Italie

🙂 Ak sa kocky nenahnevate zacinam nove stranky.... 😎
toscany
19. srp 2009
Alica, bazalku v kvetinaci najdes vsade. Ak nie, donesiem ti zo svojej. Vcera som ju musela ostrihat, pretoze mi prerasta kvetinac 😃 .
4a
19. srp 2009
katarína děkuju, jo, už jsou to 20ti kilový klády 😃 Jak dovařim, tak šoupnu aktuálnější foto. Jsou jim totiž už 4,5

Monky, tak to bylo špatným vínem, příliš mnoho ethanolu a z toho je bolehlav a bolení žaludku. :-p
toscany
19. srp 2009
Chuda monky, muselo to byt nejake moc tazke vino 😞 . Alicka, super, supni fotecky 😃.
4a
19. srp 2009
😃 no víno bylo buď příliš sladky, nebo dva druhy vína, přičemž to první bylo více procentní, tedy těžší než druhý. Jak se to pomíchá, tak strašný 😃 anebo blbě nejdřív červený a pak bílý, to je taky možnost
toscany
19. srp 2009
Baby, co peciete v tychto horucavach?? Chcela by som upiect nejaky kolacik, ale ma nenapada co 😞 .
4a
19. srp 2009
štiku 😃
toscany
19. srp 2009
Co je "stika"?
4a
19. srp 2009
ˇšťuka, ryba 😃

smetanovej dort nepečenej. krásně osvěží
toscany
19. srp 2009
Alicka, ked budes mat cas, hod mi recept 🙂 .
pippochiara
19. srp 2009
baby naozaj sa polepsim....
ako porodim a prestanem kojit naozaj to
vino teda ochutnam 😉
mnam ja by som si dala smotanovu tortu...
ale tu zial u nas sa smotana neda zohnat...
4a
19. srp 2009
dortovou formu, nebo jakoukoli která jde vyklápět, vylož piškotama. Smíchej asi 4 smetany zakysaný se 3-4 vanilkovejma cukrama. Zalej tím piškoty asi 1/3 směsi, pak dej ovoce, nejradši mám banány, nebo borůvky, maliny atd. pak zase smetana a pak naklad zase piškoty a zalej smetanou. A dej vychladit. Voda ze smetany se vsákne do piškotů, takže to drží tvar.
toscany
19. srp 2009
Jani, akoze sa neda zohnat. Na varenie "panna da cucina", slahacka "panna da montare".
toscany
19. srp 2009
Alicka, dakujem x-).
pippochiara
19. srp 2009
toscany da sa zohnat panna da cucina-to je na varenie...
pana da montare to je slahacka...
ale ako si pamatam z domu tak na tu tortu sa pouziva klasicka smotana kysla...
a ta sa tu zohnat neda...
neviem cim by sa to mohlo nahradit...
toscany
19. srp 2009
Janka, skus pohladat panna acida. Tato sa najviac podoba na kyslu smotanu 😉 .
monkula
19. srp 2009
Ďakujem za vvysvetlenie hlavybôlu baby...... 😃 😃 Ja pijem iba červené, takže miešaním to nebolo.. ale je pravda, že obe mali inú značku a boli strašne kyslé.... :-p a nikomu nič nebolo, ani jarinovi, ani svokre.. len mne :-p
fuj, normálen mi to znechutilo víno.....
Juu ja viete čo mi v IT chutilo? Bruscheta con pomodoro, mňam, bruscheta, s olivovým olejom, cesnakom, paradajkami a bazalkou, no mňam.... asi si zase dám, keĎ tam budeme.....
pippochiara
19. srp 2009
tu so mtu u nas nenasla 😞
hladala som ked som chcela robit francuzke zemiaky...
pouzila som besciamella...
pippochiara
19. srp 2009
monkula...
bruschety su naozaj mnam...
ale to si mozes pripravit aj doma..
ja to robim casto..
monkula
19. srp 2009
jani, ja viem, že sa tí dá, ale tu nie vždy majú bruschety... a ako presne ich robíš? 🙂
A nemáte nejaké stránky na talianske recepty? keď si to nebudem vedieť preložiť, poprosím vás.... 😃
4a
19. srp 2009
nonkula chutnou itálii najdeš i tady http://www.cucinait.cz/index.php?actM=recepty Když se zaregistruješ, receptů bude ještě víc
😉
4a
19. srp 2009
Kataríno, přihodila jsem fota mládenců 🙂
monkula
19. srp 2009
Alicka, Ďakujem....
A idem aj aj pozrieť Tvojich chlapcov, teda, mne sa moja Chiarka zdala taká maličká, keĎ sa narodila, ale oprpti Tvojim chlapcom bola obor 😃
4a
19. srp 2009
non, jj ani kuře si takhle malý nekoupíš 😃 . Měli kilečko 😃 😃
4a
19. srp 2009
holky italky,
potřebuju ještě poradit. Jak se jmenuje takovej prášek s citronovou příchutí, který se zamíchá do skleničky flétny (na šampíčko) spolu s vínem. Je to pak takový matný a světle žlutý a pije se to mezi chody při "hostině", aby se neutralizovali žaludeční šťávy a v klidu a chutí se pokračovalo v jídle. Nenapadá vás něco?
4a
19. srp 2009
jo a mon, na brusketu, jako podklad, je moc dobrej i ten slovenskej bílej bramborovej chleba.
toscany
19. srp 2009
Ahoj babule. Ja som dosla z opalovania 😎 . Alicka, ten prasok nepoznam, to bude asi nejaky zazrak??? 😃 😃 Chlapci su bozski! Ja odpadnem aki krasavci z nich vyrastli x-). A preco boli taky malinki? Sa predcasne narodili?
Monky, skus si poprekladat tieto recepty, ja ich pouzivam:
http://blogdolci.com/2007/04/01/biscotti-al-coc...
http://www.croce-delizia.blogspot.com/2009/01/t...
http://www.gustoblog.it/post/3973/ricette-bisco...
4a
19. srp 2009
Katarina,
to se prej prodává jen v Itošce, kámoška nám to míchá, když jsou u ní žrací orgie 😃 . A jelikož jsem tam byla naposledy před rokem, a ona pytlík už vyhodila, tak se pídím. Ona to poznává podle obalu. Je na tom sklenička a citron, a je to světllý. Holt budu zkoumat všechny pytlíky podobného vzezření.

Kluci se mi narodili na výlletě v Praze v 26+6 tt. Asi měli dost už mýho pendlování a stěhování 😃 No do smíchu mi teda tenkrát nebylo, měli jsme fakt kkliku, ale hlavně že jsou už OK
4a
19. srp 2009
tak jsem shlédla ty recepisy a..... mám hlad 😃 . To druhý vypadá dost dobře, asi si otevřu stránku se slovníkem 😃
toscany
19. srp 2009
Alicka, ja som sa pytala aj mojho, ale ani on to nepozna. Tie recepty nie su tazke, velmi sa mi pacia. Monky, ja ti vyhladam co len chces 😎.

Začni psát odpověď...

Odešli