• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

10. listopadu 2014 
autor
Ahojte zienky :wink:
Tak nam nas vysnivany dom predali :frowning2: Potrebovali peniaze a my by sme ho chceli kupit az po roku.

Lulka a samozrejme som kona chcela, to je moj sen.Ale sen sa nam troska vzdialil.

Violoncielka, Ikea bude vo Villesse a budu tam aj ine obchody. Vam to asi vyjde na rovnoka, Padova alebo Villesse. Inak taky B&B by som tiez brala. No uvideme co bude.

Pozreli sme sa na dva domy a jeden byt. Kocky ten byt mal 180 m2. Neskutocne.

Jaji, Marek chce ostat v Ikei este tak dva roky a potom uz by sme sa chceli usadit a robit, co by nas bavilo. A kde zostanem to je naozaj vo hviezdach :slight_smile: Casom sa uvidi.

Gitka my chodime tak na obed, ked maly spi aby mi tam moc nelietal. Ale mozeme sa prisposobit a ist doobeda. Len zalezi na prckovi ako mu bude a samozrejme na pocasi.
15. led 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

maci teda to je skoda ze vam predali domcek aj ste ho videli?ale ten byt to je jeda velky tomu sa povie byt :grinning: nie to co robia teraz 50m :grinning: :grinning:
15. led 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Jaji, no Marek ho uz videl predtym a ja teraz iba zvonka.
Byt je v takom historickom dome,kde su este vysoke stropy. Maly by sa mi tam schoval a ja by som ho pol dna hladala :grinning:
15. led 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute kocky, konecne som tu, mala som virus v PC... :confounded:
maci, to by bolo fajn, len ci by ho bavilo tak dlho cakat, kym ho najdes :grinning: :grinning: :grinning:

my sme stale chore, obe sa nevieme zbavit nadchy a kaslu a ja mam k tomu aj bolesti hrdla uz skoro mesiac, tak ideme zase k Dr, ja dnes mala zajtra si pripadam ako daky hypochonder...

ani ja som nebola na amnoic...
15. led 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mna by to asi tiez nebavilo stale ho hladat :grinning:
My sa tiez nemozeme zbavit soplikov. A ako to zvladate same? Vsetko v poriadku?
15. led 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej uz je vsetko ok a sme taketo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: happy, no dobre a ja sa vam priznam mam noveho priatela, uz to mozem vypustit do eteru :wink: a teraz si myslite co chcete!!!
15. led 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my ti drzime palce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: prajeme ti ti :sweat_smile:
15. led 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem :wink:
mala uz aj babke a dedkovi do telefonu vypustila hlasku, ze bol tu na navsteve "mamin novy muz" skoro som skolabovala, ked som to pocula, to fakt nechapem ako si to dala dohromady :grinning:
15. led 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute baby, ja len na skok, malá teraz zaspala a ja idem zvrtnuť zemiakový šalát a polievočku..

ako sa máte?
dani to je super :dizzy_face: prajem vám to aby vám spolu bolo dobre :slight_smile:
maci a vy čo s tým domom? :confounded: máte nejaký ďalší vo vyhliadke? :confused:
16. led 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte zienky,
Dani, deticky su v tomto uplne super ani nevies co kde pocuju alebo odkukaju :grinning:

Martinka mame este dva domy, jeden samostatny starsi s velkou zahradou a druhy dvojrodinny novucky so zahradkou. Ale stale dufame, ze este nieco pride.
16. led 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maci, jak to vidis zitra?
16. led 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Gitka. No kdyby neprselo tak by to slo. Ale rano bych Ti dala urcite jeste vedet. U nas clovek totiz nikdy nevi jaka bude noc :sweat_smile: V kolik tam chodis?
16. led 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

dani som rada pre teba ze si si nasla druheho priatela nech vam to spolu vydrzi :wink:

nam dnes volali zo skolky ,ze sa im uvolnilo miesto tak sa mame rozhodnut do pondelka :unamused: ja sama neviem ci dat ci nie..po jednej stranke bude z druhymi detmi nauci sa tam nieco,nie ze by sa so mnou nenaucil ale po druhej stoji to 300eur..aj keby som si zacala hladat nieco neviem ci by ma vzali..no neviem...
16. led 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jaji, no to teraz mas dilema :unamused:
Kebyze bola sezona, tak asi nemas problem s pracou....
16. led 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci veru tak neviem co spravit ci nam to bude vychadzat.......
16. led 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to musit peclivo prebrat. 300 je uz dost....

Ja osobne si neviem predstavit, ze by som bola bez maleho cely den. Ale tak na 3 hodky by som ho niekam davala medzi deti. So mnou nieje tak veselo.
16. led 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maci, ja tam dneska vyrazim asi tak o pul jedenacte. Obvykle chodim driv, ale nejak jsem dnes dele spala. :slight_smile: Poslala jsem ti muj telefon, kdybyste nahodou sli, muzes mi napsat sms nebo zavolat. Kdyby ne, ti preji pekny den.
17. led 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobre ranko, zienky :wink:
Tak my sme iba teraz vstali, mali sme opat veselu noc. Som ako prastena pytlom a nic sa mi nechce :unamused:
Prajem Vam pekny dnik.
17. led 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
maci veru treba si to dobre rozmyslet lebo to neni zadarmo,,,ale by som bola rada ,ze je kiko medzi druhymi detickami a ja by som bola viac volna...mohla by som ist aj do nejakeho hotelu upratovat aspon na par hodin..no uvidime
17. led 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je fakt, skoda, ze tu nie su take moznosti. Tiez by som isla niekam vypomahat. Nie kvoli peniazom, ale kvoli tomu, ze mi za chvilu zacne asi hrabat :grinning:
17. led 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci u vas sa nic nenajde..ja dufam,ze nieco najdem na oar hodim dokym nezacne sezonna
17. led 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No ja teraz budem mat dost prace s balenim :sweat_smile: Takze obzriem sa az v novom posobisku.
17. led 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby, potrebovala by som neaku taliansku stranku kde najdm kocare a hlavne ceny, neaky e shop, hlavne hladam kocik per perego GT3, ak nieco poznate, hodte mi sem linky, dakujem :slight_smile:
17. led 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Katulka, daj si stranku www.alice.it a zadaj tento kocik a naskoci Ti niekolko odkazov, staci si vybrat :sweat_smile:
17. led 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujeeem velmi pekne :dizzy_face:
17. led 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci tak kedy sa stahujete?aj ste vybrali nieco :confused:

katulka tych stranok je vela...staci si dat do google nazov kocika a najde ty :wink:
17. led 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajaalf skusala som, ale vsetko my vyhadzovalo v cestine alebo ich hlavnu stranku v taliansku, ja som potrebovala tu cenu, ale to co mi poradila maci1 je super, nasla som :wink:
Este raz Dakujem
17. led 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobre ranko, zienky :wink:
Jaji, no my na 90% pocitame, ze na konci marca. Takze vo februari uz budeme pomaly balit veci co su v garazi. A ze ich tam je :confounded: Vcera nam prisli este dve ponuky, ale cakame na blizsie informacie.
No pomaly sa nam to blizi.
Marek minuly mesiac viezol tiez dva kociky. Tu vraj su tak o 6 tisic lacnejsie.
Chlapci isli na vystavu motoriek a tu je tak tichucko :sweat_smile:

Katulka neni za co dakovat :wink:
18. led 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
katulka som rada ze si nasla....co chces kupit kocik?a u nas su ine ceny ako tu?myslim ,ze stoja menej..neviem :confused:

maci a co marek takto vyvaza?to fakt stoja menej?ani som nevedela...ako s motorku?mne maly do toho auta ani nevleze :confounded: asi to chce cas nakolko sa zlakol ked zmackol na pedal :frowning2:
18. led 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tie kociky tu kupil jeden chalan, dokonca aj pre dvojicky a Marek mu ich iba viezol do Blavy, pretoze mame velke auto. A naozaj o vysli o dost lacnejsie.
Maly si na motorku vyhupsne a ja ho vozim po kuchyni. Minule sme sedeli na nej obidvaja a ja som pridavala plyn. Simonko este nevie jazdit sam, lebo tam sa plyn pridava ako na normalnej motorke na rucke, nie na pedale.
Ale myslim, ze na jar uz pomaly budeme jazdit.
18. led 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek