• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

10. listopadu 2014 
nik ma nenapada..teda aspon z mojej strany :frowning2: :frowning2:
26. bře 2008 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
a muž? niekto zo súrodencov? on má len jedného brata či ako?
26. bře 2008 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
to sa jej tak strasne paci bambulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :confused:
a so skolkou ste nieco vybavili?ci ho nevezmu?
26. bře 2008 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
muz robi ako ja v tom istom hoteli ..a bratia tez robia a tym by som ho asi ani nedala :grinning: :grinning: :grinning: vsak sa nevedia postarat ani o seba :grinning: :grinning:
26. bře 2008 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
adi to je krásne že bambuľka sa jej páči a ukľudni ju

jaji a nejaká opatrovateľka :confused:
26. bře 2008 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti opatrovatelka by sa mi neoplatilo ist do roboty :frowning2: pytaju 10eur na hodinu tuzim :confounded:
26. bře 2008 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už len veriť svokrovcom
26. bře 2008 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
alebo by sa segricka vratila este v auguste po dovolenke ale to by bolo asi vela pre nu..a oni by ju zastupili ked pojde na dovolenku..no uvidime :slight_smile:
26. bře 2008 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ved do leta ešte daleko :wink:
26. bře 2008 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko
to byla zas noc bea se porad probouzela a nemohla usnout.spala jsem tak hodku.
Tady zas prsi..
Tak zitra jedem v devet na letiste a ve 12h letim..
Jaji ono ti nezbyde nic jinyho nez vymenit praci.treba i nekam jen do obchodu na rano.ja vim ze to znas uz v tom hotelu ale kdyz to jinak nejde.. :angry:
27. bře 2008 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: Ahojte zienky. Tak sme opat tu a samozrejme skarede pocasie. Leje a zima :unamused:
No u nas nebolo lepsie, zase snezilo, ale vykuklo aj slniecko. Utieklo to neuveritelne rychlo :cry:
Ivet a na ako dlho ides?
27. bře 2008 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci tak uz ste naspat?urcite vam bolo dobre co? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

my sme boli rano na 10mes.kontrole kiko ma 8.7kg a meria 76cm..ze je to akurat :wink: zacneme papat uz aj pastinu som zvedava ako sa bude tvarit :sweat_smile:
10aprila mame ockovanie tak sa mame este stavit u doky na vysetrenie,ze ho pozrie pred tym ocokvanim

dnes je muz doma tak sa pojde na nakup :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zajtra vecer sa ide do prace...
27. bře 2008 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti co to mas akeho chlapceka v albume? :confused:
27. bře 2008 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Jaji, no bolo super, boli pozriet aj kamosky, takze veselo. Len to velmi rychlo utieklo :confounded:

Tak to je maly dobry, my sme mali v 8 mesiaci uz 9,3 kg :grinning: Ale je tiez pravda, ze s jedlom nemam problem, zje mi vsetko a pomaly uz zaciname chodit, takze to vsetko vybeha.

Marti, ja som sa tiez tesila, ze tam konecne uvidim Teba a malu a je tam nejaky chlapcek...
27. bře 2008 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte
Maci vitej tak si davame stafetu..ja tam budu do 13.4..
Tak me prisli navstivit jeste suoceri s nejakou duchodkyni a samozrejme s tema spinavyma botama(venku prselo)sli dovnitr a to mame koberec..A hlavne to byla prepadovka takze bordel vsude..
Jaji do kdy mas sestru u sebe?A nechce se rovnou prestehovat do it. :wink: ?
27. bře 2008 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: Ahoj Ivet. Ty jedes sama s malou? Uz se asi mooooooc tesis...
Tak si jim normalne mela rict, boty dolu :angry: My jsme taky chodili koukat na byty a zouvali jsme se... I kdyz se oni hrozne divili...Ale co kdyby mel nekdo doma cesku nebo slovenku :grinning: Jedna slovenka co tady bydli, tak ta nepusti nikoho v botech. Ma bile koberce. Takze u ni ital neital zout!!!!!!
27. bře 2008 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No oni ty kulaci by si je stejne nesundali..rekli by ze si je otreli o rohozku..no je pravy cas ze jedu uz pryc uz toho tu mam dost..a to mam cely zivot jeste pred sebou..
27. bře 2008 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky ako ste sa dnes mali?
27. bře 2008 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

ivet tak az by sme sa uz nestretli stastnu cestu a ak budes mat cas a kde ozvi sa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: uzi si a odychuj :grinning:
27. bře 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ivet stastnu cestu,uzi si to v cz.a nabuduce svokrovcom povedz nech sa vyzuju :angry: ja to tiez neznasam ked sa mi chodi v topankach po byte,muza som uz oducila kvoli malym sa vyzuva uz na chodbe,ved po vonku vsetku spinu dovnutra tahat :angry:
27. bře 2008 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko
chci se s vami jen rozloucit..pokud to pujde ozvu se vam..moc toho tu nenapisajte at to stihnu vse precist :sweat_smile:
Skoro jsem nespala a Bea se v noci pocurala a to durch..ona dost vecer pila..Ted jeste spinka..
Tak pa pa
28. bře 2008 v 06:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočenky

tak kde sa flákate? :confused: :confused: normálne kukám že tu nik nebol

tak ivet je už aj doma hádam :dizzy_face: dúfam že vám tam bude dobrúčko :wink:

ja som sa tu celý deň nestavila ale bola som skoro celý deň v meste s malou :dizzy_face: kamarát mal voľno tak nás zobral tak sme sa celý deň preflákali, malá pekne spinkala v kočíku a aj sa napapala :dizzy_face:
28. bře 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute babulky!
Dlho som tu nebola...No, vidim, ze ivet v Cz, Marcy v Mexiku, Maci sa vratila... dako sa nam to tu rozcestovalo...
My nic moc nove... Marti mala daky crevny virus, srajdy a tak... teplotu ale len jednu noc, sme to zvladli aj bez paracetamolu... Fede stale vela roboty a stresy, tak mu trochu pomaham...aj teraz by som mala, kym marti spinka... :unamused:
Jaji, ako Kiko po operacii?
Obcas som vas citala, ale len tak utrzkovite...Niekto mi to tu zosumarizuje?
Tak zatim...
28. bře 2008 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

ja len na skok
vecer a rano chodim do prace...letim kiko sa zobudil.dufam,ze sa tu este stavim :wink:

katka ahoj ako sa mate?

ivet ti uz si urcite doma a uzi si .cesta dopadla dobre?bea co?^
29. bře 2008 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
hola chiccas.....un saludo caliente dal Mexico.....je to tu ocarujuce...fakt sme necakali tak vela prijemnych prekvapeni, mexicania su sympaticky, mily, ochotny, priroda nadherna, more ani nehovorim a hlavne nas tak rozmaznavaju ze ked sa vratime (ak sa vratime) bude tazke sa vratit do normalneho zivota...ok chiccitas vado alla playa vonku je uz nejakych 30 stupnov, slnko nadherne a studeny vietor pofukuje...prajem krasny den!!! besos :slight_smile:
29. bře 2008 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcy tak je super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. bře 2008 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky nejako to tu viazne :astonished: :confounded:

kati ahoj a malá je už v poriadku?

marcy supeeeer počkaj aká prídeš opálená odtiaľ ak prídeš :sweat_smile:

jaji vy sa ako máte? a sestra je stále s kikom? ako to malý znáša? :confused:
29. bře 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte zienky :wink: Vidim, ze sa vonku oteplilo takze cez tu niet nikoho. Tu je dnes bozsky!!! Ja tiez cakam az sa maly zobudi a ideme von. Partner je zase v praci :unamused:

Marcy a kde presne si v Mexiku? Pekne si to tam uzite :dizzy_face:

Ivet uz vegeti doma. Cesta urcite v pohode, vsak lietadlom je to hned.

Jaji, tak Ty uz tak veselo pracujes. Ludia uz chodia na dovolenky???

A kde sa stratila Danka???

Pekny dnicek, zienky :grinning:
30. bře 2008 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte italky
pisu od kamose..Let byl super Bea si hrala s casopisem celou cestu a pak mi usnula v aute az domu.
Porad neco delame tak se nenudime dnes je i krasne tak pujdem na velkou prochazku..Jinak je tu typicky aprilovy pocasi..
Tak se mejte krasne jako ja pa pa pa pa
30. bře 2008 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: Tak to je fajn, ze Bea to tak zvladla. Uzivej si rodinu a nezapomen se vratit :sunglasses:
30. bře 2008 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek