• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

4. června 2017 
Ty si teda :grinning: :grinning:. Mne sa celkovo tetovania prestali pacit :frowning2:. Co uz.
8. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty si normalne jak nejaka dama co byva v kastieli....raz sme si tak s jednou mojou super kamoskou vyberali ze ako sa budeme prezyvat a ja som jej povedala ze podla mna som bola toskanska kontesa z 1500 ahahahahahha a ona zas japonska geisha a tak sa doteraz prezyvame zo srandy :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
a koľko si mala rokov, keď si si ho dala spraviť? A len na sebe, alebo aj na druhých? :sweat_smile:
Marcy, my tam mame len dvojpodlazny byt, to osatne nam nepatri :grinning:. A preto som to nazvala kastiel, lebo je to stavba z 18. st.
no a nakoniec ja som sa vydala za taliana a ona sa vydala za japonca :slight_smile:
8. zář 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja odpadnem Marcy :grinning: :grinning: :grinning: , to je aka nahoda. Monicka, ked som mala 20 rokov. Nejak ma to preslo, ale na druhych sa mi pacia take malicke.
8. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja som tam musela v minulom živote žiť, myslím v IT, lebo mne sa vždy taaak strašne rozbúcha srdce, keď vidím fotky z Toskánska :grinning:
8. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcy, to je sranda....
kati, tak ja sa Ti páčit nebudem, moje tetko je dosť veľké.... :sweat_smile:
8. zář 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, mozno sme boli vsetky kontesy :grinning: :grinning: :grinning: . A co tak stretko v Toskansku u mna? Haaa?
8. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidis Moni, urcite v tom nieco bude, ja som bola zblaznena do talianska, do talianskych pesniciek, aj ked som nic nerozumela vedela som ze raz budem rozumiet a robila som si svoje texty podla toho co som pocula...ked si ich teraz precitam tak sa rehnim...
8. zář 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru Katka mas pravde ahahahahha, jasne ze sme kontesy ahahahahaha ty byvas v kastieli navyse...
mozeme si hodit piknik v tej nadhernej toskanskej krajine
8. zář 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
sorry ja nejak uz neviem davat spravne koncovky v slovencine :grinning: mas pravdu som chcela povedat
8. zář 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja žerem talianske pesničky, tie staré..
A MM, ten sa môže každý deň pozerať na Fantozziho a vždy sa pritom smejeme ako kone :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: tak ja preto hovorím, že je niečo medzi nebom a zemou, lebo aj ja som vždy vedela, že skončím v taliansku..a naučím sa reč a aspoň problížim k spôsobu života a veru asi máte šťastie kočky na svoje polovičky, v pase vyzeráte sympošky..vy kontesky....
no ja som adriana....a to sa talianom páčilo, vraj je to talianske meno..xixix
8. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
vsak na tych starych som aj ja bola odchovana - TI AMO, MAMMA MARIA, od al bana, dik dik atd, ked som to hovorila lukovi sa hrozoval ahahahah...a ked bol u nas na slovensku na diskoteke aj s kamosmi a zrazu tam dali mammamaria skoro sa pocurali od smiechu...
8. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Adri, veru je to pekne meno....a mam aj jednu pesnicku z tych starsich kde ona nechava svojho milenca a odlieta a on na konci kricii adriaaaanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
8. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: veď preto sa naša dcéra volá romina....po romine dvojici romina power a al bano..
8. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcy, my sme sa o tom bavili s jarinom, lebo som sa rozčulovala, že nikde na dovči nehrajú na pláži tie staré pesničky a Jari mi vraví, predstav si, že by sa u nás niekto jašil na Kazíka.. :grinning: :grinning: :grinning:
Adrianka, ja som na SK, ako ty.... kde bývaš? môžeš aj IP...
8. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
adri, no to ma ani nenapadlo, že romina podľa power... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
A Tea? inak, ja strašne žerem meno Marco..... :dizzy_face:
8. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
teeeda Adri, az tak ze si jej dala meno Romina, to fakt musis byt zblaznena do nej...a ty Moni mas Chiara Christine, ako to vyslovuju na slovensku s k alebo s ch?
8. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no talianom nešlo do hlavy ako sa na slovensku môže niekto volať adriana :grinning: :grinning:
ja som im pripomínala tú adrianu z filmu so sly stalonem, kde bola tiež adriana, no srandaaaaa..
8. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kedy organizujeme ten piknik?'???
8. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adriano, dáš si kafe? Ja bych chtel :grinning:
Marcy, normálne s K... jak sa patrí.... len musím hovoriť, že sa píše s Ch... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No kde ste kontesy? Monicka, co tvoje bolesti? Je ti uz lepsie?
8. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: já bych chtěl, ty si zmenila rody...? monk
8. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
už viem koho mi trošku pripomínaš tosc...anastasia...teda píš ako počuješ anastejžu....hahaha
kráásny kaštielik, akoby si tam odjakživa patrila.. :dizzy_face:
8. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujem Adi :dizzy_face: :dizzy_face:
8. zář 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri, ale nieee... veĎ tak rocky balil Adrianu... pozýval ju na kafe... nepamätáš? Mužatka nie som, neboj
kati, no, bolesti.... už ma bolí celá noha.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja karikarujem fotku mojho krasneho kaktusu ktory mi rano spravil nadherne prekvapko...za tri dni vyrazil dva nadherne kvety
8. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek