• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

4. června 2017 
autor
:frowning2: Ona to stale neprekonala, ze su od seba, tak sa msti ako sa da. Len nechape,ze najviac tym trpi dcerka :unamused:
18. bře 2008 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
cafte modre zeny thak dadka teraz zaspala neska teplotu nemala a papala celkom normalne rano vypila aj mlieko a pocas dna si dala aj vody caj jej nechutil nejak
18. bře 2008 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci mozno by mohla aj s vami byt trosku a cestovat..urcite by sa jej pacilo :wink:

matko som rada,ze dadka nema teplotu a ze papka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. bře 2008 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte
tak po dvaceti minutach se mi podarilo otevrit stranku..
Maci no po osmi letech je jeste zarliva ta ex?A proc se vubec rozesli?Jo kdyby jsme se tu uz nestretli tak stastnou cestu.. :slight_smile:
Jaji a sestra nepracuje na sk ze ma tolik volna..
Matko tak jsem rada ze je mala ok..zitra by mela uz Martinka prijit ne?
Jo Bea se mi osypala mela jednu jahudku..ted si to vycitam ze jsem ji to dala.. :rolling_eyes:
18. bře 2008 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Ivet, Bea nemuze jahudky? Bobisek.... To nas maly zatim v pohode i jahody, kiwi.... Snad mu to vydrzi..

Ja nevim jestli je zarliva, ale je pravda, ze si zatim nikoho nenasla. Jenze ona je typ generala a to tezko najde chlapa ktery by to dlouho ustal. Ona proste s tim porad neni smirena a dela porad nejaka naschvaly, jako ze mu treba malou neda, nebo ji nepusti s nim na dovolenou, lyze..... Chudak mala, tak si nemuze ani uzit.... S mamkou samozrejme nikam moc nejezdi, je sefova v bance, takze kariera je prednejsi :unamused:
18. bře 2008 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a tvuj pritel snad ma od soudu povoleno videt dceru ne?No chudaci oba dva..Tak si umim predstavit jak asi o tobe mluvi.. :confounded:
Tvuj maly opravdu ji jahody?Nemyslim presnidavky ale cerstvi..
18. bře 2008 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ano ji cerstve jahody. Ja mu zkousim davat vsechno, zatim se drzi :wink: A podle toho i vypada :grinning:

Od soudu nema nic, protoze oni se mezi sebou domluvili na vyzivnem i na setkavani se s malou. Takze to ma na dobre slovo :unamused: A samozrejme se plni jak ji se prave hodi..... Porad si myslime, ze se nejaky dobrak najde a ujme se ji, protoze nic jineho jeji chovani nezmeni jako chlap :sunglasses: Je to hloupe, ale je to tak.... To vis, ze o me hezky mluvi :grinning: A to my jsme spolu teprve 4 rok, takze s jejich rozchodem nemam nic spolecneho :unamused:
18. bře 2008 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
cafky dadka sa napapala polievky aj kus masa jedla a zaspala :grinning: super
bea06 nemas virus? skus preinstalovat windows
18. bře 2008 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile: Paradne sa o malu staras. Gratulujem!!!!

Ivet, to by mohol byt virus, my sme ho mali pred mesiacom....Museli sme vsetko preinstalovat :confounded:
18. bře 2008 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matko a jak?tobe se to rekne.. :wink:
18. bře 2008 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci11 snazim sa :sunglasses:
bea06 nemate doma na cd windows?
18. bře 2008 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemam to cd..mam ho koupit nebo?
Maci a taky vam to obcas slo normalne?Me to rano funguje jen vecer to blbne..dam to radsi do opravny nez odjedu do cz..
18. bře 2008 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne bea to by ta asi vyslo draho kupovat nemas nejakeho znameho co sa vyzna do pc? to by ti preinstalovali len si daj pred tym zalohovat veci aby ti nepomizli
18. bře 2008 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: Ano obcas to slo normalne, ale ke konci uz to byl velky problem. Hned sme zalohovali veci. A to nam kamos, ktery je IT na dalku ze slovenska opravoval PC, normalne jsem videla jak se nam tady hrabe :grinning: Hrozny pocit :sunglasses:
18. bře 2008 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz si jdu kopirovat fotky na cd jste me vystrasili
18. bře 2008 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
bea06 bude to lepsie lebo ked ti zaviri pc tak tomu tazko pomozes a lepsie sa tomu ubranit :wink: nebodaj ti moze zhoret aj disk a to uz nezachranis vobec nic len vymenit dosku
18. bře 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivet tak aj ja mam problem mam pomaly ten pocitac,ale asi tam mam vela veci co ani sama neviem ..nazaciatku som stahovala a potom mazala len ci som to dobre odinstalovala neviem :confounded:
beuska sa vyhadzala z jahodky,my sme este neskusali.ale zo zmrzky sa nevyhadzal :grinning: ani z nutelly :grinning:

segra je na invalidnom,na sk neroby..bola na operacii a od vtedy nepracuje.rychlo sa unavy tak by ani nemohla ist do prace :frowning2:
18. bře 2008 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivet ale mala by si mat cd ..ved ked si kupila pc muselo byt k nemu aj cd.. :confused:
matko a jak sa to preinstaluje kam mame ist? :confused: pomoc ti nam teraz :sweat_smile:
18. bře 2008 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
caf jajaalf ja nvm kde to tu robia mne to stale robi kamos doma :grinning: ale ak mate doma cedlo tak si to aj sami ozete alebo skus sa inf tam de predavaju pc mozno aj de opravuju ti to urobia len za to zacalujes
ak ti ide pomaly pc mozes mat vir alebo ako vravis vela toho v pc skus ist cez start a odoberanie suborov
18. bře 2008 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej to jak ked zacnem odoberat tak asi vsetko ved sama nevim co my treba a co ne :grinning: :grinning: :grinning: ale aj tak dik.... :wink:
18. bře 2008 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
sak to co nepouzivas ti tam strasit nemusi ak si instalovala zbytocny program kery nepouzivas tak ho odstran len nedavaj prec microsoft balik :grinning:
18. bře 2008 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko
tady ranni ptace..nemuzu zas lezet bolesti.. :angry:
V so.se mi na ten pc podiva jeden kluk tak uvidim..Nemuzu najit zadny prazdny cd avych si nahrala fotky tak si ho pujdu koupit..to je porad neco..
Jaji ten muj net ale i vypadava tvuj je asi jen plny..rano mi jde ale dobre..
Vychazi slunicko to je hezky.. :sweat_smile:
Tak hezky dnik vsem modranum.. :dizzy_face:
19. bře 2008 v 05:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobry den..

sestricka uz je na ceste :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
my mame tiez slniecko hura... :grinning: :grinning: :grinning: pojdeme von..
v noci kiko spinkal od 22h.do 6.30 a p :grinning: tom este so mnou do 8.30 :dizzy_face:
19. bře 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
caf dadka teraz zaspala a tinka je uz snad na ceste domov
pocuj bea06 to by ti mal vedet urobit ten chalan co sa vyzna do pc :wink: on ti to zalohuje bez problemov
19. bře 2008 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej tak dnes sa vrati martinka dufam,ze sa nam ozve :slight_smile:
19. bře 2008 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ak nedojde na net ona tak vam aspon dam vedet ze je doma :wink:
19. bře 2008 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok dik matko
a do prace kedy pojdes?uz si v novom?
19. bře 2008 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky baby...no to uz je lepsia sprava ze sa Marti vrati domov..
ivet co to mas za bolesti? zato ze zdvihas?? ak chces poslem ti cviky na zonu lombare aby ta nebolelo...mna tiez velmi sekalo ale odkedy ich robim, vpohode
19. bře 2008 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcy tak cvicic? :confused:
kedy to idete do mexika?
19. bře 2008 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dala som sa aj na pilates - una figata, su to velmi dobre cviky, odchod je v utorok, ratam dni a hodiny :slight_smile:
19. bře 2008 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek