• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

4. června 2017 
ahojte

ste tu ešte niekto? ja som potrebovala vaňu tak som si tam vliezla
21. bře 2008 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
asi uz vsetky spite,teraz som sa vratila sprace no chaos :sweat_smile:
ivet mala som ist od rana ale nakonec muz volal ,ze neni treba nakolko v hoteli mame skupinku nemcou co choda na obed na bicykloch tak neobedovali a stacili 2 casnici.tak som sla az na veceru

kiko mi v poslednom case nejak malo spinka a budi sa s placom neviem cim to je ci zubky lebo nieco ine :confused:

marcy tak balis,,,ja som si hned spomenula na tie nase dovolenky juj hned by som sla :grinning: :grinning: :grinning: ked sme boli n amaldivach tak som si vzala tolko veci a hlavne sandal a nakonec sa tam chodilo na boso :grinning: :grinning: :grinning: ale co uz..ten krasny biely piesok a a to more juuuuuuuuuuuuuuuuuj :slight_smile: nadhera...

kiko dnes dostal darcek od jedneho klienta ,taky telefonik :dizzy_face: aj ked uz jeden mame ale neva potesi :wink:

marti veru daj sa ti dokopy a potom uvidis ci vziat lukaska...

pa lezem do postele zajtra sa vstava do prace,este neviem aka noc ma caka :sweat_smile:
21. bře 2008 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko modre zenky
my meli docela dobrou noc az na to ze o pulnoci prijeli sousedi nad nama a delali hrozny hluk :rolling_eyes:
Dnes ma volno bracha ale manzel jde jeste do prace.Pujdem nakoupit s brachou a pak s kamoskou do manzelova servisu on ji tam vymeni olej a filtr v aute..
Jaji a jaky je Kikos ze sestrickou?neplace?
22. bře 2008 v 06:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

maličká len teraz zaspinkala, bodaj by nie od siedmej skoro spinkala až do pol siedmej :dizzy_face: :dizzy_face: to som sa veru čudovala síce v noci sa raz zobudila okolo tretej tak som jej ponúkla mliečko no nestihla ani veľa vypiť a spinkala ďalej :slight_smile:

jaji tak zarezávaš v práci? :slight_smile: kiko je doma so sestrou?

marcy tak čo? pobalená? tešíš sa? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: užite si to tam

ivetka tak super a kde bráško teda robí? :confused:
22. bře 2008 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
My ted prijeli z nakupu a dam najist Berusce a jedem zas pryc..
Bracha dela v truhlarne brousi drevo..
Marti no ta tvoje Didi je uplna sipkova ruzenka :dizzy_face:
Budete barvit vajicka?
22. bře 2008 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

no neviem či ideme farbiť ale včera sme boli v LIDL a kúpili sme tam také farebné vajíčka (sviečky) tak som sa z nich vytešovala že trošku atmosférky :dizzy_face: :dizzy_face:
a čo vy? :slight_smile:
22. bře 2008 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja je uz uvarila a pak je bude asi manzel malovat..ale to jsou pak dila..to se smejeme vsichni..
Mas doma chlapi?
22. bře 2008 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy vajíčka varíte? :confused: :confused: lebo my ich vyfukujeme
Maťko je v práci a ujo je domka do práce pôjde až v stredu :dizzy_face: tak som rada
22. bře 2008 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

my sm emali zlu noc asi kiko citi ze pojdem prec tak spinkal somnou v posteli..
v robote hroza :unamused: uz som neni zvyknu :sweat_smile:

tak budete farbit vajicka?ja to tu nikdy nerobila ,nakolko som bola vzdy na sibacku v praci..my doma robime varene aj vyfukane :wink:
22. bře 2008 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
je tu nekdo?
22. bře 2008 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ste tu niekto :confused:

my sme omaľovali tri vajíčka kým malá spinkala a ja som jedno olepila bavlnkou :sweat_smile: :grinning: a dva nám pukli :grinning: tak sme sa potom na to vykašľali :grinning:
22. bře 2008 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti tak to jsi mi udelala radost ze se ti nepovedli nam totiz taky ne.varila jsem je a varila az jsem na ne zapomnela a rupli.. :rolling_eyes:
22. bře 2008 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

ivetka no my sme ani nevarili len ujo vyfúkaval a popukali :sweat_smile:
22. bře 2008 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

tak sa vam vajicka nepodarili skoda :frowning2: mozno na buduci rok :sweat_smile:

dnes vecer prisla sestra s kikom do hotela plackal,,nevedela uz co s nim nakoniec zaspinkal cestou do hotela :wink:
ale teraz uz placka v postielke a ne a nie zaspat...pritom si stale chyta ocka :frowning2: :frowning2:
22. bře 2008 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko
Jaji chudacek Kiko nechce spinkat protoze ma strach ze zase odejdes..do kdy budes delat?jen do zitra ne?
Tady je slunicko ale na jak dlouho..My jedem ke tchyni takze zase cely den ztraceny.. :angry:
Hezke velikonoce!!!
23. bře 2008 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
pozehnane velkonocne sviatky vsetkym!!! aj ked tu toho pozehnania neni moc citit, no co uz....ja nechapem, vcera tu bol nadherny slnecny teply den, azurova obloha, krasne biele oblaky a dnes rano sa zobudim, dazd, potom take nieco medzi snehom a krupami sem-tam pada..no hruuuza...
takze este sme neni pobaleni, vcera sme boli full-time po obchodoch ze co nam este chyba, mne plavky, potom repelent a ostatne drobnosti, aj valigiu sme kupili taku lahku aby sa tych 20 kg zmestilo...
este si umyt hlavu a o jednej sa ide k svokre na obed..
veru veru ani ja tu nemalujem vajicka, ale dali ste mi dobry napad, raz to musim spravit...
malinky Kiko sa takto budi? pampusik maly...mozno zmena celeho denneho rytmu?
Marti, nemali ste to vzdat s tromi vajcami :grinning: :grinning: :grinning: ale snaha bola :grinning: :grinning: :grinning: ..ako sa olepuva vajco bavlnkou???
23. bře 2008 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocky,

Tak aj od nas prajeme krasne velkonocne sviatky.
U nas tiez ako pisala marcy vcera bolo este krasne slnecno a teraz prso-snezi. My sme boli len v restike na obed a rychlo domov, no ved sa ani na prechadzku neda ist :confounded: .

No ze malovat vajicka..., my vzdy nejake od susediek dostaneme, aj vcera mala dostala od takej starsej take tie ako prv moja starka robila, varene a na nom priviazane rozne lisocky, fialky a to vraj varila a potom to zostalo na tom vajicku krasne otlacene, ale jasne ze Leonke o chvilu spadlo a tak ho mala na veceru. A ja vzdy nejake varene aj kupim. Aj u vas dole to je dostat, take varene malovane vajicka, normalne v krabici po 6 ks?

Ale doma sme tiez vyfukovali, malovali a potom s tym zdobili byt...Ale to veru uz davno nerobim :pensive: .

Jaji aj moja mala sa budi, fakt kazdu noc pravidelne asi od jedneho roku s tym zacala a do roku mi zase spavala celu noc, ja som nikdy v noci nekojila, nikdy k nej nevstavala, az neskor zacala...Ale teraz uz ked sa zobudi, tak uz sama k nam pride do spalne, tak uz ma to tak nevycerpava, ako ked som musela k nej vstavat a pockat v detskej kym zaspi.
23. bře 2008 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby

marcy tak ste šli ku svokre? :slight_smile:
inak tie vajíčka obtočené s bavlnkou, to som sa ešte na ZŠ naučila :sweat_smile: keď vyfúkneš vajíčko ostanú ti dierky tak do konca strčím trošku bavlnky a po kúskoch si vajíčko oblievam lepidlom tekutým najlepšie je také biele lepidlo ono je to na papier aj drevo proste by to malo držať kadečo :sweat_smile: a už len dookola obtáčam okolo vajíčka ako by som to navíjala :wink: hádam je to zrozumiteľné :sweat_smile:
23. bře 2008 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
HODY HODY DOPROVODY...
Preju hezke velikonocni pondeli..
24. bře 2008 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme po obede meli jsme bramborovou kasi a uzeny..mnam chutnalo i Berusce..
Tady je porad hnusne tak jsme zalezli.
Pry na sk jsou lidi bez proudu kvuli snehovy bource..
24. bře 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

Veľká noc, veľká noc, ďaleko je do vianoc,
kto má trochu umu, naleje si rumu,
ak má prísť aj opička, ďalší chod - borovička.
Len povahy krotké dajú prednosť vodke. ...
Pálenka a voda dnes patria ku sebe,
na mokré vlasy už netreba hrebeň.
Pálenka a voda dneska budú vládnuť.
Keď bude ťažko stáť, môžme si i sadnúť.
Príjemné veľkonočné sviatky Vám praje Martina, Danielka, Maťko a Aďko :slight_smile: :slight_smile:

tu je dnes krásne slnečno len fúka studený vetrisko :confounded: ale boli sme aj vonku :slight_smile: a malá teraz zaspinkala
24. bře 2008 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee Marti ty jsi basnik..
Marcy tobe preju krasnou slunecnou dovcu :wink:
Manzel sel s Beou ven je tam slunicko tak mam klidek..
24. bře 2008 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co vyoblievane??? aspon symbolicky ze?
no mna dnes luca zas nachytal, vobec som to necakala a krasne ma oblial aj navonavkoval...ahahhaah, tak sa mu to lubilo....
ano marti aj vcera aj dnes sme obedovali u svokry, moj zaludok mal zas vianoce, tak perfektne vari a same dobroty boli....tie 4kila co som schudla ked ma bolel zub, uz ich mam aj naspat...
uz je pobalene....zajtra naobed vyrazame na letisko...hurrrra
24. bře 2008 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru veru Marti pekna basnicka....dnes 99 percento slovenskych muzov ho ma, teda ja si pamatam vzdy ked sme boli u starkej na dedine, uz naobed chodili cerveny v tvari...ahahhaha...
Ivet, no pekne ti pomaha antonio, aspon sa mozes venovat sebe na chvilku
24. bře 2008 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

my sme boli ešte von teraz sme prišli boli sme pri Maťkovi v hoteli aj

marcy veď kilá pôjdu dole :wink: tým sa netráp :slight_smile:
hlavne vám želám šťastnú cestu :dizzy_face:
24. bře 2008 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko

no baby kde sa od včera flákate? :confused:
25. bře 2008 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko
Marti ty jsi me dnes predbehla :dizzy_face:
Ja jsem vcera byla uz ospala tak jsem byla s Beruskou..
Jdu prat pa
25. bře 2008 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
tak sme skoncili robit teda ja muz este pracuje..vcera vecer ma sefka nahnevala :angry: vola o 17.30 ze netreba ist do prace tak sa muz ozval,ze to sa nevola tak neskoro uz sme boli na ceste do prace..a ze nemam skoncit j aale druhy chalan..co prisiel len na par dni..a ona hovori ,ze jej je luto povedat mu ze neni robota :angry: :angry: :angry: :angry: nakonec som sla a dnes som aj rychlo brala vyplatu-... :wink:

ozvem sa neskor kiko sa zobudil
25. bře 2008 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

ivetka dnes som bola ako Schumacher :sweat_smile:

jaji to bolo nesolidárne od nej :angry:
25. bře 2008 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte
Jaji no to co vypravis o svy sefce mi tezce pripmina moji byvalou sefku.. :unamused:
Marti no od patku budes kazdy den prvni..
25. bře 2008 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek