• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

10. listopadu 2014 
dobre ranko
dneska ideme do zabavneho parku Fiabilandia v riminach..pocasicko je super tak sa tesime..
peknu nedelu vam prajeme..
17. kvě 2009 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko holky, tak jak jste se vsechny mely pres vikend? Jaji, jak bylo v tom zabavnim parku? a co to je vlastne zac? Me me totiz v cervnu prijet ta mamka se segrou, tak premyslim, kam je vytahnout a toto by mozna nebylo spatne. jo a moc gratuluju k te vyhre v soutezi, maly aspon bude mit dlouho co jist, ze:slight_smile:
Dadabo, jsem rada, ze se ti tu tak libi. Ja sem taky moc vdecna, ze takove diskuzni fora, existuji. Co vy jste podnikali pres vikend?
U nas bylo celkem rusno. V sobotu pritel oteviral novy salon,kde budou delat gelove nehty a manikuru a pedikuru a pry tam maji i liceni a opalovani obliceje. Tak bych to mela jit nekdy vyzkouset. No inaugurace byla fajn. Prislo nam tam hodne znamych, tak snad se to vsem libilo a bude mu to prosperovat. vcera sme si zasli na obed a pak odpoledne sme jeli do nakupniho centra. Puvodne sme chteli nekam na vylet, ale bylo moc horko a po te sobote se nam stejne nikam nechtelo:slight_smile: No a ted zas dalsi pracovni tyden...a zase je tu vedro...:slight_smile:
18. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Pauli ahoj..mali sme program ale priatela odvolali do prace a bolo.. :frowning2: co sa da robit..tak som bola doma..novy salon to je super..zelam vela zakaznikov..nech sa salonu dariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii....
18. kvě 2009 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte
tak sme boli trosku pri mori..mamina zacala konecne pracovat.
pauli no my sme nakoniec nesli do toho parku .prisli sme tam a tam plno ludi v rade cakali na lisstky tak sme sa na to vykaslali to by sme tam cakali v rade asi 2hod.. :frowning2: ale chceme tam ist ale asi bude lepsie ist cez tyzden a nie v sobotu alebo nedelu..
19. kvě 2009 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte..kde ste vsetky?? asi pri mori :frowning2: ..ja idem zehlit..dnes je tu krasne pocasie leto!!!
19. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte to tu fakt nikdo nebol? :unamused:
ja som bola rano na trhoch a trosku pri mori a poobede ako pojdem pre maleho sa pojde na more..
vcera poobede sme boli a siel aj do vody..len potom ho dostat von to bolo :angry:
20. kvě 2009 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
jajaalf ako ti zavidim..more...mmmmmmmm aj ja by som isla aj do vody,, :slight_smile:
zajtra odchadzam na slovensko tak dnes balim kufre..
20. kvě 2009 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
dadaba prijemnu cestu...
dufam,ze sa tu niekdo ukaze lebo to tu budem sama strasit? :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
jajaja dakujem...neviem kde su vsetky baby..kaslu na nas... :unamused:
20. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobry vecer holky, omlouvam se, ze sem tu dnes cely den nebyla, ale pritel mi sebral chiavettu k netu, tak sem se nemohla pripojit. No ale vidim, ze sem stejne skoro o nic neprisla:slight_smile: Kdepak porad vsechny jste? Dadabo, tobe preju prijemnou cestu, pak dej vedet, jestli jsi dojela v poradku. JInak my sme dnes taky konecne byli u more. Poprve:slight_smile: a to byvame hned u plaze, ale nejak sem nechtela riskovat, aby maly pred dovolenou neonemocnel. Ale tak dnes sme sli hned rano, aby nebylo jeste horko a moc se mu tam libilo. I kdyz ve vode jeste nebyl, ta je jeste moc studena. No koncim, uz se mi chce spat, preju vam dobrou noc
20. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre ranko
pauli tak malemu sa pacilo?mojmu sa tiez paci al eje to dost narocne ist s nim sama este dobre ze je muz doma a mi s nim pomoze.. :grinning: :grinning: on hned sa rozbehne niekam a uz musim za nim utekat..a ked sa balime domou to tiez je nieco... :unamused:
21. kvě 2009 v 08:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko, jaji, malemu se to moc libilo, ale je to teda silene narocne. Ja sla sama a doma se pak padla mrtva unavou:slight_smile: Jenom nez sem presla s kocarem tech 50m nebo kolik to je po plazi, tak sem myslela, ze to nerozdycham:slight_smile: A pak vybalit a maly porad nekde zdrha a ji pisek a muslicky a vsecko co najde, no nestihacka:slight_smile: To stejne nazpatek, akorat to pak bylo s krikem:slight_smile: Takze priste asi pujdem i s tatinkem:slight_smile: A co mamina, jeste ji tam mas? A pracuje nebo je s tebou? A kdy se chystate do toho zabavniho parku?
21. kvě 2009 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj vcem mi doporucujete prat detske o bleceni? napisan bebe chantal nebo to od chica nebo neco jneho? :frowning2:
21. kvě 2009 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
blackie, ja bohuzel neporadim, vozim si detsky praci prasek od nas z ceska:slight_smile: Ted se divam, ze cekate holcicku v srpnu, muj maly se narodil 20.srpna loni:slight_smile: Odkud vlastne jsi?
21. kvě 2009 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
jsem z prahy ale ziju ve florenciii
21. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
neexxistuje nakej seznam co ch tej tady v i talii do porodnice...? ja zatimkupuju vse 1-3 mesice protoze mam pocit ze 0 nebo 00 bude asi male
21. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to ti taky neporadim, ja rodila v cesku a tam vsechno dali. Ale tak myslim, ze pred nastupem do porodnice u vas urcite budou probihat nejake kurzy a tam by to meli rikat, co vsechno je potreba. Jinak maly mel tu nejmensi velikost asi jen 2 tydny a pak uz sme presli na 62, tak toho nemusis moc kupovat. Hlavne jestli se ti narodi v takovem parnem lete, ani to moc neunosi.
21. kvě 2009 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
blackie tak co sa tyka vecy co treba do nemocnice..ja som bola posledny mesiac v nemocnice na zapis to ty vystavia cartella clinica..a tam ty daju aj papier kde je vsetko popisane aj co si mas prinies..ja som mala 3 cambi pre male.copertu/plienky mi dali oni/a pre mna nocne kosele,jednorazove nohavicky,tie vlozky velke po porode a nejake hyg.potreby tusim vsetko ale mozno som na nieco zabudla..
co sa tyka veciciek pre malu nekupuj moc male vecy mi sme kupovali 3-6mesiacov,lebo deticky rychlo rastu a moc to nevynosi :wink:
pauli je ot veru narocne ist s takym malym k moru hlavne ked si sama ja zatial chodim s muzom ale potom neviem ako .. :grinning:
21. kvě 2009 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
jajaaf a jakej pou zi vas praci prasek na mallyho?
22. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
blackie ja na zaciatku som pouzivala napisan a teraz mam bio presto x baby..ale teraz uz perem vecy s nasimi..tak niekedy nedam nic..
dneska mam narodky muz mi kupil darcek no normalne ma prekvapil :grinning:
22. kvě 2009 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
jeee, jaji, ty mas narozky? Tak to preju vsecko nej nej, hodne stesti, zdravi, lasky, splneni vsech snu a hodne dite a manzela, co te budou poslouchat:slight_smile: Tak darecek od manzela je snad jasna vec, ne:slight_smile: To by bylo, aby si na tebe nevzpomnel. a copak si dostala? Ja mela narozky pred necelym mesicem, tak uz sem si to letos odbyla:slight_smile:
22. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj baby...tak som na slovensku..dnes tu bola burka..je tu kriza sa setri aj lampy na ulici nesvietia len kde tu..
cesta bola super bergamo-bratislava 60minut...
jajaalf blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaammmmmmm...(ake bolo prekvapko?????)
22. kvě 2009 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky
dakujem vam..
vcera sme boli pri mori a neskor v hoteli a tam ma kamoska prekvapila s darcekom pre mna aj pre maleho.. :wink: kolko nevie ci tento rok pride na oslavu maleho :frowning2: lebo pracuje..
23. kvě 2009 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte kočky chystáme sa na dovolenku na siciliu konkretne ostrov volcano,chcem sa informovať aké tam býva počasie a tak čo môžem očakávať .... moc dakujem
25. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
caute
hm kde ste?? :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:

kala ja ty neporadim ...ale pocasie v lete je ako vsade inde..teraz napriklam tu mame teploty vcera 33stupnou a dnes to iste ale od zajtra hlasia znizenie teploty..
26. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
no kocky to uz som nas musela hladat na 3 stranke :angry: :angry: :angry:
mam maleho doma volali z jasiel,ze ma hnacku mal aj v noci asi 3 x a rano nic tak som ho poslala aj tak do jasly..no ale odtial mi volali..uvidime zajtra ho vezmem k doky co povie..
mame tu vetrisko a urcite aj nejaka burka pride :angry: :angry:
27. kvě 2009 v 16:22  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile:
na volcane je úúúžasne, a sicília ani nehovorím, očakávaj to najhoršie a bude neskutočne perfektne, strávila som tam jedno celé leto a keď nám detičky trošku vyrastú, tak sme tam...
27. kvě 2009 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky, nezlobte se, ze vam sem lezu, ale prosim prosim, neni nektera z vas primo v alba adriatice? Pokud ano, pls, muzete se mi ozvat do IP, potrebovala bych se na neco ohledne AA zeptat, moc moc diky a pekny den, majka
28. kvě 2009 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
baby....ak mate zaujem poznam jednu osobu co ma agenturu na reklamu, televiziu a ostatné média kde je mozne ukazat vase poklady....www.renatecasting.it.....
29. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte..
tak sme vcera oslavovali aj ked narodky ma kiko dneska..foto su na facebooku :wink:
29. kvě 2009 v 18:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek