• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

4. června 2017 
co ste dnes robili?my sme boli trosku vonku s kocarom ale fakt len chvilku maly je nejaky zly dnes...zastavila som sa v bare na capuccino a jemu som kupila brioss...teraz mu chystam obedik cestoviny a parky
18. led 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tu je dnes hnusne. Marek zobral maleho na vystavu motoriek, isli este kolegovia z prace s detmi. Takze si uzivam prazdny byt a lietam po internete. Ja mam navarene zo vcerajska, kuriatko so zemiakmi a zeleninou. Vegetim. No a troska cvicim. Ale naozaj iba troska. Manzela mas v praci?
18. led 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no manzel je v praci je tu fiera zmrzky :stuck_out_tongue_closed_eyes: kazdy rok sme boli ale tento asi nepojdem s malym to tazko ..plno ludi :unamused:
maly aj vydrzi takto ...
18. led 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pamatam si, ze minuly rok sa tu niekto divil, ze v januari a fiera zmrzliny :grinning: Troska to maju ti taliani pomotane :sweat_smile: Ako ste sa rozhodli so skolkou?
18. led 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejak som nestyhla dopisat
maly zje vsetko ten moj nie maso syr zje ale zeleninu vobec,preto mu kazdy vecer robim zeleninovu polievku ale rozmixovanu inac by nezedol :angry:

my sme mali rano hmlu a teraz vyslo trosku slniecko :sunglasses:
18. led 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
zo skolkou este neviem nemala som ani cas s muzom porozpravat :unamused: ked pracuje od rana do vecera :pensive:
18. led 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
je problem ho aj odviest do skolky lebo je v druhej dedine 5km od nas a ked pojde muz na aute budeme muset ist busom :confounded:
18. led 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hm, to je zle, ja som myslela, ze skolku mate vo Vasom mestecku. Chcelo by to druhe male auticko :sweat_smile:
Maly je vsetko, minule papal aj cerstvu papriku. On vidi, ze to jeme my, tak chce tiez.Mrkvicku miluje. Co nechce tak su cerstve paradajky, ale ked su v jedle tak mu to nevadi. Minule sme boli v pizzerii a smiali sa tam na nom jak do seba ladoval chobotnice a vselijake potvory :grinning:
18. led 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fiha tak on je taky jedak?ako ste na tom z vahou a vysku?kde ty vlasne chodis k doktorke s nim
18. led 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja chodim k nam. Mam tam super lekarku, takze ked je nejaky problem, tak mi poradi aj na dialku, ale zatial sme to nepotrebovali. My mame 12,5 kg. Maly ma baculate licka, ale telicko ma tak akurat.
18. led 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja velmi odsudzujem obezitu deti, myslim, ze za to vzdy mozu iba rodicia :frowning2:
18. led 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dost mi mame 11kg asi ....
18. led 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tusim si spominala ze objednavas foto cez net..kde? a kolko ta vide foto
18. led 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslis ze je obezny?nemyslim...neviem teda aky je priemer kil
18. led 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nie neni obezny, a snazim sa aby nikdy nebol. Viem ako deti potom trpia. My sme minule stretli maminu s malym krasnym chlapcom, a deti sa tam tak hrali, tak sa nas pytala kolko ma Simon, tak sa velmi divila, ze 1,5 pretoze bol vacsi ako ten jej a on mal 2,5. Kazdy si mysli, ze je starsi.
Jaji, foto objednavam cez happy foto, maju tam teraz slavu na fotky10x15, tak chcem objednat.
18. led 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som foto pozerala tu na snapfish..len som to nikdy cez net nerobila :unamused:
aj mne hovoria na maleho ze kolko ma rokov :grinning: mysla si viac
18. led 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja som tam objednavala i kalendare s malym a super, za dva dni som ich mala. A cez net je to daleko lacnejsie. Teda aspon u nas.
18. led 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
skusim sa na to pozret...a ako sa plati potom sekom?
18. led 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teraz si nevzpominam, ale myslim si ze na dobierku.
18. led 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ci netreba tu kadtu co ste raz spominali co sa pouziva ked sa kupuje cez net
18. led 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
a treba sa tam aj registrovat nejak sa v tom nevyznam neviem kam ist pre objednat :grinning:
18. led 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tu netreba. Plati sa az ked Ti fotky dojdu, ale neviem ako na tal.web. strankach. Tu na Happy fotu ti pride potvrdenie objednavky. Ja to nechavam posielat k svagrinej a ta to prevezme a zaplati. Ja mam zlatu svagrinku :grinning: Ale Ty mas zase zlatu segricku.
18. led 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak som volala Marekovi, uz su od 9 prec a on, ze maly sa dobre bavi, lezie na vsetky motorky :grinning:
18. led 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi tak mohla by mi to sestricka spravit je tam aj nejaka akcia foto za 0,06eur
teraz mi akurat pise ze moja teta co zije tu v it je na slovensku a to sa mi ani nepochvalili ze sli
18. led 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To som myslela za 0,06 co sa mi zda super cena.
Ty tu mas aj tetu?
Ja kukam na Maf story.
18. led 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci a poplatok je tam kolko za donasku?
18. led 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
nakoniec som zistila ze to neni u nas teta ale kamoska co tu robi z jednym kolegom co tu byva a robi u nas v hoteli
18. led 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
79 sk, 2,62 euro.
Ja tu kukam do Ikei na nejaku postel pre maleho.
18. led 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz by si ho chcela dat do postele?ja som mu v lete kupila taku zabranu ci ako sa to vola na postel...ale este ho nechcem davat do jeho izby nakolko mi neprespi celu noc
18. led 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Maly spi vo svojej izbe odmalicka. A do noveho bytu uz by som chcela postel a chcem tiez kupit tu zabranu. Kupovala si ju tu alebo na sk?
18. led 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek