• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

10. listopadu 2014 
hehe krpana sa pred chvilkou zobudila a poslala ma varit veceru,
ze je hladna a ja pokym som daco skuchtila ona zase zalomila. :grinning:
Tak dufam ze jej to vydrzi do rana.

Inac baby, Happy Valentin´s day :grinning:

Ja som doma sama, navecer mi volal priatel, ze pekny pozdrav
z Benatok, reku srandujes, nie? Ale je pracovne, ale aj tak som
zavidela...No snad ma tam raz unesie :grinning:
14. únor 2009 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre ranko

dani tak mala takto vystrajala :sweat_smile: :sweat_smile:
maci mate pekne pocasie...my tu tak na nic aj ked svieti slnko teplo ta je nizka :frowning2:

noc bola hrozna maly kaslal ,nos ma upchaty :frowning2: som zvedava ci zajtra ho vezmu do jasli :frowning2:
15. únor 2009 v 08:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojte zienky :wink:
Jaji, tak mozno sa stane zazrak a maleho ho to do zajtra prejde.
Dani tak priatel bol na karnevale? My sme tiez chceli ist, ale bude tam kopa ludi a s malym chodit v takom dave je o nicom. Ale videla by som to rada.
15. únor 2009 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
jaji tak kikovi je stále rovnako? :confounded: to počasie je ale naozaj na figu :angry:
poletucha ja som hore v dolomitoch v Meransene, neviem či poznáš :fearful: tu sa napríklad hovorí aj taliansky a aj nemecky, no myslím že najmä nemecky :confused:
macka to slniečko vám závidím lebo tu aj keď zasvieti tak je nenormálna zima :confounded: ale keď nám už slniečo vyhrieva bytík tak je dnuka super
dani v Brixene je Aquaarena? :confused: o tom ani neviem, a sú tam aj nejaké programy pre detičky alebo je to len ako nejaká verejná plaváreň? :confused: my cez leto veľmi radi chodievame do Klausenu, po taliansky je to nejako Chiusa alebo sa mi dačo také marí, je tam jeden veľký bazén so stupňovitosťou výšky vody až do 4m a jeden taký menší bazénik pri tobogáne, boli sme tam toto leto s malou niekoľko krát..
15. únor 2009 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
maci neviem ci ty nezrusia foto nakolko musis byt ty na nej... :frowning2:
15. únor 2009 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
holky diky moc za privitani :slight_smile: Existuje nejaka napriklad celostatni stranka s realitama?
15. únor 2009 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte, my sme teraz prišli z von, zimisko je poriadna :confounded: ale chcela som sa ísť s malou aspoň na chvíľku na vzduch prejsť..
15. únor 2009 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
marti ty srandujes, nie? ved ja som cele leto robila v Klausene... Pocuj uz mam v tom chaos, ty si v Meransene ci v Merane?
Lebo ja som bola v tom ze v Merane!!! A mimochodom ja som v Klausne takmer kazdy den.

A v Aquarene su aj 2 detske bazeny, jeden pre upne male deti, v druhom je asi 30cm (v tom hlbsom), malinka smyklavka, aj vacsi tobogan a potom plavecky a jeden 130 cm s toboganom, to je vo vnutri a vonku je este teply slany bazen, no a cez leto aj otvorene bazeny vonku...jasne, sauny atd... My tam radi chodime, a robia aj plavanie pre male deticky, my sme chodili od 3. mesiacov...

Jaji pridavame sa do klubu, mala sa dnes zobudila s kaslom, soplikom a samozrejme horuckou, ved mi bolo podozrive ze vcera spala durch od 16.30 do 7.30 do dnes rana!!!
My urcite zajtra do skolky nejdeme. :confounded:
15. únor 2009 v 18:04  • Odpověz  • To se mi líbí
dani to mi je luto.. :frowning2: my sme na tom rovnako aspon ze horucku nema..boli sme v jaslach..no dnes to bolo o trosku lepsie plakal len na zaciatku 15min.potom sa ukludnil..no a na konci plakal trosku :unamused: zajtra ako ho zaveziem ho musim nehat sameho bude tam hodinu som zvedava :frowning2:
vcera sme boli na karnevale v meste maleho som obliekla za dalmatina a nechal si aj ciapku tak sa tesil.. :grinning: pridam aj foto neskor
16. únor 2009 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojte zienky.
Danka takze vy sa mozno uz s Martinkou od videnia davno poznate :grinning: Ten svet je taky maly :sweat_smile:

Jaji, maly je zlaty. My zacneme karnevalovat az na buduci rok. Ale vcera sme videli tolko zlatych deticiek v maskach. Aj niekolko dalmatincov :sweat_smile:
16. únor 2009 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
maci mne sa to tak pacilo hned od zaciatku lebo u nas nieco take nerobili ako karneval,ze by si videla deti oblecene..tak aj minuly rok som ho uz obliekla za zajacika :grinning:
16. únor 2009 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jaji, pamatam si minuly rok fotecky so zajacikom. Mne sa to tiez velmi lubi. My tu mame aj v nedelu karneval, len Marek zase robi :unamused:
16. únor 2009 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte, prajeme dobré ránko..

Dani to myslíš vážne? :confused: :confused: a kde si robila? na tom veľkom kúpalisku :confused: či niekde inde? inak teda je tam veľmi pekné to malé mestečko kde sú obchodíky.. a ja som v Meransene, od začiatku som tu písala že som v Meráne keď som tu bola krátko lebo som mala z toho chaos, a tie názvy som si poriadne niektoré ani zapamätať nevedela. ako ďaleko ste vy od nás? tuším je Val Gardena nejakú hodinku od nás nie? :fearful:

inak dnes ideme pozrieť jeden domček aj my do Terentenu :slight_smile: preto som sa ťa maci pýtala že ako hľadáte tie domčeka tak ujova známa nám odporučila za niekym isť :dizzy_face: som zvedavá či z toho niečo bude ale nerobím si veľké očakávania :slight_smile: ale bolo by super keby sme sa tam presťahovali, je tam velikánsky park, hrozne veľa hojdačiek, šmýkaliek a kadečoho a čo je dobré je tam škôlky aj škola v dedine...maci a vy ste ako na tom? :slight_smile:

choorôbkam prajeme skoré uzdravenie :wink:
17. únor 2009 v 06:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Martinka, tak tu citam a predpokladam, ze asi zostanes s malou v Taliansku. Skolka, skola....Drzim palceky aby sa Vam domcek pacil.
My este stale nic, stahovanie sa nam troska oddialilo, lebo aj Ikea bude otvarat neskorsie, takze ani my tam nemusi byt tak skoro, takze stahovanie planujeme na koniec aprila. Takze mame este cas. Tak snad sa nieco najde....
17. únor 2009 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte
marti tak sa chcete aj vy prestahovat..zostanes tu?
my dnes v jaslach bolo lepsie plakal len na zaciatku..dufam,ze to pojde aj dalej takto a si rychlo zvykne :wink:
17. únor 2009 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti, hej :slight_smile: , celkom vazne, no nerobila som na kupalisku ale v meste v mestskej kaviarni "Stadlcafe", vonku sme mali taku vacsiu terasu, tam na namesti ako je fontana, kde su tie rybicky oranzove v nej...Neviem mozno vies.

Inac toto leto(no minule) som v Klausene na kupku ani nebola kedze som cele leto makala...No do Meransenu je odomna ani nie 40 minut.

juj baby karneval, ja mam problem, moja dcera chce byt vila a ja nemozem zohnat tyl na suknu :unamused:
17. únor 2009 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
dani tak jej kup nejaky ten kostym aj ked su dost drahe tu stoja okolo 40eur :angry: nato ze si to oblecie len raz..max 2krat
17. únor 2009 v 15:33  • Odpověz  • To se mi líbí
holky opravdu neni v Italii zadna oficialni stranka s realitama pro vsechny regiony? :wink:
17. únor 2009 v 18:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj Poletucha, my sme hladali na tychto strankach, len neviem, ci tam je aj Bologna. A hlavne ked budes pisat poziadavku, tak len italsky. Co sme pisali anglicky tak nam vobec neodpovedali.
www.remax.it
www.retecasa.it

http://www.bancadellecase.com/ tato stranka je zdruzenie niekolko realitiek, ale myslim, ze nemaju v ponuke Bolognu. Mrkni na to.
17. únor 2009 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Poletucha, mozes si este na google.it dat do vyhladavania vendesi, affiti casa Bologna a tam ti vyskocia niektore realitky. Neviem ci chcete na prenajom alebo kupit...
17. únor 2009 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre ranko...

poletucha ako pise maca ak nevies taliansky tak to je tazko....a vy chcete ist do bologne?to je od nas 100km :wink:
18. únor 2009 v 08:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojte zienky.
My sme boli plavat s detmi. Vonku je nadherne i ked malo stupnov. Ale dolezite je ze je slniecko :grinning:
18. únor 2009 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Caute kocky,

no my sme mali dnes v skolke pyjama party, to bolo dobre aj ucitelky boli v pyzamach :grinning: ...

Jaji no ja teda urcite 40 eur za kostym na 1x nedam, nie ze by som nemala, ale este som sa nezblaznila :grinning: :grinning: :grinning: , nakoniec som obetovala obrus a urobila s neho suknu, ale chyba, mala zahlasila ze nepovedala som ruzovu??? A obrus bol bledo oranzovy :unamused:

Poletucha ja neporadim, ja som sa nasackovala uz do bytu :wink:
18. únor 2009 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Danka,chyba, oranzova sukienka, ty nevies, ze leti ruzova :grinning:

Martinka ako si dopadla s tym domcekom?
18. únor 2009 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
dani tak mala nebola spokojna? :grinning:
maci urcite vam bolo na plavani dobre :wink:

my sme mali v noci taky vetrisko az az... :angry: ale za to je slnko ale zima :angry:

v jalsach ok :wink:
18. únor 2009 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
diky moc holky, mrknu na to. Ono zalezi na manzelovo praci, budou mu menit bazi a dozvime se az za tejden kam...momentalne ale oteviraji novy baze prave po Italii,takze je dost vysoka pravdepodobnost. Chteli bysme podnajem, radsi byt nekde ve meste nez barak na okraji...neco novyho nebo alespon zrekonstruovanyho...uz mame plny zuby toho bydleni nekde docasne...ted mame barak v turisticky oblasti u Alicante ve Spanelsku,sice koukame na more,ale barak je postavenej horkou jehlou ...chteli bysme si poridit vlastni nabytek a tak...no je to slozity,kupovat zatim reality nechcem,protoze to vypada ze treba za dva roky se dostaneme zpatky do Prahy :sunglasses:
18. únor 2009 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte..

macka rozhodla som sa tak, pred 2 mesiacmi som si uvedomila, že sa nemám prečo ani pre koho vraciať na Slovensko už... myslela som si že Danielka začne chodiť do škôlky na Slovensku a my sa presťahujeme do Banskej Bystrice.. ale zrútilo sa to... teda nakoniec ostávame tu, aspoň zatiaľ..veď kým pôjde do školy je ďaleko a stať sa môže naozaj kadečo.. ten domček je prenádherný, najviac sa mi páči, že má záhradku riešenú tak, že by som malú ani strážiť nemusela.. a navyše by sme mali viac životného priestoru čo sa týka bývania uja do budúcna možno s priateľkou a ja s malou.. poprípade aj Maťko s nami.. len ak sa budeme sťahovať, on zrejme ostane bývať na hoteli kde teraz pracuje, pretože to by mal ďalej a zbytočnú cestu každý deň... a tiež ak sa budeme sťahovať tak to bude až niekedy okolo apríla.. teraz to nejako neprichádza do úvahy..

Dani neviem kde presne to je nič mi to nevraví.. my sme sa tadiaľ boli v lete len prejsť.. akurát čo som vbehla do jedného obchodu.. ale najčastejšie chodíme do Brixenu alebo Bruneka či Bolzána keď je viac času..

jaji tak ste zdravší keď ste boli v jasliach? :confused:
18. únor 2009 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Martinka, jasne, cas ukaze kde nakoniec zakotvite. A mala bude vediet viac reci a bez problemov :grinning:
Len mam troska chaos, ja som si vzdy myslela, ze Matko je ujo. Ja uz som starsia osoba, tak mi to musis troska vysvetlit :grinning: A este jedna osobna otazka, otecko Tvojej princeznej sa k nej hlasi?

Poletucha, uplne Ta chapem s tym stahovanim. Tiez uz by som najradsej mala svoje hniezdo, svoj nabytok...Ale v aprili sa zase stahujeme do inej oblasti Talianska a zase do prenajateho. Ale snad niekedy....

Jaji, u nas nieco bolo hrozne vetrisko v noci. Na kupani super, len maly by potreboval chodit medzi vacsie deticky, lebo on uz by chcel plavat :sweat_smile: No snad v Gorizii nieco najdem a budem tam pokracovat.
18. únor 2009 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
macka no snáď to bude pre malú prínosné aspoň :slight_smile: ja stále uvažujem že sa na Slovensko vrátim aspoň na nejaký pol rok, rok.. chcem si dorobiť maturitu jednoznačne.. a uvidím čo potom.. či ostaneme tam, alebo tu.. to bude závisieť aj od maličkej nie len odo mňa.. Maťko neni je ujo :stuck_out_tongue_closed_eyes: áno bývame teraz pri ujovi on sa volá Adrian :wink: potom som sem prišla ja s Danielkou a teraz tu je s nami aj Maťko - môj bratranec :wink: :grinning: pomaly tu bude celá la familia :grinning: :sweat_smile:
18. únor 2009 ve 22:57  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre ranko vsetkym,vidim,ze to tu zije kazdy den.popisete toho vela...aspon mam co citat.
babky ako sa spravate v istych situaciach?ked su taliansky muzi velmi slusni,ale dotieravi?mala som s tym teraz totizto mensi problem...a neviem ako to dopadne koli tomu s mojou novou pracou :frowning2:
19. únor 2009 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek