakujem
8. led 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
preji vsem zde vse nej do toho 2009.

Tady v PD taky uz snih zmizel, i kdyz dneska rano trochu snezilo.

Zucana, urcite bysme se mohly nekdy sejit. Ja pracuju na univerzite, ve via Marzolo...kousek od autobusoveho nadrazi. Poslu ti moje tel. cislo.... :slight_smile: Jinak skoro kazdou sobotu dopoledne chodim na Prato na trh...tak bysme si mohly neco dat nekde v baru....treba ve via Roma....nebo tak. :slight_smile:

Mejte se vsechny krasne.
8. led 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
lulka tak uz je po snehu?skoda co...

maja5 ja ten kocik nemam tak neviem poradi... :unamused:

rano sme boli na nakupe a ako sme sa vratili som nasla pred dverami na zahradke vlacik a vnutri mal skladacky..este hovorim muzovy ,zeasi kamoska tu bola a nas nenasla tak nehala vonku..a to nakoniec nehala suseda taka starsia pani :confused: normalne som sa cudovala :grinning: :grinning: ale potesi :dizzy_face:
8. led 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte zienky,
Jaji tak to mate super susedku, to naozaj potesi. To ja ani neviem kto tu vlastne byva. Cez den tu nestretnem zivacka.
Gitka, tak to sme sa mozno uz niekedy stretli, ja som na Prate na trhu kazdu sobotu. Chodim sa kochat kvetinami.
Maja5 tiez som sa nestretla s tymto kocikom. Pozerala som na inete, pekny je, ale skus sa spytat skor kociek na MMB, tam vedia vsetko :slight_smile:
8. led 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobre ranko, zienky.
Tak si tu pisem sama so sebou :unamused: Maly este spinka, tak ja lietam po netu.
Tu je dnes krasne :slight_smile:
9. led 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,maci vy sa mate,ze tam mate krasne.tu je dnes hm...plackanica ako hrom a spinavy sneh sem tam...pojdem s kamoskou na kavu a na trh...ideme si kupit cinske dlllhe zimne svetre.
ten kocik nepoznam ani ja :frowning2:
jaja mas fajn susedku
9. led 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Lulka, tak uspesne nakupovanie :wink: a pekny dnik.
9. led 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
maci, jestli jdes i tuto sobotu, tak se muzem potkat. Kvetiny maji opravdu krasne.
S tim pocasim mas pravdu, je krasne slunicko, ale je zima....jsou opet namrzla auta. :frowning2:
9. led 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocky,my byvame pri Milane.
Babo sice este nemame,ale planujeme.
Nieje niektora z Vas tiez v blizkosti Milana?
dik pa
9. led 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
tak chystate stretko :dizzy_face:
muz siel do prace boli sme za nim maju v hoteli plno psov robia nejaku vystavu strihaju ich..maly sa potesil :dizzy_face:
10. led 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute kočky, ja zas len na skok.. doma máme teraz kus horor

Danielke prešli síce teploty no chytila kašeľ :rolling_eyes: to snáď ani neprestane, chytá sa v oblasti priedušiek keď kašle a máme nejaký sirup, no som zvedavá kedy zaberie :rolling_eyes: no a Maťko je už doma, má naordinované ležať, tak mám teraz dve deti :rolling_eyes: unavená som ako kôň :pensive: ale spať sa mi nedá.. pôjdem si aspoň ľahnúť..

a čo je nové tu??
11. led 2009 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute kocky
my sme boii na prechadzke a teraz uz obedujeme..noc bola hrozna :unamused:

marti tak to musi byt starat sa o oboch :confounded:
11. led 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaji čo ste mali v noci? :confused:
a teda sranda to neni je, ale dva dni tu boli Maťkovi rodičia aj priateľka, tak som mala toho kusok menej, aj s malou sa vyhrali kus, aspoň som poprala, požehlila tú kopisko a kus poriadila :rolling_eyes: aj ujo mal cez víkend voľno tak to bolo také oddychovejšie..
11. led 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte maminy, prepacte ze vas tu takto otravujem :wink: ale chcela by som sa spytat - chceme ist s muzikom a malym v juni do Talianska na dovolenku do San Benedetta na Palmovu rivieru. A chceli by sme poradit nejaky dobry hotelik. Poznate to tam niektora? Mate nejaky typ?
Dakujeme v :wink: veeeelmi pekne :slight_smile:
11. led 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte zienky :slight_smile:
Martinka mas teda veselo :unamused: A ja som myslela, ze Matko mal iba nejake drobne zranenie. Co mu vlastne je?
Jaji maly v noci nespinkal? My sa stale nemozeme zbavit soplikov a tak sa maly v noci budi lebo nemoze dychat.
Gitka,mozme sa stretnut tuto sobotu ak budes mat volno a maly bude uz v poriadku.
V stredu ideme pozriet na dva domceky blizko Gorizie. Tak som zvedava.
Tu dnes zase svieti slniecko, ale mohlo by byt tak 10 st. a bolo by to super :wink:
12. led 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

marti tak ty aspon pomohli :wink: je to teda tazke este aj o matka sa starat..ja ked som cely den s malym tak len beham po susedkach :grinning:

maci tak idete pozret domceky?a to ako apartman ci dom :confused:
aj tu svieti slnko ale doobeda bolo len 3 stupne a teraz neviem kolko je ale 10 to nemame ani my :grinning:

anezena tu zonu nepoznam pozri nieco na nete mozno najdes :wink:
12. led 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,teda jaji a kolko mas susediek :wink: ?
maci,takze domcek,hm,Gorizia a okolie sa mi velmi paci,ale este viac sa mi paci susednba Slovenia.urcite tam chodte na vylet,ked sa prestahujete.je tam nadherne.
no tamtu oblast ako pisala anazena nepoznam ani ja...
my chystame oslavu,mala ma na buduci pondelok narodeniny.boli sme objednat tortu v tvare barbapapa,uplne je z nich na makko
13. led 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte zienky :wink:
My sme mali veselu noc, a zaspali sme az nad ranom, tak sme to pretiahli do 9.30. Ale som v stave, ze sa mi nic nechce :unamused:
My sa ideme pozriet na dom a dvojrodinny dom. Ten dvojrodinny je kusok od slovinskych hranic. V slovinsku sme boli na motorke, je to naozaj krasna zem. Tam dame za dom tolko penazi, kolko tu za nas apartman. A my sme chceli aby mal maly vybeh :slight_smile: No vlastne peniaze da Ikea :grinning:
Jaji my sme vcera mali na slniecku 10 stupnov. Cele odpoludnie sme boli vonku, dorazili sme az o 20 hodke. Vcera to uz zavanalo jarom, ale dnes slniecko nikde :unamused:
Lulka, takze oslava, tak to bude veselo. Mala sa urcite uz velmi tesi.
13. led 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj je tu nekdo kdo podstoupil amniocentezu do 11t? v italii?
13. led 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute

maci aj ste nieco vybrali?tak budete mat domcek so zahradku to sa bude malemu utekat :grinning:

blackie26 a ty ides na amniocenteziu?nerobi sa to nahodou az po 35rokov?ja som nebola tak ty neviem poradit :pensive:

lulka tak sa chystate na oslavu :dizzy_face: co to je aka torta?nejak som nepochopila co sa tej malej paci :confused:

my sme boli vcera vonku a muz si vyhliadol v jednom vyklade bundu zimnu a trigovicu od baci e abbracci tak si ju kupil a ja som si kupila ciapku.. :wink: este by som chcela pre maleho na buduci rok zimnu bundu ale nic som nenasla iba v jednom obchodiku mali ale neboli este zlavnene tak pockam...
13. led 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My sme tiez boli vcera v meste a obchodiky plne ludi, boli ako kobylky :slight_smile: Ja tu neviem asi moc nekupovat, vsetko mi pripada prehnane drahe. Ja som si kupila taliansku budnu v Avione v Blave :grinning: Oni uz mali slavy pred vianocami.
Marek sa zamiloval do jedneho domu, tak ho ideme zajtra kuknut. No uvidime. Ale urcite chceme nieco so zahradkou. A u toho domu je este velmi velky pozemok, tak uz M. uvazoval ze by sme to kupili a robili agroturistiku :sunglasses:

Blackie ja som bola na amniocentezii, ale v Cechach.
13. led 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,na amniocenteze som veru nebola...
maci,ak si otvorite agriturizmus,tak musite urcitew kupit aj kone a ja sa vam budem o ne starat! :slight_smile: to je moj sen ,taka praca.
jaja-barbapapa je kreslena rozpravka,ale stara 30rokov,pozeravali sme ju ako decka aj my ...no a teraz to davaju na sky a mala to pozera a ma to strasne rada.uz ma aj kompletnu seriu dvd...takze ta torta bude ruzova vo forme barbapapa :wink:
14. led 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby
Maci,toje krasa aj ja snivam o domceku s velkou zahradou tu vo FVG je strasne vela takych viliek.Takze idu otvarat Ikea v Gorizii,uz som o tom pocula tak sa tesim.Ale neviem ci budeme mat blizsie Padova,alebo Gorizia?...
Ja som tiez rozmyslala nad B & B,celkom by ma to bavilo starat sa o hosti (nie vela) a pripravovat im ranajky...
14. led 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

maci tak marek rozmysla dobre :wink: az na to ze ste tu nechceli zostat :grinning: ale po case sa uvidi nie :wink:

lulka veru neviem aka je to rozpravka podla nazvu mozno keby som videla....
14. led 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
maci, urcite cas mit budu...takze zalezi na tom, jestli vy budeta v poradku. Ja chodim na Prato obvykle dopoledne. Vy?
14. led 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek