• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

4. června 2017 
Nie je zac :slight_smile: . My byvame v byte, nachadza sa v historickom centre a je dvojpodlazny. Taky akurat, ani velky ani maly. Nam staci. Zatial si pracu nehladam, uvidime neskor. :wink:
16. srp 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajsné, keĎs et dvaja, byt je v pohode.... aj ym sme v byte, ale nie som tu spokojná..... deti sa nemajú kde hrať, lebo bývame v centre, asi 70 m máme rockový kluba celý piatoka soboty večer sú tu koncerty, aj včera som nevedela spať do druhej, čo tak rámusili... cez cestu máme podnikateľský inkubátor a tam včera na streche robili cycling, od tretej do siedmej tam vrieskali ahrala hlasná hudba, ani okno som nemohla mať otvorené... :confounded: :confounded:
16. srp 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to veru nepotesi, viem si predstavit ako ti to zneprijemnuje zivot. :frowning2: V ktorej krajine by si chcela zit?
16. srp 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
niekde, kde je teplo a často tam neprší :grinning: :grinning: neznášam daždivé obdobia....
16. srp 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Manzel sa nechce odstahovat?? Musis ho prehovorit :wink:
16. srp 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby :slight_smile:
ako as dens mate?
monkula stahovat sa nie je take jednoduche...
pridam sa k vasej teme...
my byvame v meste ale v takej pokojnej casti...
mame byt a malu zahradku....
kupili sme tam detom trampolinu takze mame o zabavu postarane...
17. srp 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janak, ja viem... aj so msa sťahovala už dosť a mám toho dosť a ešte ma čaká ejdno ,ale to bude príjemné sťahovanie, konečne do svojho... kedy ,to neviem....
17. srp 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je prijemne stahovat sa do svojho :slight_smile:
aj my zacneme stavat teraz v septembri..
uvidime kedy to bude hotove...
aj podla financii :slight_smile:
17. srp 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranky kocky. Co mate dnes na plane??? Idem dnes spravit tieto pusinky: http://lesk.cas.sk/clanok/81182/video-snehove-pusinky.html. Co peciete vy?
17. srp 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..
ja dnes robim zemiakove placky....
teraz sme boli vonku na zahrade...
cakam na muza pride na obed a potom vyrazime niekam do mesta..
a ty?
17. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejjj, super napad Jani. Spravim na veceru placky. Ja dnes poobede idem k jazeru, beriem si moje lehatko, casopisy a nechcem nic robit. :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, ako zvladas tehotenstvo v tychto horucavach?? U nas je neuveritelne teplo, ja som uz niekedy zufala.
17. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani a budete stavať v IT, alebo na SK?
veru, ako to zvládaš? Ja som obe tehu mala cez leto, s Jarkom posledné mesiace, to sa dalo, ale s Chiarkou prvý trimester cez tie horúčavy, no, bolo mi hrozne, veľa ráz mi bolo na dopadnutie.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

katka, ale Ti ej dobre.... ja upratujem, je tu horúco.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby zvladam to..co ine mi ostava?
ale pri tomto teh.je mi strasne zle...
co som ani pri jednom doteraz nepoznala...
stavat budeme v It.
my tu ostaneme byvat...
Na Sk.chodime len na dovolenku :slight_smile:
teraz 3.9 idem k dokt.na ultrazvuk...
este si musim pockat...
ale ja verim ze po 3 mesiaci mi tie nevolnosti prejdu...
toscany no tebe je ale dobre :slight_smile:
normalne ti zavidim :grinning:
monkula a ty co dnes budes porabat?
17. srp 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
janka, nič zvláštne sa nechystám robiť....
Akurát MM odviezol jarka na futbalový tréning, ale najprv som mu musela nagelovať vlasy ako má jeho veľký vzor - Hamšík :grinning:
No a teraz idem umyť riad a mala by som aj žehliť, mám tam toho dosť, ale nechce sa mi, je horúco....
17. srp 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jste tu někdo z říma?
Potřebovala bych pár tipů co s mejma klukama, jsou jim 4,5. Jedeme s rodinkou do říma na den, a větší část jde do Vatikánu, a já s klukama bych se chtěla zabavit trošku jinak, neb mám Vatikán ochozenej křížem krážem a kluky by to nebavilo. Poraďte prosím.
17. srp 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok..my ideme teraz von...
dosiel mi muzik tak ideme pozret do obchodu neake veci co nam este chybaju do skoly...
17. srp 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janka, monky, ste zlate, ze mi tak "zavidite" :grinning: :grinning: . Zbalte sa a pridite ku mne. Nakupime kila melonov, kopec zmrzliny pre deti a my sa budeme pekne slnit pri jazierku :sunglasses: .
17. srp 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě když sem tak lezu :sunglasses:
Holky, jak se v itošce označuje prášek do pečiva a existuje tam i jiná než hladká mouka? případně jak se jmenuje :zipper_mouth: díííkec
17. srp 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
4a, ahoj, prepac, vobec som neregistrovala tvoj prispevok. Co sa tyka Rima, to ti poradia kocky, ktore tam byvaju. :wink:
Prasok do peciva sa vola Lievito (lievitazione istantanea). Hladku muku kupujem Farina tipo "00".
17. srp 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůů toscany, jsi sluníčko!!!+ :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A exustuje tam něco jako polohrubá mouka?

A tipuju podle nicku jsi z toskánska? :zipper_mouth:
17. srp 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano, byvam v Toskansku. Co sa tyka polohrubej muky, tak to je Farina tipo "0". Zalezi vsak, co chces pripravovat. Tu je strasne vela druhov muky, ja mam napriklad velmi rada muku z ryze alebo cerealnu.
17. srp 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
my zas jedem na dovču, tentokrát Umbria, kousek od Orvietto. Ale byli jsme i v toskánsku- Aquapendente :slight_smile: resp. to bylo přesně na hranici s Laciem.

No a na dovče já jen vařím a peču, což mě baví. A peču koláče, dorty a piškoty a bublaniny. Takže k tomu potřebuju hladkoou na koláče a polohrubou na zbytek. Jo, a existuje tam i droždí jiný než suchý?
17. srp 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já abych to zas nevozila s sebou, teda prášek do pečiva :grinning:
17. srp 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fuuha, to drozdie ti neporadim, ale urcite je. Este som ho nepouzila. Orvieto je kraaaasne....zelam peknu dovolenku :wink: .
17. srp 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte...
Tak už aj nám tu voňajú zemiakové placky, idem deťom aj sebe naliať acidko, bez toho m ito nezjedia, jarko to volá máči máči palacinky :grinning: :grinning: :sweat_smile:
Dnes dal na tréningu predposledný gól, 5. septembra majú turnaj v Hodoníne, tak zase budeme mať celodennú zábavu.... A bude v základnej zostave.... :sunglasses:
17. srp 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monky, ja vypekam placky tiez... :grinning: :grinning: :grinning: . Dnes sme sa vsetky zhodli. JArko je teda poriadna sikulka, musim byt na neho pravom pysna :dizzy_face: :dizzy_face: .
17. srp 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Toscany díky, určitě si to zas užijem:slight_smile:) jsem dokonce v domu v prviettu zažila svatbu. Jsem si to tam přihlížela a studovala a pak fanfary, hudba a sv. obrad:slight_smile:)
17. srp 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kati a Tvojmu chutia slovenské jedlá? A kde ste sa zoznámili? :slight_smile:
17. srp 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Mojmu moc nechutia nase jedla, iba bryndzove halusky mu chutia :grinning: :grinning: . My sme sa zoznamili na dovolenke :sunglasses:.
4a ja byvam 40 km od Orvieta.
17. srp 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek