• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

4. června 2017 
Umývam riad.... Bola som uzatvoriť cestovné poistenie, ale ako sa tie ceny líšia...
Bola som na pošte a tak som sa spýtala, koľko by ma vyšlo poistenie pre 4 osoby, Stálo by ma to na osem dní cez 40 €.... tak som išla do Generalli a tam ma poistenie pre 4 osoby na osem dní stálo 21 €
21. srp 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekne rozdiely moni :angry: . Uz mas cestovnu horucku? Uz si zbalena?
21. srp 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
naozaj rozdiely v cenach obrovske..
tos.uz si bola na nakupe?
21. srp 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
zaručene prvá :grinning:
Majte sa tu pekne, o týždeň som v plnej svojej kráse zase tu s vami..... :dizzy_face: Mám vás rada, Janka, pohladkaj za mňa bruško :wink:
22. srp 2009 ve 03:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
naozaj bola si tu prva...
aj my ta mame radi...
uzi si dovolenku :wink:
brusko pohladkane...
pa :slight_smile:
22. srp 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babky. Monicka, stastnu cestu zelam, davajte si pozor a uzite si kraaaaasnu dovolenku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:. Skoro sa nam vrat.
22. srp 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj...co dnes budes porabat toscany?
ja som teraz upratala a pojdem varit obed..
22. srp 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani. Teraz upratujem, obedujeme u svokrovcov, ako vzdy cez vikend a popoludni chceme ist niekam na prechadzku. Vecer robim tortu, kokosovo - cokoladovu. :dizzy_face:
22. srp 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
mnam mnam torticka...
posli kusok :slight_smile:
vy chodite kazdy vikend na obed tam?
inak svokrovci su aky?
ja musim napisat ze moji su fantasticky...
neviem ci je to tym ze maju iba jedneho syna
takze su taky stastny aj ze sme prisli my...
22. srp 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, my presne to iste. Moj je jedinacik, svokrovci su zlati, velmi inteligentni a rozhladeni. Svokra je cela bez seba, ze sme prisli byvat tu :grinning: :grinning:. Cez vikend obedujeme vzdy vsetci spolu, cez tyzden len niekedy ideme na veceru.
22. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
My sme byvali s nimi rok...
teraz sme sami...
chodime tam tiez na obed alebo oni k nam
ale nie tak casto...
a vy ste sa zoznamili kde na sk?
kolko tu byvate?
22. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
My sme sa zoznamili na dovolenke v It :dizzy_face:.Ja som sem prisla zaciatkom juna tohto roka, takze som tu cerstva :grinning: . Inac, chcem sa spytat, taliancinu ovladas dobre? Chodila si aj do skoly?
22. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ovladam...
dorozumiem sa ale neni to na 100%
mam vyhodu ze moj muz vie dobre po slovensky...
takze ak nieco neviem pomoze...
do skoly som nechodila....
akosi nebol cas...ja so msem prisla a uz som bola tehotna...
mam ale doma nakupene knihy...
a ty ako s taliancinou?
22. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
babule ja vam sem pisem,ale ako si to nezobrazuje moje prispevky. : -(
no nic to.
chcela som len,ze pippochiara ja zijem v milane a mam dceru,nie syna.v septembri ide do skolky a ja do skoly
22. srp 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lulkaitaly..
o prepac myslela som ze syna :grinning:
ako dlho si tu?
a ty do skoly myslis ako taliancinu?
22. srp 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry vecer babulky. Lulka, aku skolu ides robit? Kde ste boli na dovolenke?
Janka,ja som v taliancine dost pokrocila, teraz som prestupila k pokrocilym. Mne sa ten jazyk uci lahko, nastastie :grinning:.
22. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
super.
si sikovna...
ono to nie je tazke...
mne robi niekedy problem gramatatika..
ale to bude tym ze ja vela nepisem v taliancine...
ako dopadol obed?
co doberho ste jedli?
22. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na obedik sme mali ragu a potom vyprazane kuriatko a zeleninovy salat. Este teraz mi je tazko. :grinning: Prave som dopiekla tortu k zajtrajsiemu obedu. Vcelku sa vydarila. :sunglasses: Jani, ty zvyknes piect deckam?
22. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano zvyknem piect..
v poslednej dobe to je ale za vydatnej pomoci Chiari.
teraz ma maniu na take malilinke gulicky farebne davaju sa na torty.
takze u nas idu teraz do kazdeho kolaca...
no vsak ale neurob jej radost :sunglasses:
teraz som si vsimla co som tam hore napisala,doberho,malo tam byt dobreho...
22. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
este som sa ta chcela spytat mas skype?
22. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
chi chi,taliancinu nie...ja som tu 11rokov,idem do skoly-estetika-vizazistka.boli sme len tu v italy-rimini a san marino....
22. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
okrem skype(mam),ste niektora aj na fb?
22. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babenky, tak ako sa máte? ja dnes od rána riadim, periem :grinning: tak som sa na pol hodinku zastavila :sweat_smile:
čo máte nové? :slight_smile:

lulka ja som registrovaná na fb :stuck_out_tongue_closed_eyes: vlastne aj skype mám len ho až tak veľmi nevyužívam :sweat_smile:
23. srp 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babky. Martinka, ahoooj, co mate nove? Malinka poslucha? My sme v pohode, az na tie horucavy, ktore mi lezu poriadne na nervy :angry: . Uz aby sa trosku ochladilo.
Baby, mam skype aj facebook. :wink:
23. srp 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, a aké máš meno? :slight_smile: ak chceš pošli mi ho v IP pridám si ťa, inak na FB mám kopu fotiek maličkej :slight_smile:
nové inak nemáme nič také, akurát sem tam ideme von ale aj to v poslednom čase o tom rozhoduje malá, pretože je nervózna a nedovolí mi ju ani z pyžama prezliecť :angry: tak akože jej pohrozím stále že ak ma nebude poslúchať, nepôjdeme von ale pripadá mi ako by si povedala v duchu "no a čo teraz?" bože nech jej už tie zúbky všetky vylezúúúúú :slight_smile: a ty ako? stále máš prázdniny? :wink:
23. srp 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Poslem ti IP Matka. Ja mam este buduci tyzden prazdniny, tak si to uzivam :dizzy_face:. Potom zacne zase drina. :frowning2:
23. srp 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babenky.
ako dnes?
aj ja mam skype aj fb
ale pouzivam vela skype...
ak chcete poslite mi meno
co robite na obed?
23. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj italky :slight_smile:
já jsem ale zastáncem ať tam máte teplo, neb za týden frčíme Orvietto na 2 týdny. Teda asi 10 km od Orvietto :dizzy_face: Tak mě nekamenujte a chápejte :grinning: :grinning: Jsem zastáncem teplého bazénu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Katarína torta, mi ani neříkej. Jak jsem ti posílala link, tak jsem si ten dort rovnou střihla a druhý den jsem donesla tradičně pár kousků trenerce. Ona miluje sladký, zejména s krémy. A protože hodně peču, ale můj team zbaští tak půlku a pak chce něco jinýho, tak rozdávám. No a donesla jsem jí a ona hned: já tušila že mi něco přineseš!!!! Já od pondělka nejím žádný cukry!!!!! a ty takový lákadlo!!!!!! :grinning: :grinning: no neodolala a zbaštila 2 kousky a achala slastí. Jenže jak se jí dostal cukr do těla po týdnu, tak mi dala sakra zabrat :grinning: :grinning: :grinning: jsme s kolegyní cvičenkyní jen hekaly :grinning: :grinning: Trenérka je bývalá baletka, tak už se může odvázat se sladkým :grinning:
23. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Alicka!!! Uz si mi chybala :grinning: . Tak ty si poriadna cvicenkyna :grinning: , obdivujem ta, ja som este odvahu na cvicenie nenasla. Ja milujem sladke, teraz zvlast mozem vypekat, lebo moj svokor poje vsetko! On mam rad sladke. Predtym som vela nepiekla, priznam sa, ani ma to nelakalo, ale teraz ked je viac casu, tak to sa vytesujem.
Alicka, teplo urcite stihnes, pretoze predpovede su jasne: horuco a pekelne teplo!! :wink:
23. srp 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
Kati tak som si ťa našla :grinning:
ja som si konečne vyluxovala všetky izby :sunglasses: som normálne rada, upiekla som koláčik a uvarila :grinning:
23. srp 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek