• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

10. listopadu 2014 
Caute baby :slight_smile:
Jaji vitaj :grinning: si toho asi mala dost, co... ako Kiko? Uz sa dostava spat do rezimu? S maminou to je super, asi si teda rozumiete :slight_smile: a aj sestra ked pride, budete mat velselo a aj ti bude mat kto pomoct s Kikom. Jaji, ty mas kolko rokov? A mne brusko rastie :slight_smile: uz iba cakam, kedy mi vybehne pupok :slight_smile:
Pauli stastnu cestu domov :slight_smile: neboj to vsetko zvladnes v pohodicke :slight_smile: Na corsiku asi ideme z livorna, do Bastie a potom na juh, je tam fakt krasne, raz sme uz boli, ale iba narychlo prechadzali na ferrry do Nice na svadbu.
Ozaj Erika, ako je to s tym lietanim? My chceme ist koncom maja do grecka.. tak dufam, ze mozem letiet!! velmi chcem ist. Dobre, ze si to spomenula, som si myslela, ze do konca 8mesiaca nerobia ziadne problemy.. to budem v 32tt. este sa snad pohnem :grinning: Byty... stale hladam... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ja uz tiez chcem oddychovat :slight_smile:
baby, co idete robit cez vikend?
papa
17. dub 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi, k tomu lietaniu, viem, len tolko ze do 28 tyzdna nie je problem, kdezto po tomto termine, musis mat papier od lekara, aby si im nahodou neporodila na plaube lietadla, ze si schopna letiet, a nie rizikova.

Jaja, a co robi tvoja mamina? To mate ozaj fakt dobre, ty mama a segra vsetci spolu, tak troska ti aj zavidim :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Paulin este raz stastnu cestu a uzite si to doma, aj rodina a aj domova, inac si spominala nejakych 4 doktorov, kamze sa to chystas???? Maly Davidko je uz ok???
17. dub 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, nie ze by to bolo extra zaujimave, ale urobila som najsuper coko tortu, ( a akurat zjedla 2 kusy :astonished: ) vlastne preto pisem....
je to iba vymiesat 100g hnedeho cukru + 6 vajec, rozpustit nad parou 400g horkej coko, zmiesat vsetko spolu + 3dcl smotany, lyzicka skorice a pol. l.grand marnier, 23cm vymastena forma, predhriata rura na 180, asi 40 min

Pauli stastnu cestu :slight_smile:
Erika, pomooooc :slight_smile: poznas to , ked pridu chute... dik za toho doktora :slight_smile: vypytam si potvrdenie.

pekny vikend babenky
17. dub 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joj Ada, urobila si mi chut, a ja tu len v praci prave som dojedla hrusku a kiwi, nic moc, ale aspon nieco, mohla si z tej torty poslat, ale hned si pisem recept a zajtra ju robim, mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Aj ja vam vsetkym prajem krasny weekend a uzite si slniecka :sunglasses: Paaa
17. dub 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ada co to je??? pol. l.grand marnier ??? v tom recepte?
17. dub 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky, jdu se s vama rozloucit. Kufry zabalene, my psychicky pripraveni:slight_smile: Teda az na maleho, ten jeste nic netusi:slight_smile: Dekuju za prani na stastnou cestu, snad to bude ok, pak vam napisu, jak to probihalo. Toso a vy jste meli svatbu v Nice? Nebo ty jeste nejsi vdana? Promin, ze se ptam, ja v tom mam tady trosku zmatek:slight_smile: Tam muselo byt moc krasne. Ja jednou byla na francouzske riviere na dovci a je to nadhera. Kde vlastne bydli rodice od tveho pritele? Jo a s tim letanim, ja slysela, ze se muze prave do toho 32.tydne. Ze potom uz je to na tvoje riziko. Ale nevim, ono kazda spolecnost to ma jinak, takze se podivej na nete, jak to ma ta, se kterou chcete letet. Eriko, jak ses ptala na ty doktory, tak hned v pondeli padim k zubarovi...to asi moc prijemne nebude, protoze uz par mesicu me boli zub:(, v utery jdu na gyndu, pak me ceka jeste kozni na me ekzemy a pak velka preventivka u obvodni:slight_smile: No a treba si jeste neco vymyslim:slight_smile: Musim toho vyuzit, kdyz to doma neplatim:slight_smile: Jinak davidek je uz skoro ok, uz ma jen male stroupky a cervene uz to neni vubec, takze leky asi zabrali, sem moc rada. Toso, ten dort vypada moc dobre, pak zkusim, az se vratim. I kdyz asi to je silena kaloricka bomba podle tech ingredienci:slight_smile: Za chvilku bude leto, tak bych se mela hlidat, at jeste nepriberu. I kdyz hlavne ted to bude tezke, doma mi mamka pekne navaruje. Na nedeli sem si uz objednala vepro knedlo zelo:slight_smile:
Tak jo, holky, budu koncit. Jeste musime jit koupit tu novou autosedacku at mame zitra v cem jet do toho rima:slight_smile: Tak se s vami loucim, mejte se vsechny moc pekne a ja se pokusim ozvat co nejdriv zas.
17. dub 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
polievkova lyzica gradn marnira - ako contraeu (neviem ako sa to pise) ale nemusi byt, je to fakt super torta :slight_smile:
dufam, ze ti bude chutit :slight_smile:
nasla som nejake nove inzeraty, s rozumnejsimi cenami, je to iba o 5 ulic dalej a ceny su o tisicku nizsie... zajtra ideme jeden pozriet, tak uvidime a bud. piatok dalsie 2
ked das tortu piect, neotvaraj casto ruru, aby ti nespadla, mne sa to stalo minule, som ju kontrolovala kazdych 10 min a stred mi spadol, bola fajne, iba popraskana.. ale predtym mi skoro prihorela, lebo v povodnom recepte je hodina na pecenie.. to je ale vela. 40 min max. a;e ved uvidis :slight_smile:
ozaj ty nemas daku specialitku? varis aj alzirske? ja poznam marocke a tunis, ale si myslim, zeje to podobna kuchyna, fakt vyborna :slight_smile: milujem cous-cous :slight_smile:
pappa a pekny vikendik ti, cmuk
17. dub 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pauli drz sa, ach a vepro zelo... daj si aj za nas :slight_smile: maj sa velmi pekne a ozvi sa ked sa bude dat, papapa :slight_smile:
17. dub 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
tosi veru mam dost..
nestyham nejak :grinning: ked odveziem maleho do jasiel tak sa stavim za muzom v praci trosku mu pomozem a zostavam tam na obed a ideme spolu domou ked doroby a to je uz 15h.a o 15.30 ideme pre maleho s tym som stale vonku nechce byt doma..tak na net ani nekuknem... :sweat_smile:
zase maminu moc nevidim ona totiz ked pracuje tak spi aj v hoteli aby nemusela tak daleko chodit keby u mna byvala...
17. dub 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko babenky,
asi mam krcove zily... :( v noci som sa zobudila a desne krce v lytku, vo vnutri. a vcera som nic nerobila, ze to mam natiahnute. tak to idem popozerat, boli ma to stale... neviete o tom nahodou daco?? ja som dakde citala, ze je to pri tehu..
Jaji, viem si predstavit, dni ti letia..ale super, ze mozes byt s Kikom vonku, urcite sa lepse prehra a asi aj tebe lepsie prejde cas. konecne je teplo. s maminou mozno aj lepsietakto, aspon si uzijete lepsie cas, ked ste spolu. a mamina zostava az do jesene, vsak? tak bude casu dost.
Erika ako torta? :slight_smile: dnes ideme pozriet dalsi byt, vcera vecer som nasla.. dam vediet
a dako sa tu pocasie pokazilo, vyzera, ze bude prsat... nic-moc, baby pekny dnicek, idem pozriet daco o tych krcoh v lytkach.. stale ma to dako pobolieva... papapp
18. dub 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
dnes mi kiko zaspal o 11hod.. :frowning2: boli sme rano za muzom v praci a neskor nas odviezol domou maly plakal za nim tak som mu dala dudel na ukludnenie a on mi zaspal..zobudil sa pred druhou tak sme obedovali vzali kocar a sli muzovy na proti..
18. dub 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko
nam tu dneska trsi a to muzik pracuje iba rano a ma volno do zajtra vecera sme sa tesili ze niekam vypadneme ale v takomto pocasi asi budeme doma sedet..vedla v dedine robia velky karneval :wink:
19. dub 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko baby, u nas vedla v dome zasa robia cirkus, asi sa aj pobiju... no,nic-moc, ale na karneval by som isla.
Jaji a co Kiko vcera tak zalomil? ci bol iba unaveny? ale toto je akurat pocasie na spanie.. asi idem pozriet dake dvd, mam Divka na kosteti :slight_smile: pamatate? a aj s titulkami, tak aj Tibo to moze pozerat. A vcera som sa docitala, ze tehotne moze jest aj cozze aj gamberi. Erika, ty ich jes? Ja som sa vyhybala, ale teraz si dam :slight_smile: A ty Jaji? jedla si to, ked is bola tehu? (ja napr. kazdy tyzden jem vajicka na makko, a tie by sa tiez nemali...
a to moje lytko uz lepsie, ale stale ho citim, zajtra sa na to spytam doktora. peknu nedelu :slight_smile:
19. dub 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tosi mne sa zda ze mne to gynekologicka zakazala vsetky crostacei..
ale mozem sa mylit..
vcera poobede plakal za muzom tak som mu dala dudel a vzala na ruky a on sa ukludnil a aj zaspal..a vecer uz o 8hod spal ale to rano o 6hod chcel aby som zapala svetlo ja ze ne nech este spi :slight_smile: a lezali sme do 8hod
19. dub 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babinky,
tak ja som spat. Tortu Adka som nerobila, lebo v sobotu nebolo cas,a v nedelu mi Mahdi doniesol, objednal na moje narodky, tak som ja jej prejedla, ale na tyzden si ju urobim :slight_smile: S tymi lytkami, ja som mala krce dole v nohe, ale ja od zaciatku tehu nosim elasticke puncosky, proti krcovym zilam, potom lekar mi dal aj nejaky prasok co sa rozmiesa vo vode a pije vecer, ma to vselijaku chut (citron, jahoda), ale brala som to len tyzden. Ryby, gambery jem normalne, vajicka na makko nie, iba fajne na tvrdo uvarene, dokonca nejem ani prazenicu, len kvoli tomu, ze ja mam rada z takych na makko uvarenych vajec, a tak sa jej vyhybam. Zistila som,ze nemozem ani babany. Joj, s tymi susedmi hold to nemate lahke, my sme mali tiez jednu nad nami, co stale sa vadili, a v nedelu rano nam robili budicek, ale prestahovala sa, zostali len jej rodicia, tak mame klud. Ada, a co kocik? Uz ste sa rozhodli? Alebo dokonca uz objednali? Ja som asi za tu inglesinu, a ty?

Jaja, Kiki si asi velmi na skolku este nezvykol, urcite to chce cas, a mozno sa tam aj dost unavy, ked ti potom hned zaspi. Pocasie mame aprilove, raz pekne, raz dazd, ale pre zem je to dobre. A aj pre nas niekedy, troska polenosit. Jaja, mas dobru rozcvcku kazdy den, dora je chodza, a tak ti netreba ani do gym.

Dievcata krasny dnik prajem.
20. dub 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
erika tak vsetko naj k narodkam....az teraz citam o torte....
treba cas na jasle aby si zvykol ja som myslela,ze uz je ok a dnes uz plakal v aute a kyval s prsto ze no no no :pensive:
20. dub 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujem Jaja, dala som malemu Kikovi moj hlas, je fakt zazrak ako sa kupe v umyvadle :grinning: .

Ada, co ti povedala lekarka na tie nohy? dala ti nieco, ja sa pozriem ako sa vola ten prasok, a zajtra ti napisem. Mozno tebe daju to iste. Malicka ako? Kopka? Mne ti brusko znova prenaramne narastlo. Napchavam sa o sto sest, v piatok zase idem na krv aby na tyzden boli testy hotove a o dva k lekarovi aj ja. A ako s menom???? Ktore vedie?

Pekny vecer babky a vsetko dobre.
20. dub 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erika vsetko najlepsie k narodeninam :dizzy_face: a aku si mala tortu? ja budem mat este recept na taku piskotovu s pudingom a navrchu je vrstva kyslej smotany, tiez bomba :slight_smile:
ja som dnes bola v nemocnici, ale mam take stastie, ze vzdy natrafim na tu istu neprijemnu doktorku.. no a zasa mam nejaku infekciu.. do prdele.. tak mi dala dalsie antibiotika... a povedala, ze to je preto, ze som bola z tych antibiotik oslabena a tak som chytila toto je to z creva, no des.. :frowning2: tak neviem.. ja som bola v pohode, a teraz jedno za druhym jaj ma tito sarlatani liecia, prepac, akurat mi je smutno z toho. v piatok idem do inej nemocnice, kde konecne budu hovorit aj anglicky. tak sa popytam tam.. nemala som brat tie antibiotika... fakt sa clovek musi asi radsej riadit sebou ( a internetom :slight_smile: Danka mi vravela, ze ona mala to iste a v Bolzane to neriesili antibiotikami az pri porode, tak som si mohla usetrit.. no, radsej asi vlastnym zvazenim ako doktormi, hoci oni by mali veidiet viac. a toto vyzera na nic moc infekciu... dufam, ze ty mas vsetko v poriadku :slight_smile: a nech sa o teba dobre postaraju :slight_smile: my s menami, neviem, momentalne vedie Elisa - Lisa.. a vy? stale Jasminka?
Jaji, pozriem fotecky neskor, iba som sa potrebovala vystazovat :slight_smile: ako to Kiko dnes zvladol v skolke?
babenky ozvem sa zajtra, Tibo isiel dnes na sluzobku (do amsterdamu, tak mu zavidim) a mne pride kamaratka na veceru asi za 20 min.. a to som iba zlozila tasky vo dverach.. pekny vecer..
20. dub 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tosi to mi je luto ze mas nejaku infekciu..a tie antibiotika neskodia?
dakujem za kazdy hlas :wink:
20. dub 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babenky,
Adka dik za blahozelanie, ty si ktory mesiac?
Je mi luto,ze mas zase problerm. Ale uvidis, vsetko bude dobre, hlavne davat na seba pozor, a ak nie si v niecom ista, radsej nebrat. Ako ja na tie zili, mala som to brat do vybrania , ja to vsak vzala dvakrat a dost, nemohla som , nedobre mi to robilo na zaludok. A beries nejake vitaminy? Ja nijake, stale ma z nich naduvalo na vracanie, tak so s nimi prestala, radsej kazdy den si dam nejake ovocie, aj ked som pocula ,ze citrusove plody by sa nemali, a ja kazdy den pomaranc musim mat. :frowning2: Drzim ti silne vsetkych desat, dufam,ze coskoro ti to prejde.
Aj moj Mahdino ide dnes do Alzira, a vracia sa vo stvrtok, tak sme same s nasimi malickymi :sweat_smile: . Mne sa ti Adi pacia rozne mena, ale ked ja som ti uz dostala aj ruzicku k narodeninam od Yasmine, uznaj , tak to bolo take sladke, ze to necham tak a bude moja mala Yasminka. Torta bola jahodova so slahackou, mnam. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Neskor ti poslem jeden recept na orechovu tortu, tiez vyborna, a lahko sa robi. Moja specialitka.

Jajka stale budes asi busy, mas toho dost, ale ked budes v praci este viac. Hlavne je vsak,ze praca je dostupna s tou krizou co mame na okoli. Pusinku na cielko Kikovi, a krasny dnik.

Paulin si urcite uziva uz domova, ale po doktoroch.

Krasny dnik dievcatka. :slight_smile:
21. dub 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
pocasie tu mame na nic..zamracene,zima :unamused:
rano som viezla kika do jasiel bol ok aj ked dosiel bus tak vsetko poriadku ako sme otvorili dvere na jaslach spustil plac a no no no :frowning2:
recepty na tortu ?posielajte mozno aj ja skusim... :grinning:
21. dub 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby,
Jaji Kiko je zlaty v tom umyvadle :slight_smile: dala som mu hlaaaaaas :sweat_smile: recept na cokoladovu tortu som tam dala asi v nedelu, je to fakt bomba :slight_smile: skus :slight_smile: a je lahka :sunglasses:
Erika, ako sa mas? dnes si toho mala vela? dufam,ze vsetko ok, ked si sa neukazala.. ja som dnes cely den behala, bola som v conzultoriu, zajtra uvidim gynekologycku a potom idem do nemocnice, idem najprv na dalsi odber a az potom budem rozmyslat nad antibiotikami, ale som ich pozerala co mi dalal a je to riadny humus.. strasne tazke, idem v piatok k dalsiemu doktrovi, som zvedava co mi povie aj on. ale je to celkom neprijemne co mam.. teda co som o tom citala, ze sa toho neda zbavit... a to vsetko kvoli tym blbym prvym antibiotikam.. a tak som ich nechcela brat.. sorry som sa rozpisala... inac nic.. depka z tohto bordelu co mi narobili...ale kupila som si melon (zeleny :slight_smile: a maliny tak si dam dietnu veceru, Tibo je v amsterdame, tak mi je smutno.. a hlavne za civilizaciou, nie ako tu...tu je to ako na inej planete, mate baby stastie, ze ste na severe.. caute
21. dub 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,tosa ja som nejako nepostrehla,ze co ti je.idem si precitat tvoje prispevky.drz sa!
no nie,ze mame stastie,ze sme na severe,ja teda osobne by som inde nesla v taliansku.mne staci milano,laka ma sice aj vidiek,ale az v dochodkovom veku.treba si vzdy zvazit pre a proti,aj ked tam kde je laska sa asi tazko rozhodne,ze sa nejde zit kde nas srdce taha,ze :wink:
22. dub 2009 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko baby,
ahoj Lulka :slight_smile: to mas pravdu.. nakoniec kam nas srdce zaveje :grinning: :grinning: ale ja som sa sem tesiala po uprsanom amsterdame, ale necakala som takyto navrat do minulosti co sa tyka zivotnej urovne a sluzieb...
teraz mam problem lebo mam dalsie inferkcie.. po 7 rokoch (boze uz sa fakt opakujem :grinning: mi dali pred mesiacom 2 antibiotika a teraz dalsie... a to co mam tereaz je z oslabenej imunity tych prvych ANT... :pensive: :pensive: :pensive:
Ako s uverom? Dufam velmi, ze vam to vyde :slight_smile: a dieta? slniecko motivuje? ja som teraz zacala vela s ovocim :slight_smile:
Babenky idem do nemocky na dalsi odber a v piatok do novej nemocnice, tak na mna myslite :slight_smile: pekny dnicek
22. dub 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tosa,no vidis,ja som sa sem moc netesila,kedysi davno som bola dokonca sklamana,zer ma agentura poslala sem a nie do pariza,ale nevadi...stretla som mojho draheho....tie infekcie su inak asi veklmi neprijemne,ze
dieta ide to tazko,ja cvicim kazdy den,chodim korculovat 3xdo tyzdna,ale vaha sa moc teda nehybe.zajtra chcem ist za kamaratom,co ma fitness store,nech mi nieco poradi na rychlejsie spalovanie tukov.inak sa citim byt veeelmi unavena a dnes mmam tazky dlhy den mam stihnut vela veci a este musim ist von s malou a so psami predtym.teraz su v milane veltrhy a vystavy,tak su vsade zapchy,takze sa musim premiestnovat mestskou dopravou s malou a s kocikom,co budu tiez stresy,lebo moj kocik sa nezmesti do dveri elektricky a tam kam idem autobus nejde a do metra ho nemam ako zniest,lebo tu su iba schody....no taky den,ze az,mam ist k zubarovi,co je na druhej strane centra,lenze tam su aj tie veltrhy....hm,asi im zavolam a prelozim to.
22. dub 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko dievcata,

Adka, vcera bolo dost busy, sef chcel vsetko pripravit na jeden sud, takze som sa nenudila :grinning:.
Co ti presne povedali k tej infekcii? Crevna infekcia? Ako sa prejavuje? Ake su priznaky? Ako si zistila,ze nieco takeho mas? Chcem sa ta spytat, je to troska nepekne ale musim, ja ti cele dni (uz vyse tyzdna) odgrgujem ako prasiatko, aj ty? Alebo som special pripad? Tiez neviem z coho to bude, ci mi nedobre travi, alebo som sa rozjedla vela sladkeho, beh, budem sa musiet tiez spytat lekara, ci je to v tehotenstve normalne? Baby vy ste to mali?Az mi to je neprijemne, este dobre,ze v kancli som sama, tak si mozem ulavit.
Adi, mas toho dost, tiez od jedneho lekara k druhemu, ja som od zaciatku pri tom istom, a aj ked na zaciatku nebol bohvieaky mily, teraz je uz ok, dokonca sa niekedy aj zasmeje, a uz nevrieska. :sweat_smile: Mozno je to prave tym,ze som stale len u neho.
Babky nasla som jeden apartman v Basilicata na tyzden pre 4 osoby len 70 eur, joj hned by som sla, ale cesta tam je dost dlha, este by som tam porodila :slight_smile: , tak nic z toho.
Ten recept ti napisem na buduce, zase som ho zabudla doma. Dneska ked som sama, dojde kamoska na veeru, zajtra sa mi vrati manzel, a pride aj braska z SK, ktory len prespi a hned na dalsie rano cestuje do Spain. Vo stvrtok bude veselo. Budu horalky, makovy a orechovy zavin, a aj drahy spominal,ze donesie datle, mnam. Zase sa napapam.
Beh, uz pisem vela, kocky krasny dnik.
22. dub 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak vas zdravim z Ceska. Tady je tak krasne, takove vedra, normalne snad vetsi nez v italii:slight_smile: Kazdy den sme s malym venku, na zahrade atd. Sice prvni dny byl z toho vseho takovy mirne sokovany, protoze to neznal, ale ted uz si zvykl a je to ok. Jinak cesta kupodivu probehla dobre, jak autem do Rima, tak letadlem a i pak autem z Bratislavy. Tak snad to bude takove pohodove i na zpatecni ceste. No a tady vsechno fajn, odpocivame, maly si uziva babicku a dedu, ja si uzivam dnu bez vareni a uklizeni:slight_smile:
Cetla sem si to tu jen narychlo, ale jak jste se bavili o tech jidlech, co se jako muzou a nemuzou, tak me vsichni doktori zakazali hrozne moc veci. Hlavne vsechno syrove, takze zadne cozze, vongole, gamberi atd. Pak vsechny salamy krom tech varenych, pak sem nemohla salaty z restauraci, zepry to tam spatne umyvaji a taky ty vejce, plus treba tiramisu atd, kde se syrova vejce pouzivaji. No bylo toho hodne, prislo mi, ze nemuzu skoro nic. A jak jste psali o tech krecich v lytkach, tak to je normalni, to pry chybi jen nejaky vitamin a projevuje se to takto, me to vecer i budilo jak to hrozne bolelo, s krecovyma zilama by to nemelo mit nic spolecneho. Toso a s tou infekci je mi to lito, snad te to brzo prejde. Tem antibiotikum bych se radsi vyhla, ale jestli je to nutne, tak asi budes muset. Tady clovek jen musi doufat, ze ti doktori vi, co ti davaji, i kdyz tady v italii je to dost na pochybach, taky si u nas pripadam jak sto roku pred opicema kdyz nekam jdem. Zlati cesti doktori:slight_smile: Ja uz navstivila zubare a odnesla sem si tri nove plomby:slight_smile: Nastesti jen za 30Kc, ne za 200euro:slight_smile: Dneska jdem na prohlidku s malym, tak taky snad bude vsecko v poradku. Eriko, Jajo, Lulka vas zdravim jen tak kratce, uz musim frcet domu, za chvilku prijde maly s prochazky a nema jeste nachystany obed. Tak jo, mejte se pekne a ja se vam pokusim zas brzo napsat
22. dub 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
tosi no musim kuknut na ten recept..to ja ked som pracovaal som necitalaa..tak pozrem dozadu...
diky za hlasy :wink:
22. dub 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeej, zdravim Paulin, tebe fajne doma, uzi si ho vo velkom. A kedy ides spat???
Jaja, drzim palce Kikovi v tej sutazi, je ozaj supeer.
22. dub 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek