Italie

🙂 Ak sa kocky nenahnevate zacinam nove stranky.... 😎
toscany
8. zář 2009
Ty si teda 😃 😃. Mne sa celkovo tetovania prestali pacit 😞. Co uz.
marcy_it
8. zář 2009
ty si normalne jak nejaka dama co byva v kastieli....raz sme si tak s jednou mojou super kamoskou vyberali ze ako sa budeme prezyvat a ja som jej povedala ze podla mna som bola toskanska kontesa z 1500 ahahahahahha a ona zas japonska geisha a tak sa doteraz prezyvame zo srandy 😃 😃 😃
monkula
8. zář 2009
a koľko si mala rokov, keď si si ho dala spraviť? A len na sebe, alebo aj na druhých? :-N
toscany
8. zář 2009
Marcy, my tam mame len dvojpodlazny byt, to osatne nam nepatri 😃. A preto som to nazvala kastiel, lebo je to stavba z 18. st.
marcy_it
8. zář 2009
no a nakoniec ja som sa vydala za taliana a ona sa vydala za japonca 🙂
toscany
8. zář 2009
Ja odpadnem Marcy 😃 😃 😃 , to je aka nahoda. Monicka, ked som mala 20 rokov. Nejak ma to preslo, ale na druhych sa mi pacia take malicke.
monkula
8. zář 2009
no ja som tam musela v minulom živote žiť, myslím v IT, lebo mne sa vždy taaak strašne rozbúcha srdce, keď vidím fotky z Toskánska 😃
monkula
8. zář 2009
marcy, to je sranda....
kati, tak ja sa Ti páčit nebudem, moje tetko je dosť veľké.... :-N
toscany
8. zář 2009
baby, mozno sme boli vsetky kontesy 😃 😃 😃 . A co tak stretko v Toskansku u mna? Haaa?
marcy_it
8. zář 2009
vidis Moni, urcite v tom nieco bude, ja som bola zblaznena do talianska, do talianskych pesniciek, aj ked som nic nerozumela vedela som ze raz budem rozumiet a robila som si svoje texty podla toho co som pocula...ked si ich teraz precitam tak sa rehnim...
marcy_it
8. zář 2009
veru Katka mas pravde ahahahahha, jasne ze sme kontesy ahahahahaha ty byvas v kastieli navyse...
mozeme si hodit piknik v tej nadhernej toskanskej krajine
marcy_it
8. zář 2009
sorry ja nejak uz neviem davat spravne koncovky v slovencine 😃 mas pravdu som chcela povedat
monkula
8. zář 2009
aj ja žerem talianske pesničky, tie staré..
A MM, ten sa môže každý deň pozerať na Fantozziho a vždy sa pritom smejeme ako kone 😃 😃 😃 😃
bocmanka
8. zář 2009
x-) tak ja preto hovorím, že je niečo medzi nebom a zemou, lebo aj ja som vždy vedela, že skončím v taliansku..a naučím sa reč a aspoň problížim k spôsobu života a veru asi máte šťastie kočky na svoje polovičky, v pase vyzeráte sympošky..vy kontesky....
no ja som adriana....a to sa talianom páčilo, vraj je to talianske meno..xixix
marcy_it
8. zář 2009
vsak na tych starych som aj ja bola odchovana - TI AMO, MAMMA MARIA, od al bana, dik dik atd, ked som to hovorila lukovi sa hrozoval ahahahah...a ked bol u nas na slovensku na diskoteke aj s kamosmi a zrazu tam dali mammamaria skoro sa pocurali od smiechu...
marcy_it
8. zář 2009
ahoj Adri, veru je to pekne meno....a mam aj jednu pesnicku z tych starsich kde ona nechava svojho milenca a odlieta a on na konci kricii adriaaaanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
bocmanka
8. zář 2009
😃 veď preto sa naša dcéra volá romina....po romine dvojici romina power a al bano..
monkula
8. zář 2009
marcy, my sme sa o tom bavili s jarinom, lebo som sa rozčulovala, že nikde na dovči nehrajú na pláži tie staré pesničky a Jari mi vraví, predstav si, že by sa u nás niekto jašil na Kazíka.. 😃 😃 😃
Adrianka, ja som na SK, ako ty.... kde bývaš? môžeš aj IP...
monkula
8. zář 2009
adri, no to ma ani nenapadlo, že romina podľa power... :-N :-N :-N :-N :-N
A Tea? inak, ja strašne žerem meno Marco..... x-)
marcy_it
8. zář 2009
teeeda Adri, az tak ze si jej dala meno Romina, to fakt musis byt zblaznena do nej...a ty Moni mas Chiara Christine, ako to vyslovuju na slovensku s k alebo s ch?
bocmanka
8. zář 2009
no talianom nešlo do hlavy ako sa na slovensku môže niekto volať adriana 😃 😃
ja som im pripomínala tú adrianu z filmu so sly stalonem, kde bola tiež adriana, no srandaaaaa..
toscany
8. zář 2009
Tak kedy organizujeme ten piknik?'???
monkula
8. zář 2009
Adriano, dáš si kafe? Ja bych chtel 😃
Marcy, normálne s K... jak sa patrí.... len musím hovoriť, že sa píše s Ch... :-p
toscany
8. zář 2009
No kde ste kontesy? Monicka, co tvoje bolesti? Je ti uz lepsie?
bocmanka
8. zář 2009
😃 já bych chtěl, ty si zmenila rody...? monk
bocmanka
8. zář 2009
už viem koho mi trošku pripomínaš tosc...anastasia...teda píš ako počuješ anastejžu....hahaha
kráásny kaštielik, akoby si tam odjakživa patrila.. x-)
toscany
8. zář 2009
Dakujem Adi x-) x-)
monkula
8. zář 2009
Adri, ale nieee... veĎ tak rocky balil Adrianu... pozýval ju na kafe... nepamätáš? Mužatka nie som, neboj
kati, no, bolesti.... už ma bolí celá noha.... :-p
marcy_it
8. zář 2009
no ja karikarujem fotku mojho krasneho kaktusu ktory mi rano spravil nadherne prekvapko...za tri dni vyrazil dva nadherne kvety