• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

10. listopadu 2014 
ahojte
dnes boli kiko v jaslach od 9hod..mali aj oslavu narodenin tie deticky co maju narodeniny v februari oslavovali dnes spolu tak maly torticku :grinning: zobrat som ho bola o 10.30 neplakal :dizzy_face: :dizzy_face:

marti veru treba len cas a uvidis kde zostat ci tu alebo sa vratis na sk :wink:

maci a vy co chodite na plavanie su tam male deticky ?nerobia kurz aj pre vacsie?tu je najskor male dety do 1roka a ponich su vacsie..

lulka a coze sa stalo v praci ta niekdo otravuje? :frowning2:
19. únor 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jaji, tam su tiez kurzy pre vacsie deticky. Len my chodime na tie mensie, pretoze Lucka by potom casovo nestihala do prace. Ale v Gorizii ho dam uz medzi vacsie. Jemu to je jedno, hlavne, ze je vo vode. To je 100% rak :grinning:
19. únor 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte maminy, chcem sa spýtať, je tu nejaká z okolia Torina?
19. únor 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaji,no otravoval a neviem ako to dopadne,lebo som ho decentne,ale razantne odmietla...najprv som bola,ale dost dlho slusna a to bola asi chyba...co uz :frowning2:
to je super,ze kikovi sa tam tak paci....
maci aj my sme chodili plavat a od marca zase zacneme.je to super.
vitaj matap,neviem veru ci je niekto v torine
19. únor 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, mne Danielka teraz zaspinkala..

jaji tak vy už takto dlhšie bývate v jasliach? :slight_smile: to je fajn a už je Kiko zdravý??
maci to už len Šimka dať do vody a ty môžeš zbehnúť na kávu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
lulka a bol to iba nejaký zamestnanec alebo vedúci? :confounded: snáď kvôli tomu neprídeš o miesto :confounded: do kelu veď ide o to či si dobrá v práci a keď ti to ide nemali by ti kvôli tomu robiť problémy :angry:
matap no tuším že v Torine neni je nikto... :confused:
19. únor 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to mám smolu :frowning2:
19. únor 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Matap napisala som ti do IP.
19. únor 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mne tiez maly teraz zaspal.
Martinka, no to by bolo super, ale myslim, ze ho budem prizerat az do gymnazia :grinning:
Lulka, no to je pech. Ja som robila v muzskom kolektive samych kravatakov, takze viem o com hovoris. Len ja som im hned dala najavo svoj nezaujem a oni ma potom vsetci v tomto respektovali. Samozrejme boli vzdy nejake navrhy, aby chlapci nevysli zo cviku :grinning:
Ak Ti kvoli tomu bude robit problemy v praci, tak myslim, ze nestoji za to s takym clovekom spolupracovat.
19. únor 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Matap, prave tam niekto z Torine je, tak tam skus pozriet.
19. únor 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
matap mozno v azile najdes nekoho ci ako sa vola ta stranka :sweat_smile:

boli sme v riminach v nemocke odniest vysetrenie a povedali,ze je to ok uviidme sa za rok :slight_smile: treba ho kontrolovat az do 15rokov ... :unamused:
19. únor 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,no je to dost zlozite,je to jeden dost vysoko postaveny a bojaty chlap,od kotoreho asi aj bude zavisiet moj neuspech...maci,ja som mu dala na javo hned,ze nemam zaujem,ze sa mozme v klude bavit ako kamarati,ale o nic ine nemam zaujem,lebo som stastne vydata,co on vie,lebo videl aj mojho manzela a dceru...a kedze zatial pracujem len na dobu urcitu,pocas projektu,tak si myslim,ze prac.zmluvu mi asi neobnovi,aj ked on nie je moj sef,ale ma na sefa velky vplyv.takze asi tak,no a ak by mi mal robit problemy tak ta praca mi nestoji za to,ale skoda lebo to bola supr prac.ponuka...no co uz.okolo 25.2. ked sa vrati druhy sef z mexika uvidim na com som...
matap,dobry napad pozrela si sa na te exil.sk?
20. únor 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulka to mi je luto.-....

baby dnes v jaslach mal maly aj obedovat a ze ako zacali jest sa rozplakal a plakal tak silno... :cry:
20. únor 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
juj jajii,toho sa bojim aj ja,ze kod pojde mala do skolky tak bude robit problemy pri jedle...
20. únor 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som myslela ,ze ked uvidi jest druhe deticky ze bude aj on a este zje aj to co doma nezje..no a nakoniec takto :fearful: on je aj zvyknuty doobeda si vypytat piskoty alebo brioss mu dam..a tam len desiatu to maju ovocie co on moc nelubi.... :frowning2:
20. únor 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
tu nikdo kde ze ste vsetky? :grinning:
vcera sme boli u doktorky nech sa pozre na kika ze ma stale kasel..no povedala,ze ma nadchu sopliky mu stekaju tak z toho ze to neni nic vazne dala nam cipky tak som zvedava ci pomozu...
poobede je karneval v ipri tak pojdeme pozret..to tam bude ludi :unamused:
21. únor 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dík maci
21. únor 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babulky ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
21. únor 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, pekný víkend prajeme. ako sa máte? :confused:

Monika teda ahoj.. ste na Slovensku? :confused:
jaji a kiko má aj teplotu či nie? :confused:
21. únor 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko..
no moni ako sa mate?co alex?kde si na sk ci tu v tal..muz ako uz ste vybavili papiere pre neho?

marti kiko nema horucky len kasel a sople :unamused:

dnes je tu karneval tak pojdeme pozret zalezi od kika kedy sa poobede zobudi lebo zacina o 14.30
22. únor 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaji len aby ti neprechladol ešte viac. či je u vás teplejšie? :confused:
ja som teraz doriadila, malú nemám od rána doma.. ujo ju zobral k jeho priateľke budú tam asi celý deň... už mi ostáva iba povysávať ale to až keď Maťko vstane nechcem ho budiť.. a potom si dám asi po zvyšok dňa oddych :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. únor 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasnu nedelu prajem vsetkym,

u nas je krasne slniecko, asi pojdeme poobede na prechadzku trosku...

Ja dnes skusam piect "slovenske" rozky tak som zvedava ako sa mi podaria. Potom hodim referencie, popripade recept, zatial to vyzera dobre, cesto kysne :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Jej Marti tak tebe je hej dnes, moja mala bola vcera u tatka, ale je som bola cely den v robote, tak som si to moc neuzila, a vecer ju uz doniesol, aj ked ju mal mat cely vikend, ale nech kaslem na to, len ukracuje svoju dceru, ale to mu nedochadza, skoda... :frowning2:
22. únor 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti uzi si dokym ma ujo malu..odychuj :grinning:

dani a ty si uz zacala robit?
22. únor 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaji, no nie nezacala, ale ja chodim robit tak vselijak,kde treba, niekedy chodim jednej kocke opatrovat maleho (14. mesacneho) k nej domov,ked je mala v skolke doobeda, ked sa da vecer pomahat do restiky, a teraz som bola v sobotu pomahat upratovat apartmany. Ako sa co naskytne, aspon daco, lebo s tych 300 e by sme tazko vyzili. Niekedy ked mi leonku postrazi tata tak sa takto da....
22. únor 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
vsak to ano z 300eur to by ste asi nevychadzali..a to cez nejaku agenciu?
22. únor 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,ako sa mate?my sme mali fajn vikend,az na to,ze mala nechcela skoro vobec nic jest.vcera vecer sa aj povracala a aj v noci.dufam,ze nechitila zase ten zaludocny virus,lebo ma porazi z toho... :frowning2:
23. únor 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
lulka a ko mala uz zje nieco?co je chorucka ked nechce jest a ked aj vracala...
:frowning2:
23. únor 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babinec, pripajam sa aj ja. Ja som v Milane a nase male sa ma narodit 13 jula. Je tu niekto z Milana??? Apopripade uz mamina?
23. únor 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj erika vitaj medzi nami....odkedy si tu? :slight_smile: ako si sa sem dostala?
23. únor 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby, vcera sme sa vratili z amsterdamu, aj ked bolo v kuse pod mrakom, ale klud a ziadne trubenie ako v rime..ale som poriadne unavena, obehat a vidiet vsetkych priatelov a znamych a byvalych kolegov..konecne doma, dnes bude nekulturny vecer na sofe s dakym dvd :slight_smile:
a este nam stratili batozinu.. dufam, ze sa nakoniec najde.
Maci ako stahovanie? a pridete do Rima, ci este ani nevies?
Mata ty si z banskej bystrice? ja som z bb povodne.
Jaji super, ze Kiko ma dobre vysledky :slight_smile: a kontroly sa zvladnu.
Poletucha ty si hladala agentury, vsak? ja som videla v rime vyse 30 bytov a bol to des, aj byt aj cena, cez agentury ma vodili do presne opak co som hladala... nakoniec som obehala v stvrti, kde sa nam pacilo male obchodiky a bary a pytala sa ludi, tak sme nasli nas byt, najkrajsi a aj najlacnejsi. ak potrebujete najst rychle ubytko, skus aj na par mesiacov holiday byt na prenajom, tak sme my zacali, (stahovali sme sa z amsterdamu, najprv priatel a ja za 3 mesiace) na 6 mesiacov, a potom sme hladali uz priamo ked sme boli tu. Dufam, ze najdete :slight_smile:
Maci, vy to tiez asi nemate lahke, ked sa casto stahujete. A tvoj partner je talian? (lebo neviem preco mam pocit, ze nie)
23. únor 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,no mala ma acetone-ako sa to vola po slovensky?hm,asi zaha...je jej uz lepsie,ale este stale velmi malo je.
erika,ja som v milane.vitaj medzi nami.
tosa,to si viem predstavit tie behacky koli bytu,my sme sa stahovali pred rokom aj nieco...fuj to boli stresy.tu je to vsetko spomalene,len peniaze chcu hned
24. únor 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek