• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

4. června 2017 
kupovala som ju tu cez hotel,teda z velkoskladu co dovazaju veci do hotela stala tusim okolo 15-20eur
18. led 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
zabudla som napisat..pytala som sa muza na tie jasle a povedal,ze skusime ho dat :dizzy_face:
18. led 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ano sesternica chce kocik, ja som v taliansku kupovala ten peg perego gt3 v roku 2007 a vysiel ma o 9000 sk lacnejsie ako u nas, tak preto som to potrebovala. To je neskutocny rozdiel :confused:
18. led 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte zienky.
Maly uz zaspinkal. Jaji tak to mas zabranu za super penaz :wink: Ja som videla daleko drahsie.
A maly kedy nastupuje do jasli?

Katulka, no to je fakt neskutocny rozdiel. To sa naozaj vyplati kupit tu.
19. led 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
katulka teda to je veru velkyyyyyyyyyy rozdiel...len ako to priviest ak mas niekoho...

co sa tyka jasli cakame kedy zavolaju a co nam povedia..ja by som si chcela aj obkuknut jasle a popytat sa trosku..to bude otazok :sweat_smile: :sweat_smile:
19. led 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jaji, chcela som sa spytat tych 300 euro to je za mesiac?
19. led 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, no je to strasny rozdiel. Mam tetu v taliansku tak to neni problem doviezt :wink:
19. led 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci, ved ja mam zabranu s ikei :wink: , je sice mensia a uzsia ako som videla ine, ale posluzi celkom fajne, nespomeniem si kolko stala, ale nebola draha a kamoska dala 2 ikeacke vedla seba, tiez celkom fajn.
19. led 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Danka. Ja som dnes pozerala v Ikei, ale nemali tam cenovku. Ale kupim asi odtial. Nam maly velmi cestuje, tak dufam, ze mu bude stacit. Ked nie, tak postel je nizka :sweat_smile:
19. led 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
inac aj moja mala vzdy cestovala, ale uz sa to zlepsilo. A ona ako zacala spavat vo velkej posteli tak uz ju nikto na postielku nenahovoril...a tak som postielku zlozila pred jej 2. narodkymi :slight_smile:
19. led 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My sme dnes v Ikei dali maleho do tej postele co mu chceme kupit, zakryli sme ho a on tam lezal a kukal. Vsetci z neho boli hotovi. Ja uz do noveho bytu nechcem postielku brat.
19. led 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

maci to je na mesiac tych 300eur :frowning2:

dani tak aj tvoja mala uz od 2 rokov spi v postely?ja este neviem kedy ho prehodim asi az po lete lebo v lete ked pride sestricka varovat aj svokrovci aby mali kde spat oni totiz spia v jeho izbe...
19. led 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,tak vy uz mate vsetky deticky vo vlastnych posteliach :-O nasa mala spi este stale s nami,ale aj ja sa uz konecne chystam kupit jej normalnu postel,tiez v ikei ;-o .jajs ta skolka je strasne draha,to je sukromna?ja som prihlasila malu od septembra do skolky,ale rocne sa tam plati 1500euro,co sa mne osobne zda strasne vela...ja stale rozmyslam nad tym,ze sa koli malej vratim zit na sk,lebo mne sa veru nepaci ako tu v milane vyrastaju deti...
20. led 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte zienky.
Lulka a co na to manzel ze sa chces vratit na sk? U nas to tiez ide troska dole kopcom. Teraz s tym plynom, to bude mat dost zle nasledky. A samozrejme nastup eura.... Tu tiez bolo lepsie kym nebolo euro.
Tak vypadnite z Milana. My byvame na malom mestecku a tu maju deti nadhernu velikansku skolku.
Dala som fotky ako sme vcera boli v Ikea.
Jaji to fakt dost penazi, ale maly sa tam zase bude mat dobre.
20. led 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
moj manzel by rad zil na sk,ale samozrejme plat ma lepsi tu.my chceme kupit byt v ba,prenajat ho a ak sa niekedy rozhodneme ist zit tam...mne sa ale byvanie v milane paci,ja by som do maleho mesta len tak zit nesla,som zvyknuta,ja som si aj koli tomu vybrala milano kedysi a nie pariz alebo berlin,lebo sa mi paci tu :wink:len koli malej som z toho dost na nervy
20. led 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to sme uplne rozdielne. Ja by som v Milane umrela. Milujem zivot na malom meste, alebo dedinke. A tym,ze rada soferujem nieje problem sa dostat do mesta.
Ale urcite sa vyplati mam byt na sk a zatial ho prenajimat. My jedem tiez mame v PN.
20. led 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej maci vy mate byt v PN? Ja byvam na sk 14 km od PN, som tam do skolky chodila, milujem to mesto (mestecko :wink: )

Maci maly teda zlaty v ikei, inac kamoska ma taku junior postel s ikei, hrozne sa mi pacila s takym psikom a mackou v predu, velmi pekna, mala v nej spavala u nich ked mi ju strazila :slight_smile:

Lulka, ja tiez neviem ci by som chcela zit vo velkom meste, neviem, ja som zvyknuta skor na mensie a tiez rada soferujem, takze nemam problem...Ale minule sme sa cosi bavili a moj novy priatel :confused: hehe tiez povedal, ze mozno raz ked bude stary, preda auta a odstahuje sa do velkeho mesta a bude sa vozit MHD, tomu ale neverim :grinning: Ja neviem mne ide na nervy ten ruch, asi nie som zvyknuta...Ved co by som aj bola, ked byvam v 200 obyvatel. dedine, hotove lazy :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

tak maci aj ho prenajimate?ja som tiez mala v pn pri obchodnom dome kocka byt kupeny ale nakoniec som ho predala nakolko sme kupili tu...tiez sme rozyslali ist neskor byvat na sk ale nakoniec nas to nejak preslo..hlavne muza........
dani a ty ze odkial si z sk?blizko pn?

my tu dnes mame normalne jarny den ukazuje 16stupnou a svietilo slniecko :sunglasses: akurat ten vietor nemusel byt
20. led 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci pekne foto..maly je aky blondacik a ja som si myslela ze on ma tmave vlasky...v tej postele je super ato je nejaka prikryvka ten slonik?
20. led 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dani, moj partner je z PN. Ja tiez milujem to mestecko aj by som tam rada byvala, ale Marek by tam nenasiel pracu a hlavne by ho asi mamicka zapriahla.Lebo na dome je stale co robi a Marek je malo asertivny :grinning:
My chceme malemu kupovat taku istu ako v nej lezi. Ona je totiz rastuca, takze sa da este predlzit na normalnu postel. A hlavne uz mame k tomu aj nabytok. Takze uz len farebne doplnky a na steny mu namalujem nejake detske postavicky, aby to mal vesele.
Inak ked Tvoj priatel teraz nejazdi MHD, tak na stare kolena sa mu uz vobec chciet nebude a bude rad, ze byva v kludnom a tichom prostredi :sweat_smile:
Maly je blondacik a my sme obidvaja tmavi. Tak neviem po kom je :sunglasses: Ale je pravda, ze Marek bol blondak do 4 rokov a ja som tiez bola svetlejsia.
Jaji a nam tu dnes prsi :frowning2:
Ten slonik to je taka tensia deka.
20. led 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm pekna deka :wink:

boli sme trosku u susedky..nechcelo sa mi ist do hotela z muzom aj ked chodime kazde rano a vecer..rano ideme na bus a sa vratime s nim lebo nerobi na obed a vecer idem s nim na aute a sa vratime busom..malemu s paci v buse :grinning:

z uradu nevolali koli skolke dugam,ze neobsadili to miesto nemame totyz ani cislo na nich :angry:
20. led 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som z dediny v okrese TO, ale cez Havran to mam blizko do PN.

Jaji som sa zasmiala ze mate jarny den tu celu noc a cely den snezilo, kalamita riadna :grinning: a ja ako sa vyzivam v jazdeni som cely den po tom snehu jazdila hore dole :wink: .
20. led 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko vsetkym
ja len oci pucim :astonished: :grinning: ake ste vsetky samostatne.ja vobec nesoferujem,mna vsade vozi drahy,mhd pouzivam len vinimocne.nejaka som rozmaznana tusim,ze.hm,ale to bude asi aj tym,ze ja som sa narodila v meste a cely zivot zijem vo velkych mestach,ale prirodu mam rada a velmi rada chodim na chatu a do hor,ale zit na dedinke neviem veru.aj sme chceli kupit byt von z milana,ale potom sme si to rozmysleli.neviem veru,ako by sme to tam zvladli...takto je nam fajn.aj ked treba povedat,ze ani v meste nie je lahke zit...
maci aj ja som bola ako mala krasna blondinka a teraz si musim vlasy odfarbovat,lebo mi stmavli...
jaji pekne sa vy s kikom tulate.to kazdy den sa takto vyberiete von?
21. led 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte zienky.
Jaji to je zle, ze nemas na nich cislo. Ale oni ti dali cas na rozmyslenie, nie?
Tu zase prsi, takze mi dnes zostavame doma.
Od pondelka sme s malym tyzden sami. Marek ide do Rima na skolenie. Bude nam tu smutno :frowning2: Nechcete niekto prist na dovolenku?:slight_smile:
Dani a co mala, miluje tiez sneh? Alebo ona je vlastne vo skolke, ze?
Lulka ja som vyrastala v meste, pracovala som aj nejaku dobu v Prahe. A snad preto, ze som vyrastala v meste medzi panelakmi, milujem male mestecka a dedinky. A soferovat auto som chcela vzdy a aj ked som bola mlada a sama mala som vzdy auto. Je to urcity pocit slobody. Mozno by si to mala skusit :grinning:
My tiez chodime kazdy den von, len ked prsi tak zostavame doma. :unamused:
21. led 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
tak to aj ja som rada v meste ved som vyrastala v tt ale zase take velke mesto akomilano to teda ne :grinning:

prehovorila som muza nech zavola na to cislo co mu volali ohladom jasli a sa dovolal bol to nejaky urad skol :wink: ta pani nebola v urade ,dnes zacala robit tak preto sa neozyvala...tak nas vzali :dizzy_face: uvidime co bude dalej ked sa ozvu z jasiel..

lulka no mi tak kazdy den behame po vonku :wink: maleho udrzat doma to je hroza..on od malicka je stale vonku ved som s nim chodievala za muzov s kocarom a to mame vzialene ai 3-4km a to peso aj 2x hore-dole :wink:

maci ja by som aj prisla :grinning: keby to nebolo tak daleko :grinning: :grinning:
21. led 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no len sa mi teraz nesmejte.ja mam vodicak,len si proste neverim a manzel si ma rozmaznal,no.vsade a rad ma vcozi on,to je jedno ci autom alebo skutrom.Maci ja by som veru rada prisla,lenze ja mam aj 2psov...
jaji,tak preto si v dobrej forme,ja sice chodim s malou 2x denne von po 2hodky,ale nedari sa mi schudnut.tesis sa,ze vas vzeli,ze?teraz prichadza na radu hladanie prace,co
21. led 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulka veru a stou formou to zase neni az tak lahke ..v zime to vzdy vidiet :grinning: :confused: ale ako sa zacne robit tak kila idu dole :sweat_smile:

ako ste spominali to spanie v postelach...nam dnes v noci kiko spadol s postele nasej :pensive: pocula som len buchot a plac..zapnem svetlo a maly na zemi...nejak presiel muza a spadol a to muz ani necitil ze cez neho leze no co uz ...ale nastastie zaspal hned..

vodicak to mam aj ja len muz nejak nechce auto nehat mi nakolko vzdy neco spravim :pensive: ale musim si vymenit vodicak za taliansky,,,tusim ked mas raz residenzu v it nemozes chodit na nasom slovenskom
21. led 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kocky, to su same vymluvy :sunglasses: Este k tomu tu hlasia hnusne pocasie, tak naozaj neviem co budem s malym robit. Je to naozaj na dve veci, ked tu nikoho nepoznam.

Jaji, drzim palce aby si nejaku pracu nasla.
Inak s tym padanim z postele, to je normalne. Vies kolkokrat uz padol nas maly, ked nahodou nespal v postielke. Len ja mu davam na zem vzdy nieco aby bolo makke pristanie :unamused:
21. led 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim vsetky krasne maminy, ako sa mate? napriek sychravemu pocasiu a zime dufam ze nalada je super :slight_smile:
mate pravdu, aj ja mam vodicak slovensky a tu sa bojim jazdit, teda lepsie povedane vzdy sa treba ponahlat a tak to necham na draheho, ale raz bolo take obdobie kedy som chodila na plavaren sama na aute, a to bolo super, myslim ze by som sa do toho mala dat, je to take pozitivne na sebadoveru ze?
deticky rastu urcite, idem si kuknut nejake fotky
21. led 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no marcy pekne ze sa ozves?ako deticky nechystate?v robote ako?

maci najprv musim maleho prisposobit na jasle
21. led 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek