• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

4. června 2017 
autor
Ahojky Marcy. Naozaj si tu velmi dlho nebola.
Jaji a nevies co je s Ivet? Ci uz je spat v Taliansku?
A maly sa tesi do jasliciek?
21. led 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jaji a maci (ty si kde presne tu v tal?) mate pravdu ale bolo to take blbe odbobie uz je prec...jaji uz by som aj deticky chystala len mam nejake zdravotne potiaze, takze najprv tie vyriesit a potom hura na to:slight_smile: ak pan boh da:slight_smile:...
v robote strasne vela roboty, ale na chvilku tu mozem byt ahahahha
co vy pochvalte sa mi:slight_smile:
21. led 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marcy ja som z Padovy, ale od aprila niekde od Gorizie :wink: Caka nas stahovanie.
Tak dufam, ze Tvoj zdravotny stav sa zlepsi a budes nas nasledovat. Nic krajsieho na svete neexistuje :dizzy_face:
21. led 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ono to je stresoveho povodu, bolo toho na mna vela a clovek si aj uvedomi zopar veci ako co je dolezite v zivote, takze suhlasim s tebou Maci :slight_smile:
to pojdete este dalej od nas, az do gorizie? tam budes blizko k slovincom, zevraj su tam vselijake dobre vyhody, tvoj manzel kde robi? tam pojdete za pracou ci ako?
21. led 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Moj este nie manzel :wink: robi v Ikea. A tam sa stavia nova, tak dostal ponuku, ktora nam vyhovuje. A ja som tu nenaviazala ziadne vztahy, tak mi to nerobi problem sa stahovat. A docela sa mi tam paci.

Marcy viem o com hovoris,moja najlepsia kamoska si toho nabrala na seba tolko, ze totalne skolabovala :unamused: Mala z toho velke depresie.Musela uplne prestat s pracou a najst si nieco ine. A teraz sa jej narodilo krasne dievcatko a je uplne v pohode. :dizzy_face:
21. led 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jaji, takze vo Villesse to bude s Ikea ako v Rimini. Planovane otvorenie malo byt v auguste a uz teraz sa posuva na oktober az november :grinning:
21. led 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru aj ja by som isla hned niekde na dedinku, aj ked teraz znovu objavujem vyhody velkomesta (z toho zdravotneho assistencialneho hladiska)..vcera som bola u krcneho, ked som mu povedala ako mi vybrali v 1997 mandle na slovensku, hovori ze to sa tu volakedy v 60tych rokoch tak vyberalo..ahahahaahha, ale tak co ja som na sk...tu su fakt velmi vyspely vo vsetkom a hlavne vsetko mas po ruke..

ale na vychovavanie dietata je jednoznacne pekne byvat v mensom mestecku s parkami a kludom

dobre som si pamatala ze robi v Ikey a ze ste v Padove, len som pre istotu sa ta opytala..to je super vec!

ano aj ja sa chcem znovu dostat do mojej rovnovahy a harmonie, aby to bolo to najkrajsie obdobie..vies ako keby sa mi otvorili oci aj vo vztahu k druhym, akoze su negativne osoby ktore sa snazia ta len zadusit svojimi nazormi (napr. jedny "kamarati" maju okolo 35 rokov, obidvaja robia su zdravi ale su presvedceni ze v zivote nemozu mat deti lebo nemaju dost penazi - dokopy zarabaju 3000euro mesacne a hovoria to aj druhym ze ty si nemozes proste dovolit deti a taketo hlody), a potom su tie zlate pozitivne ktore aj napriek velkym tazkostiam ti vedia poukazat na tie pekne veci
21. led 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale clovek musi byt silny a drzat sa svojich zdravych nazorov a presvedceni a nie dat sa ovplyvnit druhymi...no ale to su asi tazke temy takze to len na margo..
hurra, este chvilku a taho domov :slight_smile:
21. led 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
juj holky, mne sa dako smola lepi na paty :frowning2: , uz sme sa dostali do akych takych zabehnutych kolaji, aj s ex sa zdalo ze bude vsetko ok, no som sa mylila, zacal zase vyskakovat...bla bla bla no a dnes som mala "malu nehodu".

Ako som sa vcera chvalila ze sa vyzivam v jazdeni, no ved sa aj vyzivam, ale dnes bol na ceste v strede jazdneho pruhu riadny balvan (tu u nas v Dolomitoch, to taka obycaj... :unamused: ), a ja isla za kamionom, cize som nevidela do predu, ze ho auta obchadzaju....kamion zrazu strhol volat do lava, obisiel ho a ja pozeram co robi, no uz som ten kamen neskoro zbadala...vtlacil mi dovnutra cely chladic, poskodil servo, dotrhal dake kable...Mechanik sa vyjadril ze to bude pekne drahe...No a vrchol bolo, ked som zavolala carabinierov, ze chcem podat zalobu na provinciu, tak mi povedali, ze oni s tym nechcu mat nic spolocne....Ze ked chcem, nech si to vybavim s provinciou sama :astonished:

juj no neviem asi budem musiet dake starsie auto zohnat, nemozeme zostat bez auta :cry: , ach jo ked sa dari tak sa dari :confounded:
21. led 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcy dufam,ze sa das skoro do poriadku a nam oznamis nejaku peknu spravicku :dizzy_face: :dizzy_face:
take stresove problemy som mala aj ja aj som sa bala ze neni vsetko ok ked sa mi nedarilo otehotniet ale nakoniec sme sa dockali.....
a ty co rozpravaju ze 3tisic je malo ..mi mame menej a prezyvame aj zmalym :dizzy_face:

dani to mi je luto..len ci by nebolo lepsie najst si nejake ine auto aj pouzite ked ta oprava stoji vela :pensive:
21. led 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Chapem, ze niektori ludia nechcu deti, ale aby sa vyhovarali, ze kvoli peniazom :frowning2: To sa mi zda ubohe.

Dani, no to je pech. Ale dobre, ze sa Tebe nic nestalo. Ono asi bude naozaj lepsie kupit stare auto ako toto davat opravovat, ked to bude vyssia suma. Neviem ake mas auto, tak nemozem posudit.
Je to proste smola :frowning2:
21. led 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,zdravim vas vsetky...dnes mam satresy,ze az
mame upchate wc a vytiekla z neho voda rano a zatopila mi celu kupelnu...od 7hod nerobim ni9c ine len susim a vylievam vodu a cakam na opravara...debilni hnili sedlacky taliani...a este,ze Marcy napise,ze tu su vyspele a ze tu vsetko dobre funguje....kde co???!!!!sorry ale strasne nervy mam
22. led 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte zienky :wink:
Lulka, tak Ty mas pekne rano, ide vidiet, ze si poriadne vytocena :frowning2: Tak uz snad opravar dosiel a vsetko je v poriadku.
22. led 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
prepacte mi babule moje vylevy,ale verte tomu,ze sa mi ulavilo.opravar je tu,tak uvidime,ze co
22. led 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lulka, dolezite je, ze sa Ti ulavilo :dizzy_face:

Maly spi a tu zase nikto :unamused:
22. led 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahahahah, no tak po tej stranke Lulka to vieme ze taliani su chaotaci...ahahahah, dufam ze to date do poriadku!

konecne po 5 dnoch sivoty a oblakov dnes tu mame krasne slniecko :slight_smile:...a najlepsie ze je stvrtok, hurra!

Jani tie zdravotne veci su neni spojene s otehotnenim ale so stresom a roznymi depkami ktore z toho vyplynuli, ale tak to su asi zivotne skusenosti ktorymi musime prejst :slight_smile:

jedna otazka na telo pre vsetky baby: vy tu chcete zostat natrvalo teraz ked uz mate deti?
22. led 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Maci, ja som tu!
22. led 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty si teraz v padove, bola si v scrovegni? musi to byt nadherne, do padovy sme sa este s drahym nevybrali, staci vikend ze?
22. led 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Marcy. Padova je krasna, hlavne ked ides po namesti Prato della Valle zaliatym slnkom. To zboznujem. Po centre mesta sa mi bude cniet. Vikend uplne staci. Ale vsak to sama vies, ze Taliansko je nadherna zem. Maju neskutocne vela historickych mesteciek, co my zboznujem. U nas sa ich zachovala veeeeeeelmi malo.
22. led 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcy tak to je dobra otazka ci tu zostat.ja mam niekedy nervy ze by som sa zbalila a sla prec..ale asi tu zostanem dokym bude vsetko ok z muzom :grinning:

lulka to mi je luto s tym wc :unamused:

dnes nam volali z jasiel 2februara sa zacina inserimento :wink: a sme volali aj do nemocky pre kika objednat vysetrenie tak 10februara sa ide..budu ho uspavat daju mu nejau vodu do zil a budu pozorovat ako ta voda postupuje a ako vide von ci tie obe oblicky funguju ako maju po operacii
22. led 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Jaji, ozaj maly je v poriadku?
veru vsak to ze ja som si vtedy ked som sem prisla povedala ze zostanem tu dokedy vystudujem, spravime svadbu a potom pojdeme na sk ale zatial je po financnej stranke zostat tu, ale jednoznacne aj ja sa chcem vratit a sem chodit len na dovolenky ahahahahha...
ozaj moje ziadost o moje obcianstvo som podala v juli a este furt nic mi nechodi..aj vy ste tak dlho cakali?
22. led 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobry vecer kocky :slight_smile:

marcy tak slniecko? moja mala tiez dnes tvrdila ze ci nevidim ze je leto, ved svieti slniecko a pytala zmrzlinku :grinning: a vsade snehu...ale aj tu bolo dnes teda krasne.

My boli na fyziterapii s malou a som myslela ze budeme musiet ist busom, ale vzal nas moj novy :wink: (ja sa tomu tak tesim) priatel autom, tak sme boli vytesene obe.
A s autom to nevyzera tak velmi zle, no pocitam tak okolo 1500 eur :confounded: , uz sa mechanikovi podarilo nieco opravit, tak nebude musiet tak vela vymienat...
22. led 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,tak nastastie sme zavolali kamarata opravara a stacilo 50euro...ale babky uz v zivote nekupim tie sietky s dezodorantom..to bolo padnute v trubkach wc a koli tomu sa to vsetko stalo.inak som rada,ze som blondinka niekedy :wink: hlavne v takychto situaciach.aspon ma nechaju vsetci na pokoji,ze ved aj tak taka hlupucka,co ta uz len o tom vie...
mala je strasne ukecana,je to zlate
jaji,takze takto ste na tom,hm.drzim palce.
aj ja by som sa rada vratila na sk,ale neviem ci by som tam vedela zit.mne je tu dobre,ja chcem len ulahcit zivot malej a na sk sa mi to zda byt vsetko jednoduchsie
23. led 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte zienky :wink:
Chcem sa opytat,kupim tu niekde rukavky malemu na plavanie? Asi to bude problem ked je neni sezona :unamused: Planujeme ist plavat a uz mu nechcem davat kruh.
24. led 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
maci tam kde chodime mi na plavaren maju oni rukavky..ale urcite v sportovom obchode najdes..napr DECATLON.neviem ako sa to presne pise....

tu zase prsiiiiiiiiii :frowning2: maly je nejaky divny trosku chory v noci spal zle tak teraz uz zaspal :confounded:

dani a tvoj priatel je tal?
24. led 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dakujem Jaji, Decatlon ma vobec nenapadol,pritom tam robi kamoska :wink:
My sme o 12 vyrazili a teraz sme prisli. Som zmrzla na kost.Nezda sa,ale je zima. Ale maly si aspon dobre pospinkal vonku. Boli sme aj v centre Padovy, dnes akosi mrtvo.
24. led 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci o ani mna by nenapadlo keby som tam nekupovala pre maleho ciapku a mne plavky do bazenu a som ich tam videla...maju aj dobre ceny :wink:
my sme dnes boli doma mali ma sopliky a kasel a vonku prsi jak z krhle :angry: to spal od 11 do e a este sa mu nechce :confused:
24. led 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte zienky.
Jaji, tak zajtra idem kupit, musim si aj ciapku pre seba, i ked to na hlave nesnasam, ale inak ma tam nepustia.
Tu je zamracene.
V piatok sme boli kuknut na domceky. Kocky videli sme nieco kuzelneho. Ako z filmu, presli ste velikanskou branou do nadhernej velkej zahrady. Ked hovorim velkej, myslim velikanskej a uprostred zahrady domisko. Bol by z toho krasny penzion. Krasne urobene krby, na kazdom poschodi kuchyn. Pani za to chcela 1000 euro, co je super cena, ale nez by sme to vsetko vykurili, tak by sme boli na mizine :sunglasses: Bolo to tak pre tri rodiny. Zahrada uplne stvorena na detske hry, bolo tam vsetko klzacka, hupacky, detsky domcek. Vsetko urobene z prirodnych materialov. No pohlad nadherny, ale bohuzial nic pre nas.
25. led 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no maci tak vy taketo domy pozerate? :grinning:

nam tu prsi tak zase sedime doma :angry:
25. led 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To bol iba taky jeden :grinning:
Inak sme videli tri radove domceky a jeden bytecek. Ale stale hladame dalej :unamused:
Maly zaspinkal. Tu neprsi ale je uplne zatiahnute, ale nad horami nadherne slniecko, takze tam bude nadherne.
25. led 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek