• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

10. listopadu 2014 
autor
Ahojte zienky.
Lulka gratulujem k novej praci.
Martinka myslim, ze Matko by si uz nemal kupovat auto :wink: Lebo vies do tretice.....
Zucana ja som bola v Ikea vcera vecer, isli sme nieco vyzdvihnut. To je tak super ked je malo ludi. Pohoda.
Tosa ja som tiez velmi chcela dievcatko, dokonca ked som bola na 3D a videla tam tie klenoty medzi nohami, tak som to ja, krava, oplakala. Ked sa to narodi myslim, ze nikto neriesi ci to je dievca alebo chlapec, si stastna, ze dietatko je zdrave. Maly je naozaj zlaty a oproti sesternici ktora ma dievca ja mam okolo neho daleko menej prace. A hlavne tolko neutratim za oblecenie. Na chlapcov toho nemaju az tolko :wink:
Tu dnes zase leje, tak sedime doma :frowning2:
10. únor 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tak ako hovori maci tak tu zas leje a ja v praci...
lulka a kde ty pracujes? pre mna je tu take tazke najst nejaku lepsiu pracu. normalne prestavam verit ze sa tu raz presadim ako na slovenku alebo v amerike.ja mam totiz skoncenu vysku v USA ale tu to nikoho nezaujima....
10. únor 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby, aj tu (v rime) zasa pod mrakom a na dazd... ale spravila som si na ranajky krupicovu kasu :grinning: tak mam lepsi den, odkedy nepijem kavu (latte machiato) tak vela toho mlieka do seba nedostanem. ale som v 17t tak mam vyhovorku na tu kasu :slight_smile:
Martinka, ano prestahovali sme sa kvoli praci. Teda Thibovej (priatel) ja som tu nic nenasla, tak som sa prihlasila na univerzitu v nadeji, ze anglina na tlmocnictvo bude v angline :slight_smile: a ono to bolo vsetko v taliancine... ale aspon som sa naucila trochu taliansky, co sa mi teraz v tehu veelmi zide :dizzy_face: Thibo je francuz, tak dacomu rozumie, ale v praci anglina a fr, tak nema velmi prax. A som pozerala album, ty mas rozkosnu dcerku :slight_smile: Ja tiez stale dufam, ze budeme mat bibinku :slight_smile: Uvidime v marci. Ty si tu ako dlho?
Maci, dik co si napisla, ja sa citim podobne.. este sice neviem, ale velmi si prajem aby bola baba a aj preto chcem vediet, aby, ak to bude chalan som to rozdychala.. ale tvoj Simonko je taky mily, ze ked som pozerala fotky, aj by som brala..ale neviem co vlastne robit s chalanom.. znie to asi hlupo.. a ono to nakoniec pride prirodzene.. (dufam :grinning:
Lulka gratulujem k novej praci :slight_smile:
Zuzka, je to tu fakt tazke s pracou a tiez platy! Dufam, ze sa ti podari daco najst co ti bude vyhovovat. Ale terajsia praca? Ja som nenasla nic... bola som 8 mesiacov doma a mi to uz slo na hlavu... v A'dame sa dalo vyberat... Ved to mozno viac bab tu pozna :unamused:
Baby ja som sa rozpisla.. no, som tu nova :wink:
10. únor 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute kocky :wink: ,

je tu sa to rozrasta, vitam nove kocky :slight_smile:

zucana je mi luto co sa ti stalo, a prajem aby sa to co najskor podarilo a potom uz len stastny koniec. Tvoj muz to krasne povedal...

tosa, ja som zase chcela chlapca, neviem dako som si velmi priala chlapca pre mojho "vtedajsieho" partnera, on hral hokej a ja som si prestavovala ako budeme mat maleho hokejistu....a ked mi Dr. na sone povedal, ze je to dievca, prisla som domov uplakana (tiez sa za to dnes hanbim) s tym ze je to BABA! Potom som sa s tym zmierila, a ked sa narodila a bola to najlepsie dieta pod slnkom, som bola stastna prestastna, no rovnako by som bola stastna keby to bol chlapec :wink: A teraz ked som zastala s malou sama som velmi stastna ze to je dievca :dizzy_face:

No marti veru ja sa tu casto neukazujem ale obcas nakuknem :wink:

Ozaj neviem ci som vam pisala uz mam auto opravene, ale ta suma :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: skoro som osedivala 1300 eur, fuuuuuuuuuu.
10. únor 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No s pracou to tu je asi vesele, lebo si pisem s jednou kockou z Trieste a ta musela prerusit vysoku skolu v Neapoli, pretoze sa kvoli manzelovej praci museli prestahovat. Uz druhy rok hlada nejaku pracu a je z toho zufala. Vravela, ze sa pokusi o miesto v Ikea. Uz sa chcela vratit aj do Blavy :unamused:
Tosa asi budes velmi dobra na jazyky. To ja som take tela, ze sa nedokazem naucit ani taliansky. A to vsetci hovoria ze je velmi lahka :sunglasses: Inak som sa uz spojila s Martinkou. Dakujem :grinning:
Myslim, ze ked su deti male, tak mozes robit s chlapcom to co s dievcatkom. Nie su velke rozdiely. Vsetci chcu poznat dospelacky svet, takze ich najma zaujima pocitac a naseho maleho varenie :grinning:
10. únor 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute baby. najprv vas tak trochu pohresim ze tu riesite ze plac kvoli tomu ci je to chlapec alebo dievca....ja by som bola najradsej keby som mala moje babetko a nie este plakala ze chlapec alebo dievca ved kazde babo je dar. a ja uz tiez chcem darcek :unamused:
co sa tyka talianska a prace podla mojich skusenosti zatial najhorsie skusenosti. sice som pracovala iba v amerike a na slovensku a cechach musim povedat, ze soms a aspon dokazala presadit. ja som mala na slovensku uzasnu pracu, vyhody a plat....ale nakolko som stretla v BA mojho terajsieho manzela a oni maju rodinnu stavebnu firmu (chapete co znamena v taliansku rodinna firma) tak som sa prestahovat musela ja. prisla som v novembri 2007 december, januar som chodila do dennej skoly na taliancinu a vo februari mi cez znameho dosla jedna ponuka ze robit na uctovnom oddeleni pre taliansku firmu, ktora ma aj pobocku na slovensku. takze okram toho ze mam na starosti celu slovensku pobocku a dala som tu vsetko doporiadku, v talianskej pobocke mam na starosti zamestnancov (aj mzdy) a banky. cloevk by povedal ze celkom v pohode,ale za to co robim som najhorsie ohodnotena zo vsetkych talianskych kolegyn, ktore maju tak tak dokoncenu strednu skolu (to nic proti tym, ktori nemaju vysoku,ale len pre porovnanie). no a nehovorim o tom, ako ma inak mlade kolegyne beru. teraz je to uz lepsie ale normalne mi robili naschvaly a kladli polena pod nohy a stale ma ohovaraju....nikdy som nemala s nikym problem.v praci sme boli vzdy uzasny kolektiv.vsetky moje byvale kolegyne z roznych zamestnani mi boli na svadbe.kazdemu by som pomohla a tu koluje medzi zenami normalne nejaka nevrazivost.doma vsak byt nechcem. to by som sa zblaznila.akurat ked uz pride moj darcek....na vsetky ponuky mi zatial povedali ze som az moc kvalifikovana a skoda ze nie som talianka.
myslela som si, ze s mojim americkym diplomom nebudem mat v zahranici problem ale taliansko som podcenila...
no a teraz ta kriza...taliani maju problem s robotou takze som rada ze mam aspon co mam.
ja sa tu nechcem stazovat. som vdacna za kazdy den a nic by som nemenila,ved mam dobreho manzela ale vy ma tu aspom pochopite.
a mozno ked to takto pojde dalej tak nakoniec skoncime na Slovensku lebo ani on to nema ruzove
som sa rozpisala aj ja....
:wink: :dizzy_face:
10. únor 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte zienky :wink:

Zucana, musim Ti dat za pravdu, ze sme kozenky ked tu diskutujeme ktore pohlavie dietata je lepsie. Ja som si tiez po 30 myslela, ze nemozem mat deti. A hup neskor som si nasla ineho partnera a dietatko som mala na sklonku 40 :grinning: A velmi som za to vdacna, velmi.
Inak ako popisujes v praci sa asi nenudis. Robis toho docela dost.Len skoda, ze nie si aj tak ocenovana. Ja som s taliankami do styku neprisla, takze neviem aku maju povahu, ale ked Ti tak robia zle, tak to nebude bohvie co. No vies si cudzinka, k tomu pekna.... Ale chapem Ta, ze ked mas chodit do takeho prostredia tak to sa cloveku moc nechce.Nie je nad to pracovat v muzskom kolektive :sunglasses: Ja ked som skoncila skolu, tak som robila majstrovu 40 zenam. To bol des :angry: A potom som pracovala ako asistentka riaditela 12 rokov. Ale tam boli skoro sami muzi. Takze super. Len uz to bolo velmi dlho, ku koncu som chodila do prace s velkou nechutou. Nieco na tom je, ze by si mala pracu menit co 3 roky :slight_smile:

Danka peknu sumicku si zaplatila za auticko :astonished: Teraz bude jazdit ako nove :slight_smile:

My ideme na plavanie, ozvem sa poobede. Pekny dnik.
11. únor 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
maci tak skoro?
my sme vcera boli na tom vysetreni z oblickou povedali,ze sa to zlepsilo tak som rada ale musime pockat co nam povedia tu v nemocke kde ho operovali....
mala som tu na dva dni aj bratranca a segranku tak sme trosku pobehali .... :wink:
teraz sa ideme do jasly tak vas precitam neskor..
11. únor 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko baby,
Jaji vy ste mali problemy s oblickami? Som citala tak dozadu, ze baby ta cakali ked sa vratite z nemocky :frowning2: Kamaratkin syn mal tiez problem s oblickami, dlho bol v nemocninci,povedali,ze mu uz ani nezacnu normalne fungovat a potom zacali a teraz je vsetko uz aj zabudnute :slight_smile: Prajem vam nech sa Kiko rychlo vyzdravie!
Maci, Mata mi vravela, ze si sa uz ozvala, ked budete vediet terminy, urcite daco najde :slight_smile: som s nou konecne aj ja pokecala, sa uci na skusky tak vela nestiha. A s tou pracou.. cisto zenske kolektivy su najhorsie..
Zuzi urcite to tam nenas lahke, ak nie si drbna a pretvarka. Ja som robila este na sk v uctarni! To boli same usmevceky a noze do chrbta.. Potom v zmiesanych to bolo omnoho lepsie, ale vzdy sa najde skupinka, co sa vynudieva, malo robi a vela podpichuje.. Ja som v talianku nerobila, ale ked som si vybavovala rezidenciu, boli sme na municipiu 7!krat (aj s taliankou-babou z agentury co nam mali pomoct vybavit vsetky papiere) Oni zacali o 8.30 a fakt, ze o 9.15 uz mali pauzu na kafe asi 15 min potom asi o 10.30 dalsiu a o 11.30 sa uz stazovali, ze vela robia,nestihaju a nemozu zobrat dalsie stranky. to uuplne vazne. a vlastne ani nic nevedeli, dokumenty E106 (nepamatam sa presne, poistovna tusim) chceli preklady, hoci su to eu formulare. riaditel volal na ministerstvo! ci to moze akceptovat a podobne.. (sory zasa som sa rozpisala) proste bordel.
Moze to byt aj v tom Zuzi, ze ak si v administrative, tak im tym, ze normalne robis kazis prac. priemer. Ale mozno sa myslim, mozno co som ja videla je iba v statnej sprave..total ulievaren..
Maci a tvoj partner je s kade? ked si vravela, ze taliansky nie. Je tazke naucit sa rec, ked v nej vlaste nie si nutena sa dorozumiet. Ja som chodila tu do Dante Alighieri na taliancinu a su to fakt super kurzt. Len som potom velmi nepraktizovala, doma mame anglinu, tak som zostala na jednej urovni, dohovorim sa, ale nie je to na poriadny pokec. Teraz sa trapim s tou franinou a radsej by som taliancinu. mna tie ich nosovky zabijaju..
Langofel ty si kde v tal? ja som v rime. V marci ideme na sono tak uvidime :slight_smile: Ja viem, ze je to nakoniec jedno, ked sa uz narodi je to poklad nech je ake chce :slight_smile:
pekny dnicek baby
11. únor 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute baby no som rada ze som sa nerozkecala iba ja :slight_smile:
ulievaren je naozaj iba v statnej sprave tossi. moj prvy zazitok bol ked som si isla vybavovat obciansky lebo som mala zmluvu so zamestnavatelom, ze kde je slovensko ze potrebujem povolenie na pobyt a ze mam ist na policiu si vybavovat nejake nepristahovalecke viza......no to som sa chcela normalne vratit na slovensko. nakoniec som nepotrebovala nic ved sme v EU.
no a asi pred pol rokom mi manzelky manzelovych kamaratov vysvetlili,ze som tu vlastne pre zeny votrelec, ktory im ukradol jedneho taliana ktoreho mohli mat. a proste pristahovalec...no nic...prezijeme.aj horsie sme prezili.len byt tu cely den kazdy druhy tyzden az do siedmej je hrozne. neznasam siestu.a bez pauzy robit nemozem lebo by ma tu zabili ze idem skor domov.
inak niekto pisal o padove ze je nebezpecne a nie pekne mesto.
chcem iba povedat,ze mesto je krasne aj tiche iba tam okolie stanice je naozaj zle...lebo su tam sami cernosi a cinania ktori robia bordel,ale inak je to jedno z najkrajsich miest severneho talianska s nadhernou katedralou a podla mna najkrajsim namestim
http://www.aliceviaggi.com/it/padova/images/padova.jpg
http://www.fotografieitalia.it/foto/84/Padova_84-07-43-36-9977.jpg
http://agenziefiscali.rdbcub.it/uploads/pics/padova_big.jpg
http://images.google.it/imgres?imgurl=http://www.fotografieitalia.it/foto/233/Padova_233-07-46-14-6704.jpg&imgrefurl=http://www.fotografieitalia.it/foto.cfm%3Fidfoto%3D926&usg=__PW0eK9TtlGfUyBSdc6c3HwXOft8=&h=296&w=460&sz=98&hl=it&start=22&um=1&tbnid=n38SotDe8FOsUM:&tbnh=82&tbnw=128&prev=/images%3Fq%3Dpadova%26start%3D20%26ndsp%3D20%26um%3D1%26hl%3Dit%26sa%3DN
inak buduci tyzden v benatkach zacina karneval.uz sa tesim.min.rok bolo odst zima ale tento rok by malo byt pekne pocko.pride aj mamina pozriet :sunglasses:
nechystate sa niekto
11. únor 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holcicky,obdivuji vas,ze zijete v zemi svych protejsku.Ale myslim si,ze kdyby jste nebyly stastne,tak tam nebudete.
Ja mam pritele z Tunisu,ale zijeme v Praze.
V Italii jsem byla dvakrat na dovolene a je tam krasne.Jednou ve Folonica a podruhe v Kalabrii.
Holky,co se mi libi,mate vsechny hezke deti,ale skoro vsichni jsou blondaci :wink: Vsichni po mamince. :slight_smile:
11. únor 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuha vas precitat :grinning: konecne sa to tu rozbehlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
co sa tyka maleho mal problem s oblickou oni my to nasli uz v tehotenstve tak sme chodili po ecografiach...no a cakalo sa ked sa maly narodi ci sa to same neupravy...no neupravilo sa tak ho radsej operovali..baby to bolo hrozne nikomu to neprajem 4,5hod na operacnej sale my sme z muzom cakali vonku kedy uz bude po tom.nakolko nam povedali max.2hod..ale je to za nami :wink:

dani tak mas naspat auto?ale ta cena to musi byt ako nove :sweat_smile:

co sa tyka tych uradoch a talianiek..ja som zatial clekom spokojna kde som bola po uradoch vsetko mi pekne vysvetlili skor u nas na sk som mala zle skusenosti :angry:
kamosky mam dost talianky su super..teda nie vsetky :grinning:
11. únor 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte my sme práve prišli domov, boli sme von na prechádzke, malá mi až príliš kľudne sedela v kočíku, až mi to čudné bolo :sweat_smile:
lulka v prvom rade blahoželám k novej práci :dizzy_face: to je super
maci ani nestraš, ak ešte raz bude mať nehodu na aute, tak mu zakážem si vôbec za volant aj sadnúť :zipper_mouth: inak ani ja neviem po taliansky :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj keď tu skôr po nemecky sa komunikuje čo som si všimla :slight_smile: to mi vyhovuje lebo taliančinu by som sa asi dlho musela učiť, z nemčiny viem aspoň niečo zo školy :sweat_smile:
tosa a ako sa volaš menom? :confused: a pači sa vám tu viac? :slight_smile:

ako tak čítam každá skoro chcela opačné pohlavie ako nakoniec máte :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja som inak tiež chcela hrozne chlapčeka, dokonca som bola "matersky" :grinning: presvedčena že to aj chlapček bude :grinning: :sweat_smile: a moje vysnívané meno bolo Sebastian :astonished: a nakoniec je dievčatko, ale keď som to zistila vôbec som to neoplakávala :zipper_mouth: skôr som mala o maličkú strach keď ju zobrali do inkubátora či bude v poriadku.. našťastie "klop klop" všetko je OK :dizzy_face:
11. únor 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti a coze malej sa nepaci v kocari?ani nam sa nepaci on by furt len lietal :grinning: ked sedi tak musi jest alebo pit nieco inac neobsedi :angry:
veru aj ja som chcela dievcatko :grinning: :grinning: pozerala som tie krasne veciccky satecky a muz mi hned hovori pozeraj na auta a lopty to bude chlapec :grinning: :grinning: ale tiez som rada ved je to uplne jedno hlavne ze je zdrave...

nam tu leje dneska :angry:
11. únor 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute kocky,

juj jaji ze leje, tu dnes bolo celkom fajn, mala ma dokonca prehovorila po skolke ist na ihrisko.
len chuda potom spadla na kolienko a roztrhla si leginsy a to bolo placu, len som nevedela ci
place kvoli kolienku alebo tej diere, chuda moje....

Dnes sme boli pozvane na pizzu, len to odvolali, skoda, tak som trosku sklamana...Som sa tesila,
no nic tak musim daco uvarit.
11. únor 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko :slight_smile: dnes som uz zasae od 4 hore... dako nemozem spavat (v noci) a potom zaspim okolo 7mej , ale teraz muzism este dobalit, lebo ideme do Amstedamu :slight_smile: tak sa uz tesiiim
Martinka ja som Andrea, len ich je tu uz vela, tak som musela vymysliet daco ine. Tosa je inac rasa psa, ale mileho :grinning: a ci sa nam tu paci? ako kedy... ale lepsie sa nam zilo v asterdame, viac pokoja, moznosti, praca...
Ale da sa aj tu :slight_smile: uz coraz menej chytim nervy :angry:
Jaji, oj, to to muselo byt hrozne cakanie. Boze ako sa o tie deti vieme bat, a dakedy este ani narodene nie su..
Prajem vam vsetko dobre, urcite budete v pohode.
Baby letim dobalit, pekny uz skoro vikend :slight_smile: vyzera ze bude slnecno
12. únor 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute
tosi prajeme prijemny vyletik...

dnes je celkom fajn slnko svieti ...v jaslach to bolo hrozne dneskaako som ho nehala plakal celych 45 min. :cry: zajtra maju strajk tak je zatvorene uvidime ako bude v pondelok :pensive:
12. únor 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaji malá je rada v kočíku ale teraz cez zimu sme chodili skôr bez kočíka a keď už, chcela sa zabávať so snehom... tak po dlhej dobe mi presedela v kočíku celý čas čo som bola rada

Aďka tak pekný výletík do Amsterdamu, idete len tak alebo tam má priateľ rodinu? :confused: takú rasu psíka teda nepoznám :sweat_smile: a meno pre drobčeka ste už nejaké špekulovali? :slight_smile:
12. únor 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

marti aj ten nas neobsedi :unamused:
noc bola hrozna maly kazdu polhodinu sa budil a plakal a krical mama :frowning2: no a rano sa nam este pokazilo kurenie.volali sme aby sa na to dosli pozret povedali ze az po 16hod. :angry: tak sme bez teplej vody a kurenia :pensive:
13. únor 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky, my sme dnes boli plávať :dizzy_face: boli sme s kamarátom tak maličká je unavená :grinning:
13. únor 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nazdarek holky,

ja uz mala dnes valentina, tak mi behaju srdiecka okolo hlavy :grinning: . A ja Leonka mala valentina, tatik
si ju bol vziat a bola 3 hodky u neho a prisla domov s novymi topankami, fihaaaaaaaa.

A buduci vikend ideme do Firenze juchuuuuuuuuuuuuuu, Sa vytesujem, ideme pozriet kamosku,
slovenku co tam byva.

Marti my sa chystame zajtra plavat s malou.
13. únor 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani a kam chodievate plávať? :confused: vy bývate niekde pri val gardene nie? :confused:
13. únor 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, my momentalne zijeme s manzelem ve Spanelsku,ale schyluje se ke stehovani a vypada to na Italii. Chtela jsem se zeptat,jak jste tam spokojeny tak nejak celkove, zdravotni pece,skolky...atd? Diky moc :wink:
14. únor 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

marti krasna fotka v plavarni..menis casto ale potesia :dizzy_face:

dani tak valentina?ja som si vcera kupila cokoladky lindt :stuck_out_tongue_closed_eyes: muz ze orchideu a ja ze ne lepsie cokoladky :grinning:
maly je nejaky prechladnuty dufam,ze do pondelka mu to trosku prejde koli skolke lebo to by sme museli od znova zacat :confounded:
poletucha blahozelam k tehu..co sa tyka zdravotnictva :unamused: nic moc :sweat_smile: vacsinu sa vsetko plati..
14. únor 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tu bolo včera -9 a hlásia ževraj -15 :rolling_eyes: ja už chcem leto a teplúčko :confounded: toto počasie ma začína deprimovať :sweat_smile:

jaji tak to si si lepšie vybrala čoko ako kvet :grinning: :grinning: ty si číslo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a kiko kde prechladol? aké máte počasie vy? :confused:

poletucha a kam do ktorej časti it sa chystáte?
14. únor 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajaalf- diky moc, ...jinak ja jsem zvykla,ze se za zdravotnictvi plati( a uprimne mi to nevadi,kdyz to za to stoji :slight_smile: ), spis by me zajimalo,jestli se tam domluvim anglicky :sweat_smile:
martinadt- prave jeste nevime,dozvime se to snad za tejden...zatim to vypada na Bolognu (ta by se nam libila), ale muze to byt i Sicilie nebo Sardinie :unamused:
a kde jste vy vsechny???
14. únor 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti to asi z toho pocasia jeden den je 15st.a na druhy 1st :angry:

poletucha co sa tyka jazyka su taliani moc lenivy oni skor len svojim jazykom :angry:
14. únor 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte zienky :wink:
Tak tu je stale nadherne a tak sme skoro cele dni vonku.
Jaji a obidve veci nemohli byt aj kvety aj cokoladky :grinning:
Dani tak do Firenze by som tiez rada isla :wink: My sme planovali na april Rim, ale stahovanie sa nam asi posunie, takze az v aprili budeme balit.
Martinka tu je uz 4 den slniecko, takze sa vytesujeme.
Poletucha, vitaj medzi nami. My sme mali s anglictinou velky problem. Ked sme tu hladali byt musel s nami chodit kolega z priatelovej prace, lebo ani jeden cloviecik z realitiek nevedel anglicky :frowning2:
14. únor 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute kocky,

no my boli dnes plavat (myslim ze marti sa pytala kam chodime, do Aquareny do BX) a mala mi cestou domov zaspala v aute a teraz ma pol noc, takze pocitam, ze tak okolo 22.00 u nas zacina Valentinska party :grinning: , lebo pochybujem ze bude spat do rana.

Maci ja uz som bola vo Firenze,(krasa) ale to som este nemala malu, strasne sa tesim, len dufam ze mala neochorie, lebo uz pred vianocami sme to odlozili kvoli chorobe a dnes zase nechcela jest, tak som ju upodozrievala, ci nebude chora. No zapierala, lebo chcela ist plavat.
14. únor 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dani,no snad bude malicka v poriadku a pojdete na vyletik...
Maly vzdy zaspi v aute ked ideme z kupania.
Jaja ma pravdu, ked chces s talianom hovorit, nauc sa taliansky :grinning:
14. únor 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek