Italie

🙂 Ak sa kocky nenahnevate zacinam nove stranky.... 😎
toscany
23. srp 2009
😃 super Matka. Aky kolacik si upiekla?
zuzana76
23. srp 2009
ahojteee

prosim vas, chystame sa na 4 dni cez predlzeny vikend do talianska, niekam na sever, k moru, nevedeli by ste mi poradit nejake mesto? ideme s malym syncekom autom, takze nemusime byvat priamo pri mori, kludne aj 50-100 km odtial, ale vobec nemam tusenia kde, a ked hladam cez nejake stranky, tak vacsinou ide o apartmany, ktore su k prenajatiu minimalne na tyzden a klasicke hoteli som nasla akurat tak od 80 eur za noc, nepoznate nieco pekne, vhodne pre rodiny s detmi a nie velmi drahe? dakujem
pippochiara
23. srp 2009
jaj konecne mi Chiara zaspala.
dnes sa jej vobec nechcelo.
zajtra ideme k dokt.nech sa nanu pozrie.
uz 2 noci bola hore a strasne plakala...
ma plny nos,a boli ju hlava....
uvidime 😢
inak co robite babenky?
toscany
24. srp 2009
Ahojte. Jani, co sa deje s malou? Ako ste dopadli u doktorky?
pippochiara
24. srp 2009
ahoj Katka...
este sme neboli..nas ma dovolenku tak sme sa objednavali k druhej
ideme o 13:30
inak pisala som ti vcera na skype..
co dnes budes robit?
toscany
24. srp 2009
Ahoj Jani. Uz som si ta pridala na skype 😃. To mi je luto s malickou. Chudatenko male. Dnes poobede ako tradicne idem k jazeru, lehatko a kniha 😃 😃.
pippochiara
24. srp 2009
o tebe je ale dobre :-N
normalne ti zavidim 😃
inak vy s muzikom nechcete deti?
toscany
24. srp 2009
😃 😃 urcite chceme. Este to nie je moj muzik, este nie sme zobrati. Ale planujeme vsetko uskutocnit 😎.
martinadt
24. srp 2009
ahojte baby 😉
Katka robila som kréééémeš 😃 mňam, už je skoro zjedený :-N
Janka tebe ide malá teraz už do škôlky? =-) či ju máš v jasliach a pracuješ? možno si to tu už spomínala, len som momentálne nezainteresovaná :-N
martinadt
24. srp 2009
ozaj baby, neviete nejaký dobrý receptík na nejaké cestoviny so syrom, resp. syrovou omáčkou alebo čosi také? :-N máme doma veľa syrokrému a neviem čo s ním 😃
toscany
24. srp 2009
Martinka, tu je receptik na cestoviny so syrokremom, konkretne so stracchino a rucolou 😉.
http://www.gnamgnam.it/index.php/2007/10/04/pas...
martinadt
24. srp 2009
Katka ďakujem 😃 nemáš to nemecky? 😃 taliančinu neovládam :-N :-p pohľadám niečo asi na nete
toscany
24. srp 2009
Zlato, v smotane nechaj rozpustit syr, staci ti chvilka, potom tam pridaj rucolu, ale nemusis, osolit a okorenit a mas hotove 😉.
pippochiara
24. srp 2009
Chiara-nejde do skolky.
mala ist od septembra,ale neni uz miesto
je tu este jedna ale to by sme ju museli vozit na druhy koniec mesta...
a ja vlastne ostavam doma kedze som tehotna
😉
tak budeme spolu doma tento rok a na druhy uz pojde....
inak dobry recept..zajtra spravim 😃
aku smotamu mam pouzit? 😉
Katka ako bola?vyslnena?
toscany
24. srp 2009
Ahojky Jani. Aspon si Chiarku doma uzijes a budete spolu varit a starat sa o babatko x-). Jani, mozes kludne pouzit panna da cucina.
Pri jazere bolo super, straaasne horuco, asi po hodine som zaliezla do tiena 😃 .Ale nic pohoda, ja mam stale v kufri zbalene lehatko.
pippochiara
24. srp 2009
teraz som ju dala spat.
a kedy ti zacina skola?tak ako detom?
a kolko rokov este mas pred sebou?
myslim skoly 😃
toscany
24. srp 2009
😃 Dufam, ze este mnoho rokov zivota 😃 a este ma caka mesiac skoly, buduci tyzden zacina. 😎 Ako ste dopadli u lekara?
pippochiara
24. srp 2009
a potom po skole co budes robit?
dostali sme kvapky do usi.
ona je zahlienena,drzi sa jej to v tych dutinach medzi ocami takze dostala sirup
aby sa jej to spustilo...a este nieco ako nurofen...
ak jej to neprejde do 2 dni ideme pre antibiotika..
toto ma po muzovi ...
aj on ma taky problem a keby si pocula este aj rovnako chrapu 😞
4a
24. srp 2009
čau italky 🙂
máte teplíčko teplíčko? My výšeji teda máme taky teplíčko 😃

Katarína si mě potěšila, snad bude i bazén vyteplenej, neb mládenci si zvykli na vanovou teplotu 😃
4a
24. srp 2009
pippo,
a slanou vodu ve spreji jsi malý nezkoušela do nosu? Já to dávám klukům když rýmujou a pak jim luxuju nosy a klepu na dřevo, dycky se z toho vylížem. Jak nastoupili do práce, tak to bylo z rýmičky do kašlíku a obráceně. Rapidní změna začala až když se chodili vyhřívat do infrasauny. A v itošce jsem loni koupila takovou vodu v dost velkym spreji, ještě to tu mám. ALe nejúčinnější je to vyluxovat odsávačkou. Sice nadávali, ale už se luxujou sami když jsou líní smrkat.
toscany
24. srp 2009
Po skole neviem. Chcela by som pracovat v mojom odbore, ja som informaticka.
Ahoj Alicka. veru teplucko, podla mna budes mat bazen poriadne vyhriaty 😃. Tvoji chlapci kde pracuju?
4a
24. srp 2009
kluci pracujou ve školce 😃 😃 😃 Oni říkají že chodí do práce, protože táata chodí do práce a máma taky (já cvičit) takže oni taky
4a
24. srp 2009
tak já si nějak nedovedu představit zase pracovat, nějak se mi to všecko vykouřilo z hlavy :-S Zvládla bych tak leda asi už jen obědy s kliošema 😃 😃 😃
toscany
24. srp 2009
😃 😃 ja sa vzdy nasmejem z tvojich prispevkov Alica. Dobraaaa si. A kde si pracovala predtym nez sa narodili drobci?
4a
24. srp 2009
telekomunikace. Stavba sítí pro ISP a mobilní operátory. Můj klioš byl třeba Oskar.
pippochiara
24. srp 2009
4a skusala som vsetko co sa da v it zohnat..
morsku vodu pouzivame kazdy den...
dokonca som si zo slovenska doniesla odsavacku,
ktora sa pripevni na vysavac :-N
super vecicka 😃
tu v It,sa vobec neda kupit...
a ty cvicis?ako co?
Katka nebo jrobotu si lahko najdes.
si sikovna...
babenky idem si ja lahnut a pozret telku s mojim
muzickom...
zajtra sa pokusim dat neake fotky do albumu..
teda nie ja ale moj muz...
chcela som to tam dat ale stale mi to ukazuje ze su velke 😢
toscany
24. srp 2009
Zaujimave. 😉 Uz neplanujes sa vratit do prace? Ja momentalne nepracujem, co ma vyhody, pretoze mam cely den len pre seba a mozem studovat, ale niekedy mi je smutno, clovek proste potrebuje kolektiv. Ale ked chodis cvicit, tak urcite ti cvicenkyne kolektiv nahradia 😃.
toscany
24. srp 2009
Dobruuu Janulka. Pa zajtra 😉.
4a
24. srp 2009
pippo, chodim cvičit power pilates na podložce i na strojích. Já jsem ten cvičenec. I když jsem napoprvé myslela, že jsem vlezla do sadomaso salonu, když jsem viděla nářadí. ALe nemůžu si vynachválit, neb mám po problémech se zády a i tělo je takové jinéééé pružnéééé 😃 😃
A odsávačky jsem si taky pořídila na SK, a hned 2, neb dycky jednu mládenci zapotrošili, aby měli klid. ALe nevyzráli, dycky jsem měla v zásobě jinou. Pak už rezignovali a luxujou si sami, anebo je to dobrej strašák, když lenoší se smrkáním. Tady v AT je mají taky, ale jsou poněkud o 10 EUR dražží ale na druhou stranu ji pojišťovna proplatí jako zdravotní pomůcku.
4a
24. srp 2009
katarinko,
po tom frmolu co byl si vlastně teď užívám mateřskou dovolenou. A to fakt. Dost mě ty 3 roky vyšťavily, zejména ten první rok a půl. Uvidím co bude až kluci půjdou do školy, ale když jsem o práci onehdy přemýšlela, tak jsem fakt musela zkonstatovat, že dost v hlavě progumováno. Prostě některý šuplíky se znalostma se vysypaly abych měla zas jiné znalosti. A hlavně technologie se hoooodně zase pohnuly a já už ztrácím přehled, i když se pořád snažím doplňovat znalosti. Ale už to fakt dost drhne. Lidi mi nechybí, i když cvičenky jsou dámy v lepších letech, v průměru 60 a více 😃 😃 😃 když cvičíme na podložce, neb ty mladší jsou v práci a chodí až odpoledne. Taky tu mám kámošky sice cizojazyčný, ale srandistky. A taky jsme měli dost společenských povinností, což se teď zase zklidnilo, tak je to takový prima lážo plážo rok.

Začni psát odpověď...

Odešli