• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

10. listopadu 2014 
paulino to fakt si drzala dietu a si to aj vydrzala?8kilje do :confused: a byt bez cokolady a zmrzky to by som nevydrzala :grinning:
2. dub 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaji, no ja musela, ty potize byly fakt silene, takze se to zvladat proste muselo. A pak sem si na to casem i zvykla:slight_smile: Kdyz sem si chtela doprat neco sladkeho, davala sem si bily jogurt s pomerancem:slight_smile: Ale to jen nekdy, radsi:slight_smile: NAstesti to zrovna bylo zimni obodbi, takze ta zmrzlina me tak nelakala. No a dobrych 8 kilo dole, pak uz se mi to nastesti nevratilo nahoru:slight_smile:
2. dub 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja pracujem ako freestyle barwoman-takze ked som za barom ludia ma ocumuju,ked robim koktejly...no mam 65kg a mala som 54kg pred porodom tusim okolo 60kg a to uz do mna v praci hucali,ze mam schudnut.inak pracujem v roznych vecernych podnikoch aj v takych kde sa robi striptiz,takze musim nejako vyzerat-oproti tym babenkam co tam tancuju.na leto pojdem bud do pineta v milano marittima alebo peter pan v riccione...tak sa musim teraz trapit
2. dub 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulk atak ty po takych podnikov pracujes..moj muz ke dchodieval na disku tak casto chodil do pineti :slight_smile: ale to uz je davno predavno.. :grinning: tak chodia vseliaky vip
pauli tak to je dobre ze sa ty tie kila nevratili ja cez leto schudnet ked pracujem ale v zime sa zase nabere...teraz mam okolo 58-60 po lete tych 53-54
2. dub 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaja ja nemam pinetu moc rada,ale dobre platia....takze tlo tam poznas?a alfovi sa tam pacilo?juj mne by sa zislo teraz aj tych tvojich 60kg...
2. dub 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulka: aha, tak to chapu, za tim barem je to jasne, tady pomalu musis byt modelka, aby te vzali delat barmanku:slight_smile: Ale teda 65kg neni vubec zadna nadvaha. Zas to s tim hubnutim moc neprehanej, nebo zacni chodit do posilovny a zamer se vylozene na ty partie, co ti delaji problemy. I kdyz me se to radi, ja v zivote v posilovene nebyla:slight_smile: kazdopadne ta bezcukrova dieta je super:slight_smile:
jaji: teda, ty si uplne stihlounka, po lete 53kg, to ja mela tak mozna na zakladni skole:slight_smile: Ja se driv pohybovala kolem 65, 67kg, po te diete tak 60, behem tehu 74!!! a ted 57kg. No maly mi dava zabrat, takze ani diety nepotrebuju nastesti.
2. dub 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievcata, zdravim vsetky.
Uz som spat, ale len tak narychlo, ze vas pozdravim, nemala som vlastne ani casu este pisat. Dosla som z domu, a na mna cakala kopa roboty, ako prve dokoncit atto di opposizione per decreto ingiuntivo, a teraz staaale nieco.

Ada, ciao, ako sa mi mas? Brusko rastie??? Ja zacinam sa citit nejaka tazka, a nemotorna, chodim ako pokakana :grinning: , a zacinaju mi aj nejake bolesti v podbrusku, mam aj zltkavy, niekedy biley vytok, tak uz sa tesim na tyzden k lekarovi, ze co to bude. Baby, mali ste nieco take? Cim to bude? Alebo tie bolesti su len ohladom toho, ze sa mi zvacsuje maternica??? Citim sa ako keby som zjedla futbalovu loptu :slight_smile: . Adi, a ty??? Co mas noveho?
Este som vas nestihla precita, ale ja sa napravim, :angry: . Len vecer som uz taka vystavena, ze sa mi nic nechce, este dobre, ze mi manzel pripravi veceru, a ja mam ozaj oddych.
Inac doma bolo super, len kratko a tak boli zhony, vsetko vybavene, oslava bola fajn, mamina potesena, len nikomu sa nepaci meno Yasmine, kazdy ma nahovara na Lilianna, Miraim, a vselijake ine, tak neviem, co z toho bude.Joooj, uvidime. Zatim babky drzte sa a pekny dnik vam aj detom.
2. dub 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
erika vitaj nastap..urcite doma bolo super len kratko co... :unamused:
2. dub 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko dievcata,
Jaja, mas pravdu, straaasne kratko, ubehlo to ako voda :unamused: . Dufam, ze Kiko je ok, aj ja si myslim podobne, ako vy, ktovie, co sa mu v skolke prihodilo, ked tam nechce ist. Kamoskin maly ma 4 roky, a jej zase vyplazuje jazyk, nadava, a ona s nim stale pekne hovori. Vysledok jedine skolky.
Ada, preco si sa odhlasila z university? Nestihas? To je mi luto. A na nejake prispevky urcite budes mat narok, zavisi od prijmu, takze ako slobodnej ti urcite nieco daju, kdezto ako vydatej beru do ohladu aj prijem manzela, a tak sa moze stat, ze ti nedaju nic, informuj sa.
Pauli, tak uz mate presny datum svadby, super, blahozelam este raz, a tesim sa uz teraz na nejake tie fotky. Som rada,ze nakoniec ste nieco vybrali rozhodli sa na isto. :grinning:
Langofel, obdivujem ta, si silna osoba, a troska zavidim ten krb, urcite je to super atomosfera, aj ja ho planujem v domceku na SK.
Lulka, takze ty pracujes v takom bare, uz chapem ten tvoj plat. Neviem si sice taky bar predstavit, nikdy som v takom nebola, ale ved ked ty si spokojna, to je najhlavnejsie. Tvoj muz asi neni ziarlivy, moj taku robotu by ma robit nenechal. :grinning:
Tak babky, ked som niekoho vynechala, sorry, ja idem zase nieco porobit, dufam,ze to dneska nejako postiham.
PEkny dnik, stavim sa tu mozno cez obed, od 13.00-14-30.cafko
3. dub 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko holky,
Erika se konecne vratila,to je fajn. Zdravim te opet tady, doufam, ze doma ses mela dobre. Jak jsi se ptala na ty bolesti a vytoky, tak ja to mela taky. Prva sem se z tech bolesti nervacila, ale nekde sem pocetla, ze se to tam proste vsechno roztahuje a i svaly jdou nekde bokem a napinaji se, tak to proste boli. Ale pozor na to tvrdnuti briska, to uz by nebylo tak dobre. Ale tak jestli jdes pristi tyden na kontrolu, radsi se optej, at jsi klidnejsi. Tyjo, uz si 26.tyden, za pulkou tehu, zvladas to zatim fajn? A kolik kg mas nahore? JInak dekuju ke gratulaci k svatbe, na fotky si ale jeste dlouho pockas:slight_smile: A zasmala sem se, jak jsi psala Lulce, ze tvuj pritel by te v baru delat nenechal..muj je uplne to stejne. Ja uz teda v jednom delala, ale po mesici sem musela skoncit, nebo by to spatne dopadlo:slight_smile:
3. dub 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko baby,
jeej Erika vitaj naspat :slight_smile: tak doma pohodicka? s bruskom to mam podobne ako ty, tiez som zacala chodit trosku nasiroko :grinning: a malinka kope ako futbalista, a podobieva ma podbrusko.. ale vytoky nemam, ja som brala tie antibiotika a daku mast, som to spomynala, ked mi nasli totho streptoccoca (aj Danka o tom pisala). SKolu som nezvladala.. vsetko bolo v taliancine a som slubila, ze ked otehotniem, zacnem sa ucit francuzsky... no ale je to drina, a teraz este ani neotvoria kurz, lebo maju malo ludi.. tak hladam daku ucitelku.. my meno este stale nemame, ale dohodli sme za, ze vyberieme 2-3 co sa nam pacia a rozhodneme sa ked sa bublinka narodi, ako sa jej bude hodit, ja si myslim, ze to budeme vidiet :grinning: (aaa prvorodickovska naivitaaaa :grinning: ) este mame 4 mesiace, teraz hladame kocik.. ty uz mas?
Danka ahoj, mala sa ti ako ma? uz jej to uplne ustupilo s teplotami? dik za kociky, pozerala som quinny, tie sa mi celkom pozdavaju. kamaratka ma bogaboo a po 2,5 mesiacoch sa jej pokazila ta rukovet co sa da pkeklapat ( a aj jej 2 kamoskam co ich maju) lahko sa ovlada, ale pre mna je moc nizky. ja som pozerala stokke, sice dizajn sa mi nepaci (pripomyna mi restauraci na dunaji na moste - bystrica sa asi vola, take ufo) ale mas kontakt s babom, ale tie ceny su sialene, bez vajicka stoji 1,200 ale zasa da sa inde zohnat za polovicu. ozaj baby nemate skusenost s inglesina alebo peg-perego? tie tu vidim velmi casto.
3. dub 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji, Lulka a mali ste stability s trojkolkami? kamaratna vravela, ze v meste, ked sa vychadza casto na obrubniky nie su take stabilne... Jaji Kiko ako? spytala si sa ci sa nieco nestalo? Dufam, ze dnes to bolo lepsie.
Lulka ja som vzdy schudla, ked som zacala pravidelne jest, ranjakovat a mensie davky castejsie a pomedzi ovocie. Ale nejaku dietu neviem.. len som teraz mierne v soku, po tych vasich cislach :astonished: Jaji, ty si ale dost vysoka mi pride na fotkach. Lulka dufam, ze sa ti podari dat tych pak kg dole, ale ako ide teplo, tak je to asi lahsie, dat si iba salatiky a tak..
Pauli ja som bola vahovo na tom asi ako ty, teda pred tehu okolo 62 ale teraz som uz nabrala 10kg (a iba 24tt) ..som zvedava co ma caka do konca.. Erika ty si ako na tom?
3. dub 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: Ako som ja na tom, well, ja som bola stale okolo 64,65, a vcera vecer som sa prave vazila, tak mam uz 77, joj, dufam,ze potom tiez nejak schudnem.
Ku kocikom, my sme tiez uz pozerali nieco, peg perego sa mi tiez celkom paci, ale ja naisto chcem styri kolesa, a stabilne, nie take otocne. Ako pisala Danka, kociik musi byt lahky, lahko manovratelny, a s moznostou chodit aj po schodoch, ja strasne rada chodim na prechadzky, aj do parku, kde su skalky, tak to musi jednoducho vydrzat. Zatial este ho nekupujeme, pockame na jun.
Ada a tie tri mena, ake su? Kamoska mi navrhovala nejake slovanske mena. ALe ved kazdemu sa nieco ine paci, ze? Keby si tak mohla vybrat mala :grinning: S tou skolou ta teda chapem, nie je to lahke studovat v cudzom jazyku. A francuztinu som sa chcela zacat ucit aj ja, len kvoli tomu, aby som sa nejak dohovorila so svokrou, ked k nam pride. Zabudla som na francuztinu pre samoukov, chcela som si ju priniest zo SK, ale co uz, nieco najdem aj tu, aspon par slov a viet do jula. :slight_smile:.
Jaja, Kiko ako dneska v skolke, uz lepsie???? Dufam,ze ho to preslo.
Paulin, mame rovnakych manzelov :grinning: A tvoj maly ako? Spominala si nieco o vyzive, ja si myslim, ze robis dobre, ze ho ucis na nasu stravu, myslim tym vsetko cerstve. A potom si doma, mas cas na to mu to pripravit. Ved tu je vsetko uz na pol pripravene, ani ja malej nedam tak skoro syr. Ja si myslim,ze je to priskoro.
Well babinky, idem si kustik oddychnut, vylozim nohy na stolicku a precitam nieco z novin. Pate zatial.
3. dub 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Erika, ja som zatial 73, ale som si urobila kasu (zasa) na obed, ja neviem co mam na nu taku chut. predtym som ju nejedla niekolko rokov a teraz... s menami nevieme, mali sme Anais a Amelie, ale teraz som si uz nie ista... kociky som aj ja pozerala peg-pereo, teda vudela som ich zopar mamickam a pochvalovali si ich. ja chcem urcite otocne kolesa s fixnymi sa tazko manevruje. a tiez asi 4 kolesa, ale tie vpredu blizsie pri sebe. ja chcem ete pozriet detailnejsie ten stokke, len je moc drahy a celkom uzky pre dieta na sedenie.. a aj mcLaren sme videli, a potom este nejaku japonsku novinku, co vazi iba 5,5kg!! je to vlastne iba sportak, ale je doktormi certifikovany aj pre novorodencov (letnych asi :grinning: ale tiez je cez tisicku..a inglesiny chcem popozerat.. a zacala som hladat byt.. dufam, ze daco najdeme do mesiaca, dvoch lebo potom sa mi uz bude tazsie balit.. z franinou- fakt vela porozumies z talianciny, je to skoro to iste...tie zaklady ti pojdu lahko, len ta vyslovnost... pekny dnicek a oddychni si poriadne, kedy ides na kontrolu? daj potom vediet, co ti povedali, vsetko dobre. papa
3. dub 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre odpoledne,
tosa: copak jsi vlastne studovala za skolu? Ja si zas v tehu rikala, ze bych se dalkove prihlasila na nejakou vysku u nas:slight_smile: A asi vis, jak to dopadlo...:slight_smile: Mozna az maly vyroste:slight_smile: Ted na to proste neni cas. JInak s tim jmenem, nejsem si jista, jak je to v italii, ale v cesku si ty jmena musela mit vybrane uz pred porodem, jakoze to museli mit vyplnene potom pro matriku. Ale ja treba holcici jmeno nevyplnila a nic nerikali, tak snad chvilku pockaji. A uz teda mate nejake navrhy? Tyjo a to jako fakt, ze ty kocary stoji kolem 1200euro? Ja se tady prave vubec nedivala po cenach, oba dva mam z ceska. Ten prvni me vysel na 6500kc a druhy na 2800kc:slight_smile: Ale premyslime o nejakem novem pro maleho na ted, tak uvidime. Hodila by se mi ta preklapeci rukojet, protoze kdyz jdem proti slunku, maly z toho sili. JInak co se tyce te vahy v tehu, me to naskocila az tak od 6.mesice, do te doby sem vlastne nic nepribrala a pak naraz buch, 10 kilo nahore:slight_smile: No to byli ty moje cokoladky a prezirani se vseho:slight_smile: Ale jestli vas to uklidni z tech 15 kilo, co sem dala nahoru, sem 8 nechala v porodnici, 5kg slo dolu prvni mesic a do 3 mesicu sem byla jak pred tehu:slight_smile: Slo to rychle a to sem vubec necvicila:slight_smile:
Eriko: no ja myslim, ze snad vsichni tady sou zarlivy, takze ti nasi pritelove az takova vyjimka nebudou:slight_smile: Jinak davidek v pohode, ted je celkem hodny a naucil se i hrat sam, jen vecer jaksi spatne spava. No a zrovna vcera sem stravila 3 hodiny v kuchyni varenim tech jeho kasicek. A to sem udelala jen zeleninu, dneska me ceka jeste ovoce:slight_smile: Ja si dycky navarim do zasoby tak na 2 tydny a pak mam pokoj. A stejne, i kdybych mu kupovala uz ty pripravene presnidavky, zeleninove tu nedelaji, tak varit bych musela tak jak tak. A sem rada, ze se mnou souhlasis s tim syrem:slight_smile:
3. dub 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
babky, sef ma pustil skor, utekam domov, krasny weekend prajem , drzte sa mi
3. dub 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
nemohla som skor..mala som na navsteve tetu s ujom tak sme rano pobehali po trhu potom v ipri a ked som prisla domou bol cas ist pre maleho..
rano to bolo hrozne zase plakal..a to sme mali ist na buse ale zabudli sme doma plysove psa ktoreho si bere do jasli a s nim aj spi tak sme sa museli vratit a tak by som nestyhla bus.volala som muza nech prenas pride...nastastie mohol prist..no je to zle ked som bez auta uz aby bolo pekne a muz zacne chodit do prace na bicykli...
plakal plakal..ked som sla pre neho povedali ze sa neskor ukludnil boli aj na plazi :wink:

co sa tyka vahy ja som sa strasne bala ze kila nezhodim a mala som aj dost prisnu gynek.ale nastastie som moc nepribrala okolo 15kil veru uz si nepamatam :grinning: vysku mam 1.68 tak myslim ze vaha je ok aj ked je na zlych miestach od brucha dole :grinning: :grinning:

kocik vobec neni problem s niv vychadzat na chodnik...mne je pohodlny :wink:
3. dub 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

tak vitam eriku spat... :wink:
no ze vaha, hehe ja som tu asi najvacsi tucko, ani vam nejdem pisat kolko mam...ale nebojte nemam viac ako tehulky :grinning: , ale vam napisem kolko som pribrala cez tehu, no na konci tehotenstva som mala +9 kg, vsetci do mna hucali, ze nepriberam, ze budem mat male baby....no a Leonka sa narodila s porodnou hmotnostou 4 180g :grinning: :grinning: :grinning: no coment...
Adi tak ja mam skusenosti len s Peg-perego PLiko a zdalo sa mi celkom v pohode, neviem buggina mi pripadala lepsia ako ta od chicco (ct 0,1). A teraz to nove Peg perego skate http://it.skate-pegperego.com/ tak to vyzera pekne premakane.
3. dub 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babule, tak ako sa máte?
teda vidím že tu sa to pekne rozpísalo.. ja teraz nestíham ani na net veľmi.. ale našla som si aspoň teraz čas tak idem rýchlo napísať.. keby som mala viacej času tak vás aj dočítam ale vkuse niečo robím.. buď okolo malej a keď zaspinká tak robím poriadok všade.. no hrúza..
dúfam že tu je všetko oki..
babeny ako pokračujete v tehu? všetko je snáď v poriadku
3. dub 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
som sa tu stavila este...instalovala som si novy kluc na net taky z vodefone ale kartu mam stale wind.a zistila som ze nebol problem v mojom mobile ale asi to pripojenie je dost slabe lebo ta rychlost zostala ako predtym :pensive:
marti ze sa aj ozves..ako s pracou?nasla si nieco

dnes volali svokrovci ze listky na vlas su vypredane na stvrtok aj piatok ci mozu prist skor.. :confounded: teraz maju velice naponahlo :pensive:
3. dub 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,ako sa mate?tu konecne vcera prestalo prsat,takze cez vikend budeme urcite stale vonku.
ahoj matka,pracujes?s kym mas malu ked si v praci?
jaji ved ty mas vahu ok,to by som teraz brala!takze svokrovci sa predsa len dovalia ku vam,co?
paulina,tu maju toooooolko zeleninovych predsnidavek pre deti,ze az.naozaj vela a su ok.ja len ze,ak ty doma 3hodiny varis a mas to na 2 tyzdne.......to mas vazne to iste ako keby si to kupila hotove :wink: .ale ved ked mas tolko casu a chuti,tak ok....nechcem rypat :wink:
trojkolky su dobre kociky,mne sa teda este nikdy nestalo,ze by sa mi prevratila,alebo,ze by nebola stabilna.stokke ma ok design,ale to dieta je strasne vysoko,a tak musi byt stale priviazane a ma kontakt len s mamou....moja mala rada pozera von z kocika.
narastla nam nejako cela,tak sme vcera pobehali outlety a nakupili krasne znackove veci za par supiek.tak sa vytesujem s malou,ake ma pekne vecicky...
4. dub 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
nam prsi :confounded: a tomaly uz od 8h si dava ciapku a nosimi topanky :sweat_smile:
4. dub 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre odpoledne, dneska sem s malym sama, tak moc nestiham. Ale odpoledne ma prijet tchyne s tchanem, tak snad si aspon vyzehlim. I kdyz normalne kdyz prijedou, tak stihnu jeste min veci, protoze je musim kontrolovat, co delaji s davidkem:slight_smile: Jaji, co mas za pripojeni na internet? Ja totiz taky pouzivam tu chiavettu, ale od tre, jakoze tu, co k tomu nepotrebuju telefon. Platime myslim 20euro mesicne a rychlost je dobra. Ten vodafone mi prisel drazsi. No vidis, tak nakonec ti tchyne s tchanem dorazi hned, co ze takova rychlost najednou? A vam u Rimini prsi? tady je pekne a sviti slunicko, to je zvlastni, pritom je to takovy kousek.
Lulka: kde prosimte kupujes ty zeleninove presnidavky? Ja tu opravdu zadne nevidela, jen same masove a ovocne. Ja prave hledala treba obycejnou mrkev nebo brokolici, takove ty jednoprikrmove a nikde nic. A kdyztak jakou znacku beres? Jinak ja malemu varim rada, a ty 3 hodky jednou za dva tydny mi neprijde moc. Stejne, co bych delala. Pres den si odpocinu, kdyz maly spi, uklizim s malym nebo kdyz hlida tatinek a kdyz varim, tak si ho tatinek treba vezme ven, takze se to da. A v jakych outletech nakupujete jestli se muzu zeptat? Ja si prave veci vetsinou vozim od nas, protoze mi tu prijdou drahe.
4. dub 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
pauli ja mam pripojenie na mobil cez wind ale je to slabe mozem byt kolko chcem platim za mesac 20eur ale teraz mi bratranec poslal chiavettu z vodefone on totiz robi v cz vo vodefone ale ide mi to aj na tu kartu wind..len treba najst nieco rychlejsie...
no uz maju svokrovci naponahlo...zistila som ze mamu bratranec nemoze odviest tak musi v pondelok zavolat ci maju este miesto na bus... :confounded:
4. dub 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby mzu mi oznamil ze oni sa dotrepu uz zajtra vecer..ale ked listky neboli na stvrtok tak medzi nedelom a stvrtok zu este 3 dni to my chcu povedat ze ani na tie neboli? :angry: :angry: :angry: stara bola poznana na zajtra na obed a uz minule ked volala tak hovorila,ze dufa ze bude tu aby tam nesla tak sa jjej to podarilo :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
nervy mi uz pracuju to bude teda dlhy 10dni :cry: :cry:
4. dub 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuuha jaji,nezavidim.drz sa!
paulinka zbehni do lekarne,tam maju tieto zeleninove predsnidavky na 100% a napriklad v esselunge alebo carrefouri kupis hipp co je uplne bio a aj oni maju super zeleninove.ja uz to daaaavno nekupujem,ved moja mala ma vyse 2rokov a zje uz ozaj vsetko...este m ilupa je dobra znacka
4. dub 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute baby,
my sme akurat prisli z pozerania bytov (iba ulice) a kocikov.. z 6 potencialnych iba jedna ulica je znesitelna... ale nasli sme asi kocik co sa nam pozdava: inglesina, nemate s nou skusenosti? Danka, porovnavali sme inglesinu s peg-pereo, ale je lahsia a asi o 20cm vyssia vanicka od zeme, len sme ju nevideli ako ukazkovy model, iba na obrazku a potom som odchytila ludi, co ju mali... no uvidime.. Erika, ty si ako na tom? Uz si daco vyhliadla?
Jaji drzim palce-paste na navstevu...
4. dub 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
boli sme sa prejst dnes je krasny dnik..trosku som upratala ale fakt len trosku aby hned stara nefrflala...
ale to viete s malym ten hracky rozhaze po celom dome :confounded:
tosi ja tiez ked osm bola tehu som obkukavala kociky :grinning: dohvie co si ludia o mne mysleli :grinning: aj som sa jedneho dievcata spytala kde bupila lebo som nemala prehlad kde su predajne z deckym tovarom a kocikmi nakoniec sme objavili 3 velke..
5. dub 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute baby, mne teraz zaspala malá, boli sme skoro celý deň von v parku, malá sa pekne vyhrajkala :slight_smile:
aké máte počasie? :slight_smile:
5. dub 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,no vcera sme mali mudny kludny den,ale aj to treba.minuly tyzden so :astonished: :astonished: bola hnila,necvicila som kazdy den a uz mam zase 1kg naspat....neviem veru ako sa mi podari schudnut.ja sa vobec nenapchavam nicim,co by som jest nemala.mam strasne spomaleny metabolizmus.asi pojdem k nejakemu dietologovi
6. dub 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek