• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

4. června 2017 
Tak ta potom chapem Alicka, ze to nebolo jednoduche s drobcami. Drzim strasne palce, aby ste sa mali stale lepsie a lepsie. :dizzy_face: :dizzy_face: Co sa tyka technologii, ani mi nehovor :frowning2:. Vyvoj sa nezastavi a stihat registrovat vsetky novinky sa proste neda. Ja v podstate ani neviem ci sa vratim do mojho odboru, samozejme, ze vsetko zavisi od ponuk prace. Ja som az teraz zistila, ze ty zijes v At. :grinning: :grinning: Si tam spokojna?
24. srp 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
technologie technologie, já jsem na mrtvici z iPhone :grinning: větší a komplikovanější a blbější ptákovinu nepraktickou fakt vymyslet nemohli. Jsem z nutnosti nafasovala,neb můje dobrá Nokijka musí do servisu, zajišťuje MM, tak to bude na dlouhé lokte :grinning: :grinning:
No v AT dobrý, ale si přijdu jak za totáče se službama a pracovním nasazením tady :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
a taky mě tady fascinujou "přistěhovalci". Kámoška mě ukecala na kurs němčiny, jako že tam nechce chodit sama a bylo to v rámci akce mámo táto rozuměj vlastním dětem. No a byli jsme tam 3 "bílé" a zbytek Kosovo, či burky a jedna číňanka. Ta byla super. A kosovo ač tu bydlí 6-14 let a mají často i občanství, tak nedokážou správně zopakovat, natož říct větu jmenuju se XY, bydlím tam a tam a mám x dětí, případně pracuju nepracuju. :astonished: No a o psaní nehovořím, si chodili k tabuli omalovávat písmenka :grinning: :grinning: :grinning: Jsme z toho fakt měli jundu :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: ja odpadnem. Ja mam tiez iPhone, ale ho moc nepouzivam. Mne je sympatickejsia moja mala Nokia. :grinning:
Co sa tyka cudzincov, tak to je teda udes aj u nas. Mne pridu hrozne tazkopadni japonci, hrozne divni holandania a velmi konzervativni nemci. Ja si s nimi vobec nerozumiem, preto som sa ta pytala, ako sa ti v At paci.
24. srp 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no on skoro každej echt rakušák má českýho či slovenskýho předka, takže jsou nám dost blízcí :grinning: :grinning: :grinning: , teda kromě tyroláků :confused: . a se říká, že každej správnej vídeňák má českou babičku :grinning: :grinning:
No z Japonců jsem taky divoká. Si je pamatuju zrovna z Říma, ještě když jsem jako studen cestovala s báglem, ke slušnosti mají teda hodně daleko. A teď, ty prostě snad nevidí neslyší tím se stávají hulváty, či co. Mi tak prostě přijde. Holanďani, no jsem tam byla jen 14 dnů a pak poznala pár v Praze, tak mi byli simpatičtí svým smyslem pro bordel :grinning: :grinning: :grinning: No němci to jsou kapitolka sama pro sebe :grinning: :grinning: :grinning: A východní zvlášť. I když moje trenérka pilates, je z výchdního německa, bývalá baletka, a ta je OK. Asi je to tím, že hned po uvolnění hranic odjela dodělat školu do AT a už tu zůstala. :grinning:
24. srp 2009 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Najsympatickejsi su mi americania. Oni su skutocne trhli :grinning: :grinning: :grinning: a straaaasne neporiadny. A je s nimi najvacsia zabava. Alicka, idem hajat, zelam ti dobru nocku a zase nabuduce :grinning: :grinning: .
24. srp 2009 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj babky. Tak dnes tu nie je nikto? U nas je cely den zamracene, aj trosku sprchlo. Ja som dnes vyupratovala cely byt. Tento taliansky zvyk, ze chodit doma obuty, mi ide poriadne na nervy :angry: :angry:.
25. srp 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby...
Katka ten tal.zvyk...
My sme mali kvoli tomu problemy,
ja som proste zahlasila ze si to nezelam :confounded:
mne dcera chodila po stvornozky a oni by mi tu behali v botach?
tak to teda nie.
zo zaciatku svokrovci zabudali prezut sa,ale zvykli si teraz je to prva vec ktoru spravia ked pridu knam...
ja som sa dnes rano zobudila a bolo zamracene....
ale vyjasnilo sa a bolo zase strrasne teplo...
25. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani. Tak si to super zariadila s tym prezuvanim. Ja nemam odvahu zaviest prezuvanie :unamused:. V lete to este celkom dobre znasam, ked sa naveceriame tak skoro vzdy este zotriem dlazku. Ale v zime alebo ked prsi tak to si neviem predstavit. No vsak uvidime. Ako sa ma Chiara? Uz je to lepsie?
25. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono mozno keby sme nemali deti..tiez by to svokrovci tak lahko neprijali
neviem...
myslela som ze sa ma lepsie,ale teraz vecer mala zase plny nos...
to vies dala som jej sirup a ona ho vyplula...
ze fuuuuj :confounded:
ty co si robila cely den?
25. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Som upratovala, dnes bolo zamracene, ale sakra teplo :angry:. Spravila si dnes tie cestovinky, co som vcera davala recept?
25. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie nerobila som ich...
isli sme na obed do obchodu kupit televizor per svokrovcov a vratili sme sa az okolo 15:00
no a potom zehlit a ist na zmrzku :grinning:
teda ja som si dala granitu...to sa mi paci viac :sunglasses:
a potom kupit mlieko a kamaratovi plienky...
kupujem mu tu pre vnucata a potom on sem chodi kazdy tyzden s kamionom...
oplatia sa tu viac ako na Sk...
no a dosli sme domov okolo 19:30 a veceru a ulozit Chiaru...
obedovali sme v auchane....
25. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Plny program Janulka :grinning: :grinning:. A co brusko? Ako sa citis?
25. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
brusko rastie ako o zavody....
citim sa ale lepsie ako pred tyzdnom...
asi cim dalej tym lepsie
aspon dufam ze to tak bude...
tvoj muz :grinning: je doma?
25. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: len nech babatko rastie a ty sa opatruj. Moj je domka, pozerame telku a popritom tu stiham aj pisat :grinning: :grinning:.
25. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty si sikovna :grinning:
ja som umyla riad a idem umyt dlazky...
umyvam vecer ked Chiara spi....
no a potom sprcha...
25. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babenky.
Je tu dnes niekto?
26. srp 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Janulka. Ako ste sa mali dnes? Ja som dnes behala po nakupoch :grinning: :grinning:.
26. srp 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :sunglasses:
dnes bolo fajn...
co si nakupovala dobreho?
26. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som dnes presla hlavne outlet a potom som bola u nas v Replay, nakupila som tricka za super ceny. :grinning: :grinning: . Dnes som mala maniu nakupovat. Pozerala som predpoved pocasia, od zajtra u nas hlasia burky :frowning2:. Ale aspon sa konecne trosku ochladi a poriadne sa vyspime. Co ste porabali dnes jani?
26. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
rano som upratala-klasika....
potom varila obed...
potom zehlila za pomoci Chiari :grinning:
a potom deti blbli na trampoline a isli sme von
sa prejst....
dnes mala Chiara den nervov... :confounded:
stale len pistala....
vsetko co sme spravili inak ako chcela ona bolo zle...
snad bude zajtra lepsie :slight_smile:
tvoj muz v akej oblasti robi?
26. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Chiarka je teda poriadne sidlo :grinning:. Mozno to bolo aj z toho, ze bola chorucka. Moj je geolog, ale momentalne sa specializuje na mosty. Je to velky odbornik :grinning:. A tvoj?
26. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano Chiar aje niekedy pekne sidlo...
ona je inak super,ale pri svojom bratovi je
uplne ako vymenena :grinning:
on bude mat 11 tak snou hraje bitky,a vseliake blbosti
a jasne ze jej sa to paci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Filipko je uz velky chalanisko. Ako si zvykol v Italy? Predpokladam, ze s taliancinou nema problem. Deckam to leze lepsie do "palice" :grinning:.
26. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zvykol velmi dobre
on ani na sk nechce chodit...
Keby tam nemal babku tak tam ani nejde :frowning2:
naozaj vie po tal.uplne super...
naucil sa vsetko z telky...
Pojdem si snim uz lahnut....pa zajtra
26. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super dieta. :sunglasses: Dobru nocku Jani a pa zajtra.
26. srp 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar italky :slight_smile:
tak u nás se to krapet komplikuje, neb Opa nám zůstal v nemocnici :frowning2: :confounded: . Takže s náma Oma a Opa neletí :frowning2: Ach jo. Měli oba nějakej blicí a sr...cí virus, Oma to rozchodila za den, a Opa skončil ve špitále. Asi byl zesláblej ještě z toho, jak měl dvoje antibiotika. Když s ním MM mluvil, tak mu přišlo, že má problémy s mluvou, tak řekl Omě, aby zavolala radši doktora. Tak to udělala a Opu odvezli ještě ten den v 10 večer do špitálu. Dneska byl na kapačkách a nějaký léky, a zítra jde na tomograf hlavy, jestli se k tomu nepřidala ještě mrtvička :frowning2: :frowning2: :frowning2: Kluci se těšili jak si zase s nima zařádí a hlavně poletí. Nj, pecháček. Takže budeme v domě pro 8 lidí jen 5, tam budeme hrát na skovku :zipper_mouth: . Hlaně ale aby to s Opou dobře dopadlo. Kluci jsou děsně starostliví, neb jsem jim řekla že je v nemocnici. Tak to všechno hlloubkově rozebírají a poslouchat jak se spollu baví je fakt legrační. Si vytáhli knížku kde jsou obrázky z ordinace, tak si tam vysvětlovali co a asi jak :grinning:
26. srp 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Alico. Tak to mi je fakt luto s tvojim Opa. :frowning2: Chudak, to nie je sranda taka viroza pre starsich ludi. TVojich chlapcov som si kukla v tvojom archive, su to poriadni fesaci blondavi :grinning: :grinning: . Kedy letite do It?
26. srp 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alicko, od zajtra hlasia dazd, ale cez vikend sa ma pocasie vylepsit. Tento link je naspolahlivejsia predpoved :wink:
http://www.ilmeteo.it/portale/meteo-domani
26. srp 2009 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katarinko, jsi zlato!!!! No letíme zrovna tuhle sobotu ráno :grinning: :grinning: :grinning: no aspoň nezhebneme v autě, neb asi neb klukům musím vypnout klima, aby z toho neměli jako loni rýmu a já bolení v krku :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak Opa zůstává ve špitále a tajný přání aby přilítli aspoň druhý týden padá. No nic. Měl drobné zakrvácení do mozku, ale ne porážku, tak aspoň něco. Tak jsem mu vzkazovala, že ať je v klidu, že to kluci po narození měli taky a jací jsou to Jurové :grinning: :grinning: . Včera jsem vzkazovala, že Andýsek dostal ze solidarity k němu taky průjem, tak se smál :grinning: :grinning: :grinning: . No on jo, ale mě zatrnulo, takže jsem nakoupila homeopatika a elektrolity, a beru lékárnu s sebou :grinning: :grinning: :grinning: A kluci musí pít ještě víc a pro jistotu si šlehnul Andy ještě nutridrink, neb mu to moc nejí. No ono je teda taky přes 30, tak ho i chápu. :grinning: :grinning:

Holky, ještě technická vařicí. Jak dlouho se vaří čerstvé těstoviny, jako špagety, mušličky, mašličky, trubky, a hlavně noky. Neb si to zas nepamatuju a nesnáším testovat zda je vařeno :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
27. srp 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek