• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

4. června 2017 
juj babule dakujem vam,ze ma capete.ste zlate.ta pani je velmi mila,mne velmi pripomina moju babku a mala je v jej pritomnosti dobrucka.zda sa,ze to bude ok.som z toho inak dost na nervy,ale co mam robit.svokru mam o tri poschodia vyssie nado mnou a malu vidi tak raz za tyzden na 20minut.... :frowning2: .ale co uz....
zarobit zarobim,lenze potom som velmi unavena cez den a byt s malou hore cely den tiez nie je sranda a tie peniaze su podla mna zasluzene.a v tejto dobe sa naozaj neda vyzit len z jedneho platu.takze od bud.stredy by som mala zacat pracovat.-
pozeram,za skoro vsetky mate skusenosti z auparovanim..len ja nie
11. bře 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko babky, blahozelam Danke a Lulke k praci. Tak to vyzera,ze vy zacinate v pracovnom kolobehtu a ja pomalicky koncim.
Ma tu dojst nejaka 20 rocna na zapracovanie, advokat nevie, ako to bezomna zvladne, ale ja mu vravim,ze kazdy je nahraditelny, aj ja. Uvidime,ci sa mu tato baba bude pozdavat. Dufajme,ze ano.
Zacina sa to tu rozbiehat a tak vas necham, a prajem krasny dnik.
12. bře 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko..
dani tak ty uz zacnes pracovat a kde ?to je dobre peniazky sa vzdy zidu a ked dojde mamina ze sa bude starat o malu..
ja tiez nema skusenosti s auparovanim---

lulka tak tvoja svokra je taka?a co ze ma nastarosti ked nemoze malu varovat?
12. bře 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
co sa tyka ivetky sem-tam je na skype ale sem neviem preco sa neozve... :frowning2:
12. bře 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babky, dneska tu nikoho? to za to,ze vonku je tak pekne,ze??? :sunglasses:
12. bře 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, eriko, trefila jsi to, ja ted dosla s malym, byli sme na prochazce v pristavu:slight_smile: Akorat zase celkem fouka, tak doufam,ze mi neonemocni. vidim, ze tady vsechny pomalu zacinate pracovat, teda krome tehuli:slight_smile: Preju vam, at to vyjde a jste spokojene. Jinak tech stranek na aupair znam vic, kdybyste potrebovaly, ale tady ta, co sem sem napsala je urcite nejlepsi. A lulka, to teda je ale zvlastni tchyne, ze ti nechce hlidat. To ta moje by si maleho klidne odstehovala k sobe,to spis ja ji ho nechci nechavat, protoze ji je uz 74. jenze vysvetlete ji to. Ona mysli, ze kdyz za cely zivot toho tolik zvladla a vychovala x deti a ma tolik zkusenosti, ze je proste ten nejpovolanejsi i na hlidani maleho. no ja to vidim trosku jinak, tak se sem tam neshodnem:slight_smile: Ja osobne se do prace moc nezenu, sem lina:slight_smile: Doufam, ze pritelovi podnikani pujde a uzivi nas. A stejne planujem druhe miminko, takze by to ani neslo. Tak jo, budu koncit, jen sem se chtela ozvat, kdyz tady dnes moc nikdo nepise:slight_smile: Mejte se pekne a uzijte si zbytek dne
12. bře 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Paulinko, dufam,ze malicky sa nenachladil. Nam ked sa tiez podari druhe, tak do prace tak skoro nepojdem, ale nikdy nevies, co do vtedy este bude, aj ked drahy spomina uz druhe, a este jedno nie je tu.

Lulka s tou svokrou nezavidim, ale ani tebe Paulin, ale potom vy by ste nezavideli ani mne, moja je muslimka. Je dobra, ale ked bola u nas musela som vsetky fajne klobasky dat do pivnice, a aj vsetke flase vin poskrivat, poprekaldali mi polovicu veci v byte, ze po tom som len zazerala na manzela, a tak si myslim, ze kadza svokra ma nieco.

Prajem vam pekny vecer vsetkym, pate dievcata.
12. bře 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

fu kocky mne sa tu prehnalo tornado, mala som tu na navsteve 3 kamaratky a s mojou malou tu bolo dohromady 6 deti :stuck_out_tongue_closed_eyes: , mam na tyzden upratovania a to som predtym vygruntovala komplet vsetko, ale cipsy mame vsade, puzle, gumennych medvedov, postavicky s kinderiek a lego dohromady....No hroza, inac bola prevaha chlapcov 4:2 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Aj tu bolo dnes riadne veterno.

Jaji idem do tej kaviarne na namesti ako som bola minule leto, a super ze budem mat zmluvu na 6 mesiacov, tesim sa bolo tam super, aj sefovci velmi mily a korektny, aj plat fajny, trinkgelty tiez dobre, tak sa tesim, keby som tam nebola minule leto robila, urcite by som si nemohla dovolit byt celu zimu doma s malou.... No budem mat 6 dnovy tyzden po 9 hodin, tak aj bude makacka a na kupko s malou cez leto to mozem zabudnut...
12. bře 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani to je super ze si nasla pracu ja este nechystam hladat vratim sa na leto do hotela kde som pracovala..chcela som teraz nieco na upratovanie ale maly zatial je v jaslach len do 12.30 takze pockam az bude aj spat tam..

co sa tyka svokier tak to by som tu popisala :grinning: :grinning: ta moja tiez ked pride si tu robi jak doma..vsetko by dala ako chce ona..no :confounded:
12. bře 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute babenky,
ja sa na svokru stazovat nemozem, byva dalekooo, ale taka co by mi postrazila obcas babo by sa mi zisla :grinning: :grinning: teda, ked sa narodi, lebo tu nemame absolutne nikohooooo :cry: ale dako to zvladneme :slight_smile:
Baby ja idem zajtra na slovac, vraj dnes nasnezilo (v bb) tak po tom jarnom pocasi zasa do zimy..
Danka super s pracou, ja by som tiez uz daco brala, hoci teraz nemozem zacat. Minule mi volali z jednej pracovnej agentury, kam som zaniesla cv pred rokom, ze maju sk firmu, kt v rime potrebuje niekoho, kto ale bude vela cestovat.. a kedze som tehu tak samizrejme, ze ma nechcu.. a cely ten rok predtym nic..ked som hladala.. ale snad neico neskor. kazdopadne super, super pre teba :slight_smile:
Erika 16. na ta myslim, daj vediet :slight_smile:
babenky idem daco uvarit :angry:
pekny vecer
12. bře 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko vsetkym.o svokre uz pisat nebudem,je to na dlho a ona je velmi zvlastna,ale zase ked sa da,alebo ked sa jej chce pomoze,aj ked ona radsej pomaha materialne...kupi malej veci,hracky,mne spravi nakup-sice po svojom(veci co ja nejem,ale nevadi,ratam jej to k dobru,ze sa snazi).
ani mne sa do prace nechce,ale chcem pomoct manzelovi,chudak ma toho vela a je uz unaveny.tak nechcem,aby mi zostarol predcasne
13. bře 2009 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby,

Ada uzi si vsetko dobre na Slovensku, aj ja idem 26, ale dufam,ze sneh uz nebude, a bude svietit slniecko ako tu.

Danka drzim silne place k praci, je super, ze ides niekam, co poznas, aj ked nebudes si moct uzit mora, nevadi, vsetko zle je na nieco dobre, uzi je si aspon mala, a ty mas stale jeden den na oddych, tak mozes vyuzit ten na 100%.

Lulka, jasne, ze chces pomoct manzelovi, z dvochplatov sa lahsie zije, apotom budes aj troska medzi ludmi.

Jaja, ty si este uzi kustik domova, na pracu je stale casu dost.

Paulin, aj tebe pekne rano, a vsetkym krasny slnecny den.

Sused mi prave zvestoval, mail vcera ecogrrafiu, budu mat chlapca, a cakali dievcatko. Uz sa neviem dockat pondelka. :sweat_smile:
13. bře 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky,

inac chcela som sa spytat, stalo sa tu niekomu ze mu nevyslo sono, myslim, ze vam povedali co cakate a predsa sa vam narodilo ine pohlavie. Lebo moja suseda, pri prvom, (no dnes ma 8 rokov) vraj jej povedali ze dievca a ona nakupila vsetko ruzove a nakoniec sa jej chlapec narodil. No a potom mala este dalsie 3 deti a taka bola s toho prveho sona sklamana, ze uz sa pri tych dalsich nespytala a nechala sa prekvapit. Ved aj tak uz mala nakupene aj ruzove aj modre :grinning: :grinning: :grinning:

Juj moja bambulka zase horuckuje, ale mame apuntamento u Dr. poobede, tak vravela ze nas posle na dake vysetrenia, ved to nie je mozne, stale ma horucku a ziadne ine priznaky :confounded:

A u nas krasne slniecko dnes

Pekny den vam prajem kocky.
13. bře 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
dufam,ze s malom to nebude nic vazne, mozno len ta zmena pocasia, raz teplo, potom zima. Na detoch sa to urcite rychlejsie objavi ako na dospelych. Daj vediet, co to je.

Drzim palce.
13. bře 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

dani tak to je fakt divne ze ma stale horucky dufam,ze to nebude vazne... :wink:

tosi ty si uzi doma :dizzy_face: :dizzy_face:

aj my tu mame krasny dnik dufam,ze vydrzi ...

vcera som v jaslach povedala ,ze davaju kikovy ine plienky ako som doniesla.a este mi povedali,ze nema veci na prezlecenie ked sa zaspiny pritom som ich doniesla dnes mi ukazala ale plienok niet ani veci no pekne zaciname.. :angry:
13. bře 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajaj, asi by si mala nejako tie vecicky poznacit, aby sa nepotratili stale. Pamatam si ze moja mama stale mi vysila inizialky na vsetko.
13. bře 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babky, nikoho tu niet, tak prajem aspon krasny weekend. Pate
13. bře 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

tak boli sme u Dr. no pozrela ju, tiez nic nenasla, povedala, ze mam davat tachipirinu a v pondelok prist, alebo po pripade na pohotovost...A ked jej horucky prejdu, napisla nam papier do nemocky na odbery krvne...

No jaji tak to teda nie je bohvie co v tych jasliach, my to v skolke mame tak, ze maju erarne veci na prezlecenie, ale kazda mamina predsa len nabali daco svoje a to ma mala v skrinke. Ked treba idu pozriet co mame svoje na prezlecenie a daju jej to a ked nam daco chyba, dolozia ich. A ja to skoro vzdy kontrolujem rano, ci to tam mame :grinning: .

Prajem vam krasny vikend kocky :wink:
13. bře 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko..

baby mozno to je aj moja chyba ze som mu veci doniesla hned od zaciatku ako sme chodili sa zaucat..ale mozu byt viac attente... :unamused: ja som si tiez myslela,ze veci na prezlecenie maju v skrinke ale na kolko v skrinke su 3 deti tak by tomu asi vobec nerozumeli..prvy krat ked som dala malemu bundu do skrinky nasla som ju dole z hacika nakolko su tam len dva haciky a tie deti co uz chodili do jasli mal kazdy svoj..no asi im tam bunda vadila.co uz..
14. bře 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko

kocky kde ze te vsetky?ked som tu ja nik tu neni :grinning:
ideme do cirkusu pozret zoo :wink:
15. bře 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ted sem vubec nemala cas sem psat, maly je cim dal aktivnejsi a ja cim dal unavenejsi. vcera sme se ho s pritelem snazili unavit venku a nakonec sme dosli domu, on byl plny energie a my jen padli do postele. No a dnes sme zas hledali vhodne svatebni misto na pristi rok, to sme vyjimecne padli vsichni. Doufam, ze vy jste si uzili klidnejsi vikend a meli ste taky hezke pocasi jak my tady. Jinak Langkofel, preju, at je mala zdrava a prejdou ji ty horecky, snad to nebude nic vazneho. no, silene se mi zaviraji oci, takze jdu spat, zitra sem pridam neco vic. Mejte se moc pekne, dobrou noc.
15. bře 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko

no aspon niekdo sa tu ozval :grinning:
my sme mali krasny vykend boli sme v parku a v zoo :wink: tiez kiko sa neunavy a my sa nevieme dockat kedy pojde spat aby sme sli aj my :grinning: :grinning:
16. bře 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievcata, zdravim vas.
Landgofel, dufam,ze mala ti je uz ok, ze to nebolo nic vazneho-

My sme boli dneska na eco, a uz vieme co to je :slight_smile:
16. bře 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee, a co to teda bude eriko? nenapinej:slight_smile:
jinak vidim, ze na tom s tim aktivnim ditetem nejsem sama:slight_smile: Akorat ze kiko ma rok a 9 mesicu a my jen pul roku....no asi se jeste mame na co tesit:slight_smile: Jak to bylo hezke, kdyz mel dva mesice a spinkal a jedl a spinkal a nic nedelal:slight_smile:
16. bře 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babenky zdravim zo slnecneho slovenska :slight_smile:
Erikaaaa gratululem nech je to cokolvek, urcite je babo v poriadku a to je najhlavnejsie. (ale aj ja horim zvedavostou :grinning:
Danka, kedy budete mat vysledky z krvi? Nech je vsetko v poriadku :slight_smile:
Paulinka a nasli ste pekne miesto? :dizzy_face:
Jaji ako sa mas? ja som na sk, ale ked sa vratim popisem viac :slight_smile:
dnes som bola u zubara, kto to tu spomynal?
babenky pekny dnicek, ozvem sa asi uz az z domu buduci tyzden.
16. bře 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievcata,

Paulinka,Ada ja tak rada napinam. :grinning:

Adi uzi si vsetko dobre doma, zotav sa a nazbieraj cerstvych sil. Isla si sama, alebo s priatelom?

Tak ok, baby, bude to ....

ccccccc nnnnn nnnnnn nnnnn nnnnn dievcatko :grinning:
16. bře 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
erika blahozelam....teraz mozte zacat kupovat a vyberat meno.. :slight_smile:
16. bře 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaja, dakujeme.

Uz som aj nakupila, nedalo mi to a vosla som do jedneho obchodu, a nieco pokupila, ruzove, cervene, :grinning: som nesmierne stastna.
16. bře 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
erika uzivaj si to tera to je najkrajsie obdobie..aj ked potom bude este krajsie :grinning: :grinning:
nekupuj prilis male vecicky.. :wink: ja som tiez kade chodila sa mi vsetko pacilo a vela veciciek ani neobnosil
16. bře 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak predem moooooooooooooooooc gratuluju Erice k holcicce, urcite jsi silene stastna. Hned je to takove realnejsi, kdyz uz vis, co to je, ze:slight_smile: Mimochodem my jak byli na 3D ultrazvuku a rekli nam, ze to je kluk, okamzite sme vyrazili na nakupy taky:slight_smile: A jak psala jaja....maly ma a mel milion veci, z cehoz neco nemel ani na sobe...hlavne ze byla maminka spokojena z nakupu:slight_smile: v kolikatem si vlastne tydnu ted? Ja kdyz byla tehotna, strasne se mi to tahlo, mi prislo, ze to trva snad pet roku. A co se maly narodil, tak to zas rychle utika, takze to tehotenstvi si uzivej. Jaja ma pravdu, je to to nejkrasnejsi obdobi:slight_smile:
Tosa: doufam, ze se mas na slovensku pekne, aspon ze i tam uz sviti slunicko, ja si ted cetla zpravy a pry ma u nas zas nasnezit:( a to jedu za mesic domu, tak snad ten snih uz nepotkam. jinak ty mista na svatbu sou nadherna, akorat zrovna to, co se mi nejvic libilo, melo silene predrazeny pronajem, takze asi budem pokracovat v hledani nejake levnejsi varianty. A mimochodem pulka terminu na pristi leto uz je obsazenych, to sem teda necekala.
16. bře 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek