Italie

🙂 Ak sa kocky nenahnevate zacinam nove stranky.... 😎
jajaalf
17. kvě 2009
dobre ranko
dneska ideme do zabavneho parku Fiabilandia v riminach..pocasicko je super tak sa tesime..
peknu nedelu vam prajeme..
paulina21
18. kvě 2009
Dobre ranko holky, tak jak jste se vsechny mely pres vikend? Jaji, jak bylo v tom zabavnim parku? a co to je vlastne zac? Me me totiz v cervnu prijet ta mamka se segrou, tak premyslim, kam je vytahnout a toto by mozna nebylo spatne. jo a moc gratuluju k te vyhre v soutezi, maly aspon bude mit dlouho co jist, ze🙂
Dadabo, jsem rada, ze se ti tu tak libi. Ja sem taky moc vdecna, ze takove diskuzni fora, existuji. Co vy jste podnikali pres vikend?
U nas bylo celkem rusno. V sobotu pritel oteviral novy salon,kde budou delat gelove nehty a manikuru a pedikuru a pry tam maji i liceni a opalovani obliceje. Tak bych to mela jit nekdy vyzkouset. No inaugurace byla fajn. Prislo nam tam hodne znamych, tak snad se to vsem libilo a bude mu to prosperovat. vcera sme si zasli na obed a pak odpoledne sme jeli do nakupniho centra. Puvodne sme chteli nekam na vylet, ale bylo moc horko a po te sobote se nam stejne nikam nechtelo:) No a ted zas dalsi pracovni tyden...a zase je tu vedro...🙂
dadaba
18. kvě 2009
Pauli ahoj..mali sme program ale priatela odvolali do prace a bolo.. 😞 co sa da robit..tak som bola doma..novy salon to je super..zelam vela zakaznikov..nech sa salonu dariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii....
jajaalf
19. kvě 2009
ahojte
tak sme boli trosku pri mori..mamina zacala konecne pracovat.
pauli no my sme nakoniec nesli do toho parku .prisli sme tam a tam plno ludi v rade cakali na lisstky tak sme sa na to vykaslali to by sme tam cakali v rade asi 2hod.. 😞 ale chceme tam ist ale asi bude lepsie ist cez tyzden a nie v sobotu alebo nedelu..
dadaba
19. kvě 2009
ahojte..kde ste vsetky?? asi pri mori 😞 ..ja idem zehlit..dnes je tu krasne pocasie leto!!!
jajaalf
20. kvě 2009
ahojte to tu fakt nikdo nebol? :-|
ja som bola rano na trhoch a trosku pri mori a poobede ako pojdem pre maleho sa pojde na more..
vcera poobede sme boli a siel aj do vody..len potom ho dostat von to bolo ]-(
dadaba
20. kvě 2009
jajaalf ako ti zavidim..more...mmmmmmmm aj ja by som isla aj do vody,, 🙂
zajtra odchadzam na slovensko tak dnes balim kufre..
jajaalf
20. kvě 2009
dadaba prijemnu cestu...
dufam,ze sa tu niekdo ukaze lebo to tu budem sama strasit? 😃 😃 😃
dadaba
20. kvě 2009
jajaja dakujem...neviem kde su vsetky baby..kaslu na nas... :-|
paulina21
20. kvě 2009
Dobry vecer holky, omlouvam se, ze sem tu dnes cely den nebyla, ale pritel mi sebral chiavettu k netu, tak sem se nemohla pripojit. No ale vidim, ze sem stejne skoro o nic neprisla🙂 Kdepak porad vsechny jste? Dadabo, tobe preju prijemnou cestu, pak dej vedet, jestli jsi dojela v poradku. JInak my sme dnes taky konecne byli u more. Poprve🙂 a to byvame hned u plaze, ale nejak sem nechtela riskovat, aby maly pred dovolenou neonemocnel. Ale tak dnes sme sli hned rano, aby nebylo jeste horko a moc se mu tam libilo. I kdyz ve vode jeste nebyl, ta je jeste moc studena. No koncim, uz se mi chce spat, preju vam dobrou noc
jajaalf
21. kvě 2009
dobre ranko
pauli tak malemu sa pacilo?mojmu sa tiez paci al eje to dost narocne ist s nim sama este dobre ze je muz doma a mi s nim pomoze.. 😃 😃 on hned sa rozbehne niekam a uz musim za nim utekat..a ked sa balime domou to tiez je nieco... :-|
paulina21
21. kvě 2009
Dobre ranko, jaji, malemu se to moc libilo, ale je to teda silene narocne. Ja sla sama a doma se pak padla mrtva unavou🙂 Jenom nez sem presla s kocarem tech 50m nebo kolik to je po plazi, tak sem myslela, ze to nerozdycham🙂 A pak vybalit a maly porad nekde zdrha a ji pisek a muslicky a vsecko co najde, no nestihacka🙂 To stejne nazpatek, akorat to pak bylo s krikem🙂 Takze priste asi pujdem i s tatinkem🙂 A co mamina, jeste ji tam mas? A pracuje nebo je s tebou? A kdy se chystate do toho zabavniho parku?
blackie26
21. kvě 2009
ahoj vcem mi doporucujete prat detske o bleceni? napisan bebe chantal nebo to od chica nebo neco jneho? 😞
paulina21
21. kvě 2009
blackie, ja bohuzel neporadim, vozim si detsky praci prasek od nas z ceska🙂 Ted se divam, ze cekate holcicku v srpnu, muj maly se narodil 20.srpna loni🙂 Odkud vlastne jsi?
blackie26
21. kvě 2009
jsem z prahy ale ziju ve florenciii
blackie26
21. kvě 2009
neexxistuje nakej seznam co ch tej tady v i talii do porodnice...? ja zatimkupuju vse 1-3 mesice protoze mam pocit ze 0 nebo 00 bude asi male
paulina21
21. kvě 2009
tak to ti taky neporadim, ja rodila v cesku a tam vsechno dali. Ale tak myslim, ze pred nastupem do porodnice u vas urcite budou probihat nejake kurzy a tam by to meli rikat, co vsechno je potreba. Jinak maly mel tu nejmensi velikost asi jen 2 tydny a pak uz sme presli na 62, tak toho nemusis moc kupovat. Hlavne jestli se ti narodi v takovem parnem lete, ani to moc neunosi.
jajaalf
21. kvě 2009
blackie tak co sa tyka vecy co treba do nemocnice..ja som bola posledny mesiac v nemocnice na zapis to ty vystavia cartella clinica..a tam ty daju aj papier kde je vsetko popisane aj co si mas prinies..ja som mala 3 cambi pre male.copertu/plienky mi dali oni/a pre mna nocne kosele,jednorazove nohavicky,tie vlozky velke po porode a nejake hyg.potreby tusim vsetko ale mozno som na nieco zabudla..
co sa tyka veciciek pre malu nekupuj moc male vecy mi sme kupovali 3-6mesiacov,lebo deticky rychlo rastu a moc to nevynosi 😉
pauli je ot veru narocne ist s takym malym k moru hlavne ked si sama ja zatial chodim s muzom ale potom neviem ako .. 😃
blackie26
22. kvě 2009
jajaaf a jakej pou zi vas praci prasek na mallyho?
jajaalf
22. kvě 2009
blackie ja na zaciatku som pouzivala napisan a teraz mam bio presto x baby..ale teraz uz perem vecy s nasimi..tak niekedy nedam nic..
dneska mam narodky muz mi kupil darcek no normalne ma prekvapil 😃
paulina21
22. kvě 2009
jeee, jaji, ty mas narozky? Tak to preju vsecko nej nej, hodne stesti, zdravi, lasky, splneni vsech snu a hodne dite a manzela, co te budou poslouchat🙂 Tak darecek od manzela je snad jasna vec, ne🙂 To by bylo, aby si na tebe nevzpomnel. a copak si dostala? Ja mela narozky pred necelym mesicem, tak uz sem si to letos odbyla🙂
dadaba
22. kvě 2009
ahoj baby...tak som na slovensku..dnes tu bola burka..je tu kriza sa setri aj lampy na ulici nesvietia len kde tu..
cesta bola super bergamo-bratislava 60minut...
jajaalf blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaammmmmmm...(ake bolo prekvapko?????)
jajaalf
23. kvě 2009
ahojky
dakujem vam..
vcera sme boli pri mori a neskor v hoteli a tam ma kamoska prekvapila s darcekom pre mna aj pre maleho.. 😉 kolko nevie ci tento rok pride na oslavu maleho 😞 lebo pracuje..
kala
25. kvě 2009
ahojte kočky chystáme sa na dovolenku na siciliu konkretne ostrov volcano,chcem sa informovať aké tam býva počasie a tak čo môžem očakávať .... moc dakujem
jajaalf
26. kvě 2009
caute
hm kde ste?? 😕 😕 😕 😕

kala ja ty neporadim ...ale pocasie v lete je ako vsade inde..teraz napriklam tu mame teploty vcera 33stupnou a dnes to iste ale od zajtra hlasia znizenie teploty..
jajaalf
27. kvě 2009
no kocky to uz som nas musela hladat na 3 stranke ]-( ]-( ]-(
mam maleho doma volali z jasiel,ze ma hnacku mal aj v noci asi 3 x a rano nic tak som ho poslala aj tak do jasly..no ale odtial mi volali..uvidime zajtra ho vezmem k doky co povie..
mame tu vetrisko a urcite aj nejaka burka pride ]-( ]-(
bocmanka
27. kvě 2009
🙂 🙂
na volcane je úúúžasne, a sicília ani nehovorím, očakávaj to najhoršie a bude neskutočne perfektne, strávila som tam jedno celé leto a keď nám detičky trošku vyrastú, tak sme tam...
marie_m
28. kvě 2009
ahojky holky, nezlobte se, ze vam sem lezu, ale prosim prosim, neni nektera z vas primo v alba adriatice? Pokud ano, pls, muzete se mi ozvat do IP, potrebovala bych se na neco ohledne AA zeptat, moc moc diky a pekny den, majka
dianga
29. kvě 2009
baby....ak mate zaujem poznam jednu osobu co ma agenturu na reklamu, televiziu a ostatné média kde je mozne ukazat vase poklady....www.renatecasting.it.....
jajaalf
29. kvě 2009
ahojte..
tak sme vcera oslavovali aj ked narodky ma kiko dneska..foto su na facebooku 😉