• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

4. června 2017 
Vidis Jaja, musis ho kazdy den nosit na bicykli a nebude problem. :grinning: Vidiet, ze v skolke sa mu zacina pacit, urcite ma aj zopar kamaratov.
Ani ja v noci neviem spat, stale sa budim okolo 3 rano, na vw, na pit vody, a potom neviem moc dychat, tak sa mi tazko zaspava, zaspim az nad ranom, ked uz treba vstavat do prace :angry:
29. dub 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
erika ja by som ho aj vozila len to je dost daleko... :frowning2: asi 6km..a zalezi aj od pocasia rano totiz este byva chladno..
dneska tu mame teda pocasie uz slnka neni vsetko cerne to bude burka... :angry:
to dychanie to mas s toho tehu.. :wink:
29. dub 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaja, dobre na kondicku, 6 km na bycikli, fakt super. Len ozaj to pocasie, ktovie ako este bude. U nas je teraz slnecno, uvidime, do kedy to tak vydrzi. A cez leto ja by som ho nosila, aj ked u vas cesty su urcite lepsie, tu v Milane sa bojim niekedy sama, nie to ze s malou. :wink:
29. dub 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
eri ja nemozem ho vozit nakolko idem do prace... :wink: ale ako bude pekne tak asi ho odveziem ved dneska sa mu pacilo a ani neplakal... :sweat_smile: to je 6km tam a 6 naspat :grinning:
29. dub 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nejste nektera v okoli Pisy? :slight_smile:
29. dub 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: jaja, 12 km, pekna fuska, da zabrat :grinning: :grinning: :grinning: .

Dneska mame dost busy, a zase som nespala od 3 do 6, a teraz som taka zaspata, a mam robit. Hlavne vydrzat.

Pekny dnik prajem.
Polytucha, o nikom zatial neviem, drzim palce.
30. dub 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko
tak rano zase na bicykli ako sme visli von zbadal bicykel a ze bici...tak sme sli bolo skoro sme sa zastavili za muzom v hoteli spravili ranajky a pokracovali... :grinning:
dala som fotky vyvolat o 12hod.budu hotove je ich 131 ks a zaplatim 25eur :sweat_smile: este musim kuknut nejaky album skor ako ich dostane do ruk maly...
pocasie zase nic moc ale od zajtra hlasili pekne..tak dufame ze bude pekny vykendik a pojdeme aj trosku k moru sa hrat :wink:
30. dub 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jaji, tak to sa ti oplati s tymi fotkami, aspon album sa nestrati, z pocitaca nevies, kedy sa ti moze vymazat, alebo sa ti moze aj pocitac pokazit. Dobre si urobila, mozno urobim ako ty.
S malym ste teda zase sli na bicykli, vidis to maly bude cyklista.
Ja som dneska taka unavena, uz aby som bola doma, mala mi dneska vobec nekopka, zacinam sa aj obavat,ze co to je ale ak do vecera este nic, idem k lekarovi :frowning2: .
Pekny vecer, a este krajsi weekend, ty urcite robis aj cez ne,ze? Ja zajtra budem spat aspon do 9, :grinning:
Tak krasny 1 maj a vsetko dobre vsem.
30. dub 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

erika ja teraz nepracujem zacnem az v juni ked pride sestricka ved nemala by som kam dat maleho ..a dneska je doma..
zase ako sa zobudil ze bici :sweat_smile: a to bolo 7hod..tak mu hovorim ze sa naranajkujeme a pojdeme potom som si vymyslela,ze musime zavesit pradlo..no aby som to natiahla tak sme vyrazili o 9hod :grinning: len to pocasie je na nic chvilku slnko potom zase vetrisko no hroza..
plno ludi vsade je vidiet ze je sviatok..

eri tusim sme tu len my de zostali :grinning: :grinning:

co sa tyka foto ja si ich napalujem aj na cd lebo do pc sa mi vsetko nezmesti... :wink:
1. kvě 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky kde ze ste
my ideme na plaz... :sunglasses:
3. kvě 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babeny, ako sa máte? zas sa na rýchlo ozývam.. ale nedá sa mi mám teraz perné dni s malou, asi na ňu vplýva zmena prostredia.. všetkých sa bojí, k nikomu ani nechce ísť iba všetko mama, mama.. :confounded: ani v parku sa nechce hrať vkuse je len pri mne.. dokonca ani v postielke nespávame :pensive: a cez obed musím ležať pri nej aby spinkala, celkovo má nekľudný spánok no dúfam že ju to čím najskôr prejde..
nestíham vás ani čítať.. no len dúfam že tu je všetko OK :wink:
3. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievcata, my sme tiez fajn, len cez weekend bolo dost busy, bolo aj co robit, a potom taky krasny cas, trebalo aj vyuzit, mys me tiez boli vonku na prechadzke, a konecne sme objednali kocik, kupili krasnu prikrivku, sterilizator, a nejake hygienicke vecicky, na tyzden sa bude malovat, a potom uz len postielku a bude. Mala je fajn, aj ked kazdy podla bruska mi vravi,ze to bude chlapcek. :grinning: Nechame sa teda prekvapit.

Jaja krasne dnicky na plazi, uzite si to spolu, a Martin drzim palce, aby s malou to bolo len docasne.

Drzte sa vsetky.
4. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
marti to aj my tak maly len mama a papa :frowning2: ako vidi dryhych ludi co sa mu prihovoria uz aj uteka s placom za mnou :pensive:

erika a aky kocik si vybrala?
dnes sme boli s muzom sa poprechadzat po plazi a ked bude aj poobede pekne zoberem kika..
4. kvě 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ciao Jaja, vybrali sme inglesinu zippy, blu scuro. Rozmyslala som aj o babe confort loola, ale ten bol tazsi, a peg perego mi zase pripadal dost malicky. My sme dost velki ludia, tak nasa mala bude urcite dost velka, a potom kazdy nam odporucal inglesinu, tak uz ju mame :grinning: . Mohli sme si ju uz aj zobrat, ale nam treba este malovat, tak si pojdeme po nu az po malovani.

Pekny dnik na plazi, uzi si to aj za mna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak se zas ozyvam jen narychlo. Z puvodne planovaneho odjezdu zitra nebude nic, protoze se jeste vsichni lecime ze strevni chripky. Takze musime prebookovat letenku na jiny den, asi tak koncem tohoto tydne nebo zacatkem pristiho tydne. Jak se tak divam, budu mit co delat vas pak vsechny tady precist, snad moc nevypadnu z obrazu:slight_smile: No doufam, ze je u vas hezky a deti nezlobi, ani ty v brisku:slight_smile: My tu mame krasne teplo a uzivame si babicky s dedou, no ale uz je nacase vratit se, tak snad najdem nejakou levnou letenku. Tak jo, mejte se pekne a pristi tyden uz se snad ozvu z italie
4. kvě 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ciao Paulin,
krasne poobedie, a auguri na skore vyliecenie sa. Dufam,ze uz sa mate lepsie. Drzim palce, aby ste nejaku lacnu letenku nasli, aj ked s takym malym predstihom to asi nebude lahke. Malicky si aspon este chvilku uzije babky a dedka. :slight_smile: .

Ada ciao, uzivas si este Corsici??? Kedy budes spat??? PEknu dovolenku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno kočky

jaji a nespozorovala si z čoho to kiko má? :confused: už dlhšie to máte takéto? :confused:

erika ďakujeme, snáď to malú ozaj prejde :confounded: vy už zariaďujete izbičku? :slight_smile:

Aďka vy ako pokračujete v tehu? :confused: drobček poslúcha? :slight_smile:

paulinka prajeme rýchle uzdravenie :wink: inak ja už som mimo obraz celkom dlho pretože nestíham čítať, som rada ak sem napíšem sem tam.. ale malá mi to nepovoľuje :grinning:

tak pekný deň, ozvem sa keď zas bude čas :wink:
5. kvě 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko babenky :slight_smile: my sme sa vratili iba vcera v noci, ale bolo suuuuper. Najprv nam sice aj prsalo, ale to som vyuzila na navstevu kazdej creperie :slight_smile: (mala bude asi na palacinky :slight_smile: ale koncom tyzdna sa vyjasnilo. boli sme na juhu okolo Porto Veccihio a su tam plaze ako z caribiku, biely piesok, azurova voda.. joj taky oddych od rima, ani sa nam neccelo naspat.
Erika ako malicka? uz zasa kopka? ja som tiez alert, ked nekope, alebo kope prilis.. :grinning: vcera bola hore cely den, asi sa jej nepacili cestovanie.. a uz zariadujete izbicku? :slight_smile: my sme sa tiez rozhodli pre inglessinu zippy, ideme ju objednat v sobotu, este rozmyslame nad farbou, bud cervena alebo mozno ta jednofarebna modra.. min. tyzden som este chcela napisat, ale mali sme toho strasne vela, po doktoroch- nakoniec mi povedali, ze som vobec nemusela brat tie antibiotika.. ale tie posledne som ani nebrala.. novy doktor, povedal, ze hovori anglicky, (ked mi sekretarka robila apoitment) a ked sme prisli, tak ani ceknut!! zavolal tu sekretarku na prekladanie.. tak ja nieviem.. ale nemocnica vyzera super, nova, cista :slight_smile: aspon daco. jojo som sa rozpisala... dufam, ze vy sa mate dobre :slight_smile: a ozaj bola si na echografii a flussimetria doppler materno-fetale? ma to byt medzi 28-32tt. Dufam, ze si si cez vikend oddychla :slight_smile:
Matka vy ste sa prestahovali? som citala iba narychlo, ze malicka si nevie zvyknut? sme boli 10 dni na dovolenke, tak som necitala vsetko.. dufam, ze sa coskoro dostanete do rytmu :slight_smile:
Jaji ahoj, som zvedava na fotky :slight_smile: das dake aj sem?
Pauli rychle vyzdravenie :slight_smile: a nech ste uz domka, dufam, ze po doktorch vsetko v poriadku, popises, ked priedes domkov. dobry cestu naspat :slight_smile:
Danka aj tebe :slight_smile:
a vitam nove a staro-nove baby :slight_smile:
pekny dnicek
5. kvě 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute kocky
konecne sa to tu trosku rozhybalo :grinning:
dnes zase zamracene a prsi :angry:
marti ja si myslim,ze kiko od kedy zacal do jasly...tak je taky ,ved predtym som stale chodila do hotela za muzom a veru nebal sa nikoho a nicoho :sweat_smile: uvidime casom..aj ked mali prist svokorvci tak som sa bala ci ich spozna a ci bude chcet byt s nimi ale nastastie to dopadlo dobre...
tosi tak dobre bolo co.. :wink: foto nevlozim lebo to su stare fotky a mam ich aj tu niektore.. :wink:
nejak ste sa dohodli na tych kocikoch :grinning: :grinning:
pauli a ty letis odkial a kam?
moja segricka uz ma zajednanu letenku na 5 juna a to ide z bratislavy do bologne..
5. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievcata :slight_smile:

chela by som sa vas spytat taku vecicku....no urcite chodievate obcas domov, a chcela by som vediet ci si platoite zdravotne poistenie aj na slovensku, ze sa chodíte "dat do poriadku" u nas za mensi peniaz alebo ked ste sa rozhodli zit v IT , tak uz tam mate proste svojich doktorov atd..a je to tam ovela ovela drahsie ako na slovensku alebo sa to da?
5. kvě 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babky, pisem uz druhy krat, vidim, ze prvy krat sa to tu neukazalo.

Ada nevies si predstavit aka som rada,ze si spat, normalne si mi dievca chybalo. Som rada, ze si oddychnuta a vyrelaxovana. My sme ok, mala kopka, prave som bola dneska v poradni, a tak uz konecne mam papier na INPS, tak zajtra tam hned idem, takze od 8 juna budem doma, dal mi flexibilitu ale uznal mi prvu ecografiu, takze nie 13 ale 8 jula by sa mala narodit. Ved nechame sa prekvapit. A ty Adi ako? vsetko fajn? Co ti povedali lekari? Kedy zase ides? Na ecografiu ja sa chystam 18 maja, tesim sa, ze malicku znova uvidime. :grinning:

Jaji, asi je to fakt ta, ze sme sa dohodli na kociku, ale inglesina sa mi zda najlepsia, najlahsia, najvyssia, ja mam 176 cm, a tak potrebujem aby sa mi dala rucka aj zvysit. Som spokojna, na inglesine sa mi nepacil len ten pruzik, a tak preto som vybrala modry, ,ktory je jednej farby.A kazdy mi ju odporucal, aj ta, co ho ma uz 5 rokov, a vraj stale funkcny. Ada urobis dobre, ak ho tiez objednas.

Tak bambulky ja som sa znova rozpisala, prvy krat toho bolo viacej, ale co uz, prajem krasny dnik plny usmevov.
6. kvě 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Erika :slight_smile:
uz som cakala od vcera a dnes rano :grinning: , ci si sa neozvala, ale asi si bola vcera busy. ked uz budes doma tak by sme mohli cez den aj skypnut :slight_smile: (a ukazovat si brucha :grinning: :grinning: ) jaj ja uz mam 76kg ( to tie palacinky!) SUper, ze uz mas ten papier na INPS a budes coskoro na materskej. fakt ta obdivujem, ako to zvladas. S kocikom som sa pobavila, lebo presne kvoli tomu pruzku, ze sa mi nepaci, rozmyslam nad modrym kocikom. Ale ja nemam absolutne nic modre.. tak neviem.. myslim, ze minulorocny model farebne boli bez pruzka :angry: Zajtra idem do consultoria, na pripravu, som zvedava a tiez na prehliadku.. doktor v tej novej nemocnici mi povedal, ze nemam brat tie antibiotika. a dal mi nejake odbery, ale nepredpisal mi ten doppler na prietok krvi, ci co je to presne, to je asi to co mas ty 18 maja, sa tesim s tebou zasa uvidiet malicku :slight_smile: ako zacali kopat je stale viac intenzivnejsie, ako sa na nu tesim a som zvedava.. :slight_smile: ved to poznas a baby tu tiez :slight_smile:
Idem daco urobit v byte, lebo som iba pred chvilou prisla, som bola na ambasade po papier, a daco popozerat v meste. zasa sa pokusame o svadbu :slight_smile: ale je to tu cele komplikovane.. tak neviem ci to stihneme pred porodom..
babenky pekny vecer vsetkym :slight_smile:
6. kvě 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, je tu nekdo ze Sicilie?
6. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, bydlim s dcerkou a pritelem na Sardinii, zatimbydlime i s pritelovyma rodicema, ale za tyden odjizdeji pryc a ja budu muset varit! N o jo, ale pritel cesky jidla neji, takze mu budu muset neco vymyslet. Tak se chci zeptat, jestli naka z vas ma naky napady naky recepty na tyden - naky ty antipasti, primi a secondi, ale nic tezkyho! Diky moc predem...
6. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievcata.

Adi, ja som bola fakt troska busy, ale teraz mam saze kustik klud, Inps vybaveny, bola som tam dnes rano, takze do 18 maja nic nemam :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Jasne, ze si mozme skypovat, ked uz budem doma, neskor ti dam aj na mna mail a tel. cislo, pre pripad, rada by som s tebou ostala v kontakte :slight_smile: . Daj vediet ako dopadol dneska lekar, ci ti predpisal ecografiu, (mne moj vsetko robi s predstihom, tuto som si objednavala este s tou prvou, dal mi papiere na obidve naraz, len mi povedal v ktorom tyzdni mam ist) a tak aj tebe dnes urcite da. :grinning: Napis ako dopadli odbery, a na co vlastne to bolo. Drzim palce aby bolo vsetko ok. Ohladom kocika, ani ja nemam nic modre, ale ved dievcatka mozu mat aj modry kocik, a potom osobne s ami modra viacej paci ako nejaka oranzova, keby bol este kremovy, tak aj ten by sa mi pacil, a ved ked je taky neznicitelny kociar, mozno vydrzi uz aj pre druhe (chlapceka) :grinning: , a to je fakt lepsie modry, ako chlapec v cervenom :grinning: . A potom nie je este fakt iste, ci to nase dievcatko nebude chlapcek :sweat_smile:. A co byt? nijake spravy? So svadbou vam drzim tiez moc palce, aby vam to vyslo este pred narodenim, ak nie, tak sa tym netrap, urobite to potom vo vacsom klude.

Berushka, recepty na cestovinu? well take jednoduche, rozprazit olivovy olej na panvici, oprazit cesnak, ktory potom ak je do hnedista opeceny vyber, daj jednu konzervu pomodoro pelato, uno dado, tonno un po di zucchero (ma veramente poco) ed è fatta, hai penne al tonno :sweat_smile:

Angel vitam ta, neviem ale zatial zo Sicilie sa nam tu asi nik neozval :frowning2: Ale mala som znameho z Messiny, tak viem,ze je tam krasne, vsetko dobre.

Zdravim vas vsetky, pekny dnik, zacina nam konecne letooooo, aj ked neviem ako vydrzim v tych puncoskach do porodu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pekny dnik
7. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
vitam nove kocky...tusim tu neni nik z sicilie ani so sardenie...
berushga a ty si este nevarila ?ako pise erika zaklad je taky a potom namiesto tonna mozes dat aj nieco ine..tvoj muz je asi nejaky narocny ked aj antipasto :wink: je vela receptou zalezi co sa muzovy paci..ja robievam carbonara spagetti tam ide pancetta a vajcia a grana alebo all matricana tam de cibula,pancetta a pomodoro..
mam na navsteve svagra :wink: tak sa mu venujem..
kiko v jaslach akurat ze som ho nechcela poslat lebo mam zase vcera trosku teplotu :confounded: ale dnes rano nic..no uvidim vecer ci zase bude mat ked tak ho vezmem k doktorke...
7. kvě 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaj kocky zdravim vas,
tak uz som spat v itali, vyse tyzdna uz pracujem, nemam cas si ani nehty nalakovat :grinning: , mam tu mamku, dava pozor na malu...Pracujem ako drak, ale velmi ma to tesi, len mi je luto ze sa s malou vidim malo, predsa len som v praci v kuse 9 hodin, ale aspon si ju kazde rano mozem odviest do skolky.
Teraz sa tu budem asi ukazovat menej, ale koncom juna mam 2 tyzdne dovolenku, priatel nieco planuje, ze pojdeme do Venedig a potom na par dni k moru, velmi sa tesim, o 2 tyzdne nam este zacina aj tanecny kurz, to ma tiez tesi, ze sa teraz na stare kolena konecne naucim tancovat :grinning: :grinning: :grinning: (priatel vie, ale obetuje sa a prejde si to vraj vsetko este raz so mnou :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), no a to nehovorim ze som si zaplatila pernamentku do fitka :rolling_eyes:.
No jednoducho mam mierne natrieskany program, ale aspon nezleniviem :grinning:

Prajem vam kocky mamicky vsetko dobre, detickam vela zdravicka, tehulkam krasne tehulkovanie, majte sa a ja sa zase ozvem, papa.
7. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj dani tak ty uz makas?a mala ako s babkou?tak si sa dala na tanecnu :grinning: :grinning: :grinning:
my sme boli pri mori s ujom a s malym..kupil nam par vecy teda nove darceky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dve bundicky a supr.na leto :dizzy_face: :dizzy_face:
7. kvě 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. kvě 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak ujo nam rano odisiel...
veru sem tam je aj dobre ked niekdo pride a sa hra a venuje malemu aspon som viac volna..
o 11 hod som sla na more do 14 baby ja som sa tak spalila az az vsetko ma pali :pensive: ja krava som si zobrala olej bez ochr.faktoru :angry: ale to som zistila az doma..
sla som aj poobede s malym ale je taky zly ze nehcce nic a place rano sa zobudil skoro tak asi bude uz ustaty a chce spat ale musi este pockat lebo to by bol zajtra rano skoro hore...

adi tak svadba bude nakoniec? :wink:
8. kvě 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek