• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

4. června 2017 
maci ale ceny su neni zle tu pytaju okolo 600eur za jednoizbovy :unamused:
25. led 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ceny su super. Ved mi za tento platime 890. Oni to chcu predat, ale teraz je na to zly cas, tak to chceli prenajat aby sa dom pouzival. Inak to samozrejme vlhne a podobne veci.
Preto chceme tentoraz nejaky domcek, alebo radovku, lebo je to za ten isty peniaz ako tu byt.
Byt tam sme uz skoro zavrhli.
25. led 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kocky viete niekto robit pravu tal.tiramisu?
25. led 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci ja som robila tiramissu....recept najdes na keksoch savoiardi..podla toho robim :wink: napisala by som ty ale neviem presne... zltky cukor a mascarpone rozmiesas a z bielok spravis penu a to rpidas,mozes pouzit aj slahacku zo smotany..namocis ti ekekse do kavy a ukadas kekse a tu zmes..na vrch posypes kakao ja davam nesquik..ale presne kolko coho tam ide neviem :frowning2:
25. led 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nic sa nedeje, ja to nechcem robit hned az za tyzden. Vdaka.
25. led 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobry vecer kocky, a tu nikoho, kdeze ste?

Maci ja robievam tiramisu tak ako jaji, ale ja odoka, aspon daco som sa naucila od ex :grinning: , on daval aj slahackovu smotanu, mnam nerobte chute...
Ja dnes robila tortu a neviem preco ale dako mi nechutila :confounded: , mala sa bola s tatkom lyzovat, tak som doma vyvarala a vypekala :wink: Ake mate pocasie kocky? Tu mrzne, predvcerom trosku snezilo...
25. led 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko vsetkym,aky bol vikend?tu bolo slniecko,ale riadna zima,takze sme skoro nikde neboli.isli sme do parku prebehnut psov,vzali sme suchy chlieb pre kacice,co tam ziju na jazierku,mala mala z toho uzasnu radost.
dacathlon mam rada aj ja,a kupujem si tam vzdu musli tycinky.
vy vsetky viete tak dobre varit a piect?u nas je sefkuchar drahy,on strasne rad vari a pecie,pre neho je to ista forma antistresu po praci a ja mu to rada prenecham.pouziva ma len na pomocne prace v kuchyni :wink: .
26. led 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, na tiramisu predavaju v IT prefektny polotovar, ale tazko ho zohnat.. ja som ho kupila v jednom Centro commercale na dialnici do Benatok... prida sa len slahacka a " piskoty".... stoji asi 1,39 € a je fakt super !!! sobí ho S. MARTINO a volí sa Desert Tiramisú.. taka bledomodra krabica.. robila som ho vcera... nakupila som si zasobu :slight_smile:)
26. led 2009 v 09:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte zienky :wink:
Lulka u nas tiez vari Marek, ale peciem ja.
Dakujem Katrin za informaciu.A ten polotovar uz obsahuje mascarpone?
Tu dnes troska vykukuje slniecko. Maly je troska mrzutky.Rano M. odletel do Rima :cry:
26. led 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
u nas je pekne slniecko...
maci tak ste sami? :frowning2: nech vam rychlo ubehnu tie dni :wink:
polotor som neskusala tak neviem...ale podla mna to neni zloziteaj bez polotovaru..ved tam ide iba mascarpone zltky a cukor
:wink:
26. led 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm,tiramisu..ale to ma strasne vela kalorii,to si ja nemozem dovolit.
Babky mata niektora skusenosti s prekladom it-sk?neviete mi nahgodou povedat kolko sa plati za jednu stranu?dostala som jednu velmi zaujimavu pracovnu ponuku,ale neviem kolko mam pytat
26. led 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk caute kocky,

no ja som bez auta ako bez noh :confounded: , zacina na mna doliehat depka :pensive: , ach jo....(to som pochytila od KRTKA :grinning: )
Dnes som bola u mechanika, boze len dufam ze do buduceho tyzdna nieco s tym spravi, lebo to je hroza, potrebujem na nakup, aj do fitka by som rada uz sla, mala ma 3 terminy na buduci tyzden v meste...no som zvedava ako to zariadim vsetko :frowning2:
26. led 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lulka, ja som tiez teraz pribrala, ale sladke si veru neviem odopriet :sunglasses:
Viem, ze u nas z anglictiny do cestiny beru tak priemerne 400 Kc za stranu.

Dani, tak to ta chapem ako sa citis bez auta.No snad Vam to skoro opravi. A nemaj depku, su horsie veci. Pozri na malu ako prospieva a bude Ti hned lepsie :wink:

Jaji ja sa pokusim urobit tiramisu bez polotovaru, snad to zvladnem :slight_smile:
26. led 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulka mne ked prekladal "oficialny" tlmocnik so stemplom, tak bral nejako 700 sk za stranu :rolling_eyes:

juj maci to mas pravdu, som sa strasne tesila, ked ju tatik doniesol vcera poobede a vravel ze ako pekne uz zlyzuje s kopca sama, len skoda ze som to este nevidela :cry: , alebo ked mi vcera ulazovala ako si vie zapinat a odopinat gombicky, som na nu velmi pysna :wink:

juj a o kaloriach ani nehovorte, ja som si 2 tyzdne do zadu kupila pernamentku do fitka a teraz mam nervy ze nemozem chodit, bo to je v meste a busom nechcem ist, lebo mam strach dooobeda, ze by som nestihla malu zo skolky vybrat, keby daco...A ist mozem len ked je mala v skolke :confounded:
26. led 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dani a kolko ma vlastne mala? Cez dva rocky, ze? Uz som zabudla.
Ja ked vidim ako nas chlapec pekne papa s vidlickou a vcera ako varil polievku, vzdy hodil kusok zeleninky, zamesial, olizol varecku a stale dokola. Vlastne si vcera uvaril polievku sam :slight_smile:
26. led 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
v auguste mala 3 maci, no to uz je velka kocka, ako ona vravi ja uz som velka skolkarka :grinning:

no tak sikovny Simko, bude po tatkovi :wink: ? ked tak vyvara
26. led 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Skor to ma z rozpravky Ratatulia. To je jedna z jeho milovanych. Ale bolo by fajn keby sa potatil :wink:
No tak to uz je velka slecna. Hrozne to leti s tymi detmi, ze?
26. led 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ja tiez nemozem byt bez sladkeho :stuck_out_tongue_closed_eyes: niekedy v noci ked sa zobudim tak idem papat nutellu :grinning:

dani ako mala v skolke?ako ste vy zacinali aj si s nou chodila?uvidime co mi zaciname 2 februara...
26. led 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci to u nas sa ine nepozera ibamacko pu.maly ako sa zobudi uz si zapne tv a hovori pu apu :grinning:
26. led 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak u nas macko pu moc nezabral. Ale za to doba ladova, shrek a ratatulia to hrajeme stale. A to som mu dala vypalit kopu rozpravok :unamused:
26. led 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A zabudla som na Krtecka, to mu pustam na youtube.
26. led 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame krtka auta a bambi a neviem co este a vzdy skusim pustit neco chvilku pozera a zacne pu a pu..tak sa uz aj meni na macka pu :grinning:

slnko nam dlho nevydrzalo uz leje :angry:
26. led 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe, tak u nas jednoznacne vedie Krtek, Macko usko, v poslednej dobe zabrala aj Bambulka a ked tu bol este tatik, tak dookola pozeravali spolu shrek a rataui. Ja telku nezapnem jak je rok dlhy....Obcas jej pustam na nete.

A macko pu ani u nas nic, tata jej kupil na vianoce 3 dvd macka pu, mala tusim pozrela polku s jedneho dvd a viac nebol zaujem, aj mi to bolo luto, skoda keby sa bol opytal, bola by som mu odporucila kupit nieco ine, ale co uz...
Tak bolo aj so zimmnymi cizmickami, tata sa ani nespytal ci jej treba a kupil :unamused: a este k tomu biele, mala mala doma uz 2 pary, cize su nam 3 zbytocne, skoda, ach jo.... :wink:
26. led 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Danka, to nic, schovavaj budes mat pre dalsie dievcatko :wink:
26. led 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani tato chce potesit :grinning: snazi sa

niekdo tu spominal preklad stranky ja ked som si davala prekladat na sk tak tusim okolo 500sk platila som..
a k obcianstvu talianskemu som cakala vyse 2-3 rokov
27. led 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte zienky :wink:
No ja stale cakam na rodicovske prispevky. Uz rok a dva mesiace :unamused:
27. led 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
babule mam najlepsiu susedu na svete :slight_smile: , dnes mi ponukla ze mi pozicia ich stare auto :sunglasses:
Som sa najskor okunala, ze nie nie dakujem, ale ked mi mechanik zavolal, ze to moze trvat dlhsie pokym bude vsetko hotove, tak som sa spytala...
A zajtra rano mi ho pristavi pred barak, juj tomu sa hovori dobra dusa, som s toho riadne vytesena.
27. led 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani teda to je super :wink:
maci tebe nechodia prispevky ?ja som ani nepodala na sk..mozno som zle spravila,ze som malemu nespravila aj slov.obcianstvo.. :unamused:
27. led 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaja no to si teda mala , pretoze to su pekne peniaze, ja to odlozila malej vsetko na ucet na sk. Skoda.

A maci, tebe to preco nechodi? Urguj to! Mne tusim do dakych 3 mesiacov od podania ziadosti a poslali mi aj to zameskane.
27. led 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No vidis Danka aka super suseda :slight_smile:

Mne tiez daju vsetko pospiatku, len sa stale caka na potvrdenie z Rima, ze tu na to nemame narok. A bohvie ako dlho este budeme cakat :frowning2:
No Jaji to si naozaj mala zaziadat. Neviem kolko to robi na Slovenska ale u nas v Cechach je to skoro 8 tisic mesacne.
27. led 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek