Italie

🙂 Ak sa kocky nenahnevate zacinam nove stranky.... 😎
jajaalf
26. bře 2008
nik ma nenapada..teda aspon z mojej strany 😞 😞
martinadt
26. bře 2008
a muž? niekto zo súrodencov? on má len jedného brata či ako?
jajaalf
26. bře 2008
to sa jej tak strasne paci bambulka x-) x-) x-) =-)
a so skolkou ste nieco vybavili?ci ho nevezmu?
jajaalf
26. bře 2008
muz robi ako ja v tom istom hoteli ..a bratia tez robia a tym by som ho asi ani nedala 😃 😃 😃 vsak sa nevedia postarat ani o seba 😃 😃
martinadt
26. bře 2008
adi to je krásne že bambuľka sa jej páči a ukľudni ju

jaji a nejaká opatrovateľka =-)
jajaalf
26. bře 2008
marti opatrovatelka by sa mi neoplatilo ist do roboty 😞 pytaju 10eur na hodinu tuzim :-S
martinadt
26. bře 2008
tak už len veriť svokrovcom
jajaalf
26. bře 2008
alebo by sa segricka vratila este v auguste po dovolenke ale to by bolo asi vela pre nu..a oni by ju zastupili ked pojde na dovolenku..no uvidime 🙂
martinadt
26. bře 2008
ved do leta ešte daleko 😉
bea06
27. bře 2008
Dobre ranko
to byla zas noc bea se porad probouzela a nemohla usnout.spala jsem tak hodku.
Tady zas prsi..
Tak zitra jedem v devet na letiste a ve 12h letim..
Jaji ono ti nezbyde nic jinyho nez vymenit praci.treba i nekam jen do obchodu na rano.ja vim ze to znas uz v tom hotelu ale kdyz to jinak nejde.. ]-(
maci11autor
27. bře 2008
😉 Ahojte zienky. Tak sme opat tu a samozrejme skarede pocasie. Leje a zima :-|
No u nas nebolo lepsie, zase snezilo, ale vykuklo aj slniecko. Utieklo to neuveritelne rychlo 😢
Ivet a na ako dlho ides?
jajaalf
27. bře 2008
maci tak uz ste naspat?urcite vam bolo dobre co? x-) x-) x-) x-)

my sme boli rano na 10mes.kontrole kiko ma 8.7kg a meria 76cm..ze je to akurat 😉 zacneme papat uz aj pastinu som zvedava ako sa bude tvarit :-N
10aprila mame ockovanie tak sa mame este stavit u doky na vysetrenie,ze ho pozrie pred tym ocokvanim

dnes je muz doma tak sa pojde na nakup :-p
zajtra vecer sa ide do prace...
jajaalf
27. bře 2008
marti co to mas akeho chlapceka v albume? =-)
maci11autor
27. bře 2008
Ahoj Jaji, no bolo super, boli pozriet aj kamosky, takze veselo. Len to velmi rychlo utieklo :-S

Tak to je maly dobry, my sme mali v 8 mesiaci uz 9,3 kg 😃 Ale je tiez pravda, ze s jedlom nemam problem, zje mi vsetko a pomaly uz zaciname chodit, takze to vsetko vybeha.

Marti, ja som sa tiez tesila, ze tam konecne uvidim Teba a malu a je tam nejaky chlapcek...
bea06
27. bře 2008
Ahojte
Maci vitej tak si davame stafetu..ja tam budu do 13.4..
Tak me prisli navstivit jeste suoceri s nejakou duchodkyni a samozrejme s tema spinavyma botama(venku prselo)sli dovnitr a to mame koberec..A hlavne to byla prepadovka takze bordel vsude..
Jaji do kdy mas sestru u sebe?A nechce se rovnou prestehovat do it. 😉 ?
maci11autor
27. bře 2008
😉 Ahoj Ivet. Ty jedes sama s malou? Uz se asi mooooooc tesis...
Tak si jim normalne mela rict, boty dolu ]-( My jsme taky chodili koukat na byty a zouvali jsme se... I kdyz se oni hrozne divili...Ale co kdyby mel nekdo doma cesku nebo slovenku 😃 Jedna slovenka co tady bydli, tak ta nepusti nikoho v botech. Ma bile koberce. Takze u ni ital neital zout!!!!!!
bea06
27. bře 2008
No oni ty kulaci by si je stejne nesundali..rekli by ze si je otreli o rohozku..no je pravy cas ze jedu uz pryc uz toho tu mam dost..a to mam cely zivot jeste pred sebou..
martinadt
27. bře 2008
ahoj kočky ako ste sa dnes mali?
jajaalf
27. bře 2008
ahojte

ivet tak az by sme sa uz nestretli stastnu cestu a ak budes mat cas a kde ozvi sa x-) x-) x-) x-) uzi si a odychuj 😃
andrejkasanto
27. bře 2008
ahojte ivet stastnu cestu,uzi si to v cz.a nabuduce svokrovcom povedz nech sa vyzuju ]-( ja to tiez neznasam ked sa mi chodi v topankach po byte,muza som uz oducila kvoli malym sa vyzuva uz na chodbe,ved po vonku vsetku spinu dovnutra tahat ]-(
bea06
28. bře 2008
Dobre ranko
chci se s vami jen rozloucit..pokud to pujde ozvu se vam..moc toho tu nenapisajte at to stihnu vse precist :-N
Skoro jsem nespala a Bea se v noci pocurala a to durch..ona dost vecer pila..Ted jeste spinka..
Tak pa pa
martinadt
28. bře 2008
ahoj kočenky

tak kde sa flákate? =-) =-) normálne kukám že tu nik nebol

tak ivet je už aj doma hádam x-) dúfam že vám tam bude dobrúčko 😉

ja som sa tu celý deň nestavila ale bola som skoro celý deň v meste s malou x-) kamarát mal voľno tak nás zobral tak sme sa celý deň preflákali, malá pekne spinkala v kočíku a aj sa napapala x-)
katjan
28. bře 2008
Caute babulky!
Dlho som tu nebola...No, vidim, ze ivet v Cz, Marcy v Mexiku, Maci sa vratila... dako sa nam to tu rozcestovalo...
My nic moc nove... Marti mala daky crevny virus, srajdy a tak... teplotu ale len jednu noc, sme to zvladli aj bez paracetamolu... Fede stale vela roboty a stresy, tak mu trochu pomaham...aj teraz by som mala, kym marti spinka... :-|
Jaji, ako Kiko po operacii?
Obcas som vas citala, ale len tak utrzkovite...Niekto mi to tu zosumarizuje?
Tak zatim...
jajaalf
29. bře 2008
ahojte

ja len na skok
vecer a rano chodim do prace...letim kiko sa zobudil.dufam,ze sa tu este stavim 😉

katka ahoj ako sa mate?

ivet ti uz si urcite doma a uzi si .cesta dopadla dobre?bea co?^
marcy_it
29. bře 2008
hola chiccas.....un saludo caliente dal Mexico.....je to tu ocarujuce...fakt sme necakali tak vela prijemnych prekvapeni, mexicania su sympaticky, mily, ochotny, priroda nadherna, more ani nehovorim a hlavne nas tak rozmaznavaju ze ked sa vratime (ak sa vratime) bude tazke sa vratit do normalneho zivota...ok chiccitas vado alla playa vonku je uz nejakych 30 stupnov, slnko nadherne a studeny vietor pofukuje...prajem krasny den!!! besos 🙂
jajaalf
29. bře 2008
marcy tak je super x-) x-) x-) x-) x-) x-)
martinadt
29. bře 2008
ahoj kočky nejako to tu viazne :-o :-S

kati ahoj a malá je už v poriadku?

marcy supeeeer počkaj aká prídeš opálená odtiaľ ak prídeš :-N

jaji vy sa ako máte? a sestra je stále s kikom? ako to malý znáša? =-)
maci11autor
30. bře 2008
Ahojte zienky 😉 Vidim, ze sa vonku oteplilo takze cez tu niet nikoho. Tu je dnes bozsky!!! Ja tiez cakam az sa maly zobudi a ideme von. Partner je zase v praci :-|

Marcy a kde presne si v Mexiku? Pekne si to tam uzite x-)

Ivet uz vegeti doma. Cesta urcite v pohode, vsak lietadlom je to hned.

Jaji, tak Ty uz tak veselo pracujes. Ludia uz chodia na dovolenky???

A kde sa stratila Danka???

Pekny dnicek, zienky 😃
bea06
30. bře 2008
Ahojte italky
pisu od kamose..Let byl super Bea si hrala s casopisem celou cestu a pak mi usnula v aute az domu.
Porad neco delame tak se nenudime dnes je i krasne tak pujdem na velkou prochazku..Jinak je tu typicky aprilovy pocasi..
Tak se mejte krasne jako ja pa pa pa pa
maci11autor
30. bře 2008
😉 Tak to je fajn, ze Bea to tak zvladla. Uzivej si rodinu a nezapomen se vratit 😎

Začni psát odpověď...

Odešli