• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

10. listopadu 2014 
a preco ma dal prec?
uz mA NECHCETE?
baby ako tu tak sedim otvorila som si haribo a skoro cele som ho zjedla :frowning2:
Katka a ty sa kedy chystas mat deticky?
inak zabudla som ti napisat ze pesnicka DOMANI je uplne nadherna a mame ju radi..aj
Chiara spieva ked ju pocuje :grinning:
mne sa paci Tiziano Ferro
kupila som si cd....
7. zář 2009 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Jani, ahoj Marcy. Tehulky este nespinkaju? :grinning: :grinning: No my teraz hladame nejaky domcek a potom skoro aj babatko. :dizzy_face: Jani, aj mne sa paci Tiziano a teraz ta nova "Indietro" je super :dizzy_face:.
7. zář 2009 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: tak tiziana počúvam cez net...ale zato talianskych filmov mám celú zbierku...
moja kamoška zo zš je v italy veľmi známa, barborka bobuľová, tak mi vždy nosí svoje filmy na dvd, je z martina a celú základku sme sa kámošili, škoda, že je taaaaaaak ďaleko..
7. zář 2009 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
je super a pocula si ju aj v anglictine?
je to take zvlastne jeho pocut spievat po anglicky,ale super :grinning:
tehulky este nespinkaju..
idem umyt dlazky a do sprchy...
tak 10 minut a som tu
7. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Jeeeej Boci, ty tu herecku poznas :dizzy_face: :dizzy_face: . Velmi pekna zena. Teraz zije v USA? A myslim, ze ma dve deticky, pravda?
7. zář 2009 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Katka, este tu plasime..ja vacsinou po 22.45 padnem hotova a ani sto kanonov ma nezobudi
7. zář 2009 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: no v usa žila chvíľu, teraz celkom určite v ríme, áno má leu a anitu,dve úžasné dcérky...
je úžasnáá a ostala úplne v pohode, napriek tomu, že dostala v taliansku obdobu amerického oscara, takých ľudí ako ona je málo...
7. zář 2009 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
jaj ano bobulova, nasa herecka ktoru na slovensku nikto nepozna....to su tie paradoxy
teda Jani ty mas energiu? ja som mala toho dnes vecer spravit nakoniec som len skypovala s maminou ahotovo..idem dat aspon do umyvacky aby ste nepovedali :grinning:
7. zář 2009 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Super Boci, tak ked s nou budes, tak ju pozvi k nam na forum :dizzy_face: . Ze radi pokecame :grinning: :grinning: :dizzy_face: .
Monky, kde si? Uz studujes?
Marcy, ja tiez tak spim, ze ma nic nezobudi. :grinning:
7. zář 2009 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
7. zář 2009 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
jasnééééééé, pozvem ju sem...
7. zář 2009 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Boci aj Laura Pausini je fantasticka. :dizzy_face: :dizzy_face: Kedy sa chystate na navstevu do Italy?
7. zář 2009 ve 22:33  • Odpověz  • To se mi líbí
uz som tu...
jasne aj ja padam ale lepsie sa mi umyva ked Chiara spi a nepobehuje mi tu :grinning:
idem pozret telku davaju pretty woman :wink:
inak ja nespavam moc dobre...
zobudim sa aj 3 krat ked potrebujem cikat :grinning:
potom Chiara je hore lebo je smadna
no a neznasam ked nemozem potom zaspat lebo moj muzik chrape...
ale iank je super...
babenky tak pa a zajtra...
7. zář 2009 ve 22:37  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: no ja mám sľúbený celkom určite nejaký dobrý koncert, babská jazda.... :grinning:
a potom k tým známym do pisy..uvidíme, podľa detičiek, lebo zohnať au pair k trom, aby sme si to užili aspoň cez predĺžený víkenkendík, tak to dá zabrať....
ale cel leto ich určite zoberieme, chceme skombinovať ligúriu a toskánsko, uvidíme, zatiaľ mám pár tipov na domčeky, teda na ubytko cez české netovky interhome,....uvidíme...
keby bolo podľa mňa, zaletela by som hneď, ale sky europe skrachovali, uvidíme aké ceny leteniek zaspievajú iné letecké spoločnosti...
7. zář 2009 ve 22:38  • Odpověz  • To se mi líbí
kati, neviem sa z toho vysomáriť.... to si mám stiahnuť? zajtra poňúram....
Aj ja bobuľovú poznám... nie osobne ale meno poznám... ale žiaden film som nevidela....
marcy, ja som 19.7. a ty?
jani, Jarko bol veľmi aktívny a chcel mi zatvoriť okienko a vymazal ťa, ako, sa nepýtaj, sama neviem....
Ahoj boci...
7. zář 2009 ve 22:38  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: pippo, uži si nôcku ako sa dá a veľa spinkaaaaaaaaaaaj, bábútko to potrebuje a predpokladám, že aj ostatné detičky...
my ideme teraz zariaďovať domček, čo sme zrekonštruovali a čaká nás prestaviť trošku byt, tak hľadám inšpirácie a kukám po nete, ja som hroznááááááá...proste vodnárka...keby som mohla tak to tu prerobím za týždeň sama...len zohnať majstrov :unamused: :unamused:
7. zář 2009 ve 22:40  • Odpověz  • To se mi líbí
:dizzy_face: monk študíruješ???

ja som mala vždy sen naučiť sa taliansky, a tvrdo som za ním šla, ale bola som slobodná, a neľutujem, mám veľa precestované, čo mi teraz fakt dosť chýba....ale zato detičky mi to vynahrádzajú...
vy ste tu zohratá partička, inak sorry, že som vám sem tak vtrhla.. :slight_smile:
7. zář 2009 ve 22:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani aj ja vstavam casto sa napit a potom pipì samozrejme..
Moni ja 27.6..
juj ale uz ma mori...idem si aj ja lahnut...co som vam povedala o kolkej ma to mori? jak nacasovana bomba.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak pa a dobru nocku!!! baci
7. zář 2009 ve 22:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Monky nic nestahuj....to je online kurz. Ked si vyberies " lo stilo", to je druhy krok, tak potom klikni na napriklad "per situazioni" a zobrazia sa ti stvorceky s obrazkami s roznymi situaciami. V pravom honom rohu kazdeho stvorceka je sipka, ktora oznacuje prehranie danej situacie. Daj si sluchatka, aby si pocula taliansky vyslovnost :grinning:.
7. zář 2009 ve 22:45  • Odpověz  • To se mi líbí
no boci, keby som bola slobodná...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ozaj, vieš čo znamená boci v maďarčine? Teliatko.... :sweat_smile: prepáč... :zipper_mouth:
7. zář 2009 ve 22:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Marcy, Jani dobruuuuu :dizzy_face:.
Boci, opovaz sa tu nechodit :grinning: :grinning:.
7. zář 2009 ve 22:47  • Odpověz  • To se mi líbí
jaaaj... tak tak povedz.... ale myslím, že sa mi tam šipka neukazuje.... to má len sedem strán? :sweat_smile:
7. zář 2009 ve 22:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Sedem stran???? :confounded: To kde sa ti zobrazuje? Aky mas prehliadac mimochodom?
7. zář 2009 ve 22:51  • Odpověz  • To se mi líbí
v pohode, už mi to ideeeee...
len keby som vedela, o čo to tam tie tety v električke krútili :grinning: :grinning: niečo o venezii... :grinning: nájdem slovník...

ozaj, čo je to friuli?
7. zář 2009 ve 23:00  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: friuli je časť talianska...
7. zář 2009 ve 23:01  • Odpověz  • To se mi líbí
boc, to viem, friuli, venezia giulia... ale to nemá iný význam? lebo aj sieť supermercati boli friul mare...
7. zář 2009 ve 23:03  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: umreeeem z teba, ze krutili. Nehladaj slovnik zlato, len klikni na ten obdlznik "Leggi in testo" a sa ti zobrazi cely dialog.
7. zář 2009 ve 23:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Friuli-Venezia Giulia , je oblasť severného talianska, hlavné mesto Terst a hlavne je to prímorská oblasť..už som začala študovať...xixixix
7. zář 2009 ve 23:04  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: o ja som mala na začiatku problém rozoznať , kde slovo začínalo a kde končilo, mala som z toho jeden miš maš...takže krútili je monk výstižné slovo :grinning: :grinning:
7. zář 2009 ve 23:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek