• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

10. listopadu 2014 
Ahoj holky, prosím o radu - jedeme do Itálie na dovolenou a bereme s sebou samozřejmě dceru. Chci se zeptat, jestli se v Itálii vyrábí něco jako je náš Pribináček, Lipánek, Tvaroháček, Termix, prostě tyhle tvarohové a smetanové svačinky - jak se to jmenuje, protože já se pak mezi těmi výrobky v obchodě nějak ztrácím a nevím co vlastně hledám :grinning: díky moc :slight_smile:
8. čer 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte. Chcem sa spytat ci tu je niekto z Pisa alebo okolia. Potrebovala by som sa nieco opytat. Dakujem
9. čer 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ved tu nikto nikdy nechodi :frowning2:
10. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Shpirti, aj ja som uz par krat pozrela a nicovite nic... dako to tu ustalo.. asi su vsetci vonku :sunglasses:
Dufam, ze si daco vybavila, si spomynam si mala problem s poistenim sa mi zda.. a ze vsetko ok s tehu :slight_smile:
Pekny dnicek
10. čer 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
ja len na skok..mam tu segru ,segranku a dosla aj teta..tak behame po vsetkych obchodoch a trhoch a poobede s malym von..
praca este nic :unamused:
10. čer 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, no u nas taky nic noveho neni, takze moc nepisu nebo se nic nedeje:slight_smile: Vidim, ze ani u vas toho moc noveho neni:slight_smile: Navic sme ted hodne venku, tak ani neni cas. Toso, jak ty, uz jen mesic a pul, ze? vidis, za chvili to budes mit za sebou:slight_smile: Jo a co vubec s tim bytem, nasli ste neco noveho? A ten streptokok je uz vyleceny nebo ho jeste mas?
Silvi a co ty s tim pojistenim, vyridila si neco?
10. čer 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte vsetky,s poistenia nic...uz ich mam plne... :angry: ani som nevedela,ze existuje tolko uradov,co vsetko som pochodila,ale vsade rovnaka odpoved :frowning2: tak uz naozaj neviem...
a vy sa ako mate? deticky?
11. čer 2009 v 00:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeej tosa,teraz som si vsimla,ze aj ty si este len kinder-surprice :slight_smile: uz sa nam to krati,ze? a kde budes rodit?
11. čer 2009 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko..
silvi to mi je velmi luto :frowning2: dufam,ze skor ako sa dietatko narodi ze to vybavis.. :wink:
u nas tiez nic nove...maly v jaslach aj ked stale ma nieco. ta hnacka sa mu nejak vratila :cry:
zajtra segranka ide domou a ja by som mala v sobotu zacat robit
11. čer 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,u nas tiez nic moc,tak nemam ani ja co pisat.my sme este prechladnute,mala ma zastavene sople a nevie sa ich zbavit.
jaji,to s tou hnackou mal aj kamoskin syn a lekarka jej povedala,ze to je psychickeho povodu
11. čer 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
lulka napisala som ty ip len neviem ci sa ty ju podari precitat :wink:
ono to neni ani hnacka ved kaka max 2 x za den len to je take zlte tahave a smrdito to acido :unamused: zase ma sople a kasel tak ho vezmem asi k doky nech ho pozre skor ako zacnem pracovat...
segranka odcestovala..sla rano o 8.40 na vlak do bologne..akurat ze na letisko pride okolo 11-12 hod a let ma o 17h..no bude muset tam cakat lebo inac sa nedalo :frowning2:
12. čer 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,kde ste boli vsetky cez vikend?okrem jaji,ta ma vinimku-pracovala:wink:.ako sa ma kiko?
babule ako to tu flakate,to znamena,ze mame vsetky nieco lepsie na praci,to je super.my sme boli cez vikend pri mori,bolo fajn,ale poviem vam,je to makacka.2psi,co nemozu ist na plaz,okrem jednej,kde su pre nich vyhradene miesta,mala lietala kade-tade.drahy bol unaveny a ta cesta tam a naspat.....asi uz starnem,ale nejako nezvladam
15. čer 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikdo neporadí? :confused: Nikdo dětem něco takového nekupuje? :sweat_smile: :confused:
15. čer 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, po nejakom čase zase :sweat_smile: vidím že sa tu pomaly rozrastáme :dizzy_face: tak vítam nové kočky, snáď bude čas vás trošku spoznať.. ale už teraz som si istá že vás nedočítam.. ako mi malá začala chápať o čom sú nôžky tak sa celý deň nezastavím a keby som si sem večer sadla s tým, že vás idem dočítať, tak asi zaspím pri treťom príspevku :grinning:
my sme boli pár dní na Slovensku, mala som nejaké vybavovačky (samozrejme s malou lebo by neostala s nikým "cudzím") to bola celkom sranda :sweat_smile: ponavštevovali sme pár blízkych, kamarátov..a šli sme späť.. našla som jednu prácu..mala by som ísť na skúšku, asi štrtok alebo piatok, neviem treba mi ešte zavolať šéfke a skúsim ako to bude vnímať malá, ako sa mne bude páčiť a aká bude ona a celkovo tá práca..ale nejaká by sa teda naozaj zišla :confounded: no len uvidím čo malá to bude najdôležitejšie..

Aďka, Erika vy ešte nič? babenká ešte nedoniesol bocian? :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ako sa máte ostatné? jaji pracuješ už? :confused: a s kým je kiko? :confused:
lulka a kde ste boli pri mori? aj my sme rozmýšľali či neskočíme s malou tento rok no uvidíme ako čo bude.. :slight_smile: a čo je s Dankou a Leonkou?

tak zatiaľ pekný deň, večer sa snáď stavím :sweat_smile: lebo k nám príde Maťko..hádam sa bude hrať s malou a ja budem mať kus voľno..letííííííííííím pá :wink:
16. čer 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,no matka,ze sa tu aj ukazes.je to tazke teraz,ze.aj praca aj mala,neboj,vsetko sa da zvladnut.
my sme boli klasicky na rimini,kazdy rok tam chodime zaciatkom leta.pre deti je to raj na zemi.
jabber,ja ti neporadim,lebo nic take malej nekupujem :frowning2:
16. čer 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky za odpověď lulko :slight_smile: už jsem se bála, že jsem neviditelná :grinning: :sunglasses:
16. čer 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko baby,
Jabber ja este iba tehu, tak neviem, ale sebe kupujem Deliziu od Danone to je ako nas Termix :slight_smile:
Mati dufam, ze robota sa ti bude pacit a Danielka s tym bude v pohode. Uz je zvyknuta na nove miesto? My v pohodicke, akurat je tu kamaratka so 7mesacnou dcerou, ale je ako anjelik, tak sa bojim aby sme nasu potom prilis neporovnavali ak nahodou aj zaplace :grinning: :grinning: tehu v pohodicke akurat na ten hic.. Erika tiez vsetko fajn, ma tu uz maminu a konecne je na materskej.
Danku som tu uz davno nevidela.. ale aj ja som bola dost rozbehana.. Esteze tu mame Jaji a Lulku a Paulinku co tu udrzuju zivot :dizzy_face: a par novych dievcat. Na jesen sa tu urcite zasa vsetky pozbierame :sweat_smile:
Babenky pekny dnicek :slight_smile:
17. čer 2009 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky :slight_smile:
17. čer 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Adi, teda to je dobré že všetko je oki, a to teplo je unavujúce..ale neboj, veď o mesiac bude po všetkom :wink: neboj nič :slight_smile: a každé bábo je iné, a kým bude mať vaše 7 mesiacov, tak si pomaly navyknete na všetko :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja som tiež s malou nemala napríklad problémy od narodenia, bola stále kľudná, väčšinou spinkala, napapala sa keď sa už vedela hrať tak sa dokázala aj sama vyzabávať a neplakala ani pri cudzích, no po roku akoby zlom a čert do nej vošiel :grinning: začali sme chytať choroby, malá začala byť mrzutá, bála sa cudzích ľudí a teraz po tom sťahovaní to boli ťažké týždňe :rolling_eyes: ale zvykáme si :slight_smile: pamätám si že mne moja naj kamoška závidela aká bola Dadka keď bola mimčo, lebo jej malý do pol roku na všetko plačkal, a tiež mali problémy so spánkom a aj pri papaní jej štrajkoval :stuck_out_tongue_closed_eyes: to si nenavyberáme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished: tak Erika si teraz užíva maminu :slight_smile: to je fajn :dizzy_face:
17. čer 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute kocky
nestiham
zacala som pracovat od soboty ..
lulka je mi luto ,ze som sa ty neozvala ale telefon ma segra a ja som si spravu precitala az vcera ...
ked bude cas precitam vas.,,, pa zatial :slight_smile:
17. čer 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute
nikde nikoho a to som sa bala ze som tu dlho nebola,ze vas neprecitam :grinning:
muz je chory a ja pracujem..
23. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute kocky, idem hajat, ale reku este sa vam ozvem predtym odo dnes mam 14 dni dovolenku, tak sa vytesujem, mala ju uz na SK od stvrtku na prazdninach u babicky a deduska. Ja pracujem ako drak, ani PC som nezapinala, tak vas zdravim, papa majte sa.
23. čer 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, tu to teda stojííííííí... malá je chorá, má horúčky, tak celé dni sme doma..dr nám dala sirup ale nechce ho :confounded: tak vedieme boj kým ho spapá :unamused:
24. čer 2009 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim vsetky mamicky, tehulky a vsetky ostatne :slight_smile:
Pisem sem, pretoze by som isla rada zit prave do Talianska, ale az o par rockov. Momentalne zijeme v Amerike, ale v chladnejsej casti, tak si viete predstavit ako by som rada isla do tepla.
Je tu uz velmi vela prispevkov, takze to vsetko nestihnem precitat.
Mohli by ste napisat ako sa vam v Tal. paci a co naopak vam tam vadi?

Prajem este pekny den.
25. čer 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
A este vas chcem poprosit, date sem nejake linky kde by som mohla najst ceny realit? Dakujem.
25. čer 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko vsetkym.
matka davaj jej ten sirup do pitia aj po castiach,tak ti to skor vypije.
my zariadujeme malej izbu,ktoru sme doteraz pouzivali ako sklad,takze som dost zaneprazdnena
26. čer 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sem uz nikto nechodi? :frowning2:
26. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ste tu niektorá z Milana a okolia? Davide je moje prvé dieťa a nemám tu žiadnu kamarátku na stretnutia s detmi... ozvite sa mi cez ip ak chcete.... dik
27. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,dianga,ja som ti uz odpovedala minule....
ako sa mate vsetky?
28. čer 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek