• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

10. listopadu 2014 
:grinning: super Matka. Aky kolacik si upiekla?
23. srp 2009 v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojteee

prosim vas, chystame sa na 4 dni cez predlzeny vikend do talianska, niekam na sever, k moru, nevedeli by ste mi poradit nejake mesto? ideme s malym syncekom autom, takze nemusime byvat priamo pri mori, kludne aj 50-100 km odtial, ale vobec nemam tusenia kde, a ked hladam cez nejake stranky, tak vacsinou ide o apartmany, ktore su k prenajatiu minimalne na tyzden a klasicke hoteli som nasla akurat tak od 80 eur za noc, nepoznate nieco pekne, vhodne pre rodiny s detmi a nie velmi drahe? dakujem
23. srp 2009 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
jaj konecne mi Chiara zaspala.
dnes sa jej vobec nechcelo.
zajtra ideme k dokt.nech sa nanu pozrie.
uz 2 noci bola hore a strasne plakala...
ma plny nos,a boli ju hlava....
uvidime :cry:
inak co robite babenky?
23. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte. Jani, co sa deje s malou? Ako ste dopadli u doktorky?
24. srp 2009 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Katka...
este sme neboli..nas ma dovolenku tak sme sa objednavali k druhej
ideme o 13:30
inak pisala som ti vcera na skype..
co dnes budes robit?
24. srp 2009 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Jani. Uz som si ta pridala na skype :grinning:. To mi je luto s malickou. Chudatenko male. Dnes poobede ako tradicne idem k jazeru, lehatko a kniha :grinning: :grinning:.
24. srp 2009 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
o tebe je ale dobre :sweat_smile:
normalne ti zavidim :grinning:
inak vy s muzikom nechcete deti?
24. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: urcite chceme. Este to nie je moj muzik, este nie sme zobrati. Ale planujeme vsetko uskutocnit :sunglasses:.
24. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte baby :wink:
Katka robila som kréééémeš :grinning: mňam, už je skoro zjedený :sweat_smile:
Janka tebe ide malá teraz už do škôlky? :confused: či ju máš v jasliach a pracuješ? možno si to tu už spomínala, len som momentálne nezainteresovaná :sweat_smile:
24. srp 2009 v 18:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ozaj baby, neviete nejaký dobrý receptík na nejaké cestoviny so syrom, resp. syrovou omáčkou alebo čosi také? :sweat_smile: máme doma veľa syrokrému a neviem čo s ním :grinning:
24. srp 2009 v 18:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Martinka, tu je receptik na cestoviny so syrokremom, konkretne so stracchino a rucolou :wink:.
http://www.gnamgnam.it/index.php/2007/10/04/pasta-con-stracchino-e-rucola.htm
24. srp 2009 v 18:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Katka ďakujem :grinning: nemáš to nemecky? :grinning: taliančinu neovládam :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: pohľadám niečo asi na nete
24. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Zlato, v smotane nechaj rozpustit syr, staci ti chvilka, potom tam pridaj rucolu, ale nemusis, osolit a okorenit a mas hotove :wink:.
24. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Chiara-nejde do skolky.
mala ist od septembra,ale neni uz miesto
je tu este jedna ale to by sme ju museli vozit na druhy koniec mesta...
a ja vlastne ostavam doma kedze som tehotna
:wink:
tak budeme spolu doma tento rok a na druhy uz pojde....
inak dobry recept..zajtra spravim :grinning:
aku smotamu mam pouzit? :wink:
Katka ako bola?vyslnena?
24. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Jani. Aspon si Chiarku doma uzijes a budete spolu varit a starat sa o babatko :dizzy_face:. Jani, mozes kludne pouzit panna da cucina.
Pri jazere bolo super, straaasne horuco, asi po hodine som zaliezla do tiena :grinning: .Ale nic pohoda, ja mam stale v kufri zbalene lehatko.
24. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
teraz som ju dala spat.
a kedy ti zacina skola?tak ako detom?
a kolko rokov este mas pred sebou?
myslim skoly :grinning:
24. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: Dufam, ze este mnoho rokov zivota :grinning: a este ma caka mesiac skoly, buduci tyzden zacina. :sunglasses: Ako ste dopadli u lekara?
24. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
a potom po skole co budes robit?
dostali sme kvapky do usi.
ona je zahlienena,drzi sa jej to v tych dutinach medzi ocami takze dostala sirup
aby sa jej to spustilo...a este nieco ako nurofen...
ak jej to neprejde do 2 dni ideme pre antibiotika..
toto ma po muzovi ...
aj on ma taky problem a keby si pocula este aj rovnako chrapu :frowning2:
24. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
čau italky :slight_smile:
máte teplíčko teplíčko? My výšeji teda máme taky teplíčko :grinning:

Katarína si mě potěšila, snad bude i bazén vyteplenej, neb mládenci si zvykli na vanovou teplotu :grinning:
24. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
pippo,
a slanou vodu ve spreji jsi malý nezkoušela do nosu? Já to dávám klukům když rýmujou a pak jim luxuju nosy a klepu na dřevo, dycky se z toho vylížem. Jak nastoupili do práce, tak to bylo z rýmičky do kašlíku a obráceně. Rapidní změna začala až když se chodili vyhřívat do infrasauny. A v itošce jsem loni koupila takovou vodu v dost velkym spreji, ještě to tu mám. ALe nejúčinnější je to vyluxovat odsávačkou. Sice nadávali, ale už se luxujou sami když jsou líní smrkat.
24. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Po skole neviem. Chcela by som pracovat v mojom odbore, ja som informaticka.
Ahoj Alicka. veru teplucko, podla mna budes mat bazen poriadne vyhriaty :grinning:. Tvoji chlapci kde pracuju?
24. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
kluci pracujou ve školce :grinning: :grinning: :grinning: Oni říkají že chodí do práce, protože táata chodí do práce a máma taky (já cvičit) takže oni taky
24. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já si nějak nedovedu představit zase pracovat, nějak se mi to všecko vykouřilo z hlavy :confounded: Zvládla bych tak leda asi už jen obědy s kliošema :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2009 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: ja sa vzdy nasmejem z tvojich prispevkov Alica. Dobraaaa si. A kde si pracovala predtym nez sa narodili drobci?
24. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
telekomunikace. Stavba sítí pro ISP a mobilní operátory. Můj klioš byl třeba Oskar.
24. srp 2009 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
4a skusala som vsetko co sa da v it zohnat..
morsku vodu pouzivame kazdy den...
dokonca som si zo slovenska doniesla odsavacku,
ktora sa pripevni na vysavac :sweat_smile:
super vecicka :grinning:
tu v It,sa vobec neda kupit...
a ty cvicis?ako co?
Katka nebo jrobotu si lahko najdes.
si sikovna...
babenky idem si ja lahnut a pozret telku s mojim
muzickom...
zajtra sa pokusim dat neake fotky do albumu..
teda nie ja ale moj muz...
chcela som to tam dat ale stale mi to ukazuje ze su velke :cry:
24. srp 2009 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Zaujimave. :wink: Uz neplanujes sa vratit do prace? Ja momentalne nepracujem, co ma vyhody, pretoze mam cely den len pre seba a mozem studovat, ale niekedy mi je smutno, clovek proste potrebuje kolektiv. Ale ked chodis cvicit, tak urcite ti cvicenkyne kolektiv nahradia :grinning:.
24. srp 2009 ve 22:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobruuu Janulka. Pa zajtra :wink:.
24. srp 2009 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
pippo, chodim cvičit power pilates na podložce i na strojích. Já jsem ten cvičenec. I když jsem napoprvé myslela, že jsem vlezla do sadomaso salonu, když jsem viděla nářadí. ALe nemůžu si vynachválit, neb mám po problémech se zády a i tělo je takové jinéééé pružnéééé :grinning: :grinning:
A odsávačky jsem si taky pořídila na SK, a hned 2, neb dycky jednu mládenci zapotrošili, aby měli klid. ALe nevyzráli, dycky jsem měla v zásobě jinou. Pak už rezignovali a luxujou si sami, anebo je to dobrej strašák, když lenoší se smrkáním. Tady v AT je mají taky, ale jsou poněkud o 10 EUR dražží ale na druhou stranu ji pojišťovna proplatí jako zdravotní pomůcku.
24. srp 2009 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí
katarinko,
po tom frmolu co byl si vlastně teď užívám mateřskou dovolenou. A to fakt. Dost mě ty 3 roky vyšťavily, zejména ten první rok a půl. Uvidím co bude až kluci půjdou do školy, ale když jsem o práci onehdy přemýšlela, tak jsem fakt musela zkonstatovat, že dost v hlavě progumováno. Prostě některý šuplíky se znalostma se vysypaly abych měla zas jiné znalosti. A hlavně technologie se hoooodně zase pohnuly a já už ztrácím přehled, i když se pořád snažím doplňovat znalosti. Ale už to fakt dost drhne. Lidi mi nechybí, i když cvičenky jsou dámy v lepších letech, v průměru 60 a více :grinning: :grinning: :grinning: když cvičíme na podložce, neb ty mladší jsou v práci a chodí až odpoledne. Taky tu mám kámošky sice cizojazyčný, ale srandistky. A taky jsme měli dost společenských povinností, což se teď zase zklidnilo, tak je to takový prima lážo plážo rok.
24. srp 2009 ve 22:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek