• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

10. listopadu 2014 
Paulina, hehe nemala som na vyber, moj vtedajsi priatel mi isiel po pizzu a zabudol sa vratit :grinning:

Aj moja mala sa narodila po termine 14 dni, inak ja som mala rano prist do porodnice na vyvolanie a mala si to predsa len do rana rozmyslela, strasne som sa vtedy tesila, lebo ja som to vyvolavanie odkladala, lekarov prehovarala, chcela som aby prisla na svet sama, a nemuseli ju odtial vyhanat :wink:
No bolo to fajn do tej vody, ako som pisala neplanovala som to, ale ak by som mala este niekedy mat dietatko, tak by som znovu sla do vody, alebo by som zostala doma a privolala babicu domou, lebo mne sa to fakt zdala rychlovka...
5. bře 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby a super zena Danka :slight_smile: to k tomu samo taxi :slight_smile: a kolko sme toho schopne, ked treba :grinning: Ja som si neviem preco myslela, ze Bolzano je tu pri nas, do 100km, to som myslela blizko, skoda :unamused: Si ma celkom nalakala na ten porod do vody, mne by asi nevadilo trcat tam vo vode, aspon si myslim, ale zas kolko to bude hodin??? Fakt sa najviac bojim aby mi zase nerupla platnicka a potom sa nepohnem.. a co s babom...skusim to zajtra zistit ako je to v mojej nemocnici, (ideme na echo) vraj je tam vana, ale neda sa rezervovat, a neviemkolko ich tam je. Ty si to mala fakt super, taketo prispevky sa tak dobe citajuuu :slight_smile: kamaratka sa mordovala 2dni :rolling_eyes: ale aspon ma nahovorila na epiduralku..tak si idem urobit testy a asi si ju dam, nejake skusenosti??? Mala je uz v pohodicke?
Paulina my sme boli usadeni v amsterdame, ale potom prisla tato ponuka do Rima a to som ja skakala od stastia :angry: no nevedela do coho ideme :angry: a pojdeme dalej, je iba na par rokov.. Ty byvas tiez severne, vsak?
Erika, som sa pomylilia, v sobotu mame morfologiu, co som pisala bolo bi-test a meranie krku, ale pozerali aj srdce a zaludok, nosovu kost a stehennu.. som zvedava co bude zajtra, to by mam uz na tejto prehliadke mali merat aj vysku maternice.. ty mas echo 16? morfologiu? napisem ti co bolo u nas :slight_smile:
pekny dnicek baby :slight_smile: konecne slniecko :dizzy_face:
6. bře 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

kiko dobre...moc tohovcera nezjedol..ale mali na obed fasirky :grinning: :grinning: :grinning: niekdo ich tu uz spominal :grinning: :grinning:
nie ze mi to vadi ze pisete tak vela ale dokym docitam aj zabudnem kdo co napisal :grinning: :grinning: :grinning:
co sa tyka kociku ja som ani vanicku nemala mala som len sedacku ktrora sa dala dat do vodorovnej polohe..a som ho tam ani dlho nemala nakolko kiko bol dost dlhy..tak uz v septembri som ho dala do kary..

mena mate pekne ..ja som tiez dlho rozmyslala a nakoniec som vybrala christian to sa pouziva aj tu aj u nas akurat sa inac pise..aj ked tu mu vzdy zabudnu napisat h tak kade ideme musim hovorit ze sa pise z H :slight_smile:
6. bře 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky ako sa mávate???

Danielka je ako 100 čertov :angry: štrajkuje s oblečením, nič sa jej nepáči, dokonca aj hračky hádže o zem :angry: :angry: :angry: včera mi von urobila zase šou :angry:
teraz som ju dala spať tak rýchlo som dala variť mäsko a neviem čo budeme poobede robiť, von s ňou zrejme nepôjdem keďže sa jej nelúbi takto bude dnes zas deň :confounded: a večer idem do práce.. začala som robiť v jednej pizzerke tu ale len tak večer chodím na pár hodín tak mi to aspoň vyhovuje...
6. bře 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievcata, iba tak na skok, dneska mame to v praci perne, a sef si vymyslel dat vsetko troska do poriadku pred tym, kym pojdem na matersku, a tak davam vsetko do skatul.

Ada, aj ja som mala bi-test, toho 16 mam ten morfologicky ultrazvuk, som zvedava, co ti povedia, aspon ma oboznamis so vsetkym do predu. Aj ja by som chcela rodit vo vode, v nemocnici, co mam najblizsie aj jednu vanu maju, ale ktovie, ci ma kvoli brilkam nebude cakat este aj cisarsky :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Nosim totizto dost silne skulky, a tak ktovie. K tomu zahraniciu, my pojdeme tam, kde bude praca, moj podnika, a tak kde bude lepsie, tam sa pojde, ja sa na to pozeram tak, ze mame moznost vyberu, no nie? :grinning:

Vidim, kocky, ze sme tu zo vsetkych casti Italie, tie co ste pri mori, s vami by som menila, mate to super cez leto, kedy chcete ste na plazi.

Tak a mame tu obed, urobili ste mi chut na fasirky, no ja mam len cestovinu :angry:

Zdravim Marti, Langofel (ty si Danka ,ze?) a taktiez Paulinu, napisem ti viacej neskor, uz nepamatam, co si sa ma pytala, Marti zlom vaz v praci, vsetkym prajem krasny dnik a este krajsi vikend, mozno poobede skocim nakuknut, co mate noveho. Paaa
6. bře 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda,tu to zije!normalne nestiham!jaji,kikovi je uz lepsie?to je super1
danka taky porod je ako z rozpravky...hja som sa trapila 20hodin v strasnych bolestiach .mala som aj EPI,ale ta mi zabrala len na 2hodky...inak aj ja som chcela rodit vo vode,aj som uz v nej bola,ale potom nebolo teplej vody...v porodnici...a tak som musela z nej vyliezt.no to je jedno,nebudem tu nikoho strasit.mala sa narodila krasna,zdrava,ja som to prezila a to je asi najdolezitejsie,ze.
inak vazne sme tu zo vsetkych talianskych kutov...
matka,to je super.ako zvladas vecernu pracu?nebolia ta nohy,lebo mna veru bolievaju.jaj,ale zabudla som ,ze ty mas o 10rokov menej ako ja...
niekto sa ma tu pytal na studium umenia...hm,krasne,ale zabytych par rokov mojho zivota,kedze v tomto obore si pracu veru nenajdem
6. bře 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
konečne to aj tu ožilo odkedy sem nechodí pravidelne ivetka :grinning:

erika a ty už končíš v práci? či kedy ideš na MD :confused: a ďakujem pekne :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

lulka nohy zvládam v pohode, len som vyčerpaná keď prídem domov okolo pol noci, kým sa osprchujem a ráno o 6 mi už Danielka buntoší. no dnes mi spí až nejak moc dlho.. stihla som si navariť a ona stále spinká, tak neviem či je až tak unavená z večného nervovania sa či čo :confused: chodím ju kukať každú chvíľku no nič, ale nech si pospí no..

inak čo sa týka kočíka, my sme mali od narodenia TAKO to bolo pre nás dobré lebo mal väčšie kolesá čiže ešte cez zimu som ho tu dosť využila po tom snehu tu (aj túto zimu sme ho používali) a na jar sme kúpili ľahší kočík, keďže som ho stále veksľovala hore do domu pretože malá mi spávala na obed radšej v kočiari ako v posteli
6. bře 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti tak ti takto si zacala pracovat?a s malou kdo je ujo? :slight_smile:

lulka aj ja som rada ze konecne to mame za sebou tu chorobu konecne mi zacina chutit jest a malemu tak tiez nakolko kazdu chvilku by jedol ..tak mu davam piskoty :slight_smile:
6. bře 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky nove tak kdo sa cche dopisat do nasej tabulky napiste sem ip.. :wink: kuk na album :wink:
6. bře 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tosa: jeste k tomu porodu do vody, ja teda nevim, jak to delaji, ale ta voda celkem rychle stydne, takze bych rekla, ze tak kazdou pul hodku, hodku lezes ven a napousti se nova, ale nevim, mozna je to blbost:slight_smile: kazdopadne ja kdyz byla v te vode, byl srpen, venku vedra a voda byla do pul hodky chladna, takze me vyhnali ven. a s epiduralem zkusenosti nemam, navrhovali mi ho,ale po tom, co sem si precetla, jak se to dela a co vsechno nemuzu a jake sou nezadouci ucinky, radsi sem si rekla, ze to nejak preziju bez. A sem rada, slo to, a celkem fajn. Do tydne sem na ty bolesti zapomnela:slight_smile: jinak ja severne moc nebyvam. Sem o trosku vis, nez je rim, akorat na opacne strane italie:slight_smile: Rim mame nejak kolem 300km myslim.
erika: muzu se zeptat kolik mas tech dioptrii? Ja totiz mam taky bryle a vubec sem netusila, ze kdyz je mas silne, je to duvod na cisar. A jak jsi psala, ze by se ti libilo u more, ono to zas tak uzasne neni. My mame tedka byt primo u plaze a jaky tady lidi delaji bordel, to je hruza. A to jeste neni sezona. Pod nami je bar, bar s diskotekou, o kousek dal restaurace, takze si pres leto uzijem. Zatim poradaji diskoteky jen jednou mesicne a to se tradicne nevyspime. Ale tak pohled na more z okna je pekny, tojo:slight_smile: Akorat by to chtelo nejak odhlucnit byt:slight_smile:
6. bře 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
paulina to mas pravdu...byvanie pri mori ma vyhodi a nevyhodi....... :grinning:
6. bře 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute baby, jaji tak super, ze uz ste polieceni :slight_smile:
Mati praca v pohode? A to Danielka uz v takom malom veku si vybera co si obliect??? Ja chcem babu, ale teraz neviem neviem :grinning: :grinning: :grinning:
Erika, a ako rodenie vo vode suvisi so skulkami?? ja mam tiez 4 oci :sunglasses: tak som zvedava.predpokladam, ze vo vode nemozem mat epiduralku.. ale budem zistovat co je mozne a asi idem menit nemocnicu.. citala som tu na konikovi aj o rodeni na stolicke a v podrepe.. ak budem vo vode dufam, ze nedojde tepla voda!!! ako Lulke (ako sa volas menom? ja som Andrea)
fasikru uz spomynat nebudem - uz je dojedenaaa :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. bře 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paulina a co vsetko nemozes s epiduralkou? Este som nezistovala blizsie okolo, ak som zvedava :slight_smile: hmm, asi naivne som si myslela, ze v tej vani sa pribezne vymiena voda, nie ze lezim cely cas v tej istej, a este k tomu studenej :confounded: a k tej epi, ake neziaduce poznas? ja som pocula iba o velmi malo, a nic zavazne.. ja som mala vyskocenu platnicku a tak sa trochu bojim rodit normalne... baby nepoculi ste o niekom, co mal podobny problem?? s tym hlukom ti to nezavidim.. ale ja byvam v normalnom palazzo a nad nami je fyzicky postihnuty basnik, absolutny asocial, ktory siestuje o 7 vecera do 3 robi ramus, ako chodi s barlami po mramore, a jeho stara matka v opatkoch.. a o 6.30 zacne pod nami masiar stvrtit stado slonov... :rolling_eyes: co uz... a na municipality povedali, ze je to ok, lebo to je jeho praca..a zenska mi zacala rozpravat, ze ona musi vstavat o 5, tak co ja chcem.. asi sa popozeram po dajakom opustenom ostrove, plaz pod oknami a ziadni susedia, iba par bungalovov pre priatelov :sunglasses: :grinning:
6. bře 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, dosla som vas este pozriet, pred tym kym zduchnem domov.

Andrea, ja mam viac ak 5, a vraj nad 6 to je na cisarsky, ale nie som si ista, lekar zatial mi nic nepovedal. No uvidime, mozno kvoli tlaku v ociach, beh, necham sa prekvapit, aj ked by som radsej normalnou cestou.
Ada chystas sa na training preparazione prenatale? Ja by som ho rada robila, ale zase mi treba osobne zajst do nemocnice, zaplatit ticket, a dohodnut sa s ostrica, tak uvidime kedy ma sef pusti.

Marti, ja idem na matersku dve mesiace pred porodom, a ak ma lekar necha, ze to nie je riziko pre mna alebo male, tak mesiac, co je 13 maja/juna. A fakt, lekar mi vcera napisal, predpokladany porod 8 jula, nieviem preco.
Musim vsetko pobalit do krabic, lebo office je plny uz registrov, a nemame to kde pomaly davat, hlada za mna chudak teraz nahradu, ked sa nerozhodne zavriet office, pre krizu, ale to sa musi on rozhodnut, co urobi, ja som mu uz oznamila,ze minimalne rok tu nebudem, a potom, ked tak len na 5-6 hodin denne, aj tak miesto do roka mi musi podrzat, tak sa neobavam.
Aj ja som robila jeden cas v pizzerii, ale velmi kratko, je to dost behania, ale aj veselsie ako v office, spoznas kopu ludi, ved kazda minca ma dve stranky. Ako aj to more. Ale ja tu v lete umieram, samy beton, zanzare, to by som ozaj brala to more..
Paulinka este som ta neprecitala, to len tak na rychlo, a vidim,ze zase pisem kopu, ale to mi uz tak ide, ako ked mi sef diktuje, tak sorry, koncim, inac tu zabeirem celu stranu.

Prajem krasny vikend vsetkym, a Ada som zvedava, co mi povies po morfo. Uz sa tiez nemozem dockat.

Paaaa
6. bře 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
A babky, niekto tu spominal zubara, ja normalne chodim na SK, ale ako tu vyjde taky zubar??? Pocula som dost, viac menej take plombovanie???
6. bře 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
erika aj ja chodim k nam k zubarovy.tu su drahy......... :angry:
6. bře 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko babky,ja som pred dvoma rokmi platila za zuby 15000euro.mam 5implantatov a mala som kazy,trhal mi zuby,urobil korunky a tak...ja viem,je to vela.moj manzel mi hovori,ze mam v ustach nove auto,ale som velmi spokojna.ja som mala stale velke problemy so zubami,teraz nastastie nie.som velmi rada,ze mam tohto zubara,aj ked je drahy
7. bře 2009 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko baby,
tak mi o chvilku ideme na echo a snad uvidime co budeme mat :slight_smile:
o 6.30 nas zasa zobudil masiar... idem hladat novy byt... ale snazim sa nerozculovat...
pekny dnicek, vyzera to na slnecno, dufam, ze bude v celom taliansku :sunglasses:
7. bře 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko...

lulka tak to mas dobre ze si si dala do poriadku zuby aj ked to stalo tolko....

tosa tak zase ste sa nevyspali? :frowning2: to ani ja vcera susedia nieco montovalli a buchotali dost dlho a rano zase maly sa zobudil o 4.30 a chcel jest :sweat_smile:
7. bře 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tosa: me by to o tech brylich taky zajimalo. Ja mam 3 dioptrie a nikdo mi nic nerekl, jen sem cetla, ze pri tlaceni mas zavrit oci, aby ti pry nepopraskaly zilky v ocich:slight_smile: Ja je mela pro jistotu zavrite snad porad, nebo se mi i chtelo spat a chvilkama sem podrimovala:slight_smile: Jinak s tim epiduralem do vody nemuzes, ono teoreticky by to nemelo byt ani potreba, pokud do te vody rodit nemuzes. Jinak me strcily 2 popsane A4 papiru, ze at si to prectu a jestli to budu chtit, tak at jim to podepisu. Neprecetla sem to ani cele a uz sem byla rozhodla, ze nee:slight_smile: Ono mozna to neni tak hrozne, ale je tam tak dopodrobna popsany ten zakrok napichnuti jehly tesne u patere atd, no fuj. No a vadilo mi, ze si i dost omezena v pohybu, ted uz si to nepamatuju, ale byli tam s tim povolene jen urcite porodni polohy a pak ty nezadouci ucinky, ze te potom hodne muze bolet hlava nebo mrtvet nohy a takove neuroticke veci, a to muze byt i klidne par tydnu po porodu, hodne sem i o tom cetla, tak i proto sem do toho nesla. Jo a taky je nekdy problem vychytat tu spravnou chvilku, ze treba kdybys jela jak langkofel (danka?) otevrena na 7cm, tak uz ti to nedaji. Jinak ja si predtim taky planovala, jak budu rodit nejak jinak a ne na kresle a nakonec sem byla rada, ze me na tom kresle nechali a ja mohla lezet:slight_smile: Jinak ja zezacatku tehu mela taky placentu nejak blbe umistenou, ale nakonec se to spravilo, takze se neboj, treba se ti to taky upravi do porodu. no s tim vasim bydlenim je mi to lito, asi bude opravdu nejlepsi, kdyz si najdete neco jineho. Co teprv pak s miminem, to by ses nevyspala vubec. My mame jen takovy ten "normalni"hluk:slight_smile: Jako ze sousedi silene krici cely den, maji male mimino a to zas porad jeci, a taky milion mopedu, co ti projede denne pod barakem atd.
Erika: se zubarem nevim, jeste sem tu u nej nebyla, i kdyz minuly tyden mi to hrozilo. Ale co sem tak slysela, tak o neco drazsi nez klasicky doktor, takze pocitam tak kolem 100, 150euro.
7. bře 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kocky,

ohladom tej vane, ja teda neviem, ale ja som bola vo vani, kde mi sustavne tepla voda dotekala a inac, tiez som potom rozmyslala, ze som si vzdy predstavovala ze ak rodite do vody, plava tam vselico, ale v tej vani okrem mna nic ine neplavalo... Inac, ja ako som porodila malu, nukali mi prestrihnut pupocnu snuru (co som odmietla a je mi to dodnes luto)a hned ako ju prestrihli,babica vzala malu a lekar mi pomahal von na postel, kde som potom porodila placentu, mozno preto nic v tej vani neplavalo...A aj tu placentu, no neviem ci by mi ju boli dali, ale ja som ju chcela vziat domov, zakopat v zahrade a zasadit na nu daky stromcek....ale moj priatel to vtedy okomentoval ze som strelena a tak som to radsej uz nikomu nespominala....az vam teraz tu :wink:
7. bře 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky, ja som viedla boj s malou no spať nechcela ani za svet ale očká si šúchala asi pol hodinku už :rolling_eyes: hore sme boli od pol 5 tak som ju obliekla a dala ujovi do kočíka tak sa s ňou šiel preejsť..

erika tak to budeš v práci ešte nejaký čas.. ale uvidíš ako rýchlo vám to prejde.. :wink:

tosa veru, maličkej sa niekedy naozaj nepáči keď jej čosi oblečiem :angry: začne doma robiť cirkus :sweat_smile: najnovšie s tou čiapkou mi robí divadlo vonku :angry: a musíme sa odučiť od plienok, v septemrbi by som ju chcela dať do škôlky :confused: a ja si musím nájsť prácu riadnu, nie len takto pár hodiniek v noci.. a vy ste ako dopadli :confused: už vieš čo to bude? :slight_smile:
8. bře 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
my tu mame krasny dnik :sunglasses: vcera poobede sme boli v parku a na zmrzke :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dani a naco si ju chcela zakopavat tu placentu? :confused:

marti a malu ty uz vezmu tento rok do skolky?nas az na buduci rok....
8. bře 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, krasnu nedelu vam prajem :wink:

jaja, no ja som mala taku filozofiu, ze ta placenta vlastne bola celych 9 mesiacou dakym zdrojom vyzivy pre malu, a bolo mi luto ze ju jednoducho porodim a oni ju hodia do kosa, tak som si ju chcela proste zakopat do zahrady a zasadit na nu strom a nahovorit si , ze ten strom vlastne tak krasne rastie vdaka tej placente...no chapete, nie? Asi som fakt strelena....

Inac to som sa chcela marti tiez spytat, s malou, vezmu ti ju? Pretoze mojej kamoske nevzali malu, chybal jej jeden mesiac...a tak ju vezmu az od dalsieho septembra, ale moze byt ze ako kde...A uz si bola na zapis?
8. bře 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj tu beru deti narodene do aprila 2007..

dani jasne ze chapeme :wink:

mna sa pytali ze ci ju chcem vidiet a ja som ani nechcela :grinning:
8. bře 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko babenky :slight_smile: cakame babu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja som taka stastna :slight_smile: a vsetko vyzera byt ok, aj sme ju videli ako pije tu vodu a ja som si predstavovala, ze sa aj usmieva :wink:
Erika ty ides na morfo 16, vsetko skontroluju a dali nam 36 fotiek... inac nic, budem na ta mysliet, nech uz vies a mate to lahsie vyberom mena :wink:
Danka idem hladat nemocku s vanou :slight_smile: ako dlho po malickej vysla placenta? Ja som nad tym nerozmyslala, ale teraz asi by som ju chcela aspon vidiet. A ako ste s teplotami? Pojdete k doktorke?
Mata super so skolkou, to budes mat viac casu. nezistovala si ci je mozne dokoncit skolu dialkovo? mozno by ti aj dali vynimku, ked mas babo a zijes vonku.. iba prist na skusku.. materialy sa daju zohnat.. ja som zvedava aka bude nasa mala, neter bola uz od malicka tarzan.. vlasy najradsej do tvare a v kuse dakde lietala so psami :grinning:
Jaji ja som v sobotu rano volala na policiu!!!!! fakt uz toho mam plne zuby, chodim tam ako na klavir ich prosit nech robia randal trochu pozdejsie (kazdy den o 6.30+ sobota) a na polucii mi to zdvihli po 2! minutach s nepritomnym prooonto? a povedali mi ze mam ist na komisario ci kam sa stazovat, asi lamparen to bude... tak hladame pre istotu novy byt :slight_smile: a pracu mimo italy :grinning: fakt. A vas maly zrutik je uz uuplne zotaveny? :slight_smile: :slight_smile:
Paulinka dnes sidem na kontrolu tak sa popytam na dioptrie aj epi aj vanu, potom napisem viac :slight_smile: a tiez neviem ako velmi suvisi s porodom vek.. mne sa ale ta vana velmi pozdava :slight_smile: a vsetky baby co mali epi, si ju chvalili... aj tak sa asi vsetrko neda naplanovat, clovek nikdy nevie ako sa veci vyvynu na poslednu chvilku :grinning: uvidime :grinning:
9. bře 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko

certik siel do jasiel bez placu :fearful: :fearful: :fearful: :grinning:

tosi tak to sa ty vobec neoplati nikde ist stazovat aj tak nic nevyriesite ...radsej sa poobzerajte po novom byte lebo ako sa malicka narodi to sa vobec nevyspis...mne tu sused taky starsi kazde rano buchotak..nakolko nasa spalna je hned pri schodoch tak je vsetko pocut :frowning2: myslis mi ze steny su asi z papiera :sweat_smile: a raz rano o 7 opravoval taky stary bicykel trieskal skladivom no hroza vybehla som v pyzame a som mu povedala,ze nech pocka aspon do 8 alebo nech ide nekde inde trieskat..v tu noc maly mal aj horcuky a nespal a zaspal az nad ranom :pensive: ale bez problemou siel prec len na druhy den mal nieco ine na opravovanie :angry: :angry: :angry:
tosi a meno uz ste vybrali?
my tu mame krasny dnik upratala som trosku....je to uplne ine ked maly neni doma chyba mi ale aspon nieco spravim :wink:
9. bře 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babky,

ja tu len na skok, bola som zvedava na teba Adi, takze dievcatko. Blahozelammmm. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Tesim sa s tebou, som rada,ze mala je v poriadku, a drzim palce , aby ste nasli aj novy byt. My az take problemy s bytom nemame, az na jednu susedu, co stale vrieska, nadava s manzelom alebo otcom, ale to je iba v nedelu rano :grinning: , takze z tohto uhla pohladu,sme na tom ok. Ale tiez budeme hladat novy byt, chceme vacsi, teraz ked sa male narodi aj treba.

Tak pekny dnik, a vsetko dobre vsetkym.
9. bře 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby vlozila som novu tabulku..nejak som zabudla ako som to robila ale predsa vislo to :grinning: :grinning: :grinning: az najdete nejake chyby hlaste......pa
9. bře 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby,
dakujem za rady k zubarovi, ale nasli sme jedneho, co neni moc drahi, vraj zablombuje jeden zub, za 80 eur, tak to sa da, viac by som nedala, vyckala by som na Sk, kamoska si na Slovensku tiez dala robit vsetky zuby, implantati, mostiky, korunky a vyslo ju to vsetko na 1500 eur, ta slovenske pomery drahe, ale lepsie ako 15000, kde sa da treba usetrit, ak vies a mozes.
Ja mam dneska perno v praci, vonku je super, a ja tu sedim ako kvoka, no co uz, hlavne vydrzat. :wink:

Pekny vecer a vsetko dobre. Pate
9. bře 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek