• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

10. listopadu 2014 
Moni, vyzera to fantasticky :dizzy_face:. Ja len nemam horcicu :frowning2:. Inac mas kraaaaaaaasne deticky :dizzy_face:.
31. srp 2009 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
no ja som sa rozhodla ze spravim lososa a ktomu zemiakove pyre...
taka rychlovka...
inak receptiky vyskusam...
dakujem...
Moni ty si inak odkial?
Ja som z Pezinka...
citala som teraz tam na mb ze okres Malacky...
ja som sa ucila varit talianske jedla podla knizky...
ked sme prisli sem byvat....
teda nie hned lebo to sme najprv byvali u svokrovcov.
31. srp 2009 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Janka, ja som pôvodne z okresu Dunajská Streda, ale teraz bývame už šiesty rok v malackách..
Ja si strašne nadávam, že som si v IT nekúpila knihu, mali tam 1000 receptov na cestoviny, veľká, viazaná kniha, kvalitná, žiaden paperback, a stála len 4 €.. a ja krava som si ju nekúila, strašne si za to nadávam.... :angry: :angry: :angry:

Baby, poznáte skladateľa menom Pino Donnagoi? Včera v noci dávali an markíze taliansky film Saro il tuo giudice, no úžasná hudba na začiatku, tak sme okolo druhej v noci s MM hľadali na nete soundtrack :grinning: :grinning:
Aj film vyzeral dobre, teda miniseriál, milujem filmy s mafiánskou zápletkou, Krstného otca som videla trikrát, knihu čítaal dvakrát a raz dúfam, si ho pozriem v pôvodnom znení a budem rozumieť :grinning: :grinning:
katka, ďakujem za pochvalu čertíkov.... :wink:
31. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
babule naozaj vam velmi dakujem o vas zaujem.vazim si to.napisala som pippochiare,moze vam o tom napisat,pretoze mne sa neda.nehnevajte sa na mna,ze nemam chut do reci.snad to vsetko nejako rychlo prejde
31. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Moni, netrap sa nad knihou, na nete najdes kopec receptov :wink:. A dalsiu dovolenku v IT si tu knihu kupis. Toho interpreta nepoznam, ale spytam sa mojho :wink:.
Dnes som mala na obed morske ryby, moj svokor sa v hodine dvanastej rozhodol, ze nas so svokrou pozve na obed :grinning:, tak som nemusela varit.
Lulka, nech sa ti stalo cokolvek, drzim ti vsetky prsty na rukach aj na nohach, nech sa vsetko vrati do normalu :dizzy_face:.
31. srp 2009 v 18:15  • Odpověz  • To se mi líbí
kati, budúci rok si recepty vymeníme osobne... :wink: :wink: :wink:
No, idem ja žehliť, mám tu kopu vypratých vecí a potrebujem zo seba "vyžehliť" napätie...
31. srp 2009 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
No paraaaaada, uz sa tesim teraz na tu vymenu :grinning:. Ake napatie potrebujes vyzehlit? :grinning: :grinning:
31. srp 2009 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte...
pisem az teraz vcera mi to ut akosi nefungovalo...
stale mi vypadaval signal :frowning2: :frowning2:
co dnes varite a mate v plane?
1. zář 2009 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj..
baby, včera som si kooonečne nainštalovla skype, pošlete mi mená? :slight_smile:
1. zář 2009 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ano jasne posielam cez ip
1. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
No ahojte zienky. Dnes je tu nejako ticho :angry:. Co ste porabali? ja som bola v skole a poobede so svokrou sme si vyhodili z kopytka a isli nakupovat :grinning:. Dnes je 1. september a vonku 34 C. Strasneeee.
1. zář 2009 ve 22:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky mam jen malej dotaz..chceme jet do Italie do mantovy Bozzolo je to nekde hned nahore u hranic..muz tam byl na sluzebce,ale je chlap a vsiml si prd jestli jsou tam nejake nakupni centra nebo jestli je to jen to co je na namesti ty obchudky a jestli je neco pobliz toho mesta treba?dikes

btw jak je to se znackou chicco v Italii?je draha nebo jak u nas?chtela jsem tam nakoupit neco
2. zář 2009 v 08:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte...
Katka aha tebe uz zacala skola.... :unamused:
a ja som sa vcera cudovala ze co nepises...
aponchie...nepoznam to tam...
a co sa tyka chicco je to tu podstatne lacnejsie ako na Sk...
ja osobne chodim do grandate...
2. zář 2009 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, konecne se tu u nas trosicku ochladilo, i kdyz nepatrne...mame v byte v noci vyhen a pri otevrenych oknech nas sezerou komari zaziva :rolling_eyes: ...jeste ze malej ma moskytieru na postylce. Tak dneska vyrazime poprve tady k pediatrovi,jsem zvedava jak to bude probihat a hlavne jak si budem rozumet. Pan doktor mluvi trosku anglicky...no aspon ze tak. :wink:
Potrebovala bych ale zase pomoc, hledam jako blazen na netu pod vsim moznym a porad nemuzu najit: nejaky psi hotel (kdyz poletime do CR na par dni) a taky plavani s miminkama tady ve Viareggiu nebo v okoli :unamused: ...prosimprosim mohla byste se nektera italsky zdatna mrknout ? :grinning:
2. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte kocky
ako sa mate?
tak ja budem pracovat do 10 septembra mozno ze skoncim aj skor...
svokra uz chce ist domou ,ze ma kasel-bronchitidu a uz aj astmu :angry: :angry: :angry: povedala ze jej vadi tu vzduch..najprv chceli vzat maleho dole ze si ho zoberu domou :angry:ale ja som o nicom nevedela ..to mi az muz povedal tak som sa hned nahnevala,ze si robia co chcu podla seba...uz aj hovorila o buducom roku ze nepride lebo jej tu je zle :confused: tak hovorim ,muzovy ze ked bude volat cez zimu alebo neskor ze chce prist tak nech jej povie ze nech nechodi lebo je tu zly vzduch pre nu a nepojdem ani ja dole k nim.. :angry: :angry: :angry:
vsak vam potom napisem co sa tu udialo vsetko... :unamused:
pa pekny dnik... :wink:
2. zář 2009 v 17:00  • Odpověz  • To se mi líbí
a vy ste kde?
katka, skype máš? my sme dnes už aj web kameru a slúchadlá kúpili a nikto nece skypovať..... hrozné s vami....

my máme prvý deň v škole za sebou, už som balila a nadpisovala učebnice, bude to show.... :grinning: :grinning:
zajtra varím minestrone, no ja som dostala v IT kompliment, MM si objednal minestronku a povedal, že ja robím lepšiu.... :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte zienky. Ja nemam vobec cas ani sem kuknut :frowning2:. Zacala skola, prichadzam az poobede a teraz svokrovci maju aj kopu turistov v hoteli, tak som dnes pomahala. ALe oni su zlati a pomozem im s radostou.
Monicka, ja mam skype, ale nepouzivam ho casto. Len na kontakt s rodinou a to je vsetko. :dizzy_face:
Moni, gratulujem ku kucharskym vykonom, ja o tom vobec nepochybujem, ze si super kucharka :grinning:.Ak budes mat cas, tak kludne sem supni nejake recepty, ja sa len potesim.
Janulka, ako sa mas? V Italy este skola nezacala, maly sa tesi?
2. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Poletucha; kuk na tento link. Su tam kurzy plavania pre babatka (Scuola di nuoto per adulti e bambini):
http://www.viareggino.com/partner/bagno-arizona.asp
2. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
kati, zajtra Ti napíšem nejaký ten recept.....
A so mnou skypovať nemôžeš? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jasne, ze mozem :wink: a uz sa tesim na tvoje receptiky. :dizzy_face:
2. zář 2009 ve 22:28  • Odpověz  • To se mi líbí
2. zář 2009 ve 22:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte...
Katka mne to tu blblo vcera ...
Vies muz mi doniesol novy Usb...
a potom mi stale vypadaval signal :angry:
dala som si ja radsej ten moj stary :grinning:
Dnes idem na ultrazvuk-prvy
som z toho trochu nervozna :confused:
ci je vsetko ok..
Skola zacne az 14.9
Pippo sa tesi za kamaratmi,ale na ucenie nie :wink:
3. zář 2009 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte zienky. Tu zase nikto :frowning2:. Janulka, ako si dopadla na ultrazvuku, drzim palce, nech je vsetko okey :dizzy_face:.
3. zář 2009 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Katka...
dnes sme boli u nas v parku...
je tam taky program :
skakacie hrady,trampolina pre deti...
vecer muzika jedlo :wink:
Pippo tam este ostal...
som zvedava kedy pride domov...
naposledy ked bola taka rozlucka v skole prisiel o 23:15
je tam so svokrovcami...
ako bolo v skole?
3. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
V skole je super, uz je to tazsie, konverzacia dost narocna, ale robim vsetko co sa da :grinning: :grinning:. Je to omnoho lepsie ako ked som prisla. Ale mam co robit este dlhu dobu.
Tak vy ste mali pekny dnik, Pippo si este uziva prazdniny :grinning:. Len ho nechaj.
Uz sa tesim na vikend, som akosi unavena z tohoto tyzdna.V sobotu zase urobim nejaku torticku. Ale najprv musim nejaku pohladat :grinning:. Nemas nejaku Jani?
3. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
torticku...
no pozrem ti knizky..
ale az zajtra dnes sa mi absolutne nechce...
pojdem pozerat neaky film...
teraz muz pozera cobra11.
takze skola uz je tazsia?ale vsak ty si sikulka.. :slight_smile:
to zvladnes :grinning:
ale ak aj ty najdes nieco dobre posli :wink:
3. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Oki Jani. Ked nieco vykukam, ja ti dam hned vediet, aby si to omrkla :wink:. My teraz pozerame film na canale 5. :grinning:
3. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Pippochiara, tak som ťa našla. Aj ja som dakedy začiatkom tohto roka párkrát písala do tejto témy, ale potom na to akosi nebol čas. Niežeby som ho teraz mala neúrekom, ale malý Marco mi už trochu "povyrástol", tak sa dá.
4. zář 2009 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
fiha tak ja tu uz nikoho nepoznam zo starych bab..ste tu po pribudali :wink: vsak neskor ked budem mat cas si vas precitam aby som vedela :wink: a kdo tu zostal?lulku som videla ato je vsetko?
4. zář 2009 v 15:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek