• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

10. listopadu 2014 
pekný deň prajeme

ivet to je super že sa malá vyhrala :dizzy_face:

ako sa dnes máte? my asi skočíme von keď malá vstane aj keď sme sa rozprávali či nepôjdeme s ňou do bazénika tak uvidíme
30. bře 2008 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte...

maci este su neni turisti ale cogresi a nejake skupiny na jednu noc...
segricka zvlada zatial :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
dnes sme doma ide sa do prace zajtra vecer :wink:
boli sme rano trosku pri mori bolo fajn akurat trosku studeny vietor :slight_smile:
30. bře 2008 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte my sme boli von sa prejsť a teraz sme prišli domkov a malá zaspinkala :dizzy_face:
30. bře 2008 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu nikoho? :confused:
30. bře 2008 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky my sme boli s malou v obchode teraz sme prišli a asi dnes bude slnečno

tak prajeme všetkým dobré ráno a pekný deň :slight_smile:

sem už pomaly nik nechodí :frowning2:
31. bře 2008 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

no veru uz sem nik nezajde :frowning2: :frowning2:

marti nova foto v pase :wink:

my sme boli vcera vecer z kolegmi na pizzi :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnes vecer idem do prace....

prajem vam krasny dnik :dizzy_face: :dizzy_face:
31. bře 2008 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: Caute zienky. Tu je zase mrtvo :unamused:
My sme vcera dali 10 km chodze a dnes to vyzera tiez na dlhsiu prechadzku. Je to super ked uz je dobre pocasie :grinning:
Vecer sme boli na veceri v jednej pizerii, robi tam slovenka. Tak sme troska pokecali :dizzy_face:
Prajem vsetkym pekny dnicek :slight_smile:
31. bře 2008 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky my sme boli na prechádzke od 9 malička spinkalo pekne :slight_smile: teraz si ideme oddýchnuť
31. bře 2008 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci tak ste boli ma prechadzke mi kazdy den chodime do mesta....a to jej od nas asi 3-4km..ale aspon kiko si pospinka a mi pokukame obchody a vyklady..dnes som kikovy kupila ciapku taku jarnu chcela som siltovku alebo nejaky klobucik ale pockam este aj na leto aby nahodou neprechladol a hlavne nech ma este uska zakryte..aj ked vidim dost deticiek bez ciapok :unamused:

marti a varujes aj lukaska?co si mala v albume toho chlapca to je nejaky znami?
31. bře 2008 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My tiez chodime kazdy den na prechadzky, ale nie na take dlhe. Ked chcem ist do mesta musim autom. Myslim, ze taliani moc nezvladli chodniky :sunglasses: Ja som si nakupila siltovky u nas v Tescu, vzdy sa tam vyburim v Cherokee. Maju zlate veci a za dobry peniaz. Klobuciky mame zdedene, takze sme pekne vybaveni, slnko moze zacat prazit :sunglasses:
Jaji, minule si tu pisala, ze si bola na dovci na Maledivach, mas nejake fotky. Mna tieto krajiny velmi lakaju, len sa tam asi nikdy nedostaneme :unamused:
31. bře 2008 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu je opäť mŕtvo :confounded:

jaji Lucas tu dnes nebol začíname od stredy, Zuzke odchádza svokra a ten malý chlapček bol synček mojej naj kamarátky čo som s ňou vyrastala :wink:
31. bře 2008 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:frowning2: Nikto tu nieje... Kocky potrebujem radu. Maly mi v noci zvrackal, teraz sa i hrozne pokakal a mame teplotku 38st.Viem, ze je najlepsie by bolo ist k lekarovi, mame virusa. Ale neda sa to liecit niecim co normalne kupim v lekarni?
1. dub 2008 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
maci my sme trosku pochodili ked sme este nemali maleho ...boli sme na prvej dovolenke v tajsku,maldive,mauricius a dominikanska...foto mam ale nie na pc este v tedy som nemala fotak digi...ale mam par albumou tak ked niekedy budem mat cas naskenujem a ukazem vam :wink:

co sa tyka maleho neviem ti poradit..od teploty sa dava tachipirin ale az ked presiahne 38,5..a na kakanie neviem ja mu vzdy davam banan,,,
1. dub 2008 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile: Tak to ste pochodili velmi daleko. Super asi ste obidvaja velmi dobre zarabali. Je to super ked sa mozes podivat do tychto krajin. Mozno pridem niekedy na navstevu, tak mi ukazes album :wink:
Maly zatial papal suchy roztek, tak som zvedava co bude dalej :frowning2:
1. dub 2008 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

tak ako sa máte?

maci ako je drobčekovi? :confounded: už je lepšie? veru na horúčku aj my tu tachippirinu a na hnačku, hm skús nejaké čapíky kúpiť v lekárni alebo sa opýtať oni by ti mali vedieť poradiť

jaji vy ste boli v thajsku? :confused: :confused: wooow tam by som niekedy šla :grinning: ako tam bolo? :slight_smile: a inak ako sa má kiko :slight_smile:
1. dub 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte..

kiko akurat zaspinkal tak mam trosku cas...dnes nepracujem idem aj 3 aprila. :wink:

v tajsku bolo celkom dobre aj ked som sa tam dobre spalila :angry: nakolko sme chodievali od rana do vecera na vseliake exurzie..tam je toho na pozeranie budha atak krasna priroda.more bolo trosku spinave a vecer to bol horo prejst cez mesto same bari a ku... no a ked sme vidievali mlade dievcata so starymi dedami to bolo hrozne fuj :pensive:
naj bolo na maldivach tam to je ozaj ako v raji iba biela plaz pekne more :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: na vsetko tam zabudnes ani telka proste nic super na odrelaxovanie :slight_smile:
1. dub 2008 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci my sme robili jak blazni peniaze neminali ved sme byvali v hoteli ,kde sme robili tak nebolo treba platit najom ani pozicku proste nic.a po sezone sme vzdy niekam sli si odychnut..chodievali sme zo sk cestovky ..bolo to lacnejsie tie last minut...veru nebanujem ze sme pochodili..aj ked to dost penazi stalo ale ije sa len raz tak treba si uzit..za to teraz sme stale doma :angry: :angry:
1. dub 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kocky,

tak sa zase raz ozyvam, nechodim casto, mam nejake problemy aj zdravotne aj rodinne, ale inac ju u nas vsetko ok, mala sa fajn zotavila po operacii aj jazvycka je uz pekna, tiez mame slnecno stale, tak chodime kazdy den von do parku...
Majte sa zase sa zastavim ked bude lepsie, teraz som trosku takto, tak ma nic nebavi :rolling_eyes: , ale nebojte aj u mna zase vyjde slniecko a potom uz budem len takato :grinning:
Tak sa majte drzkajte sa papa.
2. dub 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: Ahojte zienky. Maly ma stale horucky :unamused: Takze sme mali veselu noc. Uvidime co dnes ak sa to nezlepsi, vecer idem na pohotovost.

Jaji, jedine co Ti nikto nevezme su vzpomienky, takze myslim, ze dobre ze nelutujes penazi co ste dali za dovolenky. Ved zivot je tak kratky a je tolko miest, ktore by chcel clovek vidiet. Len keby bolo za co :grinning:
My tu platime dost velky najom, takze asi nenasetrime na nieco take.
A tak teraz aspon po Taliansku cestujete, nie?

Dani uz mi bolo cudne, ze ta neni vidiet. Tak dufam, ze vsetko bude coskoro v poriadku :dizzy_face:

Martinka a ako Ty sa citis zdravotne? Uz je to vsetko v poriadku? A co mala princezna?
2. dub 2008 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kočky

čo ste dnes robili? :confused:

dani to je super že maličkej je už dobre, a neboj, problémiky ustanú :wink:

maci ahojky, tak ako so Šimonkom? inak blahoželáme k 9 mesiačikom :dizzy_face: inak my sa máme dobre zdravotne sa necítim nejako extra zle a maličká sa má dobre :slight_smile: pekne spinká papká, zúbky zatiaľ široko ďaleko nikde :confounded: a na nôžky sa ete tiež nejako nechystáme ale inak sme spokojné :slight_smile:
2. dub 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

dani tak dufam,ze bude vsetko ok... :slight_smile:

maci my moc po taliansku nechodime,moc som toho nevidela..boli sme raz niekde pri bolzane koli praci a potom tu okolo rimni ako bologna ,ravena no a ked sa ide k svokorvcom tak do bari a lecce :unamused:

marti kolko ma dida zubkou?my uz mame 8.. :confused: a asi pojdu aj dalsie....
dnes som akurat rano bola v riminach boli trhy a hladala som po obchodoch topanocky pre kika ale nenasla som ..skusim na buduci tyzden ked pojdeme na kontrolu do nemocky blizko je centro comerciale...mozno tam najdem..

zajtra vecer sa ide do prace..

vecer sa zdvyhol taky vetrisko ze sme mali problem tlacit kocik zo segru este dobre ze som mala tu gumu na dazd tak som mu ju rychlo natiahla lebo taky vetrisko bol a lietal aj piesok no hroza :pensive:
2. dub 2008 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile: Ahojte zienky. Co je Ivet v Cechach tak nas tu rano nikto nevita :grinning:

Simonko nemal v noci horucky, ani nekakal, ale nieje este vo svojej kozi. Je taky smutny. Ale dufam, ze uz bude dobre.
Marti dakujeme za gratulaciu :dizzy_face: My mame 6 zubkov a uz by sme iba stali a chodili :sunglasses: Ja len dufam, ze este s chodenim troska pocka, lebo mi skoncia zlate casy :grinning:

No vidis, Jaji, ze cestujete. Ja som bola v Bologni, ale iba v Ikea. (ktora je tam v hroznom stave)Marek tam musel nieco vybavit.

Vcera o piatej tu bola taka hrozna burka, vetrisko....

Tak pekny dnicek kocky. Tu je nadherne. Paa
3. dub 2008 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

veru ivet je prec uz nas tu rano nik nevita :sweat_smile:

tu to bolo tiez hrozne vcera vecer vetrisko piesok vsade a potom prsalo..ale dnes je uz pekne..
boli sme v obchode a skusala som kikovy topanocky na chodenie.. :wink: este popozeram a rozhodnem sa ake kupit.. :wink:

v bologni sme boli aj v ikei ...mne sa to nezdalo az take hrozne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dub 2008 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute babule...
Jooooj, Marcy, tebe je faaaaaaaaaaaaaaaaaajn...
Zda sa, ze aj Ivet si poriadne uziva!
Dani, problemy prejdu a bude lepsie... Zealm nech sa polepsi cim skor! Vela sil a odhodlania k ich rieseniu!
Maci, mne odporucil pediater na hnacky fermenti lattici, su to take flaconcini, co pridas babu do papania na lyzicku, malo by to upravit crevnu mikrofloru. Potom som citala, ze by nemali syry a mlieko, kym maju hnacku. A na zapecenie je dobra varena mrkva a banan... davaj Simonkovi vela pit, nech sa nedehydruje... Na teplotu paracetamol...ak ma teplotu nad 38,5. Aj nasa marti to mala. Nie nejak moc silne, teplotu len jednu noc, ale kakala aj 7krat denne, take riedke a smradlave... pediater vravel, ze to su viry, ktore su teraz vo vzduchu...
Rychlo sa vyzdravte!
Marti, ty sa ako mas?
jaji, co kiko, uz je uplne fit? Ako to cele zvladol?
My chodime teraz vela von. marti je blazon do hupaciek, hupala by sa aj hodinu v kuse. Tak sme stale v parku. Vcera som jej kupila topanocky. V chicco maju celkom dobre vyriesene, aby sa dala odmerat velkost nozicky. Stoja ale kopec penazi, tak dufam, ze ich vynosime!
Tak zatim
Pa!
3. dub 2008 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj katka
pekne ze sa ukazes :wink: odfot topanocky nech kuknem..a mala uz chodi?nepamatam si..my sme pozerali v chicco aj nam povedala ako sa meraju ze treba vytiahnut vlozku z topanok a je to tam oznacene..pozerala som aj primigi celkom su fajn ved cenovo su asi ako chicco..
http://www.primigi.it/products.php?pr=91&size=1&collection=4&gender=3
taketo nieco.... :wink:
3. dub 2008 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
tak my sme dnes boli doobeda von .. teda ja s malou a aj s Lucaskom

jaji malá má stále len 2 zúbky a stále nič :confounded: no som zvedavá kedy sa to všetko naraz rozbehne :rolling_eyes:

ahoj kati no že sa aj ozveš :wink: a máte pekné počasie? my sa máme dobre zatiaľ maličká poslúcha :dizzy_face:

maci a Šimonko bežká už pekne za rúčky? :dizzy_face: bože to len my stále nič :pensive:
3. dub 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti tak uz varujes?ako ty to ide?
ja som bola dnes v praci a budem do nedele....
3. dub 2008 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute Babulky!
No, dnes som tu na pocudovanie nejak casto... a vela... :wink:
Marti poobede spala tri hodiny, co zvycajne taha taku hodinku...neviem co sa jej porobilo...ale aspon som si pobrousovala po nete aj ja :grinning:
Marti, hej mame pekne, celkom teplucko na slniecku, aj ked pofukuje dost chladny vietor. Zo zubkov si nic nerob. Nasej marti vysli prve v 10tich mesiacoch. Teraz ich ma 6. Kamoskinej malej az v roku vysli prve. Co sa chodenia tyka, tak nasa Martina tiez zacala dost neskoro. Vlastne este stale sa isti maminej ruky... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Co Danielka, lozi? po 4? Lebo Marti mala taky styl, alla Quasimodo; po sediacky, zadok na zemi a jednou rukou sa prisuvala, v druhej zvacsa nieco niesla :grinning: :grinning: :grinning:
Jaji, tie topanocky neviem na chicco stranke najst, ked bude prilezitost, odfotim a zavesim do spolocneho albumu. Inak sa dost podobaju na tie, co su na stranke: http://www.chicco.com/default.asp
Tu su biele, co je pri nich napisane: "Scarpine fisiologiche..." Ja som Marti zobrala farbu cru a su na primi passi. tak dobru nocku!
3. dub 2008 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja zastupim Ivet :grinning:

Dobre ranko kazde ranko dievcata :slight_smile:

Tak ako sa mame? No my zijeme :wink: ,
aj nam vysli zubky dost neskoro a chodit mala zacala sama v 17,5 mesiaci :unamused: , ale uz dlho predtym chodila za jednu rucicku, strasne sa bala ked som sa ju pokusala pustit.

Na hnacky veru ako katjan radi by som cosi na tu crevnu floru asi dala, a ja od horucky tacchipirinu cipky davam.

Ja idem dnes s kamoskou von, tatinko vecer varuje :sunglasses: , tak sa vytesujem.

Ozaj zajtra ideme do Pergine, nie je niekto na blizku, zeby sme sa na kavu dovalili :wink: :grinning:
4. dub 2008 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: Ahojte zienky.

Simonko bez teplot. Vcera uz to vyzeralo, ze je vsetko v poriadku, len bol trosku nevrly a dnes rano sa mi tak pokakal, ze ma az 4x natiahlo :fearful: a museli sme hned vo vane.
Katka, zienky u Mareka v praci doporucili malemu Enterogermina, su to nejake priatelske bakterie pre brusko :wink: Tak si myslim, ze je to nieco podobne ako si vravela ty. Na horucky som mu davala paralen cipky, je to vlastne tacchipirina.
Ja som asi nieco chytla od maleho, pretoze vcera som chodila ako mrtvola a lietala na zachod. Dnes je to lepsie ale nie som vo svojej kozi. A vonku je taaaaaaaaaaaaaaak krasne....
Jaji tie primigi su velmi krasne topanocky, ale budu asi dost drahe, ze? Za chvilu budem aj ja musiet uvazovat nad nejakymi.
Marti maly chodi za ruky, samozrejme chodza nie je este prilis stabilna, ale miluje to. Ja by som radsej keby chodil neskor, lebo tym mi konci veget :sunglasses: Mala ma este dost casu, neboj sa. Vsetko dozenie, este budes vzpominat ake to bolu super, ked nechodila :grinning: Kazde dieta je ine.
Dani tak ty ides na damsku jazdu. A mas kamosku nasu alebo talianku? Skoda, ze nejdete na nasu stranu, dali by sme kavicku aj kolacik :wink:

Majte krasny den a uzivajte ho lepsie ako ja :sunglasses:
4. dub 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek