• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

10. listopadu 2014 
Marcy tak posli budu je cvicit s Beou :sweat_smile:
tak v utery a na dva tydny?Koukam ze ted budume ja ty a Maci pryc to si tu predseda bude psat s Matkom :dizzy_face:
Marti chtela bych te videt jak privitas Didusku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jaji at se sestra nastehuje na celou sezonu a je..a tchanum posli jen pozdrav :wink:
19. bře 2008 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
jsem v soku ze mi jde pc nejak rychle :slight_smile:
Tady bylo dnes krasne jasno ale jen 9c..
19. bře 2008 v 17:10  • Odpověz  • To se mi líbí
cafte tak tinka je uz doma teraz zaspali obe kocky mala spi pri martinke len bola unavena sedet za pc tak nedosla mam vas zdravit secky
19. bře 2008 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte kočky
my sme teraz vstali tak som sa rozhodla vám napísať aspoň takto trošku
vidím že ste toho teda poriadne popísali snáď bude čas to prečítať

zatiaľ pa pá na obed sa pokúsim prísť
20. bře 2008 v 07:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko
Martinko tak to mas za sebou a co ti dr.rekl?Musis tam znovu?
Jaji ty uz asi jsi v praci co?Ze zdravim sestru..
Marcy dnes budu cvicit podle tvyho navodu tak ti pak napisu co na to zada..
20. bře 2008 v 07:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte Danielka teraz zaspinkala

ako ste sa tu mali? čo je nové?

ivetka dr. ešte nič nevie, výsledky budú tak o týždeň možno aj neskôr tak až potom budem vedieť či tam musím ísť a nasadia nejakú liečbu alebo ostanem doma, ja len dúfam, že už nikam nebudem musieť ísť

ako sa má beuška?

jaji ty si opäť v práci? a s kikom je sestrička? :slight_smile:

marcy kukám že cestujete :dizzy_face: šťastnú cestu a hlavne veľa oddychu :dizzy_face:
20. bře 2008 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Matka, vitaj znovu doma, drzim palce aby ti dali liecbu na doma, aby si mohla byt s Diduskou...ozaj ako zareagovala ked ta videla??
Ivet, brava, pekne cvic - vysledky budes citit tak po druhom alebo tretom raze ako budes cvicit nie hned....ale uvidis...
dnes sa mi zda ze je uz piatok ale je len stvrtok, zajtra mozno pojdem skor domov, vsetci tu hovoria ze vacsinou sa robi mezza giornata, uvidime :slight_smile: ale je krasne slnko modra obloha, len ten vietor je dobre studeny
20. bře 2008 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte
:slight_smile:
marti tak si doma,,diduska musela byt strasne stasna ked ta videla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

vcera sestricka dorazila v poriadku..hned sa v hoteli aj najedla..nevedela sa dockat na tal.kuchynu :sweat_smile: jej sa strasne paci a chuti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

rano sme boli v imole sli sme s teou a ujom na mercato..zase sme minali peniaze :sweat_smile: kupila som si zaclony ,este ich musia doma presit a mozem vesat :wink:

vecer idem do prace tak neviem ci sa tu este stavim mozno ked pridem,alebo zajtra

ivet tak ti takto srandujes ze si budem pisat z matkom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mne to neva...mozno ani vela casu nebude,ale hlavne ze tu nekdo bude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2008 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
AHOJTE
je tu nekdo?Bea je desne protivna jsem z ni na nervy :rolling_eyes:
Marcy cvicila jsem a bea po me skakala tak to mam i ze zatezi :sweat_smile:
Jaji tak buon lavoro mate plno?
Marti jaky to tam bylo?Chovali se k tobe aspon dobre?
20. bře 2008 v 17:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak me ten internet ted jde dobre a to mi ma prijit ten kluk se na nej kouknout tak nevim jestli ho mam odvolat..
20. bře 2008 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak kocenky kde jste?
20. bře 2008 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky tak ste tu niekto?

ivetka ty si si tu sama pokecala? nik tu nebol ... :confounded:

maličká keď ma zbadala tak bola zrejme šťastnučká :dizzy_face: :dizzy_face: hneď mi začala gagotkať :dizzy_face: zrejme mi vravela že kde som sa courala :grinning:

marcy tak ty už len zajtra do robôtky a veget? :dizzy_face:

jaji ako je v práci? a ako to zvláda kikuško? :confused:

a kde sú ostatné holky? čo Aďka, Dani, Maci, Katka? :confused: :confused:
20. bře 2008 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko
tak jsme se vcera Marti minuli ja vypla pc po devate hod..
Marti a co Lukaska budes jeste hlidat?
Za tyden uz letim a v cz je snih a zima..
Jdu s kamoskou na kafe do mesta..Preju hezky dnik :dizzy_face:
21. bře 2008 v 07:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte

vidim,ze si si vcera ivet sama pisala :frowning2:
ja som bola v praci,neskor som musela odbehnut a odviest segru s kikom domou,nakolko chcel spinkat a uz som nechcela aby zaspal v kocari...v noci sa mi zacina moc budit aj 4-6x :frowning2: asi zubky uz sme mali taky pekny rezim,ze zaspaval o 20-21hod a zase sa nam vsetko pokazilo :angry: skoda..

sestricka vyvarada,donesla udene tak bude robit nejake rolky ci co to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
rano sme sli do ipru,nakupili a trepali sa s kapsami peso :grinning: :grinning:

ivet tak uz aj ti pojdes domou? :frowning2: a nakolko?urcite sa tesis :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

marcy neviem ci sa este ozves ked nie tak prijemnu dovolenku :dizzy_face: :dizzy_face:
21. bře 2008 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte
tak maličká teraz zaspinkala tak uvidím ako dlho vydrží v postieľke
21. bře 2008 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
aj mne kiko zaspinkal..ved rano sa zobudil o 6hod. neskor zaspal a ked sme vosli do obchodaku sa zobudil :pensive: tak bol ako certik :angry: ale teraz by mohol dobehnut spinkanie :wink: a asi pojdem aj ja :grinning:
21. bře 2008 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Je tu nekdo?Ze se ptam :sweat_smile:
Jaji to vis tesim se budu tam do 13.4.mozna se ozvu pres kamosku..
A ty teda pracujes me pripada ze jsi dnes nebyla v praci..
Byla tu kamoska ze svoji malou no doted jsem po nich uklizela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Marti a jak je?
21. bře 2008 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte

malá už spinká, celkom sa čudujem

ivetka neviem ako s Lucaskom či to od tohto pondelka zvládnem alebo tu Zuzane ešte ostane na pár dní svokra :confounded: necítim sa na dve detičky ešte neviem ako s mojou malou :confounded:
ako sa máte vy? čo beuška?
21. bře 2008 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
marti
hlavne se dej do kupy ty..a musim ti rict ze mas velikansky plus ze ma jako oporu uja a Matka jsou opravdu super jak se o tebe a Didi staraji..byl svatek otcu ale oni si zaslouzi taky blahoprani.. :dizzy_face:
Jinak Bea se naucila kolo kolo mlynsky tak chce delat jen to..nevim jestli to znate v sk..
21. bře 2008 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
veru u mňa majú velikánske plus, veľmi si vážim že tu môžem byť a že pri mne stoja
a jasné že poznáme kolo kolo mlynské :dizzy_face: tak máte zábavku čo? :slight_smile: nič iné nerobíte? :sweat_smile:
a čo tvoj chrbát?
21. bře 2008 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
kukuk je tu niekto?

No Marti vitaj :slight_smile: to sa tesime ze ta pustili domov, este nech povedia vysledky a nasadia liecbu a bude snad lepsie.

No nam teda lepsie nie je, dnes som musela s malou zase ist k Dr., lebo mala horucku a som si myslela, ze idem radsej teraz este ako by som cez sviatky po pohotovosti lietala...Tak ze ma trosku zaoalene usko, dala nam nejake lieky a ze v utorok sa mame prist ukazat. No a ja tak podobne ako mala, vecer mam horucky, strasnu nadchu...no ide ma porazit...

Jaji tak ty si v robotke uz? No super aj ja by som hned sla...
21. bře 2008 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
jééj ahoj Dani ako sa máte? čo Leonka? na tej operácii ste boli? ako ste dopadli?

a ako jej je teraz? :confounded:
21. bře 2008 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Bea uz spinka..
Dani no tak snad se z toho uz dostanete vzdyt uz to mate pres tyden ne?
Marti to te vsechno ceka s Didi delat kolo kolo apod.. :wink:
21. bře 2008 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte, fuuu to sa uz lepsie dycha ked ma clovek pred sebou 20 dni volna... :grinning: :grinning: no vy co na toto ochladenie, sneh na velku noc? je pravda ze je moc skoro tento rok ale tak predsa velka noc je velka noc...
Ivet tak si cvicila?
21. bře 2008 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Marcy presne znam ten pocit byt posledni den v praci a mit dovolenou to je uleva..
A jak se tesi tvuj milacek na dovcu?
Ja cvicim ale zatim ty zada v noci porad boli.. :confounded:
21. bře 2008 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
no ak nebudes vidiet zlepsenie po tyzdni, chod sa radsej ukazat doktorke, ale cez den ta nebolia, len v noci?? to co je??
tesime sa, len akurat ma nasral, tak pika....este sme nejedli, tak to sme vzdy nervozni ked sme nenajedeni, ale tak uz mi vsetci tak mozu vyliezt na hrb...
ahahha, citim sa ako cez letne prazdniny, ked sa skonci skola a pred sebou vela vela volnych dni...to boli teda casy :slight_smile:
21. bře 2008 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
To boli casy..ted posloucham cesky radio a hrajou nostalgickou hudbu a chce se mi hrozne zit v cz..je to blby ale ja si tu poradne nezvykla..manzel to nechape ale pritom i on by v cz nevydrzel zit..no nic :zipper_mouth:
21. bře 2008 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
veru veru je to v nas :slight_smile:
21. bře 2008 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
A co uz balis nebo pripravujes se?staci vzit jen plavky a pas ne?
21. bře 2008 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
este nemam ani valigiu,nic, ideme jest a potom zacnem...baci
21. bře 2008 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek