• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

10. listopadu 2014 
Ahoj monky. Dakujem za opytanie, ucenie ide super, presla som uz medzi pokrocilych :grinning: .Je to ale drina, pridem domov pooobede a do vecera robim ulohy a drtim gramatiku. Ale mna to bavi. :wink: Inac zelam vam krasnu dovolenku, pekne pocasicko a prijemny oddych.
12. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katka, no šikulka si.... len tak ďalej..
lámala som MM aj na Toskánsko, mááárne :grinning: :grinning: Ale raz si zaplatím poznávací zájazd po Tuscany a prídem Ťa mrk :grinning:
12. srp 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejjj, kludne dojdi, potesim sa velmi.... :dizzy_face: :dizzy_face:
12. srp 2009 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre, až našetrím, dám vedieť... :grinning:
12. srp 2009 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievcata...
ako sa dnes mate?
toscany si naozaj sikulka :slight_smile: monkula a odkial si v It?
13. srp 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko holky, vcera sem nemela cas napsat, mela sem dost zehleni a prani atd:slight_smile: Predem bych moc chtela pogratulovat tose a erice k narozeni jejich krasnych dcerusek. Jsem rada, ze ste vsechny v poradku a hlavne zdrave. Toso, vybrali ste opravdu krasne jmenov:slight_smile: Co se tyce tech kapek, tak ja sem malemu zadne italske nedavala. Mela sem z ceska vitamin K, to byla jedna kapka tydne a pak vitamin D myslm a to byla jedna kapka denne. Ty tvoje kapky sou co zac, na co to ma byt? A jaky byl porod, mela jsi jen epidural nebo celkovou anestezii? jinak preju, at ti co nejrychleji prejde to zaniceni jizvy a budes v poradku a fit:slight_smile: U nas nic noveho. Dneska jdem na narozeniny dcerky pritelovi zamestnankyne. Taky bude mit jeden rok, jak nas maly. Ale nas to ceka az za tyden:slight_smile: Tak jo, koncim, mejte se zatim pekne
13. srp 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aho Pippo, bydlim v Imole, uz temer rok, predtim jsem pracovala v Dolomitech jako myucka nadobi, :slight_smile: neopakovatelna zkusenost, a pak jsem prubla jestli i tady zvladnu delat zdravotni sestru...pracovala jsem v Marche a ted jsem v Imole, pracuju tu v nemocnici ...zatim ahoj
13. srp 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
janka, ja nie som v IT, ja som na SK.... ja som len vtírka :grinning:
13. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenkino, ty jsi zdravotni sestricka? Muzu se zeptat, kde v Marche si pracovala? Ja sem totiz z Marche a muj pritel ma firmu co zprostredkovava praci sestrickam:slight_smile:
13. srp 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte....monkula to neva jasne ze sme radi ked si tu :slight_smile:
ako sa mate?
My sme boli vcera na nakupoch.
Boli sme nakupit veci do skoly pre syna...
Uf,ale toho potrebuju.. :wink:
14. srp 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj PAvlo...ja jsem si to myslela ze jsi to ty :slight_smile: uz jak jsem cetla ze mate chlapecka kteremu bude rok...taky jsem tam pracovala, nejak jsme se jen minuly, skoda...ale treba se nekdy potkame jezdim dolu za holkama...pozdravuj ode me ...
14. srp 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, ja ám doma budúceho prváka....
len taška a dva peračníky nás stáli skoro 100 € a ešte nemá kopu vecí... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, nestihla som vás ešte dočítať, len naozaj veľmi povrchne očami :sweat_smile: zazerám tu nejaké nové tváričky :dizzy_face:

ale v prvom rade blahoželám k novým prírastkom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: detičkám hlavne veľa zdravíčka :dizzy_face:

katka ty sa ako máš? štúdium pokračuje dobre? :slight_smile:
16. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martinka, studium pokracuje celkom dobre. Teraz mam dva tyzdne prazdnin, tak sa vytesujem. :grinning: :grinning: Konecne si oddychnem, poopalujem sa a vybehneme konecne aj k moru. Ako sa ma malicka? Dufam, ze ta poslucha :grinning: .
16. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte..

Maťka, z Danielky je krásna veľká baba, ja z nej nemôžem, z nádhery malej..

Kati, ako ďaleko to máš k moru?
16. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fíha a čím si si to zaslúžila také prázdniny? :stuck_out_tongue_closed_eyes: je z teba školáčka :grinning: maličká pred chvíľkou zaspala, dnes ma umordovala :grinning: ale inak je všetko v poriadku :slight_smile: bože ja vám to more tak závidííííííííííííííííííím
16. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zasluuuzila som si veru, vsak som makal dva mesiace v kuse od rana do vecera :angry: . Kde berie Dadulka tu energiu??? Mati, my musime ist k moru 120 km. Tu nablizku mame len jazero, ale aj to je lepsie ako nic.
16. srp 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
čo som priesvitná? :rolling_eyes:
16. srp 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeej, ahoj monky. :wink:
16. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kati..
Pozerala som Perugiu na Google Earth, no máš tam krásne prostredie..... :dizzy_face: Aj chodíte na výlety? :slight_smile:
16. srp 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
monky ahoooj, ďakujeme, ako sa máte vy? kukám že Jarko už do školy? a Chiara asi až o rok škôlka že?

Kati to ti neviem povedať, ale mať tak jej energiu tak toho cez deň stihnem viac :grinning: :grinning: no my máme more najbližšie asi tak 300km :confounded:
16. srp 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monky, kedy odchadzate do Bibione?? uz si zbalena?? Deticky musia byt nesmierne stastne z dalsej dovolenky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
16. srp 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mati, to ti verim. Aj ja by som brala tolku energiu. Niekedy som fakt leniva :frowning2: .
16. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
mati, hej, chiara až budúci rok do škôlky....
Kati, odchádzaem v sobotu..... Ale nebalím... sestra už si včera kúpila nový kufor a večer písala, že je zbalená :grinning:
Jarko, ten len počíta a malá sa stále pýta, kedy ideme tajijanska
16. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: rozkosne deticky mas. Inac my mame okolie uz pobehane, este ked som bola na Sk a chodila sem len na prazdnin, sme robili caste vylety. Je to krasna krajina, to mas pravdu. Ja som velmi stastna, ze sme tu prisli zit.
16. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
toscany, an isa Ti nedivím..... aj ja by som bola šťastím bez seba...... ale vieš ako, dve deti, nepoznám jazyk....
A kurňa, ja by so msa tak uživila v turistických agentúrach.... Viem slovensky, česky, poľsky, maďarsky, nemecky a základy angličtiny.... :rolling_eyes:
16. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sikulka si monky :sunglasses: . Vsak pockaj, deticky ti podrastu a mozes vystartovat na cestu okolo sveta. Teba vzdy fascinovalo cestovanie?
16. srp 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kati, vždy..... ja som strašne spontánny a dobrodružný typ.... mne keby si povedala zbaľ sa a o dve hodiny odvhádzaem, neváham ani sekundu....
Mojím sno mej ,že si kúpime karavan a budeme jazdiť kam chceme a kedy chceme a na ako dlho chceme.... a vždy som chcela žiť v zahraničí.. neviem prečo....
16. srp 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drzim palceky nech sa ti to splni. :dizzy_face: :dizzy_face: Co sa tyka tych karavanov, tak kazdy den na nich hresim, lebo nam beru miesto na parkovisku :grinning: :grinning: :grinning: . Tu chodi strasne vela cudzincov na karavanoch. Ked ho kupite, tak potom mi daj vediet. Budem ti drzat miesto :grinning: .
16. srp 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katka, ďakujem..

A ozaj, bývaš v dome alebo v byte? ako to vyzerá s robotou?
16. srp 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek